Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

δε ξέρω τι έχω πάθει τελευταία....η δύναμη της συνήθειας! (για το μπλε)

αν και για να πω την αλήθεια σε κόβω κοριτσομαμά!:-P

εγω πραγματικά δε νοιάζομαι καθόλου για το φυλο!!!!

γερο να'ναι και οτι να'ναι!!!

και ειδικά μετα απο το άγχος που πέρασα αυτες τις μέρες....

ε ο άντρας μου ξερω οτι θα απογοητευτει λίγο αν δε μας βγει ένας μικρός Σταύρος!!! :tongue::tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

είμαι εγκυος!!!!

βρε σιγανό ποταμάκι!!!!!:lol::lol: δλδ συγνώμη μπαίνεις-βγαίνεις και σε μας τίποτα????:lol::lol: με το καλό κοριτσάκι μου!!!! όλα καλά θα πάνε!!! εύχομαι μια υπέροχη, ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα πανέμορφο, γερό μωρό!!!! να ευχηθώ και χρώμα κι ας μη σε νοιάζει??? εγώ θα σου ευχηθώ κι ένα μπλε για να γίνεις κι εσύ μια εξαίρεση στις κακές πεθερές!

2270775jyi70z6d8g.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε σιγανό ποταμάκι!!!!!:lol::lol: δλδ συγνώμη μπαίνεις-βγαίνεις και σε μας τίποτα????:lol::lol: με το καλό κοριτσάκι μου!!!! όλα καλά θα πάνε!!! εύχομαι μια υπέροχη, ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα πανέμορφο, γερό μωρό!!!! να ευχηθώ και χρώμα κι ας μη σε νοιάζει??? εγώ θα σου ευχηθώ κι ένα μπλε για να γίνεις κι εσύ μια εξαίρεση στις κακές πεθερές!

2270775jyi70z6d8g.gif

Ευχαριστω πολύ Νεκ μου!!!

Όλες οι ευχές καλοδεχούμενες είναι οπότε και οι ευχες με χρωμα καλοδεχούμενες κι αυτές!!!!!

βρε ας μην ειχα περάσει το άγχος των τελευταίων ημερών και θα έβαζα το Σόμπολο να κάνει μια ανακοίνωση όπως μόνο εκείνη ξέρει!!!!;););)

καλέ δεν είμαι σιγανό ποταμάκι!!!

το είχα πει οτι θέλω να μείνω έγκυος με τον καινούριο χρόνο....που να ήξερα οτι θα ερχόταν τόσο γρήγορα!!!:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.....τι ευχαριστα νεα Σοφακι μου:Dσου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι:Dπωπω...παραλιγο να μου πεσει το ποτηρι με το νερο πανω στο laptop βρε!!!!!!!με το καλο κουκλα:D:D:D

στειλτε και λιγη θετικη ενεργεια και προσ Κερκυρα μερια παρακαλωωωω.σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τον προγεννητικο.μια χαρα εκτος απο τον αιματοκριτη που το ηξερα ηδη!!!

αχχχ...αυτο με την πανα......10 μερες τωρα μου ζηταει τον βαζω τον αφηνω 10 λεπτα τιποτα.του βαζω πανα και σε 5 λεπτα η κανει πιπι η κακα:!:τι ναπω....δεν τον πιεζω καθολου.δεν μου το λεει παντα και αν το πει δεν τα κανει στο γιογιο.4 μερες τωρα η βραδινη πανα ειναι στεγνη τελειως...του λεω σημερα το πρωι παμε γιογιο??μου λεει ναι και τον εβαλα.κοριτσια τον αφησα ενα τεταρτο και δεν εκανε τιποτα!!!του βαζω πανα και σε 5 λεπτα ειχε κατουρηθει μεχρι το λαιμο!!!:confused:θα με σκασει λεμε...μαλλον το εχει παρει για παιχνιδι και οχι σοβαρα γμτ.και το φοβομουν απο την αρχη αυτο........

οσο για τη πιπιλα...μεχρι να βγαλει τους τραπεζιτες δεν υπαρχει περιπτωση να την κοψει:-(εκει που την ειχαμε κοψει την μερα τωρα την εχει ξανα συνεχεια....τον ζοριζει ο ενας που ειναι ετοιμος να βγει εδω και ενα μηνα:-(η πιπιλα στην ακρη του στοματος να την μασαει και τα σαλια να τρεεεεεεεεεχουν ποταμια.οσα σαλια δεν εβγαλε σε τοσα δοντια τα βγαζει τωρα στον τραπεζιτη....χαλια....

Σοφακι περαστικα και σε σας....σε κολλησε η Ελλη ??αραξε στον καναπε πινε ζεστα ,κανα ντεπον αν σε αφηνει ο ντοκτορ και φωναξε μαμα-πεθερα για βοηθεια:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.....τι ευχαριστα νεα Σοφακι μου:Dσου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι:Dπωπω...παραλιγο να μου πεσει το ποτηρι με το νερο πανω στο laptop βρε!!!!!!!με το καλο κουκλα:D:D:D

στειλτε και λιγη θετικη ενεργεια και προσ Κερκυρα μερια παρακαλωωωω.σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τον προγεννητικο.μια χαρα εκτος απο τον αιματοκριτη που το ηξερα ηδη!!!

αχχχ...αυτο με την πανα......10 μερες τωρα μου ζηταει τον βαζω τον αφηνω 10 λεπτα τιποτα.του βαζω πανα και σε 5 λεπτα η κανει πιπι η κακα:!:τι ναπω....δεν τον πιεζω καθολου.δεν μου το λεει παντα και αν το πει δεν τα κανει στο γιογιο.4 μερες τωρα η βραδινη πανα ειναι στεγνη τελειως...του λεω σημερα το πρωι παμε γιογιο??μου λεει ναι και τον εβαλα.κοριτσια τον αφησα ενα τεταρτο και δεν εκανε τιποτα!!!του βαζω πανα και σε 5 λεπτα ειχε κατουρηθει μεχρι το λαιμο!!!:confused:θα με σκασει λεμε...μαλλον το εχει παρει για παιχνιδι και οχι σοβαρα γμτ.και το φοβομουν απο την αρχη αυτο........

οσο για τη πιπιλα...μεχρι να βγαλει τους τραπεζιτες δεν υπαρχει περιπτωση να την κοψει:-(εκει που την ειχαμε κοψει την μερα τωρα την εχει ξανα συνεχεια....τον ζοριζει ο ενας που ειναι ετοιμος να βγει εδω και ενα μηνα:-(η πιπιλα στην ακρη του στοματος να την μασαει και τα σαλια να τρεεεεεεεεεχουν ποταμια.οσα σαλια δεν εβγαλε σε τοσα δοντια τα βγαζει τωρα στον τραπεζιτη....χαλια....

Σοφακι περαστικα και σε σας....σε κολλησε η Ελλη ??αραξε στον καναπε πινε ζεστα ,κανα ντεπον αν σε αφηνει ο ντοκτορ και φωναξε μαμα-πεθερα για βοηθεια:D

Ευχαριστω πολύ Σοφάκι μου!!!

εννοείται οτι σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!

συντομα να έχεις κι εσυ ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!!

αχ τρεμω να δω πόσο θα είναι ο δικός μου αιματοκίτης....

για την πάνα, μου το έκανε και μένα η Βαλ αυτό πριν κανένα 3μηνο....

κι επειδή φοβήθηκα μη το δεί παιχνίδι, της εξαφάνισα το γιογιό τελείως....

καλύτερα ας την κόψει λίγο αργότερα και να είναι συνειδητοποιημένα....

μη σου πω καλύτερα κρυψτο το γιογιό και σε λίγο καιρό να τον δοκιμάσεις απευθείας στη λεκάνη!

αχ ο τραπεζιτης....2 μήνες παλεύει αν βγει ο 2ος και ακόμα....έχει σκάσει η μια γωνία και οι άλλες τίποτα....ματωνουν τα ούλα της και όλο λέμε τωρα θα βγει αλλά μπα....

εμεις την έχουμε κόψει την πιπίλα και για να ανακουφιστει δαγκωνει τα δάχτυλα της!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!μπραβο σοφακι συγχαρητηρια!!πολυ χαιρομαι!!μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ενα γερο στρουμπουλο και ροδαλο μωρο:P

αντε σοφια εκ κερκυρας εσυ εισαι η επομενη!!περιμενουμε και απο σενα τα ευχαριστα!!

λοιπον εγω ειμαι καπως καλυτερα...δεν εχω πυρετο αλλα ειμια εξαντλημενη...τα ποδια μου δε τα νιωθω καθολου...ολο κοιμαμαι!μου σπασαν και τα νευρα στο ικα...πηγε ο αντωνης και ο μαλακας ο γυν του εγραψε 10 μερες αντι για 15...ζητησε να δει και τον υπερηχο...δε βλεπει κατι λεει...αν θελει παραπανω μερες να ερθει να τη στειλουμε για εξετασεις...εντωμεταξυ μολις βλεπω τ ονομα του στο χαρτι αμεσως τον θυμηθηκα τον κ@@@ολη...ειναι αυτος που μου εκανε την εκτρωση στα 19 μου...τι μικρος που ναι ο κοσμος...ετσι μου ρχεται να παω να του στριψω το λαρρυγγι!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι τι όμορφα νέα είναι αυτά???

Μπράβο κοπέλα μου με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!!Η Βαλ θα γίνει η μεγάλη αδελφούλα ε?Είμαι σίγουρη πως θα ξετρελαθεί με το μωρό!!!!Πόσο εβδομάδων είσαι???Σεμπτέβριο παλί η γέννα σου ε?Ε συνταγή πέτυχε με τέτοιο αστέρι που έκανες και για αυτό επαναλαμβάνεται!!!!!!Με το καλό!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!μπραβο σοφακι συγχαρητηρια!!πολυ χαιρομαι!!μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ενα γερο στρουμπουλο και ροδαλο μωρο:P

αντε σοφια εκ κερκυρας εσυ εισαι η επομενη!!περιμενουμε και απο σενα τα ευχαριστα!!

λοιπον εγω ειμαι καπως καλυτερα...δεν εχω πυρετο αλλα ειμια εξαντλημενη...τα ποδια μου δε τα νιωθω καθολου...ολο κοιμαμαι!μου σπασαν και τα νευρα στο ικα...πηγε ο αντωνης και ο μαλακας ο γυν του εγραψε 10 μερες αντι για 15...ζητησε να δει και τον υπερηχο...δε βλεπει κατι λεει...αν θελει παραπανω μερες να ερθει να τη στειλουμε για εξετασεις...εντωμεταξυ μολις βλεπω τ ονομα του στο χαρτι αμεσως τον θυμηθηκα τον κ@@@ολη...ειναι αυτος που μου εκανε την εκτρωση στα 19 μου...τι μικρος που ναι ο κοσμος...ετσι μου ρχεται να παω να του στριψω το λαρρυγγι!

χαχα Σοφια μπορει να με προλαβει καποια αλλη κοπελα σαν το Σοφακι:D

αν και δεν νομιζω οτι εχουμε μεινει και πολλες με ενα παιδακι μονο.Η που εχουν γεννησει προσφατα η που ειναι εγκυουλες:D:D

πολυ μα@@κας ο γιατρος .....τι να πω...να σου κοψει τις μερες αδειας:(:(


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σοφακι δεν μπορεις να πας σε αλλο γιατρο?ΕΓω εδω παντως πηγαινα σε οποιον γιατρο ηξερα οτι θα μου γραψει την ασθενεια!!!!Ψαξτο λιγο...Νομιζω οτι πλεον πηγαινεις και αλλου οχι μονο εκει που ανηκεις....Δες λιγο και με το κεντρο φροντιδας μωρου και μητερας (καπως ετσι το λενε τελοσπαντων ) και ειναι του ικα

Σοφακι ΑΠο Κερκυρα και ΚΑτερινα!!!!(ΝΑι ναι εσενα λεω)

ΕΙστε οι επομενες!!!!!

Σοφακι μου συντομα θα ακουσουμε και απο εσενα τετοια ευχαριστα νεα!!!!

ΝΑ μην ανησυχεις καθολου!!!!

Κατεριναααααααααααααααααα

1787430k9xan8a5mr.gif

Ακους τις καμπανες????

Ενταξει ειναι λιγο χριστουγεννιάτικες αλλα για σενα χτυπανε!!!!!!!!!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!μπραβο σοφακι συγχαρητηρια!!πολυ χαιρομαι!!μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη ευχομαι κ ενα γερο στρουμπουλο και ροδαλο μωρο:P

αντε σοφια εκ κερκυρας εσυ εισαι η επομενη!!περιμενουμε και απο σενα τα ευχαριστα!!

λοιπον εγω ειμαι καπως καλυτερα...δεν εχω πυρετο αλλα ειμια εξαντλημενη...τα ποδια μου δε τα νιωθω καθολου...ολο κοιμαμαι!μου σπασαν και τα νευρα στο ικα...πηγε ο αντωνης και ο μαλακας ο γυν του εγραψε 10 μερες αντι για 15...ζητησε να δει και τον υπερηχο...δε βλεπει κατι λεει...αν θελει παραπανω μερες να ερθει να τη στειλουμε για εξετασεις...εντωμεταξυ μολις βλεπω τ ονομα του στο χαρτι αμεσως τον θυμηθηκα τον κ@@@ολη...ειναι αυτος που μου εκανε την εκτρωση στα 19 μου...τι μικρος που ναι ο κοσμος...ετσι μου ρχεται να παω να του στριψω το λαρρυγγι!

Ευχαριστω πολύ Σοφάκι μου!!!

επεσες σε καραγκιόζη γιατρό ε?

άστον να πάει στο καλό και μόλις περάσουν οι 10 μέρες ξαναζητα άλλη άδεια....τι θα σου πει???

2644362lmroiktx7p.gif

Μπράβο Σοφάκι!!!!!

Συγχαρητηρια!!!!!

Πάλι Σεπτέμβρη ε?!!!!

Με το καλο κοριτσάκι!!!

Ευχαριστω πολύ Αγγελική μου!!!!!

ναι μου ταιριάζει ο Σεπτέμβρης τελικά απ'οτι φαίνεται!!!:D:D:D

Σοφάκι τι όμορφα νέα είναι αυτά???

Μπράβο κοπέλα μου με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!!!Η Βαλ θα γίνει η μεγάλη αδελφούλα ε?Είμαι σίγουρη πως θα ξετρελαθεί με το μωρό!!!!Πόσο εβδομάδων είσαι???Σεμπτέβριο παλί η γέννα σου ε?Ε συνταγή πέτυχε με τέτοιο αστέρι που έκανες και για αυτό επαναλαμβάνεται!!!!!!Με το καλό!!!!

Σε ευχαριστω Ντινάκι!!!!

5 εβδομάδων είμαι...μόλις ακούσουμε καρδούλα θα βάλω και τικεράκι!

ναι η αλήθεια είναι οτι θα ήμουν πολύ χαρούμενη να της έμοιαζε της Βαλ το 2ο!!!! πολύ καλή ηταν η συνταγη!!! χαχαχαχα!!!:D

και αμα θέλω επιλέγω να έχουν και ίδια μέρα γενέθλια αφού θα πάω πάλι με καισαρική! ;)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα:Dτι κανετε???σημερα με ποναει η δεξια αμυγδαλη....αμαν πια.

περασα ενα βραδυ φρικη......ετοιμη για το νοσοκομειο ημουν ....με ποναγε εκει που ειναι η σκωληκοειδιτη.....απαπα πονος.Ευτυχως κατα τις 3 μου περασε.....ωρα ειναι τωρα για τετοια:-(

το αγορι μου κοιμαται:Dκαι εγω πρεπει να ξεκουνηθω να κανω καμια δουλεια και βαριεμαιιιιιι.κανει κρυο πολυ εδω .

ολες καλα?????Σοφια με την Ελλη ειστε καλυτερα σημερα??????

καλημεραααα


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

ωχ Σοφάκι τι να ηταν αυτό με την κοιλιά σου???

δεν πας σε κανένα γιατρό ρε συ???

εγω έπεσα σαν τούβλο για ύπνο....απο χθες το μεσημέρι που ξεκίνησα τα ουτροτζεσταν, έχω μια υπνηλία άλλο πράγμα...

το βραδυ πρέπει να ξυπνησε η Βαλ 1-2 φορές αλλά σαν να την άκουγα στο βάθος, μακριά....δε μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου!!!

ευτυχως πήγε ο άντρας μου!

τωρα εχω πλακωσει τα πλυντηρια γιατι απο βδομάδα θα έρθει μαλλον η μαμά μου και της ετοιμάζω σιδερωμα για έκπληξη!!!!:rolleyes:

τωρα αν δεν ερθει....καλό μου κουράγιο!!!!:tongue::tongue::tongue:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ζοριζει το μικρο μου εδω και κανα διημερο οποτε τον πρωινο εμετο τον εχουμε στανταρακι μαλλον! κουραστηκε το παιδακι μου να το αγνοω και θελει να κανει αισθητη την παρουσια του!

Σοφακι μου κατι η υπνηλια από την εγκυμοσυνη, κατι το χαπακι....φραπα θα μου γινεις!:P αληθεια αυτα τα χαπια γιατι στα εδωσε; ειχα την εντυπωση οτι τα δινουν στις αποκολλησεις (μπορει να λεω και βλακειες τωρα) :confused:.

Σοφακι από Κερκυρα μην καθεσαι καθολου. κυκλοφορει ιωση- εγκυμοσυνης σε βλεπω να κολλας αν τριγυριζεις στο καφέ μας! το μονο που εχεις να κανεις ειναι...... ξερεις εσυ :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...