Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

λετε να ειναι διδυμα?κ εγω το σκεφτηκα...τι να πω μακαρι!δε θα με χαλαγε καθολου:P

σοφακι καποια φαση θα περναει η βαλ υπομονη...αντε να γινεις γρηγορα καλα να βαλεις μπροστα:P


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σοφακι τι να πω κοριτσακι μου...Υπομονη...Τι ειναι παλι και αυτο?

Μηπως ηρθε ο καιρος να πας σε κανενα γιατρο να δεις που βρισκεσαι?Γιατι νομιζω το οτι δεν προσεξες τον εαυτο σου ολο αυτο το διαστημα του θηλασμου σε εκανε να φτασεις εδω......Εχεις και πυρετο?

ΠΑντως μην σκας βρε Σοφακι για την Βαλερια ακομα και φαση να μην περνουσε ετσι οπως εισαι ειναι λογικο να μην εχεις υπομονη!!!!!ΠΑλι καλα να λες που ηταν και ο αντρας σου.....

Τι να πω ολα περαστικα να ειναι και συντομα......


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

λετε να ειναι διδυμα?κ εγω το σκεφτηκα...τι να πω μακαρι!δε θα με χαλαγε καθολου:P

σοφακι καποια φαση θα περναει η βαλ υπομονη...αντε να γινεις γρηγορα καλα να βαλεις μπροστα:P

Ποτε πας ρε στον γιατρο?Αντε εχουμε αγωνια!!!!ΔΙΠΛΗ!!!!!:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι να χαίρεσαι το Βαλεριακι σου. Χρόνια πολλά μικρή ζουζουνα ! Άντε περιμένουμε τα δικά σου ευχαρίστα τώρα. ;)

ΚΑτερινακι και η δικη σου η σειρα ειναι τωρα.....Μην ξεχνιομαστε ετσι?:lol::lol:

Ζωίτσα μου τα Χριστούγεννα έρχεται ο Βασίλης μη μπερδεύεσαι.:tongue:

Ο Νίκος επίσης άνοιξε και κάτι άδεια δώρα –κουτιά στολισμένα-κάτω από το δέντρο σε ένα σπίτι που πήγαμε , που να ξέρει ότι ήταν ντεκόρ. ακόμη κ αυτά τα μικρά που κρατανε τα αγιοβασιλακια ήθελε να ανοίξει γιαυτο του κρατήσαμε κ ένα μικρό για τη πρωτοχρονιά , να έχει να ανοίγει !

Άντε κ του χρόνου :tongue:

χαχαχα!!!!Σου λεει κατσε να τα ανοιξω εγω μην ξεχασε κανενας τιποτα μεσα......

ΝΑ βρε τι παιχνιδι να του παρετε....Κουτια τυλιγμενα!!!!χαχαχαχα!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ...τι κανετε???Σοφια μου υπεροχα νεα!!!!!μετο καλο το μωρακι σου.ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γρηγορο και ανωδυνο τοκετο!!!!!:D.

δεν θα ελεγα κατι μεχρι να γινοταν αλλα με τοσα υπεροχα νεα ειπα να το μοιραστω μαζι σας...ξεκινησαμε και εμεις προσπαθειες για δευτερο παιδακι:Dειμαι πολυ χαρουμενη...μακαρι να ερθει συντομα:D

εμεις ειμαστε οικογενειακως χαλια .ο Αναστασης ακομα χαλια...αν συνεχισει και αυριο ετσι ειμαστε για παιδιατρο παλι:(


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον το καφε ειναι να μην παρει φορα! αμα παρει γκαστρωνεται ολκληρο με τη μια χα χα χα χα!

Σοφακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! με το καλο και το δευτερο! εισαι φοβερη ομως! με το που ειπες ξεκινησαμε εμεινες κιολας εγκυος! απιστευτη:P

Βελουδακι ευχαριστω πολύ για τις ευχες! και εσυ με το καλο να γεννησεις το παιδακι σου!

Ευμορφια παντα με σκλαβωνεις εσυ! σε ευχαριστω πολύ πολύ και εσενα! τι κανουν τα μικρα σου; βρε η ζουζουνα εφτασε 4 μηνων; θεε και κυριε!:P

συμπι;;;;; καλα κουραγια καλη αναρρωση και τρεχα να ρυθμισεις θυρεοειδη γιατι τα εχεις κανει μπαχαλο. εχεις αφησει πολύ τον εαυτο σου και αυτο δεν ειναι καλο! σε εχει αναγκη πολύς κοσμος και κυριως η Βαλ. κοιτα λιγο και τη Σοφια γιατι αν κανεις και το δευτερο πως θα την παλεψεις κοπελια; μου λες;

Σοφακι από Κερκυρα παρε και εσυ λιγη θετικη ενεργεια και μεινε εγκυος ΑΜΕΣΑ :tongue:!!!!!!!!!!! Περαστικα σας οικογενειακως!

τικερ θα βαλω αν την πεμπτη ακουσουμε καρδια για την ωρα αναμενουμε!

Ζωηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! πως εισαι εσυ, αντεχεις;

Κατερινακι μου; ο "πιστευω" καλα; τι παιδι και αυτο!

Link to comment
Share on other sites

156882g82qpu0ale.gif

Baby Boom στη γειτονια!!!!!!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάρες!!!!!!!!!!

Μακ...όλα καλα θα πάνε!!!! Θετικη Σκέψη!

Σοφάκι,με το που είδα εχθες στο face το "1000" λεω..δε μπορει αυτη ειναι στανταρ χοριακη!!!!!!!!!

Καλη χρονιά σε όλες!!! Υγεία και Ευτυχία!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και αποτο μαύρο χάλι.....

απαπα....ο βηχας μου δεν παλεύεται....

η Βαλ έχει ξεσαλώσει....

2η μερα που έκλαιγα....

πρωτη φορά αισθάνομαι έτσι....

Σοφακι τι να πω κοριτσακι μου...Υπομονη...Τι ειναι παλι και αυτο?

Μηπως ηρθε ο καιρος να πας σε κανενα γιατρο να δεις που βρισκεσαι?Γιατι νομιζω το οτι δεν προσεξες τον εαυτο σου ολο αυτο το διαστημα του θηλασμου σε εκανε να φτασεις εδω......Εχεις και πυρετο?

ΠΑντως μην σκας βρε Σοφακι για την Βαλερια ακομα και φαση να μην περνουσε ετσι οπως εισαι ειναι λογικο να μην εχεις υπομονη!!!!!ΠΑλι καλα να λες που ηταν και ο αντρας σου.....

Τι να πω ολα περαστικα να ειναι και συντομα......

έκανα τις εξετάσεις μου Ζωή μου....καλές ήταν εκτός του θυρεοειδήπου ήταν οριακα ανεβασμένος και δεν έχω αξιωθεί ακόμα να πάω στο γιατρό για να μου ορίσει την ποσότητα Τ4...

ευτυχως πυρετό δεν έχω αλλά το οτι δε μπορώ να μιλήσω συν τη φάση της Βαλ με φέρνουν στα όρια μου....ή μάλλον για την ακρλίβεια, όλα αυτά μικραίνου τα όρια μου οπότε απελπίζομαι πιο εύκολα...

η Βαλ δεν πίνει γάλα, δεν τρωει φρούτα και οτι κι αν της λέω, με αγνοεί και το κάνει μόνο αν της το πει ο άντρας μου....

καλησπερα ...τι κανετε???Σοφια μου υπεροχα νεα!!!!!μετο καλο το μωρακι σου.ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γρηγορο και ανωδυνο τοκετο!!!!!:D.

δεν θα ελεγα κατι μεχρι να γινοταν αλλα με τοσα υπεροχα νεα ειπα να το μοιραστω μαζι σας...ξεκινησαμε και εμεις προσπαθειες για δευτερο παιδακι:Dειμαι πολυ χαρουμενη...μακαρι να ερθει συντομα:D

εμεις ειμαστε οικογενειακως χαλια .ο Αναστασης ακομα χαλια...αν συνεχισει και αυριο ετσι ειμαστε για παιδιατρο παλι:(

Σοφάκι μου εύχομαι περαστικά και συντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!! (και 2 και 3....!!!!)

συμπι;;;;; καλα κουραγια καλη αναρρωση και τρεχα να ρυθμισεις θυρεοειδη γιατι τα εχεις κανει μπαχαλο. εχεις αφησει πολύ τον εαυτο σου και αυτο δεν ειναι καλο! σε εχει αναγκη πολύς κοσμος και κυριως η Βαλ. κοιτα λιγο και τη Σοφια γιατι αν κανεις και το δευτερο πως θα την παλεψεις κοπελια; μου λες;

άστα συμπι...αν ειχα 2ο στάνταρ θα ήμουν στο τρελοκομείο τωρα...

οι τελευταίες 2 μέρες είνξαι χάλια για μένα....

ελπίζω το 2012 να είναι καλύτερο αργότερα....

156882g82qpu0ale.gif

Baby Boom στη γειτονια!!!!!!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάρες!!!!!!!!!!

Μακ...όλα καλα θα πάνε!!!! Θετικη Σκέψη!

Σοφάκι,με το που είδα εχθες στο face το "1000" λεω..δε μπορει αυτη ειναι στανταρ χοριακη!!!!!!!!!

Καλη χρονιά σε όλες!!! Υγεία και Ευτυχία!!!!!!!!!!!!

Καλή χρονιά Αγγελική!!!!

με το καλό κι εσύ όποτε το αποφασίσεις για 2ο!!!!

και για να μη σας λέω μόνο παράπονα για τη Βαλ, να σας πω και καμια ατακα να γελάσετε....

το βραδυ, όταν την πάω για ύπνο λέει στον μπαμπά της:

"Καηνύχτα!!! ονεια γυκά!!! τσάο μπουμπη!!!! "

πριν της είχα βάλει να φάει και μου λέει με ύφος:

"ΛΟΙΠΟΝ....θέλω και τυί!!!"

δε σας τα γράφω για να παινεύομαι για το κορίτσι μου....αλλά για να τα διαβάζω και να θυμάμαι πόσο γλυκιά είναι, όταν με πιάνει απελπισία απο τα καμώματα της!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!Πως ειστε Σημερα?

Εμεις εδω ολοι καλα!!!!

Σοφια Νο 2 ΑΝτε με το καλο !!!!!!Σου ευχομαι με την μια να πιασεις παιδακι!!!!!!!!!!

ΜΑρακι χαιρομαι που εισαι καλα!!!Τωρα θα πρεπει να αρχισεις να προσεχεις....Να μην κουραζεσαι πολυ ετσι?Στο λεω γιατι ξερω οτι εισαι μονη σου......

Εγω γενικα καλα ειμαι....ΑΝτεχω δεν αντεχω την βγαζω την ημερα...Αυτο που μου τη σπαει ομως ειναι οτι ειμαι μεσα τοσες μερες κλεισμενη!!!!Και το μονο που ονειρευομαι ειναι επιτελους να ερθει η ανοιξη...

Τωρα που το θυμηθηκα....Απο ποτε πρεπει να ψαχνω για παιδικο για να παει ο μικρος του χρονου?

Σοφια μου παραμυθενια να τα λες τα κατορθωματα τις ΒΑλ...Εννοειτε οτι ειναι γλυκο κοριτσι...Μια φαση ειναι.....Εμεις το εχομε περασει....Τωρα διανυουμε μια πολυ ηρεμη και γλυκια φαση αλλα πριν απο αυτο γινοτανε πανικος εδω μεσα!!!!Οσο για το φαι σκεψου εμεις που τρωμε τοσο και αρχισαμε να μην τρωμε.....:confused::confused:

αντε να περασει η αρρωστια να παρεις λιγο τα πανω σου.....ΚΑμια θεραπεια κανεις αληθεια ή ετσι θα περασει απο μονο του?

Ελενιτσα??????????????????Αντε σιγα σιγα θελουμε νεα ρεεεεεεεεεεε


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

156882g82qpu0ale.gif

Baby Boom στη γειτονια!!!!!!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!Ολε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάρες!!!!!!!!!!

Μακ...όλα καλα θα πάνε!!!! Θετικη Σκέψη!

Σοφάκι,με το που είδα εχθες στο face το "1000" λεω..δε μπορει αυτη ειναι στανταρ χοριακη!!!!!!!!!

Καλη χρονιά σε όλες!!! Υγεία και Ευτυχία!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστουμε πολυ Αγγελικη......ΚΑι εσυ οτι επιθυμεις....ΙΣως συντομα και με ενα δευτερο παιδακι......:wink:;-)


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

σοφακι ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα να μας ανακοινωσεις!!με το καλο!!

αγγελικη ευχαριστουμε!και στα δικα σου οποτε το αποφασισεις!

μακ αυτη τη φορα αργησα!!την ελλη την πιασαμε αμεσως...δε προλαβαμε να το σκεφτουμε τη μερα που το αποφασισαμε εκεινη τη μερα τη πιασαμε:Pτωρα με τη δευτερη:tongue:αυριο πας στο γιατρο?αντε περιμενουμε νεα!!εγω παω τη δευτερα δε ξερω αν θα ακουσουμε και καρδια...μακαρι!

ζωιτσα σε δημοτικο παιδικο θα τον πας?αν ναι αιτησεις γινονται τον μαιο.

εγω καλα το μονο συμπτωμα που εχω ειναι φοβερη υπνηλια...οπου σταθω κ οπου βρεθω θελω μονο να κοιμαμαι...ετσι ημουν και στην ελισαβετ...να δω πως θα τη παλεψω στη δουλεια...:tongue:

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

πωπω συνειδητοποιησα οτι με τη γκρίνια μου σας μαυρίζω ενω έχουμε χαρές με τις εγκυμοσύνες των κοριτσιων....συγνωμη....

Επίσης ξέχασα να σας μεταφέρω χθες τις ευχές και τα φιλιά της Ελενίτσας μας που είναι σπίτι αυτές τις μέρες με τα παιδάκια της και γιαυτό δε μπαίνει!

Σοφια μου παραμυθενια να τα λες τα κατορθωματα τις ΒΑλ...Εννοειτε οτι ειναι γλυκο κοριτσι...Μια φαση ειναι.....Εμεις το εχομε περασει....Τωρα διανυουμε μια πολυ ηρεμη και γλυκια φαση αλλα πριν απο αυτο γινοτανε πανικος εδω μεσα!!!!Οσο για το φαι σκεψου εμεις που τρωμε τοσο και αρχισαμε να μην τρωμε.....:confused::confused:

αντε να περασει η αρρωστια να παρεις λιγο τα πανω σου.....ΚΑμια θεραπεια κανεις αληθεια ή ετσι θα περασει απο μονο του?

αχ εύχομαι να περάσει σύντομα γιατί αν συνεχίσω να της φέρομαι έτσι της Βαλ δε θα θέλει να με βλέπει μπροστά της σε λίγο καιρό....:(

πήγα χθες στο γιατρό και μου έδωσε 3ήμερη αντιβίωση...

ελπίζω να κάνει δουλειά....δεν την παλεύω....

καλά της έκανα κουβέντα χθες της Βαλ για τη διακοπή του θηλασμού....

ενω λοιπόν της έλεγα οτι θα σταματησει να πίνει γάλα απο το στήθος της μαμάς,κλπ και συμφωνούσε, μετά απο λίγο τη βλέπω σκεφτική....

και γυρνάει και μου λέει:

"μαμά μου....αφαλός έχει γάλα???"

"όχι παιδί μου"

"κοιλιά έχει γάλα???"

έψαχνε να βρει απο που θα πίνει τελικά γάλα όταν σταματησει να πίνει απο το στήθος!!!!

να πω οτι στεναχωρηθηκα λίγο??? θα το πω....

αλλά οκ!!! θα προσαρμοστεί πιστεύω!:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

σοφακι ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα να μας ανακοινωσεις!!με το καλο!!

αγγελικη ευχαριστουμε!και στα δικα σου οποτε το αποφασισεις!

μακ αυτη τη φορα αργησα!!την ελλη την πιασαμε αμεσως...δε προλαβαμε να το σκεφτουμε τη μερα που το αποφασισαμε εκεινη τη μερα τη πιασαμε:Pτωρα με τη δευτερη:tongue:αυριο πας στο γιατρο?αντε περιμενουμε νεα!!εγω παω τη δευτερα δε ξερω αν θα ακουσουμε και καρδια...μακαρι!

ζωιτσα σε δημοτικο παιδικο θα τον πας?αν ναι αιτησεις γινονται τον μαιο.

εγω καλα το μονο συμπτωμα που εχω ειναι φοβερη υπνηλια...οπου σταθω κ οπου βρεθω θελω μονο να κοιμαμαι...ετσι ημουν και στην ελισαβετ...να δω πως θα τη παλεψω στη δουλεια...:tongue:

φιλια πολλα σε ολες!

Σοφάκι αυτη την υπνηλία την είχα κι εγω.....αλλά εμένα με είχε πιάσει μετά το 2ο! όπου καθόμουν γλάρωνα!!!

νομίζω οτι αν είναι τόσο η εγκυμοσύνη όσο την υπολογίζεις, λογικά δε θα ακούσετε καρδιά....στο λέω για να μην απογοητευτείς!

λογικά θα δείτε το σάκο...μπορεί και ένα ή δυο σποράκια!!!;););)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι συγχαρητηριαααα κορίτσαρα μου!!! Εύχομαι όλα να πανε καλα κ να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη..μΑκαρι να ναι και δυδυμακια..το όνειρο του άντρα μου να κάνουμε δίδυμα.. Το χάσαμε το τρένο!!!

Ρε σοφία τόσο χάλια είσαι;; Δεν το κατάλαβα.. Περαστικαααα κ γρήγορα.. Θα συμφωνήσω με το μαρακι σε αυτα που σου λέει!!!

Σοφία αντε με το καλο κΙ εσείς.. Σύντομα να μας πεις όμορφα νεακια... Γεμίσαμε γκαστρούλες..... Ζηλευωωωωωω

Ζωή ποσοσκεφτεσαι να θηλασεις;


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!τι κανετε?

σοφακι ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα να μας ανακοινωσεις!!με το καλο!!

αγγελικη ευχαριστουμε!και στα δικα σου οποτε το αποφασισεις!

μακ αυτη τη φορα αργησα!!την ελλη την πιασαμε αμεσως...δε προλαβαμε να το σκεφτουμε τη μερα που το αποφασισαμε εκεινη τη μερα τη πιασαμε:Pτωρα με τη δευτερη:tongue:αυριο πας στο γιατρο?αντε περιμενουμε νεα!!εγω παω τη δευτερα δε ξερω αν θα ακουσουμε και καρδια...μακαρι!

ζωιτσα σε δημοτικο παιδικο θα τον πας?αν ναι αιτησεις γινονται τον μαιο.

εγω καλα το μονο συμπτωμα που εχω ειναι φοβερη υπνηλια...οπου σταθω κ οπου βρεθω θελω μονο να κοιμαμαι...ετσι ημουν και στην ελισαβετ...να δω πως θα τη παλεψω στη δουλεια...:tongue:

φιλια πολλα σε ολες!

Θα κοιταξω σιγουρα να δω τιμες και σε ιδιωτικα αν και νομιζω οτι θα μου φανουν πολλα και τελικα θα καταληξω σε δημοσιο πραγμα που καθολου δεν θελω γιατι δεν μου αρεσουν οι μεθοδοι που χρησιμοποιουνε....Ηθελα να τον στειλω σε μοντεσοριανη ρε γμτ....αλλα μαλλον ειναι πολλα τα λεφτα.....

Αυτο με την υπνηλια το ειχα και εγω...Θυμαμαι μια φορα που καθομουν και επαιζα με τον θοδωρη ξαφνικα κοιμηθηκα χωρις να το καταλαβω και ξυπνησα τρομαγμενη ψαχνωντας τον Θοδωρη!!!!Τι ηταν και αυτο.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...