Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ τι μου θυμησες????σε 5-6 χρονια θα τα ξαναγιορτασω...

βαρυ ειναι. εγω οταν λεω μπουζουκια εννοω ΤΣΑΛΙΚΗ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΠΕΤΡΕΛΗ-ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ-ΒΑΝΔΗ-ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ και μετα εχω ξενα το ιδιο ποιοτικα ακουσματα..

και εγω!!!!!

πλουταρχο δεν ακουει καμια???εγω τον λατρευω!!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?v=BPMe6CmreTM

και το καλυτερο ροκ - τσιφτετελι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε Μαιρη ειναι ουφο οι γιαγιαδοπαππουδες...αλλα στα παιδια ξεφευγουν βλακειες εκει που δεν πρεπει...κ εχει δικιο να φοβαται η ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ..

Γιατι μαρη ΟΜΟΡΦΑΚΙΑ δεν ειμαι ΚΥΡΙΑ??μικρη ημουνα κ ειμαι δηλαδη.

.....του την εδωσε?αν οχι κρυψε την και δωστη μετα.....ή μονο τα δωρα,παρε την λαμπαδα...


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΑΑ καλα ο ΠΛΟΥΤΑΕΧΟΣ ειναι εκτος συναγωνισμου....

οχι μαρη ΑΛΕΚΑ δεν εχω ανεβει σε τραπεζι...

τιιιι????? κριμα.....σε ειχα για την χαμηλη κλαση μου....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαρη ομορφακια διπλα μας ειναι το μαγαζι της..γεννησε 8 μηνων ειναι τωρα ο γιος της,οδηγει ενα audi a3 σπορτ κ μαλλον καλοπαντρευτηκε...

ρουχα εχει?? η μανα της τετοιο μαγαζι ειχε στο Παγκρατι απ'οτι μας ελεγε. εννοειται οτι θα καλοπαντρευοταν!

αχ ρε συ ελενη μηπως το εκανε επειδη της αρεσε??οι γιαγιαδες ειναι καπως περιεργες....

ειναι ερωτευμενη με τον νικηφ. κ κανει τις απειρες βλακειες... στη χριστ. παλι ΔΕΝ ξερει τι λαμπαδα να της παρει!

κατω απο το μπαλκονακι μου, εχουν ερθει να βγαλουν τα ματια τους στο αυτ/το! κ τωρα τι κανουμε? ενοχλουμε ο ενας τον αλλο! θα τους πεταξω ενα 50ρικο κ τη δ/νση του ΠΡΙΑΜΟΥ που ειναι κ κοντα, μη ψαχνουν στα σκοταδια τωρα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

κατω απο το μπαλκονακι μου, εχουν ερθει να βγαλουν τα ματια τους στο αυτ/το! κ τωρα τι κανουμε? ενοχλουμε ο ενας τον αλλο! θα τους πεταξω ενα 50ρικο κ τη δ/νση του ΠΡΙΑΜΟΥ που ειναι κ κοντα, μη ψαχνουν στα σκοταδια τωρα...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

σωστηηηηηηηηηη

εσυ μαρη ανεβαινες στα τραπεζια??? Καποια που να εχει πεσει χαμηλα ρε παιδια?? με κανετε και αισθανομαι ασχημα...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εσυ μαρη ανεβαινες στα τραπεζια??? Καποια που να εχει πεσει χαμηλα ρε παιδια?? με κανετε και αισθανομαι ασχημα...

μην ανυσηχεις κοπελα μου εδω ειμαι εγω,δεν ειχα αφησει τραπεζι για τραπεζι και μπαρα για μπαρα:mrgreen::mrgreen:

επισης δουλευα και εγω μπαργουμαν για 4 χρονια:mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εσυ μαρη ανεβαινες στα τραπεζια??? Καποια που να εχει πεσει χαμηλα ρε παιδια?? με κανετε και αισθανομαι ασχημα...

οχι ποτε δεν μου αρεσε παρολο που ο χορος ηταν η ζωη μου...μιλαμε για τσιφτετελια οχι αστεια...δεν ηθελα να τραβαω τα βλεμματα...τετοιο ζωο ημουνα:tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...