Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Μαύρο χάλι είμαι....

καταρροή, βηχας,φταρνίσματα, πονοκέφαλος, πόνοι στην πλάτη.....

και ακολουθεί η Βαλ με βηχα....

Ζήτημα να έχω κοιμηθεί 2-3 ώρες όλο το βραδυ....

χάλια.....

το 2012 δε με θέλει καθόλου....μα καθόλου όμως....

έχει ο μήνας 24 και έχω ήδη αρρωστησει 2 φορές....συν τα άλλα....:(

ουφ.......

βρε συμπι εσύ με το 1,85 σου και 30 κιλά να πάρεις, ζήτημα αν θα φανεί!!!!

μην αγχωνεσαι!!!

πάντως αν πραγματικά θες να προσέξεις αυτη τη φορά, γιατί δεν πας σε έναν διατροφολόγο να σου γράψει μια διατροφή???

όχι τίποτα άλλο αλλά θα σε βγάλει κι απο τον κόπο να σκέφτεσαι συνεχεια, τι να φάω!!!

Για το φύλο των σπόρων σας τι να πω.....και οι 2 κορίτσια θέλετε και στις 2 αγόρια βγάζει!!! χαχαχαχαχα!!! βρε γερά να είναι και ας κατουράνε και όρθια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

α μην το ξεχάσω!!!

έχετε πολλά φιλιά απο την Ευμορφία μας η οποία τρέχει με παιδιά και δουλειά και δεν προλαβαίνει να μπει!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σοφακι κουραγιο!

τι να σου πω; η Βαλ κοιμαται; μηπως να ξαπλωνες και εσυ λιγο παραπανω στο κρεβατι; ατιμες ιωσεις, ειναι περιεργη η περιοδος. εμεις ειμαστε κανα 20ημερο με μυξες αλλα χωρις βηχα. ο μικρος βεβαια εκανε και ενα 38,8 για μια μερα.

περαστικα σας πολλα πολλα :P

σιγα μην παρω 30 κιλα και σιγα μην παω σε διατροφολογο. βρε δεν περισσευει ευρω ειμαι να πληρωνω και διαιτολογους- διατροφολογους;:confused: φτωχεια σου λεω! παντως τωρα που εχει εκπτωσεις λεω να παω να χτυπησω κανα 2 φουτερακια και να ρωτησω και για μια μπλουζα που ειδα και μου αρεσε. ως εκει μπορω, μετα το χαος!:tongue:

και εγω ασχημα εχω κοιμηθει. ο μικρος πεταγοταν το βραδυ και φωναζε: "μανουλα; που εισαι μανουλα μου; ελα τσαπλωσεις εδω μαζι Κωκαντινο":( οταν ερχεται ο Αρης τον πιανει ταραχη που δεν μπορει να ερχεται στο κρεβατι.

Σοφακι νο2 τι καλα που μπορεις να μεινεις σπιτι! η οχι; μηπως ειναι καλυτερα στη δουλεια; τη μικρη την εχεις μαζι σου;

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου εξαρταται...ετσι οπως ειμαι προτιμω να μαι σπιτι...να σερνομαι με την ησυχια μου:tongue:...αν δεν ειχα συμπτωματα σαφως και θα προτιμουσα να ημουν στη δουλεια...αυριο παντως θα παω...κ απο βδομαδα βλεπουμε;)τη μικρη την κρατησα και σημερα σπιτι γιατι βηχει...αλλα απο αυριο θα παει κ αυτη κανονικα παιδικο...θα παμε σημερα και οι 2 στο γιατρο γιατι μας εχει ρημαξει αυτος ο βηχας...εντωμεταξυ τωρα το παρατηρησα...εχουμε ακριβως μια εβδομαδα διαφορα στο τικερακι μας:P παρθενακια θα κανουμε και οι 2 ε?

σοφακι περαστικα και σε σας!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Η Βαλ κοιμάται, με μικρα ξυπνηματα για βηχα....

έλα που εγω άπαξ και ξυπνησω, μετα δεν ξανακοιμάμαι!!!

άσε που δε μπορώ να βολευτω με τίποτα στο κρεβάτι.... για να καταλάβεις, τις ελάχιστες ωρες που κοιμηθηκα το βράδυ, ήμουν σε ημικαθιστη θέση, κοιμόμουν κανένα τεταρτακι, ξυπνούσα γιατι είχα πιαστει, γυριζα σβούρες μήπως βρω άλλη θεση να βολευτω και κατέληγα πάλι στην ημικαθιστη και πάλι απο την αρχη!

κατα τις 4 έπιασε βηχας τη Βαλ και ξύπνησε και αρχισε τις καλημέρες,κλπ....

άντε να την πείσω οτι είναι βράδυ να ξανακοιμηθεί....

έβαλε και κάτι ανεξηγητα κλάματα....

είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα....

ο άντρας μου τα εχει παίξει.....

έχει πολλή δουλειά και μου κάνει και την αποκλειστική....

βρε κάποιος με μούτζωσε εμένα με το που μπήκε ο χρόνος.....δεν εξηγείται αλλιώς.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

σε έψαχνε ο κωκαντίνος ε?

΄χουν μωρε κι αυτα τις ανασφάλειες τους....

εμένα η Βαλ καλόμαθε στη Μεγ/λη που κοιμόμασταν μαζί και τωρα το ζητάει και δω αλλά ευτυχως της δινω τον φωτεινούλη και ξεχνιέται!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου εξαρταται...ετσι οπως ειμαι προτιμω να μαι σπιτι...να σερνομαι με την ησυχια μου:tongue:...αν δεν ειχα συμπτωματα σαφως και θα προτιμουσα να ημουν στη δουλεια...αυριο παντως θα παω...κ απο βδομαδα βλεπουμε;)τη μικρη την κρατησα και σημερα σπιτι γιατι βηχει...αλλα απο αυριο θα παει κ αυτη κανονικα παιδικο...θα παμε σημερα και οι 2 στο γιατρο γιατι μας εχει ρημαξει αυτος ο βηχας...εντωμεταξυ τωρα το παρατηρησα...εχουμε ακριβως μια εβδομαδα διαφορα στο τικερακι μας:P παρθενακια θα κανουμε και οι 2 ε?

σοφακι περαστικα και σε σας!

χμμμμμ με την καισαρικη με βλεπω για 15Αυγουστο. ειμαι και εγω παρθενος (24 αυγουστου) και ή που θα ταιριαζα απόλυτα με το παιδι μου ή που θα τσακωνομασταν συνεχεια :P τωρα δεν ξερω... λεων θα βγει; παρθενος θα βγει; παντως οι Λεοντες ειναι πιο δυναμικοι από εμας τους παρθενους :)

Η Βαλ κοιμάται, με μικρα ξυπνηματα για βηχα....

έλα που εγω άπαξ και ξυπνησω, μετα δεν ξανακοιμάμαι!!!

άσε που δε μπορώ να βολευτω με τίποτα στο κρεβάτι.... για να καταλάβεις, τις ελάχιστες ωρες που κοιμηθηκα το βράδυ, ήμουν σε ημικαθιστη θέση, κοιμόμουν κανένα τεταρτακι, ξυπνούσα γιατι είχα πιαστει, γυριζα σβούρες μήπως βρω άλλη θεση να βολευτω και κατέληγα πάλι στην ημικαθιστη και πάλι απο την αρχη!

κατα τις 4 έπιασε βηχας τη Βαλ και ξύπνησε και αρχισε τις καλημέρες,κλπ....

άντε να την πείσω οτι είναι βράδυ να ξανακοιμηθεί....

έβαλε και κάτι ανεξηγητα κλάματα....

είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα....

ο άντρας μου τα εχει παίξει.....

έχει πολλή δουλειά και μου κάνει και την αποκλειστική....

βρε κάποιος με μούτζωσε εμένα με το που μπήκε ο χρόνος.....δεν εξηγείται αλλιώς.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

σε έψαχνε ο κωκαντίνος ε?

΄χουν μωρε κι αυτα τις ανασφάλειες τους....

εμένα η Βαλ καλόμαθε στη Μεγ/λη που κοιμόμασταν μαζί και τωρα το ζητάει και δω αλλά ευτυχως της δινω τον φωτεινούλη και ξεχνιέται!

αχ βρε Σοφακι.... το μεσημερι παιζει να ξεκουραστεις;

καλα δεν το πιστευω: και ο Κων/νος με τον φωτεινουλη κοιμαται τον οποιον εχει ονομασει μονος του "φεγγαρακο" και ειναι λεει φιλος του :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ βρε Σοφακι.... το μεσημερι παιζει να ξεκουραστεις;

καλα δεν το πιστευω: και ο Κων/νος με τον φωτεινουλη κοιμαται τον οποιον εχει ονομασει μονος του "φεγγαρακο" και ειναι λεει φιλος του :P

παίζει..... μάλλον....

αλλά και πάλι θα έχω τα ίδια προβλήματα βολέματος!

οπότε μάπα ξεκούραση πάλι.....

ευχελαιο χρειάζομαι νομίζω....:rolleyes:

δεν υπάρχει αυτό που ζω....

η Βαλ ξύπνησε με 37,5 και γκρίνιααααααα..........

της έδωσα λίγο ντεπονάκι γιατί μέσα στο κλάμα είδα και το ούλο, που βγαίνει ο τραπεζίτης εδω και 2 μήνες, να είναι σε μαύρο χάλι.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα:Dπεραστικα Σοφακι και στις 2 ,υπομονη θα περασει....

οι υπολοιπες καλα ?????

εμεις καλα...βαριεμαιιιιιιιιι πολυυυυυυυυυυ :(ο Αναστασης ολο ζημιες κανει σημερα...και μια γκρινια....:(


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη καλησπερα και απο εδω...

Δεν θα πω πολλα η διαθεση μου δεν ειναι και η καλυτερη.....

Σημερα ειμαι απο το πρωι χωρις ρευμα....Τωρα ρθε....Υποθετω οι περισσοτερες καταλαβαινεται τι περασα με 2 παιδια χωρις ρευμα και καλοριφερ κλεισμενοι σε ενα σπιτι...

Πινω καφε και προσπαθω να ηρεμισω....

ΔΕν θα γκρινιαξω αλλο...

Σοφακι εδω εγω κλεισ,εμη σε ενα σπιτι και ολο με τριγυρναει η αρρωστια εσυ που βγαινεις κιολας δεν θα αρρωστησεις?

Μην στεναχωριεσαι ΣΟφακι μου...Συνηθως ολα μαζεμενα ερχονται και μετα φευγουν ολα οπως ακριβως ηρθαν...

Συντομα θα ειστε ολοι καλυτερα!!!!

ΠΕραστικα σας και στις 2.... Για το βαλεριακη το καημενο τι να πω...Σκετη ταλαιπωρια και αυτη μωρε....

ΜΑρακι για τα κιλα θα σου πω κατι...Αφου καταφερες να τα χασεις μια φορα θα τα χασεις και τη δευτερη...Εγω παντα σκεφτομουν οτι ειναι η τελευαια φορα που ειμαι εγκυος!!!ΘΑ το απολαυσω οσο γινεται....

Τωρα για σενα δεν ξερω...Μπορει να πα ς και για τριτο;););)

Σοφακι και ελισαβετ περαστικα και στις 2!!!Τι ειναι αυτο με τις αρρωστιες φετος ρε παιδι μου!!!! Η παιδιατρος μου παντως το λεει!!!!Φετος γινεται ο κακος χαμος με τις ιωσεις!!!

Σοφακι απο Κερκυρα ειναι λογικο ο Αναστασης να κανει ζημιες ρε...Αν βαριεται τι θα κανει και αυτο ολη την μερα κλεισμενο μεσα στο σπιτι?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

παρθενακια θα κανουμε και οι 2 ε?

436646o16s682hlc.gif

ΛΑτρευω ΠΑρθενακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγω αγωνιζομουν να την βγαλω και τη μικρη παρθενακι αλλα αυτη δεν μας εκανε την χαρη και μου βγηκε ζυγος!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

τι κάνετε???

σημερα γιορταζουν ο Γρηγόρης και η Μαργαρίτα!

έχετε κανέναν?

εγω συνεχίζω στα ίδια χάλια....επεξεργάζομαι την πιθανότητα να πω στη μαμά να έρθει για βοήθεια....αν και δε θέλω....θα δω....

να ξυπνησει και η Βαλ να δω σε τι κατάσταση είναι....

πωπω Ζωίτσα πως την πάλεψες ρε συ με τα παιδιά χωρίς θέρμανση????:shock::shock::shock:

καλά χθες μας έστειλε η Βαλ....

ξυπναει απο το μεσημεριανό της ύπνο με πυρετό...τη φέρνει στο σαλόνι ο άντρας μου και τη βάζει να κάτσει στον καναπέ...και τη ρωτάει:

"πως αισθάνεσαι Βαλεριάκι μου???"

και έλαβε την εξής απάντηση:

"Πολύ άσχημα μπαμπά μου....πονάει το κεφάλι μου!"

:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!

Σοφακι μου περαστικα σας! κραταει κανα 5αρι μερες το σκηνικο (αν εχουμε περασει την ιδια ιωση φυσικα)!

καλα το Βαλεριακι απιστευτο! τι ωραια που ειναι τωρα που μπορουν και εκφραζονται και μας λενε τι νοιωθουν! παντως μια μπουκιτσα παιδακι και να εχει πονοκεφαλο ειναι κριμα :(

εγω παλι από εχθες ειμαι με μια 24ωρη ταση για εμετο που δεν λεει να ξεσπασει γιατι δεν θελω να κανω εμετο, αρνουμαι. τεσπα να δουμε πως θα τα παω σημερα...

κατα τα αλλα στη δουλεια χαζολογαω αλλα τωρα λεω να ανασκουμπωθω γιατι περναει η ωρα. εχει και εναν παλιοκαιρο....

αντε i'll be around!:P

Link to comment
Share on other sites

Ζωουλα μου εσεις πως ειστε σημερα; ενταξει με το ρευμα; ελπιζω τουλαχιστον να μην ειχατε πολύ κρυο.....

εγω παλι παρθενακι δεν εχω, παρθενακι ειμαι οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη για τα θετικα μου παρα μονο για τα αρνητικα μου :tongue:

Σοφακι γκαστρουδακι εσυ που εισαι;

Link to comment
Share on other sites

Κανά 5άρι μέρες.....ωχ αμάν....

άσε τη λυπήθηκα με τον πονοκέφαλο....αφού ξύπνησε και πάλι μου ζητησε να ξαπλώσει....δε μπορούσε να σταθεί όρθια....

καλά μόλις ειπε οτι είναι άσχημα....έλιωσα....λέω κοίτα που έγινε παιδάκι....

αυτη η αναγούλα ρε γμτ δυσκολη ε?

να τρως μια φρυγανιά το πρωί με το που θα ξυπνάς...βοηθάει λένε....

καλά έγω έχω να βγω απο το σπίτι απο την Παρασκευή!

έχω την ιωση....έχω και τη Βαλ με ίωση....και μαζί με αυτά, βιώνω και την πιο αγχωδη περίοδο της ζωής μου...:(

χαθηκε να συμβαινουν αυτα χωριστα ρε γμτ.....όλα μαζί έπρεπε???


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

μαρακι να δεις κοντα θα γεννησουμε...κ εγω αν παω προγραμματισμενα γυρω στις 20-25 αυγουστου με βλεπω...να σου πω χιλιες φορες λιονταρακι...αν και με 2 μεσα στο σπιτι θα γινεται χαμος...αλλα οι παρθενοι ρε παιδι μου δε ξερω...μου φαινονται πολυ αδυναμα ζωδια...χωρις παρεξηγηση ε?αθηνα θα γεννησεις?

ζωιτσα χαρα στο κουραγιο σου που την εβγαλες χωρις ρευμα...ατυχια μεγαλη!

σοφακι μου κουραγιο και υπομονη...ευχομαι ολα να φτιαξουν!

εμεις πηγαμε χτες παιδιατρο..ιωση με υγρο στο αυτι...και λαιμος χαλια...μας εδωσε κατι σταγονες για το αυτι και αερολιν κλασσικα...πηρα και τον ομοιο μας εδωσε κ αυτος μια καψουλα...μου ειπε να δωσω και τις σταγονες ομως...για να δουμε...ειδε και μενα...ενα χαλι κ εμενα ο λαιμος...να κανω γαργαρες με σοδονερο ειπε...δοκιμασα...μπλιαχ μια αηδια...δε μπορω!!τη βγαζω με καραμελες προς το παρον και ζεστα...γενικα εχω μια αδυναμια....σα κομαρες με ποναει ολο μου το σωμα...και ηρθα για δουλεια σημερα..το ειπα στις συναδελφους...μενει τωρα να το πω στους διευθυνταδες...

το απογευμα εχω γιατρο...ελπιζω να ναι ολα καλα!!

τα φιλια μου σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Κανά 5άρι μέρες.....ωχ αμάν....

άσε τη λυπήθηκα με τον πονοκέφαλο....αφού ξύπνησε και πάλι μου ζητησε να ξαπλώσει....δε μπορούσε να σταθεί όρθια....

καλά μόλις ειπε οτι είναι άσχημα....έλιωσα....λέω κοίτα που έγινε παιδάκι....

αυτη η αναγούλα ρε γμτ δυσκολη ε?

να τρως μια φρυγανιά το πρωί με το που θα ξυπνάς...βοηθάει λένε....

καλά έγω έχω να βγω απο το σπίτι απο την Παρασκευή!

έχω την ιωση....έχω και τη Βαλ με ίωση....και μαζί με αυτά, βιώνω και την πιο αγχωδη περίοδο της ζωής μου...:(

χαθηκε να συμβαινουν αυτα χωριστα ρε γμτ.....όλα μαζί έπρεπε???

ναι γινανε παιδακια μωρε..... ειναι καταπληκτικα να τα βλεπεις να σκεφτονται, να κρινουν, να απαντανε, να κανουν γλυκες! χιλιες φορες παντως ειναι καλυτερα απ'οταν ειναι μωρα. η καλυτερη φαση ειναι μετα τα 2! αφου τωρα αν ολα πανε καλα και με το δευτερο μου φαινεται πολυ δυσκολο που θα πρεπει παλι με το κλαμα να ψυχανεμιζομαι τι εχει :P

ΤΙΠΟΤΑ δεν με βοηθαει σου λεω. και αν κανει κατι καλο κραταει για 15 λεπτα μαξιμουμ; ως εκει!

τωρα οσον αφορα στις μαζεμενες δυσκολιες ....ΔΥΣΤΥΧΩΣ.... ενος κακου μυρια επονται!

καλημερα κ απο μενα!

μαρακι να δεις κοντα θα γεννησουμε...κ εγω αν παω προγραμματισμενα γυρω στις 20-25 αυγουστου με βλεπω...να σου πω χιλιες φορες λιονταρακι...αν και με 2 μεσα στο σπιτι θα γινεται χαμος...αλλα οι παρθενοι ρε παιδι μου δε ξερω...μου φαινονται πολυ αδυναμα ζωδια...χωρις παρεξηγηση ε?αθηνα θα γεννησεις?

ζωιτσα χαρα στο κουραγιο σου που την εβγαλες χωρις ρευμα...ατυχια μεγαλη!

σοφακι μου κουραγιο και υπομονη...ευχομαι ολα να φτιαξουν!

εμεις πηγαμε χτες παιδιατρο..ιωση με υγρο στο αυτι...και λαιμος χαλια...μας εδωσε κατι σταγονες για το αυτι και αερολιν κλασσικα...πηρα και τον ομοιο μας εδωσε κ αυτος μια καψουλα...μου ειπε να δωσω και τις σταγονες ομως...για να δουμε...ειδε και μενα...ενα χαλι κ εμενα ο λαιμος...να κανω γαργαρες με σοδονερο ειπε...δοκιμασα...μπλιαχ μια αηδια...δε μπορω!!τη βγαζω με καραμελες προς το παρον και ζεστα...γενικα εχω μια αδυναμια....σα κομαρες με ποναει ολο μου το σωμα...και ηρθα για δουλεια σημερα..το ειπα στις συναδελφους...μενει τωρα να το πω στους διευθυνταδες...

το απογευμα εχω γιατρο...ελπιζω να ναι ολα καλα!!

τα φιλια μου σε ολες!

περαστικα και σε σενα Σοφακι μου! ειναι δυσκολο που δεν μπορεις να παρεις κατι λογω της καταστασης. παντως εγω προχθες το βραδυ χτυπησα ενα ντεπονακι για τον χαλασμενο φρονιμιτη διοτι αναγουλα, πονος στο δοντι, ροχαλητο του Αρη και γκρινια Κων/ου δεν παλευόταν με τιποτα ομως :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...