Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καληνύχτα κοριτσαρες εις αύριο τα σπουδαία!

Το είπα και το ρητό μου η άτιμη:-P

το ειπες Ορεστη μου... καληνυχτα... εισαι κ λιγο ζαλισμενη φανταζομαι...μουρλια...

Ελένη (omorfakia) δεν πήγες ακόμα για ύπνο γλυκειά μου. Λοιπόν θυμισέ μου πότε βαφτίζεις και που και αν θυμάσαι ημερομηνία που βαφτίζει η Αλέκα.

η αλεκα τον Σεπτεμβρη.

εγω 6/6 Κυριακη, 5μμ στον Υμηττο, Πετρου κ Παυλου η εκκλησια.

ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ???????????????????????????


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

το ειπες Ορεστη μου... καληνυχτα... εισαι κ λιγο ζαλισμενη φανταζομαι...μουρλια...

η αλεκα τον Σεπτεμβρη.

εγω 6/6 Κυριακη, 5μμ στον Υμηττο, Πετρου κ Παυλου η εκκλησια.

ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ???????????????????????????

http://www.youtube.com/watch?v=Lxr11bc4EUE

Ομορφάκια άκου!Και η άλλη η Νίνη στο χ-factor το είπε τέλεια!

Ιδια μέρα βαφτίζουμε!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ αλεκα εγω θελω να το κανουν!!γι'αυτο τις το ειπα αλλα αυτη ειπε οχι....δεν ξερω τι να κανω...

κ μενα Μαιρουλα δεν μου το εκανε...κατι ξερει ο γιατρος αν ειναι μεχρι τον 6ο μηνα μπορει να στο κανει αργοτερα...

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

αντε κοριτσακι μου περαστικα κ αγυριστα να ναι!!!κ καλο κουραγιο με τις δουλειες!!

Tελικά κοριτσάκια μας επισκέφθηκε ο Κύριος Πυρετός..

38,5 έχουμε.. Πόσο κρατάει συνηθως ο πυρετός απο εμβόλιο, ξέρετε?

Έκανε κανένα άλλο ζουζουνάκι απο δώ?

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

Γωγουλινι μου εμενα μου ειχε πει οτι αμα ανεβασει θα κρατησει κανα 48ωρο το πολυ πολυ αλλα δεν μου ανεβασε...μην στεναχωριεσαι καρδια μου αυριο θα ναι περδικι!!

εχω και εγω ενα της chicco και λεει απο 4 μηνων να του το δωσω???δεν αποστειρωνεται ομως..αποστειρωση και μαλακιες..βαζει οτι βρει στο στομα,κουβερτες σεντονια σαλιαρες κτλ και η αποστειρωση μας μαρανε!!!μας δουλευουν οι παιδιατροι???

ου καλααααα κ εμενα τα ιδια βαζει τις μπουνιτσες του τα σεντονια τα δαχτυλα μου τις κουβερτες κ οτι ειναι ευκαιρο...οσο για τους κοιλιακους ετσι οπως παει το παιδι μου θα βγει πολυ σφιχτερμαν:tongue:


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελένη (omorfakia) δεν πήγες ακόμα για ύπνο γλυκειά μου. Λοιπόν θυμισέ μου πότε βαφτίζεις και που και αν θυμάσαι ημερομηνία που βαφτίζει η Αλέκα.

γεια σου ρε Αννουλα με τα μπουμπουκακια σου!!!τι κανουν τα παιδακια σου καλα??εσυ??


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μητσακι εγω ειχα παρει ενα οργανο ελειπτικο...και καλα σα να κανεις σκι...πολυ καλη γυμναστικη. Και το ειχα παρει και φτηνο αλλα ξεχασα η ηλιθια ότι δεν κανει που εχω κανει εγχειρισεις στα ποδια....Και τωρα μου ειναι αχρηστο γμτ...

δεν πειραζει γοργονα μου κανεις τις απλωτες σου κ ειναι καλυτερο!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυριο θα παρω τηλ. τον ωρλ αφου δεν εβγαλε τπτ περισσοτερο η χριστ. να το επισπευσουμε λιγακι...

τα λεμε αυριο!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου ρε Αννουλα με τα μπουμπουκακια σου!!!τι κανουν τα παιδακια σου καλα??εσυ??

Έλα ρε Δημητρούλα αν εξαφανίζεσαι εσύ με ένα μπόμπο.. σκέψου εγώ που τα έχω τέσσερα τα ζουζουνάκια μου. Μια χαρά είμαι κι εγώ και τα μικρά μου. Στο τρέξιμο όλη την ημέρα και μετά πέφτω ξερή για ύπνο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου.... Δεν έχω διαβάσει τπτ και ούτε θα προλάβω να τα διαβάσω. Ελπίζω να περάσατε καλά στη συνάντηση θα ψάξω τα album σας να δω αν έχετε βάλει φωτο. Δεν προλαβαίνω να μπω καθόλου γιατί στη δουλειά γίνεται χαμός γυρνάω σπίτι να μαγειρέψω να πλύνω να σιδερώσω να μπανισω να ξεσκ@τ0σω και φτου και από την αρχή, είχα και φιλοξενούμενη για μια ακόμα φορά. Σήμερα έφυγε καταλαβαίνετε. Είδα μόνο δυο στενάχωρα πράγματα στις τελευταίες σελίδες για την αδερφή της Κίμης και το μωρό της Δαλιδάς. Περαστικά στο μωρό και η αδερφή της Κίμης καλά να είναι θα κάνει άλλο μωράκι. Τα πέρασα και εγώ αυτά και ξέρω. Είναι δύσκολη μαι αποβολή. Η μικρή μου είναι χάλια μύξα και βήχα. Θα την πάω αύριο doctor μπας και μας δώσει τπτ να συνέλθει. Για spiropent την κόβω αλλά θα δείξει. Τα χέρια όλη τη μέρα στο στόμα η πιπίλα από την ανάποδη στο στόμα, και ένα παιχνιδάκι που είναι αρκουδάκι και αυτό στο στόμα. Να δούμε.... Αυτά σας φιλώ και πάω να τσεκάρω τα album σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μόνη μου μιλάω δεν πειράζει. Πάω μα δω τη φάρμα μου γιατί τόσες μέρες έβαζα τον άντρα μου να την περιποιηθεί και μετά για νάνι. Είδα τις φώτο σας σας ζήλεψα έσκασα από το κακό μου γιατί ήθελα να είμαι και εγώ εκεί. Το φορουμεδριο πήγε προφανώς καλά και είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι θα το επαναλάβετε ρουφιάνες. Και τι μου μένει να κάνω? Να πώ για ύπνο.... Καλό σας βράδυ κούκλες.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...