Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

περαστικά σας Σοφάκι!!!

είστε κι εσείς διαβάζω, μια ωραία ατμόσφαιρα....

ευχομαι συντομα να είστε καλά!!!

μεγάλωσαν τα παιδάκια μας!!!

μια χαρα θα είναι και το φρέσκο το νινί συμπι!!! θα το καταλαβαίνεις καλύτερα αυτό....εχεις εμπειρία τώρα!!!

θα έχετε να μυρίζετε καλοκαιρινή μωρουδίλα!!!

πατουσάκια μικρά!!! γλύκα!!!!:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο εμενα!!!!μαλλον καλησπερα!!!!!

Σημερα ειμαι ακομα πιο χαλια!!!!!

Εχω ξυυπνια απο τις 4 το πρωι....Αποο τις 6 μαζι με την μικρη και ειδα τον εαυτο μου στον καθρεφτη και ποιον αντίκρισα λετε?

1203490u4q36jqfpw.jpg

Τον κουασιμοδο!!!

Το ενα ματι μου σχεδον κλειστο και το αλλο σε λιγο καλυτερη κατασταση!!!!

Πηγα πρωι πρωι στο γιατρο μου ειπε αλλεργια ειναι!!!!!

ΚΑι ποια ειναι η θεραπεια ξερετε???????????????

ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετσι μου ειπε....Αφου θηλαζω δεν μπορει να μου δωσει τιποτα!!!!Προς το παρων λοιπον κοβω βαψιμο και οτιδηποτε αλλο πανω στα ματια μου και θα βαζω μια απαλη κρεμα ισα να με ανακουφιζει και με το καιρο θα περασει....Μου ειπε αν δεν περασει ελα να δουμε μηπως βαλουμε καμια αραιωμενη κρεμα...Τι να μου πει και αυτη η καημενη!!!1

Ετσι πλεον εκτος του οτι ειμαι χοντρη!!!Θα πρεπει να κυκλοφορω και με τη φυσικη μου ομορφια!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ΤΕλεια!!!!!

Δεν διαβασα τιποτα

ελπιζω να ειστε ολες καλα...

Σοφακι ελπιζω ολα να ειναι καλυτερα σημερα!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε ψυχή.. Είχα κόσμο αυτές τις μέρες στο σπίτι.. Μαγειρευαα γλυκά τυροπιτακιαα κ διάφορα καλού δια για να τους υπό δεχτώ..

Ρε ζωή σορρυ αλλά γέλασα πολύ.. Ακόμη γέλαω χαχαχαχαχα..

Μην στεναχωριεσαι όλες έτσι νιώθουμε, εγώ αποφεύγω τους καθρέφτες ιδίως τους ολοσωμους.. Τους μικρούς στο μπάνιο μόνο όταν πλενω δόντια.. Ασε που κ αυτά επισκευή θέλουν.. Με ενοχλούν!!! Τι πάθαμε ρε φιλενάδα χαχαχαχαχα..

Όπου να ναι θα γίνουμε κούκλες κ θα ανεβάσουμε φωτό να μας χαίρονται οι φίλες μας εδώ.... Να μην σου πω θα μας ζηλεύουν κιόλας χαχαχαχαχα

Ακόμη γελαωωωωω

Περιμένω την Αδερφουλα μου θα μπω το βράδυ

Έχω πρόβλημα κ με την χρυσοβαλαντου, δεν τρώει φρούτα λαχανικά εδώ κ καιρο κ κάνει σκληρά κακακια,, πρέπει να τραυματίστηκε ο ποπος της γιατί ενώ τα βγάζει σαν πλαστελινη υποφέρει... Της βάζω στο γάλα νουζολ λαδακι αλλά μάλλον φοβάται να τα κάνει πια.. Χθες την βάλαμε κτίσματακι κ έκλεγα κ εγω μαζί της ,,μανούλα μου πονάει έλεγε.. Ασε πως δεν λιποθυμησα


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε ψυχή.. Είχα κόσμο αυτές τις μέρες στο σπίτι.. Μαγειρευαα γλυκά τυροπιτακιαα κ διάφορα καλού δια για να τους υπό δεχτώ..

Ρε ζωή σορρυ αλλά γέλασα πολύ.. Ακόμη γέλαω χαχαχαχαχα..

Μην στεναχωριεσαι όλες έτσι νιώθουμε, εγώ αποφεύγω τους καθρέφτες ιδίως τους ολοσωμους.. Τους μικρούς στο μπάνιο μόνο όταν πλενω δόντια.. Ασε που κ αυτά επισκευή θέλουν.. Με ενοχλούν!!! Τι πάθαμε ρε φιλενάδα χαχαχαχαχα..

Όπου να ναι θα γίνουμε κούκλες κ θα ανεβάσουμε φωτό να μας χαίρονται οι φίλες μας εδώ.... Να μην σου πω θα μας ζηλεύουν κιόλας χαχαχαχαχα

Ακόμη γελαωωωωω

Περιμένω την Αδερφουλα μου θα μπω το βράδυ

Έχω πρόβλημα κ με την χρυσοβαλαντου, δεν τρώει φρούτα λαχανικά εδώ κ καιρο κ κάνει σκληρά κακακια,, πρέπει να τραυματίστηκε ο ποπος της γιατί ενώ τα βγάζει σαν πλαστελινη υποφέρει... Της βάζω στο γάλα νουζολ λαδακι αλλά μάλλον φοβάται να τα κάνει πια.. Χθες την βάλαμε κτίσματακι κ έκλεγα κ εγω μαζί της ,,μανούλα μου πονάει έλεγε.. Ασε πως δεν λιποθυμησα

Τι ζητας συγνωμη βρε!!!!καλα κανεις και γελας !!!ΕΙπα να ο διακωμωδήσω λιγο γιατι αλλιως την εβαψα....

Αχ μωρε η μικρη μου....Υποφερει ε?

Εχεις δοκιμασει να της δωσεις χαμομηλι?Εμας αυτο που επιανε και πιανει στα σιγουρα ειναι ο χυμος ΠΟρτοκαλι!!!!

Ποσες μερες ειχε να κανει κακα ρε και τις κανατε κλισμα? (επι της ευκαιριας το κλισμα ποναει?Δεν ξερω καθολου)Εμεις μια φορα του βαλαμε υποθετω οταν ηταν μηνων στις αρχες που βαζαμε τις στερεες τροφες και απο τοτε τρεεεεεμωωωωωωωωω....Χαλια φαση.....Βλεπεις και αυτη τη φατσουλα με τα ματακια ολο απορια!!!!Χαλι χαλια...ΚΑθολου δεν μπορω... Παντως και εμεις τωρα τον χειμωνα κανουμε καθε τρεις μερες περιπου κακα αλλα η γιατρος που τον ειδε μου ειπε οτι εχει μαλακια κοιλια και να μην ανησυχω καθολου.....

ΚΑτα τα αλλα σημεερα ακουσα για πρωτη φορα την κορη μου να ξεκαρδιζεται στα γελια και εχω λιωσειιιιιιιιιιιιιιι.................

1492562i1wrg1549r.gif

ΔΕν ξερω αν παιζει ρολο η εμφανιση μου και γελασε βεβαια........:confused::confused::confused:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι γινανε παιδακια μωρε..... ειναι καταπληκτικα να τα βλεπεις να σκεφτονται, να κρινουν, να απαντανε, να κανουν γλυκες! χιλιες φορες παντως ειναι καλυτερα απ'οταν ειναι μωρα. η καλυτερη φαση ειναι μετα τα 2! αφου τωρα αν ολα πανε καλα και με το δευτερο μου φαινεται πολυ δυσκολο που θα πρεπει παλι με το κλαμα να ψυχανεμιζομαι τι εχει :P

(

Μιλαμε το δευτερο θα το καταλαβαινεις αμεσως....ΘΑ νομιζεις οτι ειναι ανοιχτο βιβλιο!!!!

Ρε υπαρχει εμπειρια λεμε...ΤΖαμπα το σπουδασες με το πρωτο?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τι κάνετε???

σημερα γιορταζουν ο Γρηγόρης και η Μαργαρίτα!

έχετε κανέναν?

εγω συνεχίζω στα ίδια χάλια....επεξεργάζομαι την πιθανότητα να πω στη μαμά να έρθει για βοήθεια....αν και δε θέλω....θα δω....

να ξυπνησει και η Βαλ να δω σε τι κατάσταση είναι....

πωπω Ζωίτσα πως την πάλεψες ρε συ με τα παιδιά χωρίς θέρμανση????:shock::shock::shock:

καλά χθες μας έστειλε η Βαλ....

ξυπναει απο το μεσημεριανό της ύπνο με πυρετό...τη φέρνει στο σαλόνι ο άντρας μου και τη βάζει να κάτσει στον καναπέ...και τη ρωτάει:

"πως αισθάνεσαι Βαλεριάκι μου???"

και έλαβε την εξής απάντηση:

"Πολύ άσχημα μπαμπά μου....πονάει το κεφάλι μου!"

:D:D:D:D:D:D:D

Τι ειπε Ρε η ψυχη μου!!!Αχ ελιωσα εγω βρε Σοφακι εσενα δεν θα εστελνε?

ΠΑντως Σοφακι ειλικρινα ελπιζω συντομα να τα ξεπερασεις ολα και να δουμε την παλια καλη Σοφια που μιλαει μονη της στο καφε......:tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

εγω χαλια...ανεβασα πυρετο χθες ψηνομουν ολο το βραδυ...πηγαμε στο γιατρο ευτυχως ολα καλα με το σπορακι ακουσαμε καρδουλα παλι δυνατα και καθαρα-188 χτυπους!!για κοριτσι μου φαινεται:P-μεγαλωνει κανονικα ειναι 1.6 εκ!!μου ειπε να παρω αντιβιωση και να κατσω σπιτι.,,θελει προσοχη μη μου το γυρισει σε πνευμονια που ειναι επικυνδυνη....μου γραψε αδεια 15 μερες...θα παει ο αντωνης στο ικα να τη γραψει σημερα ελπιζω να μην εχουμε θεμα!!

λιακι το ιδιο προβλημα εχω με την ελλη....σημερα που εκανε τα κακα της εκλαιγε η καυμενουλα...ειδα και λιγο αιμα...βασικα φταει που εκοψε τα φρουτα...αυτες τις μερες δε τη ταιζω εγω κ ο αντωνης κανει του κεφαλιου του...

σας φιλω ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

εγω χαλια...ανεβασα πυρετο χθες ψηνομουν ολο το βραδυ...πηγαμε στο γιατρο ευτυχως ολα καλα με το σπορακι ακουσαμε καρδουλα παλι δυνατα και καθαρα-188 χτυπους!!για κοριτσι μου φαινεται:P-μεγαλωνει κανονικα ειναι 1.6 εκ!!μου ειπε να παρω αντιβιωση και να κατσω σπιτι.,,θελει προσοχη μη μου το γυρισει σε πνευμονια που ειναι επικυνδυνη....μου γραψε αδεια 15 μερες...θα παει ο αντωνης στο ικα να τη γραψει σημερα ελπιζω να μην εχουμε θεμα!!

λιακι το ιδιο προβλημα εχω με την ελλη....σημερα που εκανε τα κακα της εκλαιγε η καυμενουλα...ειδα και λιγο αιμα...βασικα φταει που εκοψε τα φρουτα...αυτες τις μερες δε τη ταιζω εγω κ ο αντωνης κανει του κεφαλιου του...

σας φιλω ολες!

Απαπαπαπα!!!Σοφακι περασικα ΚΟριτσακι μου!!!!!

ΚΑλημερα και απο εδω!!!!

2- 4:30- 6:30 ΚΑι τωρα ξανα!!!!!

Δεν υπαρχω.....σερνομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ζωίτσα περαστικά για το ματάκι σου....κάνε και πλύσεις με χλιαρό χαμομηλάκι...

Σοφάκι περαστικά και παλι! δεν έχω χειρότερο απο τον πυρετό....

και τωρα που είμαι άρρωστη και έκανα κάτι 38άρια, με έριξε πολύ...

Λιάκι προσπάθησε να την κάνεις να φάει κανένα φρουτάκι τη Χρυσοβαλαντούλα για να έρθει λίγο στα ίσα του το εντεράκι της....

αν και αφού πόνεσε και φοβηθηκε, πιο πολύ εκεί είναι το θέμα παρά στο οτι έχει δυσκοιλιότητα....

εμένα πάλι η Βαλ άλλο πράγμα....όταν ήμασταν στη Μεγ/λη έκανε και 7 φορές σε μια μέρα!!! τώρα αρκείται στις 4-5!!! ουτε μωρό δεν έκανε τόσα!

κρίσιμη μέρα σήμερα....σε αναμμένα κάρβουνα είμαι....όση θετική ενέργεια έχετε τη θέλω επειγόντως!!!:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Ζωίτσα περαστικά για το ματάκι σου....κάνε και πλύσεις με χλιαρό χαμομηλάκι...

Σοφάκι περαστικά και παλι! δεν έχω χειρότερο απο τον πυρετό....

και τωρα που είμαι άρρωστη και έκανα κάτι 38άρια, με έριξε πολύ...

Λιάκι προσπάθησε να την κάνεις να φάει κανένα φρουτάκι τη Χρυσοβαλαντούλα για να έρθει λίγο στα ίσα του το εντεράκι της....

αν και αφού πόνεσε και φοβηθηκε, πιο πολύ εκεί είναι το θέμα παρά στο οτι έχει δυσκοιλιότητα....

εμένα πάλι η Βαλ άλλο πράγμα....όταν ήμασταν στη Μεγ/λη έκανε και 7 φορές σε μια μέρα!!! τώρα αρκείται στις 4-5!!! ουτε μωρό δεν έκανε τόσα!

κρίσιμη μέρα σήμερα....σε αναμμένα κάρβουνα είμαι....όση θετική ενέργεια έχετε τη θέλω επειγόντως!!!:rolleyes:

ΚΑλημερα Σοφακι!!!!!!!!!!!!

Εχεις ολη την ΘΕτικη μου ενεργεια να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα Σοφακι!!!!!!!!!!!!

Εχεις ολη την ΘΕτικη μου ενεργεια να πανε ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστω Ζωίτσα μου!!!

μακάρι!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

μισο λεπτο γιατι εχω παρεμβολες:

283559nhwi2tj2mi.gif

ααααα ηρθε η θετικη ενεργεια!

Σοφακι για σενα :P ολα καλα θα'ναι!!!!!!

Σοφακι νο 2: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σου και γρηγορα! προσοχη πολλή και ξεκουραση! φωναξε μαμαδες, μπαμπαδες, πεθερικα, ο΄τι σου βρισκεται τελοσπαντων, να συνδραμουν!

Ζωήηηηηηη..... τι αλλεργιες ειναι αυτες στα γεραματα παιδι μου (χοντρη στραβη και γρια, σε εφτιαξα ετσι :tongue:); χωρις πλακα τωρα παλι δεν ειχες θεμα πριν λιγο καιρο με τα ματια σου; από καποιο καλλυντικο νομιζω! κανενα αθωο κολλυριο χωρις κορτιζονη σαν αυτα που βαζουν στα μωρα δεν παιζει;

δυσκολες καταστασεις κυηση - θηλασμος. ουτε να αρρωστησεις δεν μπορεις :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

μισο λεπτο γιατι εχω παρεμβολες:

283559nhwi2tj2mi.gif

ααααα ηρθε η θετικη ενεργεια!

Σοφακι για σενα :P ολα καλα θα'ναι!!!!!!

Σοφακι νο 2: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σου και γρηγορα! προσοχη πολλή και ξεκουραση! φωναξε μαμαδες, μπαμπαδες, πεθερικα, ο΄τι σου βρισκεται τελοσπαντων, να συνδραμουν!

Ζωήηηηηηη..... τι αλλεργιες ειναι αυτες στα γεραματα παιδι μου (χοντρη στραβη και γρια, σε εφτιαξα ετσι :tongue:); χωρις πλακα τωρα παλι δεν ειχες θεμα πριν λιγο καιρο με τα ματια σου; από καποιο καλλυντικο νομιζω! κανενα αθωο κολλυριο χωρις κορτιζονη σαν αυτα που βαζουν στα μωρα δεν παιζει;

δυσκολες καταστασεις κυηση - θηλασμος. ουτε να αρρωστησεις δεν μπορεις :confused:

Ευχαριστώ σύμπι μου!!!!

το στομάχι μου είναι κόμπος....

χαχαχαχαχαχαχα!!!

μιλάμε είσαι και η πρωτη στο να φτιάχνεις την ψυχολογία του άλλου!!!

άκου χοντρή, στραβή και γριά!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

αχ αυτό με το θηλασμό που δε μπορείς να παρεις τίποτα....πόσες φορές είχα πάει σε γιατρό, μου έλεγε τι είχα και πήγαινε να μου γράψει φαρμακο...του έλεγα οτι θηλάζω και μου έλεγαν πάντα:

αχ δε μπορώ να σου δώσω κάτι....κάνε υπομονή....

χαιρω πολύ....αυτό το ήξερα κι εγώ!!!

ειδικά με το χέρι μου που τραβηξα πολύ πόνο....και ακόμα δηλαδή!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...