Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

συγγνωμη....

αυτο το χοντρο που κοπανιεται εισαι εσυ; δυσκολευομαι να το πιστεψω!:tongue:

ε πες οτι είμαι εγω στο πιο φουσκωμένο!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

αν και τωρα είμαι στα παχια μου....ζυγίστηκα προχθές μετά απο πολύ καιρό.....52 και κάτι ψιλά!!!!

και τωρα που άρχισα πάλι τα γαλακτοκομικά.....και έχω πλακωσει τις σοκολάτες γάλακτος και τη μερέντα.....προβλέπεται κι άλλη άνοδος!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα ρεεεεεεεεεε.... εσυ εχεις παρει κιλακια! ευγε και εις ανωτερα!:P εχω πονοκεφαλο... μαλλον της εγκυμοσυνης ειναι χα χα χα χα

ευχαριστώωωω!!!!!!!!!!!

άλλα 3 θέλω και θα είμαι οκ!!!!

δεν ξεκινάς να παίρνεις και σίδηρο και φυλλικό σιγα σιγά????:tongue:

φεύγω σύμπι....μου έκανε την τιμη η Βαλ να ξυπνησει!!!!

Φιλάκια!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bonjour!!!

τι κάνετε???

αν και βασικά τι κάνεις πρέπει να ρωτάω συμπι.....οι 2 μας μείναμε!!!!

εμείς χθες πήγαμε πάλι στο εργαστηρι....είπα να της δωσω άλλη μια ευκαιρία....

Χθες ήταν πολύ καλά! έκαναν πολύ όμορφα πράγματα αλλά και πάλι....μάλλον θα την πάω όλο το μηνα μια και πλήρωσα και θα το σκέφτω πάααρα πολύ για μετά....

η Βαλ περνάει πολύ καλά αλλά εμένα συνεχίζει να μη μου "κολλάει" η τακτική της γενικότερα....ενώ τους κάνει πολύ όμορφα πράγματα είναι απόμακρη....

αυτό που είναι να κάνουν απλά τους το λέει χωρίς να δείξει και ΑΝ δείξει, το κάνει χωρίς πρωτα να τους έχει συγκεντρωσει και να τους τραβήξει την προσοχή....ε και τι συγκεντρωση μπορεί να δείχνουν παιδάκια 2-2,5 ετων....άλλο κοιτάει την Ανατολή κι άλλο τη Δύση...οπότε δε βλέπουν καν τι ειναι αυτό που πρέπει να κάνουν...

τεσπα....για μένα σημασία έχει που περνάει καλά η Βαλ ωστόσο έχω προβληματιστεί πολύ για τη συνέχεια....

κατά τα άλλα ησυχία....

ψάχνω για κάγκελο για το κρεβάτι της Βαλ και δε βρίσκω....αν είναι δυνατόν!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερες πολλες!

συμπι μου γιατι δεν βρισκεις καγκελο; εδω βρηκα στην αμαλιαδα και στην καλαματα δεν υπαρχει; δεν μπορει! βεβαια το πληρωσα 40 ευρω και στα τζαμπο κανει 10 (ή μηπως στα ικεα;) πηγες τζαμπο να δεις;

οσον αφορα στην δηθεν ψυχολογο.... συμφωνω μαζι σου. πηγαινε την Βαλ εκει κανα μηνα (για να μην κλαις και τα λεφτακια σου) και μετα παιδοτοπο χαλαρα...αχχχχχχχχχχχ...παιδοτοπος! από τοτε που μου αρρωστησε φοβαμαι να πατησω γμτ!:(

Link to comment
Share on other sites

καλημερες πολλες!

συμπι μου γιατι δεν βρισκεις καγκελο; εδω βρηκα στην αμαλιαδα και στην καλαματα δεν υπαρχει; δεν μπορει! βεβαια το πληρωσα 40 ευρω και στα τζαμπο κανει 10 (ή μηπως στα ικεα;) πηγες τζαμπο να δεις;

οσον αφορα στην δηθεν ψυχολογο.... συμφωνω μαζι σου. πηγαινε την Βαλ εκει κανα μηνα (για να μην κλαις και τα λεφτακια σου) και μετα παιδοτοπο χαλαρα...αχχχχχχχχχχχ...παιδοτοπος! από τοτε που μου αρρωστησε φοβαμαι να πατησω γμτ!:(

χμμμμ....εγω φταίω που δεν το διευκρίνισα.....

δε βρίσκω το κάγκελο που θέλω!!!!

θέλω είτε ινοξ είτε λευκο....

το τζάμπο είχε μόνο μαυρο και πορτοκαλί....και μη νομίζεις....25-30 ευρω τα ειχε.....

δεν έχω προλάβει να ψάξω σε πολλά μαγαζιά αλλά το βλέπω.....θα πω του πατέρα μου να μου στείλει απο Αθήνα εκείνο που έτσι κι αλλιως θα έπαιρνα απλά ειχε τελειωσει τότε που το θέλαμε!!!!

άσε με....γιατί και η Βαλ μου ψιλοαρρωστησε....

το βραδυ ροχάλιζε απο τις μύξες....έχει βηχαλάκι....

ρε γμτ....αρρωσταίνει πολύ εύκολα....δηλαδη αν έρθει σε επαφή με παιδάκι που έχει μόνο καταρροή για παράδειγμα, η Βαλ αν κολλήσει στάνταρ θα χρειαστεί αργότερα εισπνοές...:(

ναι με την ψυχολόγο μάλλον αυτό θα κάνω....

αν και χθες τους έκανε πολύ ωραία πράγματα....τους μιλησε για τα συναισθήματα δείχνοντας τους πρόσωπα, ξάπλωσαν με σβησμένα φωτα στο πατωμα και μάζευαν αστερια....τα έβαλε και μπουσουλαγαν και έκαναν τις γατούλες και μαζευαν τα τουβλάκια που είχε σκορπίσει στο χωρο....

απο την άλλη δε μου αρεσει ο τρόπος της.....αυστηρη και απότομη με τα παιδάκια....

θα την πηγαινω σε παιδοτοπο αλλα σε μέρες μη αιχμής....

πρέπει να βρω και έναν ερημικό....να μην πηγαίνουν πολλά παιδάκια....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε την στον παιδιατρο και κοιτα τι θα σου πει αμεσα.μαλλον από καποιο παιδακι κολλησε ε; τι να κανουμε αυτα εχουν οι συναναστροφες! να σου πω ...αυτο που σου εστειλα λευκο δεν ειναι; και εγω ενα λευκο τπυ εχω παρει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα συμπι!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε; πως ξημερωθηκατε;

εμεις καλα ειμαστε αλλα εχθες ο μικρος με στεναχωρησε πολύ. εφυγε ο αρης για αθηνα και εκλαιγε με μαυρο δακρυ. πρωτη φορα στεναχωρηθηκε τοσο. ισως ειναι αλλιως τωρα που μεγαλωνει και καταλαβαινει περισσοτερο. μου ελεγε "μπαμπας παει". "θα γυρισει καρδουλα μου παει στην αθηνα για δουλεια" "Ντα μαζι (και ο Κων/νος ηθελε να πει)" . "και εμενα θα με αφησεις μονη μου εδω" "οχι μαμα μαζι μου"... και δως του κλαμα.... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

ήμουν χάλια απο προχθες και δε μπήκα καθόλου...

ζαλάδες, εμετοί....σερνόμουνα....

η Βαλ δυστυχως χειροτερεύει ρε γμτ....θα παρω το γιατρό μετά....

αχ μωρε το ψυχούλι.....στεναχωρήθηκε πολύ.....:-(

πολύ μπλα μπλα συμπι.....να του λες συνέχεια οτι ο μπαμπάς λείπει για δουλειά,κλπ.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...