Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ειπα να μπω να δω τα νεα σας και ρε Σοφακι με ανησυχησες......

Τι εγινε κοπελα μου? ΕΛπιζω να ειναι περαστικο

Μαρακι ναι καθε μερα απο το πρωι λεει "παικουμε μαμα" και αν του πω οχι μου λεει "δω παιδικα" και αν του πω και εκει οχι μου λεει "φαω τωρα"

Καταλαβαινεις πως ειναι τα νευρα μου λοιπον καθε μερα!!!!!:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειπα να μπω να δω τα νεα σας και ρε Σοφακι με ανησυχησες......

Τι εγινε κοπελα μου? ΕΛπιζω να ειναι περαστικο

Μαρακι ναι καθε μερα απο το πρωι λεει "παικουμε μαμα" και αν του πω οχι μου λεει "δω παιδικα" και αν του πω και εκει οχι μου λεει "φαω τωρα"

Καταλαβαινεις πως ειναι τα νευρα μου λοιπον καθε μερα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

χα χα χα χα ειναι φαγανος ετσι;

ο δικος μου παλι εχει κολλησει στα 15 κιλα. σα να ψηλωνει και να μην παχαινει μου φαινεται. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι φαγανος????????????

Πλακα κανεις!!!!!Ειμαμστε 2-3 κιλα πανω απο το φυσιολογικο βαρος για το υψος του

Καλο ειναι που ψηλωνει και δεν βαζει παντως ο Κωνσταντινουλης!!!

Εμεις τωρα σιγα σιγα αρχισααμε να χανουμε με πολυ προσοχη και υπομονη δικη μου βεβαια!!!!

Οσο για τα κιλα της εγκυμοσυνης πηρα οσα ειχα παρει και στο θοδωρακη.....Τωρα ποσα μου ειχαν μεινει μετα την γεννα τοτε δεν θυμαμαι!!!!

Τωρα παντως μου μεινανε 7 και ολα στην κοιλια!!!!Πουθενα αλλου!!!!Ολοι με ρωτανε αν ξαναειμαι εγκυος!!!!Κοιτα ψυχολογικα δεν μπορω να πω με ριχνει αυτο αλλα ειμαι σιγουρη οτι μολις ξεθηλασω θα τα χασω ολα!!!Δεν υπαρχει περιπτωση...Βεβαια για να πω και την αληθεια στα φυσιολογικα μου θα ειμαι αν χασω 5 .....

Τωρα μαρακι μην σκας και πολυ...ΚΑνε οτι η ΣΟφια....μην καταπιεζεσαι...Εγω μπορω να πω οτι στην Λυδια πεινουσα πιο πολυ απο οτι στον θοδωρακη παντως!!!ΚΑι απο αναγουλες ειχα πανω κατω τις ιδιες....Λιγο λιγοτερες στην Λυδια ισως.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας ειπα βρε και για η Λυδια κατι!!!!!

Λοιπον προχθες νομιζω ειχα παει να ψωνισω και αφησα την μικρη να κοιμαται και ο Θοδωρς επαιζε με τον Κοσμα....Γυρνωντας ακουω απο την ενδοεπικοινωνια τραγουδια απο το μομπιλε....Ρωταω τον Κοσμα "Ξυπνησε η μικρη?" και μου λεει "ξυπνησε?" του λεω καλα δεν της εβαλες το μομπιλε? μου λεει δεν το εβαλα εγω!!!!! ΠΑμε λοιπον και οι δυο επανω και τι βλεπουμε?

Η μικρη εχει γυρισει οριζοντια στο κρεβατι της και με τα ποδια της εβαζε μουσικη στο μομπιλε!!!!!

ΠΑθαμε πλακα!!!Ουτε εκλαψε οταν ξυπνησε ουτε τιποτα!!!Με το που σηκωθηκε γυρισε δεν ξερω και εγω πως το εκανε ατο βεβαια ....και εβαλε μουσικη!!!!!!

χχααχαχαχχαχαα


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας ειπα βρε και για η Λυδια κατι!!!!!

Λοιπον προχθες νομιζω ειχα παει να ψωνισω και αφησα την μικρη να κοιμαται και ο Θοδωρς επαιζε με τον Κοσμα....Γυρνωντας ακουω απο την ενδοεπικοινωνια τραγουδια απο το μομπιλε....Ρωταω τον Κοσμα "Ξυπνησε η μικρη?" και μου λεει "ξυπνησε?" του λεω καλα δεν της εβαλες το μομπιλε? μου λεει δεν το εβαλα εγω!!!!! ΠΑμε λοιπον και οι δυο επανω και τι βλεπουμε?

Η μικρη εχει γυρισει οριζοντια στο κρεβατι της και με τα ποδια της εβαζε μουσικη στο μομπιλε!!!!!

ΠΑθαμε πλακα!!!Ουτε εκλαψε οταν ξυπνησε ουτε τιποτα!!!Με το που σηκωθηκε γυρισε δεν ξερω και εγω πως το εκανε ατο βεβαια ....και εβαλε μουσικη!!!!!!

χχααχαχαχχαχαα

ελα ρεεεεεεε..... απιστευτη! κοιτα τι εκανε το σπορί! αν ειναι δυνατον :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σας ειπα βρε και για η Λυδια κατι!!!!!

Λοιπον προχθες νομιζω ειχα παει να ψωνισω και αφησα την μικρη να κοιμαται και ο Θοδωρς επαιζε με τον Κοσμα....Γυρνωντας ακουω απο την ενδοεπικοινωνια τραγουδια απο το μομπιλε....Ρωταω τον Κοσμα "Ξυπνησε η μικρη?" και μου λεει "ξυπνησε?" του λεω καλα δεν της εβαλες το μομπιλε? μου λεει δεν το εβαλα εγω!!!!! ΠΑμε λοιπον και οι δυο επανω και τι βλεπουμε?

Η μικρη εχει γυρισει οριζοντια στο κρεβατι της και με τα ποδια της εβαζε μουσικη στο μομπιλε!!!!!

ΠΑθαμε πλακα!!!Ουτε εκλαψε οταν ξυπνησε ουτε τιποτα!!!Με το που σηκωθηκε γυρισε δεν ξερω και εγω πως το εκανε ατο βεβαια ....και εβαλε μουσικη!!!!!!

χχααχαχαχχαχαα

σκαω μωρε Ζωιτσα γιατι ειχα παρει πανω από 20 στον Κων/νο και δεν μου αρεσε καθολου. δεν θελω να παρω παλι τοσα κιλα και από όσες κοπελες γνωριζω καμια 9ισως εκτος από σενα :tongue:) δεν πηρε παραπανω κιλα στη 2η εγκυμοσυνη.... σου λεω εγω εχω παρει 1 κιλο με τις αναγουλες! δηλαδη αν μου ανοιξει η ορεξη καηκαμε! παντως από εχθες το στομαχι μου ειναι καλυτερα. να εφτιαξαν τα πραγματα ή να πηγαινει κατι στραβα με την εγκυμοσυνη;

Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα τι να σου πω και εσενα!!!!

Συνελθε ΜΑρακι!!!!

Μην στεναχωριέσαι δεν θα αισθανεσαι το ιδιο χαλια καθε μερα!!!!!Θα υπαρχουν αι μερες που θα αισθανεσαι καλυτερα!!!!

Και για να σε παρηγορησω θα υπαρχουν και μερες που θα αισθανεσαι χειροτερα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Με το παραμικρο ο νους σου στο κακο ε?

Λοιπον εγω πεινουσα παρα πολυ στην εγκυμοσυνη μου που λες ΜΑρακι!!!ΚΑι ημουν και σπιτι!!!Επισης την ξεκινησα με λιγοτερα απο το κανονικο μου κιλα...Μπορει να παιζει και αυτο ρολο.....52 ημουν οταν εμεινα εγκυος 70 πρεπει να ημουν οταν γεννησα....Τωρα ειμαι 60 και θελω να γινω 53.....:tongue::tongue:Αν και το κανονικο μου ειναι τα 55 μαλλον....Αλλα θελω να ξαναγινω πολυ λεπτη ρε.....Να θυμηθω τους παλιους καλους καιρους....:tongue::tongue:

Απλα πρεπει να περιμενω να αποθηλασω......

Τωρα ολα αυτα ομως ειναι τοσο σχετικα!!!Αν προσεχεις δεν ειναι απαραιτητο να παχυνεις ρε συ.....Βαλε ομως και το τσιγαρο στη μεση που οσο να πεις σου προσθετει κιλα...Εμενα τουλαχιστον μου προσθετε και αν τρωω ακομα τωρα ειναι γιατι θελω να καπνισω.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

ευχαριστω για το ενδιαφέρον κορίτσια μου....ελπίζω συντομα να μπορέσω να σας πω περισσότερα....

αλλά παρόλο που δεν είμαι στα καλά μου, δεν είμαι και άνθρωπος που μπορεί να μένει στη μαυρίλα.

ρε συ Ζωη φοβερη η Λυδία!!!!!!!!!!!!

τι έκανε το αστεράκι!!!!

καλέ μη μιλάτε για κιλά και ύψος!!!!

η δικιά μου τωρα πρέπει να είναι γυρω στα 12,5 κιλά!!!

καλά για ύψος δε το συζητω.....

δεν ξερω πόσο είναι αλλά στάνταρ κάτω απο 90!!!

τεσπα...τα εχω ξαναπεί.....πηγαινει στην πορεία που χάραξαν οι γονείς της!!! άτιμο DNA!!!!

Ρε συ συμπι να αρχισω τις φωνές τωρα????????

όλα καλά πάνε!!! και έτσι θα συνεχίσουν!!!

μπες στο www.123baby.gr να δεις και το φυλο του σπόρου σου!!!:D

όσο για τα κιλά, εγω πιιστευω οτι με λίγη προσοχή μπορεις να παρεις λιγότερα κιλά....

εγω πήρα 20 στη Βαλ αλλά έτρωγαααααα!!!!

βασικά δε μπορώ να κάνω κι αλλιως!!!

δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου δίαιτα και δε θα μπορούσα νομίζω.....είμαι μεγάλη φαγάνα!!!!

Πάντως πιστευω οτι με 2-3 πιο υγιεινές εναλλακτικές, μπορείς να τα καταφέρεις!

α και τωρα που το θυμήθηκα!!!

μην πίνεις καφέ ντεκαφεινέ....καλύτερα να ζητάς κανονικό αλλά πιο ελαφρυ....

ο ντεκαφεινέ για να γίνει ντεκαφεινέ έχει υποστεί επεξεργασία με χημικά...αν θυμαμαι καλά μόνο η Jacobs κάνει τον καφε ντεκαφεινέ με επεξεργασία ατμού...


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι εύχομαι να σαι καλά,

για να το διακωμωδήσω, εγώ αναρρωτική δε σου δίνω! Μη ξεχνάς, για μένα δουλεύεις!

Κάτι για κιλά είδα.....αφήστε το.....με 2 παιδιά εύκολο να τα χάσεις? Μπα.....εκτός κ άν έχεις αυτοκυριαρχία κ χρόνο να τρως σωστά!

Μπα......

Σόρι για την αισιοδοξία!:cool:

Μπάι!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αντε μπραβο βρε Σοφακι!!!!

Αλλωστε εισαι η νοτα αισιοδοξιας του καφε μας!!!!!

Σοφια και μαυρα δεν κολλανε......:tongue::tongue::tongue:

Αυτο για το ντεκαφεινε ομολογω δεν το ηξερα!!!!

Ευτυχως δηλαδ που πινω jacobs ε?

Οσο για τα κιλα δεν το συζηταμε!!!!Εσυ ειπαμε εισαι η εξαιρεση βρε Σοφακι!!!!!

Εμεις απλα προσπαθουμε......:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι εύχομαι να σαι καλά,

για να το διακωμωδήσω, εγώ αναρρωτική δε σου δίνω! Μη ξεχνάς, για μένα δουλεύεις!

Κάτι για κιλά είδα.....αφήστε το.....με 2 παιδιά εύκολο να τα χάσεις? Μπα.....εκτός κ άν έχεις αυτοκυριαρχία κ χρόνο να τρως σωστά!

Μπα......

Σόρι για την αισιοδοξία!:cool:

Μπάι!

Αντε ρε.....ΕΙδα το μηνυμα σου και λεω "οχι ρε ..... εγραψα στον Αυγουστο!!!":tongue::tongue::tongue:

Καλα για τα κιλα εγω οπως ειπα θηλαζω δεν το δοκιμασα ακομα να χασω....ειναι και η κλεισουρα εδω....Κατα την ανοιξη θα εχω αποψη.....:tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι εύχομαι να σαι καλά,

για να το διακωμωδήσω, εγώ αναρρωτική δε σου δίνω! Μη ξεχνάς, για μένα δουλεύεις!

Κάτι για κιλά είδα.....αφήστε το.....με 2 παιδιά εύκολο να τα χάσεις? Μπα.....εκτός κ άν έχεις αυτοκυριαρχία κ χρόνο να τρως σωστά!

Μπα......

Σόρι για την αισιοδοξία!:cool:

Μπάι!

άσε Κλεό....για απόλυση ειμαι τωρα τελευταία....

δεν έχω προλάβει καθόλου να ασχοληθω ρε γμτ με το μοίρασμα....

ελπίζω συντομα να έχω και την ψυχολογία και το χρόνο να το κάνω....

ωραίο το "Σόρι για την αισιοδοξία!" !!!!!

Αντε μπραβο βρε Σοφακι!!!!

Αλλωστε εισαι η νοτα αισιοδοξιας του καφε μας!!!!!

Σοφια και μαυρα δεν κολλανε......:tongue::tongue::tongue:

Αυτο για το ντεκαφεινε ομολογω δεν το ηξερα!!!!

Ευτυχως δηλαδ που πινω jacobs ε?

Οσο για τα κιλα δεν το συζηταμε!!!!Εσυ ειπαμε εισαι η εξαιρεση βρε Σοφακι!!!!!

Εμεις απλα προσπαθουμε......:tongue::tongue:

δεν είμαι 100% σίγουρη για τον Jacobs....

κάτι τέτοιο θυμάμαι τότε που το έψαχνα στην εγκυμοσύνη της Βαλ αλλά επειδή δε φημίζομαι για τη μνήμη μου, μόλις μπορέσω θα το ξαναψάξω!

μπα άλλαξε και μένα ο μεταβολισμός μου Ζωίτσα λίγο....

έχω μπεί στα 52 κιλά αισίως χωρίς καμία αλλαγή στη διατροφή μου!!!!

μου το είχε πει και η διατροφολόγος....οτι απο τα 30 και πάνω "κόβει" ρυθμους ο μεταβολισμός....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε τωρα τι να σου πω και εσενα!!!!

Συνελθε ΜΑρακι!!!!

Μην στεναχωριέσαι δεν θα αισθανεσαι το ιδιο χαλια καθε μερα!!!!!Θα υπαρχουν αι μερες που θα αισθανεσαι καλυτερα!!!!

Και για να σε παρηγορησω θα υπαρχουν και μερες που θα αισθανεσαι χειροτερα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Με το παραμικρο ο νους σου στο κακο ε?

Λοιπον εγω πεινουσα παρα πολυ στην εγκυμοσυνη μου που λες ΜΑρακι!!!ΚΑι ημουν και σπιτι!!!Επισης την ξεκινησα με λιγοτερα απο το κανονικο μου κιλα...Μπορει να παιζει και αυτο ρολο.....52 ημουν οταν εμεινα εγκυος 70 πρεπει να ημουν οταν γεννησα....Τωρα ειμαι 60 και θελω να γινω 53.....:tongue::tongue:Αν και το κανονικο μου ειναι τα 55 μαλλον....Αλλα θελω να ξαναγινω πολυ λεπτη ρε.....Να θυμηθω τους παλιους καλους καιρους....:tongue::tongue:

Απλα πρεπει να περιμενω να αποθηλασω......

Τωρα ολα αυτα ομως ειναι τοσο σχετικα!!!Αν προσεχεις δεν ειναι απαραιτητο να παχυνεις ρε συ.....Βαλε ομως και το τσιγαρο στη μεση που οσο να πεις σου προσθετει κιλα...Εμενα τουλαχιστον μου προσθετε και αν τρωω ακομα τωρα ειναι γιατι θελω να καπνισω.....

εσυ με τα κιλα με εχεις τσακισει! παλι φαλαινα θα γινω το κερατο μου μεσα! ειμαι και ψηλη.... ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΒΑ!

Καλησπέρα!

Ρε συ συμπι να αρχισω τις φωνές τωρα????????

όλα καλά πάνε!!! και έτσι θα συνεχίσουν!!!

μπες στο www.123baby.gr να δεις και το φυλο του σπόρου σου!!!:D

όσο για τα κιλά, εγω πιιστευω οτι με λίγη προσοχή μπορεις να παρεις λιγότερα κιλά....

εγω πήρα 20 στη Βαλ αλλά έτρωγαααααα!!!!

βασικά δε μπορώ να κάνω κι αλλιως!!!

δεν έχω κάνει ποτέ στη ζωή μου δίαιτα και δε θα μπορούσα νομίζω.....είμαι μεγάλη φαγάνα!!!!

Πάντως πιστευω οτι με 2-3 πιο υγιεινές εναλλακτικές, μπορείς να τα καταφέρεις!

α και τωρα που το θυμήθηκα!!!

μην πίνεις καφέ ντεκαφεινέ....καλύτερα να ζητάς κανονικό αλλά πιο ελαφρυ....

ο ντεκαφεινέ για να γίνει ντεκαφεινέ έχει υποστεί επεξεργασία με χημικά...αν θυμαμαι καλά μόνο η Jacobs κάνει τον καφε ντεκαφεινέ με επεξεργασία ατμού...

Με υποχρεωσες με τα τεστακια σου! αγορι βγαινει παλι! ετσι ετσι σωβρακα να πλενω μια ζωη!

Κ ύστερα έλεγες για μένα ρε!

Φτου σου!

Αγχωτική!:tongue:

χαααααααααααααααααα..... μιλαμε εκ του ασφαλους διοτι τα καναμε τα παιδακια μας ετσι; ε ναι κυρια μου εχουμε εκ φυσεως ενα αγχος (μπορει και δυο) παραπανω! μην μας το κοπανας κιολας!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

σοφακι ελπιζω ολα να ειναι καλυτερα!εκανα κ εγω το τεστακι με το φυλλο κ εμενα αγορι μου βγαζει-δε το δεχομαι:tongue:

ζωιτσα καλα απαιχτη η λυδια!!

μαρακι σε καταλαβαινω απολυτα...ιδιες σκεψεις κανουμε...σηκωθηκα σημερα κ ενιωθα καλυτερα και το πρωτο που σκεφτηκα ειναι μηπως δε παει καλα η εγκυμοσυνη...

κλεο μας εκανες τη καρδια περιβολι...εγω ελεγα με 2 παιδια κια τρεξιμο θα χασω πιο ευκολα τα κιλα...αλλα για να λες εσυ μπα..καταλαβα τι με περιμενει!!

εχει χαλια καιρο σημερα βροχη και κρυο οχι οτι ειχα ορεξη να βγω αλλα λεμε...

παω να κουκουλωθω!φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...