Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

τι κάνετε???

Τάτι η Ραφ σας έβαλε σε περιπέτειες όλους ε????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ζωίτσα μου πόσο γλυκό παιδί είναι ο Θοδωράκης?????????τέλειος!!!

αλλά και η μπουμπού ε??? είδες???άλλη χάρη τα κορίτσια!!!!:D

για να μη βαριέται ο Τεό, πάρε του κανένα παζλ, βάλτου ένα σιντί με παιδικά τραγούδια και δείξτου κάποιες κινήσεις σαν χορευτικό για να τις κάνει, μπορείς να του πάρεις ένα κουκλοθέατρο και να του παίζεις , κανένα παιδικό λαπτοπ όπως αυτό που έλεγε η συμπι μου....

έχεις σκεφτεί μήπως να τον έστελνες παιδικό αργότερα?

όσον αφορά τις αλλεργίες....σε καταλαβαίνω απόλυτα αν και εμείς πλέον είμαστε σε καλό δρόμο....μας μειώθηκε σύμφωνα με τις τελευταίες εξετάσεις...

Πάντως η γνώμη μου είναι να πας οπωσδηποτε σε παιδοαλλεργιολόγο γιατί μου φαίνεται λίγο περίεργο να έχει αλλεργία στη ντομάτα, να τρώει κοκκινιστά και να μην εμφανίζει τίποτα....πολλές φορές τα ραστ βγαίνουν λάθος...ο αλλεργιολόγος θα σε κατευθύνει πιο σωστά απο τον παιδίατρο σε αυτό το θέμα...

μας έφερε ο πατέρας μου το κρεβάτι της Βαλ....κοιμήθηκε εκεί το Σάββατο το βράδυ πρωτη φορά....πήγα κατα τις 7 το πρωί να τη δω και κοιμόταν στο χαλί!!!!!!!!!!!!!!

είχε συνηθίσει που στριφογυρνούσε στην κουνια και μάλλον έχασε τον προσανατολισμό της, κατέβηκε απο το κρεβάτι και κοιμηθηκε κάτω!!!

ευτυχως που τη ντυνω βαριά στον ύπνο γιατί με πνευμονία θα ξυπνούσε!!!

το κρεβατάκι της είναι κουκλίστικο!!!!!!!!!!!!

μόλις το φτιάξω όπως θέλω ακριβως θα το βγάλω φωτό να σας το δείξω!!!

σωστη πριγκηπισσα το κορίτσι μου!!!

πρέπει επειγόντως να πάω να κάνω εξετάσεις αίματος....οι ορμόνες μου πρέπει να έχουν γινει κουβάρι....

ο κύκλος μου χάλια....απο νευρα πολλά....αλλαγές διάθεσης συνέχεια....

τι να πω.....ελπίζω να είναι κάτι που ρυθμίζεται!:(


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

αλλη μια ταλαιπωρη μανα σας χαιρετα!

κατ'αρχην να πω ότι και εγω στεναχωρηθηκα που δεν συναντηθηκα με την Τατι μας αλλα ελπίζω τα χριστουγεννα (που πρωτα ο θεος και η τροικα) θα ειμαστε αθήνα, να καταφερουμε να τα πουμε!

δευτερον: ακόμα και αν συναντιομασταν δεν θα ειχε την ευτυχια να με δει με περμαναντ διοτι ειχα ισιωσει το μαλλι!:tongue:

τριτον: εχω τον Κων/νο με βρογχιτιδα (τουτεστιν εισπνοες αντιβιωσεις κλπ κλπ κλπ) και τη μανα μου που τον προσεχει μάλλον με γατρεντεριτιδα (εμετοι διαρροιες και τα συναφή). τέλος ο αρης εχει καταρροη και βήχα! εγω (το σκυλι) ακομα (?) δεν εχω πεσει κατω για να γεροκομαω. ας τους κανω πρωτα καλα και μετα ταβλιαζομαι και εγω με την ησυχια μου ;):D

κατα τα αλλα καλααααααααααααα :tongue:

Ζωούλα κριμα για τον Τεο μας. θελουν πολύ προσοχη οι αλλεργιες και ρε γμτ το αυγο και το γαλα ειναι βασικο συστατικο σε πολλες τροφες (φαγητα και γλυκα). το ίδιο και η ντοματα.παντως περιεργο ειναι που δεν τον πειραζουν τα κοκκινιστα. κατα τα αλλα από ότι φαινεται ζηλευει το παιδακι και για αυτο αντιδρα με τον τροπο που περιγραφεις. στη θεση σου θα απευθυνομουν σε παιδοψυχολογο να μου υποδειξει καποιον τροπο αντιμετωπισης.... δεν μπορω να σου προτεινω λυση :confused:

ο Παντελακος από την αλλη ειναι εντελως διαφορετικος :Pεισαι τυχερη Ευμορφακι μου και μακαρι να συνεχισει να εχει αυτη τη συμπεριφορα το αντρακι σου!

Καλα για την Βαλ δεν εχω λογια.... ακου η Σουρλουλου! δεν ηξερα ότι "τις αμολαει" και η Μπαρμπι χα χα χα χα χα:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

αλλη μια ταλαιπωρη μανα σας χαιρετα!

κατ'αρχην να πω ότι και εγω στεναχωρηθηκα που δεν συναντηθηκα με την Τατι μας αλλα ελπίζω τα χριστουγεννα (που πρωτα ο θεος και η τροικα) θα ειμαστε αθήνα, να καταφερουμε να τα πουμε!

δευτερον: ακόμα και αν συναντιομασταν δεν θα ειχε την ευτυχια να με δει με περμαναντ διοτι ειχα ισιωσει το μαλλι!:tongue:

τριτον: εχω τον Κων/νο με βρογχιτιδα (τουτεστιν εισπνοες αντιβιωσεις κλπ κλπ κλπ) και τη μανα μου που τον προσεχει μάλλον με γατρεντεριτιδα (εμετοι διαρροιες και τα συναφή). τέλος ο αρης εχει καταρροη και βήχα! εγω (το σκυλι) ακομα (?) δεν εχω πεσει κατω για να γεροκομαω. ας τους κανω πρωτα καλα και μετα ταβλιαζομαι και εγω με την ησυχια μου ;):D

κατα τα αλλα καλααααααααααααα :tongue:

Ζωούλα κριμα για τον Τεο μας. θελουν πολύ προσοχη οι αλλεργιες και ρε γμτ το αυγο και το γαλα ειναι βασικο συστατικο σε πολλες τροφες (φαγητα και γλυκα). το ίδιο και η ντοματα.παντως περιεργο ειναι που δεν τον πειραζουν τα κοκκινιστα. κατα τα αλλα από ότι φαινεται ζηλευει το παιδακι και για αυτο αντιδρα με τον τροπο που περιγραφεις. στη θεση σου θα απευθυνομουν σε παιδοψυχολογο να μου υποδειξει καποιον τροπο αντιμετωπισης.... δεν μπορω να σου προτεινω λυση :confused:

ο Παντελακος από την αλλη ειναι εντελως διαφορετικος :Pεισαι τυχερη Ευμορφακι μου και μακαρι να συνεχισει να εχει αυτη τη συμπεριφορα το αντρακι σου!

Καλα για την Βαλ δεν εχω λογια.... ακου η Σουρλουλου! δεν ηξερα ότι "τις αμολαει" και η Μπαρμπι χα χα χα χα χα:tongue:

περαστικα στην οικογένεια σύμπι!!!!!!!!

εσυ βάστα γερά!!!!!!!!!

ε βάλε καμια φωτο να δούμε την περμανάντ καλέεεε!!!!!

ε δεν τα ξέρεις καλά.....έχουμε το καινούριο μοντέλο Μπάρμπι....

μετα τη Μπάρμπι γοργόνα και τη Μπάρμπι πριγκήπισσα, έχει βγει και η Μπάρμπι πριτσούλα!!!!:D:D:D:D:D

η κόρη μου ακόμα κοιμάται.....έλεοςςςς.......


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να κοιμοταν και ο Κων/νος ετσι. ακομα και τωρα που τον ξυπναω μες τη νυχτα για αντιβιωσεις, εισπνοες και δε συμμαζευεται,8 το πρωι το ματι γαριδα. ελπιζω μονο να με περιμενει το μεσημερι να κοιμηθουμε μαζι :confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

μα τι ωραίες μερες που κάνει!

εμείς σήμερα κατα τις 13:30 έχουμε ραντεβού με την κυρία που έχει το εργαστηρι δημιουργικής απασχόλησης! ή όπως λέει η Βαλ:

"πάω κακάλα μου!!!!"

οπότε λογικά αύριο θα πάμε 1η φορά κανονικά σε μάθημα!!!

ανυπομονώ!!!

κατά τα άλλα εγω είμαι χάλια.....ψυχολογία στον πάτο....

έχω γίνει πολύ νευρική και βάζω τις φωνές στη Βαλ....

και όχι τίποτα άλλο....αλλά τη μαλώνω εγω για κάτι και την κανακεύει ο άντρας μου και μετά δε με θέλει....όλο τον μπαμπά της ζητάει....έχω καταντήσει ο κακός μπάτσος....

πρέπει να βρω τρόπους να ηρεμήσω αλλά δυσκολευομαι....όλο στεναχωριέμαι που φωνάζω αλλά όταν αρχίζει η Βαλ τα δικά της, χάνω λίγο τον έλεγχο....

δε θέλει να της πλύνω τα δόντια, δε θέλει να αλλάζει πάμπερς, θέλει να γδύνεται μόνη της και να ντυνεται μόνη της, όταν πιεί το γάλα και αφησει λίγο κλαίει αν το πάρω και το βάλω στο νεροχύτη το ποτήρι....θέλει να είναι πανω στον πάγκο....

ξέρω δεν είναι τραγικά αυτά τα πράγματα....αλλα επαναλαμβανόμενα όλη τη μέρα είναι κουραστικά και χάνω λίγο τον έλεγχο...

Νομίζω οτι προσπαθεί να μας δείξει οτι πλεόν υφίσταται κι εκείνη σαν παρουσία μέσα στο σπίτι και με τις αρνησεις της διεκδικεί πράγματα....

οκ....αλλά δε γίνεται να την αφησω με άπλυτα δόντια!!!!!!!!που στο τέλος αυτό γίνεται φυσικά....αφού παίρνει την οδοντόβουρτσα και τη δαγκωνει απλά για να φάει την οδοντόκρεμα...

θα της παρω κανένα βιβλίο με την κυρία τερηδόνα μήπως και γίνει τίποτα...

Τεσπα....σας ζάλισα....ήθελα να τα πω κάπου....ακόμα κι όταν τα βλέπω γραμμένα με βοηθάει....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Αγαπητή μου συμπεθερα....εισαι απολυτως δικαιολογημενη να εχεις νευρα και καταλαβαινω επίσης το ποσο ασχημα αισθανεσαι. θα προτεινω λοιπον κατι που πιστευω ότι ισως βοηθησει. ξεκολλα λιγο από το Βαλεριακι. όσο μπορεις και οσο το επιτρεπουν οι συνθηκες φυσικα. ασε το παιδι περισσοτερο χρονο με τον πατερα του, όταν υπαρχουν οι ευκαιριες, κανε πραγματα μονο για σενα, φροντιζε λίγο να ξεφευγεις, να ξεσκας. με το παιδι εισαι πολλες ωρες της ημερας μαζι και ειναι λογικο να συγκρουεστε. τι αλλο να κανεις πια; εχεις εξαντλησει τα παντα. περιγραφοντας μας καθημερινα το προγραμμα σου διαπιστωνω πως ό,τι και να κανεις σχετιζεται με την Βαλ. παιδοτοποι, βολτες, δραστηριοτητες ΟΛΑ με το παιδι και για το παιδι! Η Σοφία που ειναι οεο; βγες με μια φιλη για καφε μονη σου! πηγαινε ενα γυμναστηριο, ενα σινεμα για ενα ποτακι χωρις την Βαλ. αληθεια δεν ξερω πόσο πολύ εργαζεται ο αντρας σου αλλα και εσυ εργαζεσαι καθημερινα και πολύ σκληρα στο σπιτι. με την Βαλ εχετε γινει ενα. σιγουρα αυτο σου αρεσει, το απολαμβανεις, χαιρεσαι, οπως ολες μας αλλά.... υπαρχεις και εσυ. χωρις την Βαλερια. και εγω οταν ειμαι με εναν ανθρωπο από το πρωι μεχρι το βραδυ, ακομα και αν αυτο ειναι το παιδι μου, ε θα τσακωθω πού θα παει; δεν γινεται να μην συγκρουστω μαζι του. θα υπαρξουν φορες που θα βαρεθω και θα με βαρεθει. ασε το παιδι να ανεξαρτητοποιηθεί και ανεξαρτητοποιησου και εσυ! όσο μπορεις και οσο σου επιτρεπεται....ελπιζω να καταλαβαινεις τι θελω να πω, στο λεω με ολη μου την αγαπη. φαντασου ότι ακομα και εγω που εχω καποιες ωρες της ημερας εκτος σπιτιου χωρις τον Κων/νο, ειπα τις προαλλες στον Αρη πως δεν ξερω τι θα κανει αλλα καποια στιγμη (μαλλον τα χριστουγεννα που το πιο πιθανο ειναι να βρισκομαστε στην αθηνα) θελω να βγω στα μαγαζια μονη μου, να κοιταξω τις βιτρινες με την ησυχια μου, να πιω καφε με την αδερφη μου και να λειψω από το σπιτι καποιες ωρες χωρις αυτους τους δυο ;). ξερω ότι το μυαλο μου θα ειναι στο παιδι αλλα το εχω αναγκη...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δικιο σύμπι μου....το ξέρω....

αλλά δεδομένων των συνθηκών είναι δυσκολο να κάνω κάτι μόνη μου....

κυρίως φταίει το οτι δεν εδηγώ...αν οδηγούσα θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα....

απο φίλες δεν έχει το κατάστημα....

έχω μερικές κοπέλες εδώ που κάνουμε παρέα αλλά είτε έχουν κι αυτές μωρά οπότε βρισκόμαστε για να παίξουν είτε είναι ανύπαντρες και χωρίς υποχρεώσεις και έχουν άλλο πρόγραμμα το οποίο εγω δε μπορώ να ακολουθήσω....

ο άντρας μου έχει όλη την καλή διάθεση αλλά το θέμα είναι οτι για να κάνω το οτιδήποτε πρέπει να με μεταφέρει εκείνος....άρα μαζί με τη Βαλ....άρα καμία αλλαγή...

χθες με είδε που ήμουν χάλια και την πήρε και πήγαν στη μάνα του για ένα 2ωρο...

Με στεναχωρεί οτι έχω χάσει τη (γαιδουρινή) υπομονή μου....

ουφ....μακάρι να ηρεμήσω συντομα γιατί δε μου φταίει σε τίποτα η Βαλ....:-(


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το παιδι δεν φταιει. απλα εσυ σκεψου ότι για να ειναι καλα τοο παιδι πρεπει να εισαι εσυ καλα. πρεπει να εισαι ξεκουραστη. πρεπει να χαλαρωνεις για να εχεις μετα περισσοτερη ορεξη να αφιερωθεις στην Βαλ και φυσικα να "κατεβασεις" δημιουργικες ιδεες. οικονομικα δεν σας παιρνει να την γραψεις σε σταθμο;

Link to comment
Share on other sites

όχι για σταθμό δε μας παίρνει....

είναι 270 ευρω το μηνα...εγω δε δουλεύω....οπότε....

πάντως απο τον άλλο μήνα θα αρχισω εκπαιδευση για τουαλέτα και αν την κόψει, θα τη γράψω το Μάρτιο σε παιδικό αν υπάρχει κενή θέση...

Μέχρι τότε, πρέπει να ηρεμήσω λίγο....

δε θέλω να κάνει πράγματα η Βαλ επειδή με φοβάται...:(:(:(

πάω να της δωσω το γάλα της της γλωσσοκοπάνας μου!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εμενα παλι δεν με φοβαται! του φωναζω και μου φωναζει. αν του φωναξω παραπανω τοτε κλαιει και μου λεει με παραπονο "μαμα νταντα". δεν σε κανω νταντα του λεω, σου φωναζω απλα. μου ματωνει την καρδια. αν θελω να τον καταφερω για κατι (πχ να πιει την αντιβιωση) κανω οτι κλαιω. κλαει και το σπλαχνακι μου, με αγκαλιαζει ,με φιλαει και καθεται να την πιει κι ας του γυρναει το στομαχι. αισθανομαι ασχημα αλλα δεν γινεται διαφορετικα. με παιδευει κανα μισαωρο . δεν τον αδικω... ουτε εγω μπορω να πιω αντιβιωση σε σιροπι ή οποιοδηποτε σιροπι (εξαιρειται το prospan που ειναι σουπερ ;))

αντε να μου την φιλησεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλέεεεεεε......................

γιορτάζει η Ραφαελίτσα της Τάτι μας σήμερα?????????????

αν ναι.....

x.gifr.gifo.gifn.gifi.gifa.gifempty.gifp.gifo.gifl.gifl.gifa.gif

empty.gifempty.gif

r.gifa.giff.gifa.gife.gifl.gifa.gifempty.gifempty.gifempty.gif

Να τη χαίρεστε Τάτι μου!!!!

πάντα υγεία, χαρά και επιτυχίες να έχει στη ζωή της και να είστε περήφανοι για εκείνη!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

δε θέλει να της πλύνω τα δόντια, δε θέλει να αλλάζει πάμπερς, θέλει να γδύνεται μόνη της και να ντυνεται μόνη της, όταν πιεί το γάλα και αφησει λίγο κλαίει αν το πάρω και το βάλω στο νεροχύτη το ποτήρι....θέλει να είναι πανω στον πάγκο....

ξέρω δεν είναι τραγικά αυτά τα πράγματα....αλλα επαναλαμβανόμενα όλη τη μέρα είναι κουραστικά και χάνω λίγο τον έλεγχο...

Νομίζω οτι προσπαθεί να μας δείξει οτι πλεόν υφίσταται κι εκείνη σαν παρουσία μέσα στο σπίτι και με τις αρνησεις της διεκδικεί πράγματα....

οκ....αλλά δε γίνεται να την αφησω με άπλυτα δόντια!!!!!!!!που στο τέλος αυτό γίνεται φυσικά....αφού παίρνει την οδοντόβουρτσα και τη δαγκωνει απλά για να φάει την οδοντόκρεμα...

.

Καλα τον Θοδωρακη περιγραφεις?

Σε καταλαβαινω απολυτα Σοφακι....Ετσι ειμαστε και εμεις που σας λεω οτι με προβληματιζει η συμπεριφορα του......Απλα εγω πρεπει να τ α βγαλω περα και με τον Θοδωρακη(χιτλερ) και με την Λυδια!!!!

Τι να πω Κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ξερεις οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο αυτο που νιώθεις.....

Παω να αλλαξω πανα την μικρη και επανερχομαι


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και παλι!!!

Εχω 5 λεπτα ησυχιας να σας γραψω.....ελπιζω τουλαχιστον...

Λοιπον τα νεα μας δεν ειναι καθολου καλα.....Ο μικρος πλεον πινει αντιαλλεργικο γαλα.....κοβουμε πλεον και το μοσχαρι τρωμε μονο κατσικι ή αρνι και κοβουμε και τα κοκκινιστα!!!εννοειτε βεβαια τα αυγα κομμενα ετσι?Και τι μενει?

Αντε να δουμε τι θα τρωμε τωρα.....:confused::confused:

και βεβαια ολα αυτα ισχουν και για μενα (πλην του κοκκινιστου) και αντι για αγελαδινο θα πινω κατσικισιο αφου πρεπει λογω θηλασμου να προσεχω γιατι πλεον η Λυδια εχει πιθανοτητα 20 % να εχει αλλεργια.... και κατα πως φαινεται να πω την αληθεια πρεπει να εχει και αυτη αλλεργια!!!!

ψαχνω τωρα οτι συνταγες εχω να βρω φαγητα να μαγειρευω......

αααα αυριο λογικα αν βρω χρονο θα σας στειλω οσες εχω το mail μια επιστολη απο εναν φιλο του κοσμα ο οποιος εχει ενα παιδακι αρρωστο με ενα ειδος εγκεφαλοπαθεια.....Ζηταει βοηθεια....Οποιος μπορει και εχει ας βοηθησει....Τους Γνωριζει ο Κοσμας και η ιστορια ειναι 100% αληθινη......

Αυτα τα νεα μας....

Σοφακι να ξερεις οτι τα νευρα σου μπορα ειναι και θα περασει....Ετσι ειναι οταν μενεις μονη σου με παιδι...Και παλι θα ερθουν μερες καλυτερες...Ισως απλα θα επρεπε να σπασετε την ρουτινα σας για μια μερα και οι δυο σας.....

Αληθεια απειδη πλεον σερνομαι απο την κουραση θυμαστε ποτε τα παιδια αρχιζουν και κοιμουνται το βραδυ?Τα αχω ψηλοπαιξει και νομιζω οτι ειναι λιγο νωρις.......


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα από ότι φαινεται ζηλευει το παιδακι και για αυτο αντιδρα με τον τροπο που περιγραφεις. στη θεση σου θα απευθυνομουν σε παιδοψυχολογο να μου υποδειξει καποιον τροπο αντιμετωπισης.... δεν μπορω να σου προτεινω λυση :confused:

ο Παντελακος από την αλλη ειναι εντελως διαφορετικος :Pεισαι τυχερη Ευμορφακι μου και μακαρι να συνεχισει να εχει αυτη τη συμπεριφορα το αντρακι σου!

Μαρακι αν δεν σε γνωριζα θα παρεξηγιόμουν απο αυτο το μηνυμα σου.......:tongue::tongue:

ΜΑλλον κατι αλλο ηθελες να γραψεις υποθετω....:confused::confused:

Πλακα κανω ετσι?δεν παρεξηγηθηκα εννοειτε.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...