Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Angot said:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Είναι απόλυτα φυσιολογικό, οι ορμόνες δημιουργούν πολλές άκυρες σκέψεις! Και παίζει κ ρόλο το άγχος. Μην ανησυχείς, όλες τα περάσαμε. Όλα θα πάνε καλά!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

:P:p:p:p Δηλαδη μας βλεπεις και εμας απο εκει??? Αν δεις κανενα μικρο πες μου....να του πω του καπετανιου ότι τον παρακολουθω....;)

αμα βγω στο μπαλκονι βλεπω....πες μου ονοματα να εχω υποψη μου...ρουφ...ρουφ...ρουφ:tongue:

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περαστικα κ αγυριστα κοριτσι μου! καλο κουραγιο

Αν ηταν δυνατόν θα περπαταγε το μωρο....δεν καθετε με τπτ κατω θελει να σηκωθει...ολο κανει κοιλιακούς στο ριλάξ.:roll:

:lol::lol::lol: κ μενα πολυ κοιλιακο λεμε...

εμενα κοριτσια μου ειπε να την σταματησω την αποστειρωση αφου λεει βαζει τα παντα στο στομα του δεν υπαρχει λογος

αυτο λεω κ εγω...αλλα η γιατρος επιμενει μεχρι 5 μηνων!

παω να ξεβρωμιστω...αν δε ξαναμπω καληνυχτα!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου ευανθια!!!!

δε μου λετε αν μου το γραψει τωρα που θα παω εγω μπορω να τους το δωσω να το πιουν?ειναι δυσκολο??/

τα πηρε ο αντρας μου τωρα,τι θα πει λεει δεν θελει,εγω θελω να το κανω στα παιδια μου!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως κορίτσια επειδή και εμας μας έδωσε την αλοιφούλα γιατι τα ούλα έχουν σκληρύνει ήδη, η γιατρός ειπε μόνο στην έσχατη να της βάζω.. Σκληραίνει παραπάνω τα ούλα και μετα πονάνε περισσότερο μέχρι να σκάσουν τα δοντάκια μου είπε..

Στα μεγάλα ζόρια μου είπε 2 cc depon.. Στα μεγάλα ζόρια όμως..

Αποστείρωση και μένα μου είπε έως τον 5ο.. Και τώρα που το λές Ελένη στον 5ο ξεκινάμε μου είπε και την κρεμούλα, οπότε έχεις δίκιο οτι οταν ξεκινήσει το κουτάλι, παύει η αποστείρωση.. Ααααα και Φαγητό στον 7ο..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κορίτσια επειδή και εμας μας έδωσε την αλοιφούλα γιατι τα ούλα έχουν σκληρύνει ήδη, η γιατρός ειπε μόνο στην έσχατη να της βάζω.. Σκληραίνει παραπάνω τα ούλα και μετα πονάνε περισσότερο μέχρι να σκάσουν τα δοντάκια μου είπε..

Στα μεγάλα ζόρια μου είπε 2 cc depon.. Στα μεγάλα ζόρια όμως..

Αποστείρωση και μένα μου είπε έως τον 5ο.. Και τώρα που το λές Ελένη στον 5ο ξεκινάμε μου είπε και την κρεμούλα, οπότε έχεις δίκιο οτι οταν ξεκινήσει το κουτάλι, παύει η αποστείρωση.. Ααααα και Φαγητό στον 7ο..

\

οταν μπουν τον 7ο ή οταν θα τον κλεισουν?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

για να δουμε!...εμενα μεχρι 5,5 μηνων μου εχει πει αποστειρωση...

Εγώ στην Εφη επειδή μας είχε πει 6 μηνών να σταματήσουμε την σταμάτησα 10 μηνων(!!!) γιατί ήταν και το καλοκαίρι μπροστά και φοβόμουν και τις μύγες!:tongue:Υστερική παιδί μου!!!

ελενη γραφεται αυτο το εμβολιο?

Εμείς που είμαστε στο ΤΕΒΕ δεν μας το έγραψε.

Ναι !!!

Οχι!

πως θα γινει ρε γμτ,εγω θελω να το κανουν.....

Θα της πείς την αλήθεια!Θέλω να το κάνουν!ΤΕΛΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην Εφη επειδή μας είχε πει 6 μηνών να σταματήσουμε την σταμάτησα 10 μηνων(!!!) γιατί ήταν και το καλοκαίρι μπροστά και φοβόμουν και τις μύγες!:tongue:Υστερική παιδί μου!!!

Εμείς που είμαστε στο ΤΕΒΕ δεν μας το έγραψε.

Οχι!

Θα της πείς την αλήθεια!Θέλω να το κάνουν!ΤΕΛΟΣ!

ρε συ και η ελενη στο τεβε ειναι!!!και εγω!!!

ναι ναι ετσι θα κανω!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την Δευτέρα το κάναμε και δεν μας το έγραψε και κοστίζει 54ε.

για γραψε ποιο ειναι να μας πει και η ελενη το δικο της και να πας να απαιτησεις να στο γραψει αμα ειναι το ιδιο!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

\

οταν μπουν τον 7ο ή οταν θα τον κλεισουν?

Αχ βρε Μαράκι επειδή ειναι νωρίς ακόμη δεν της ζήτησα να μου διευκρινίσει,την επόμενη φορά θα τη ρωτήσω.. ;)

Όσο για το εμβόλιο του ροτιαίου, ουτε εμας που είμαστε στο ΙΚΑ καλύπτεται και το πληρώσαμε και εμεις 50 ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ευανθια!!!!

δε μου λετε αν μου το γραψει τωρα που θα παω εγω μπορω να τους το δωσω να το πιουν?ειναι δυσκολο??/

τα πηρε ο αντρας μου τωρα,τι θα πει λεει δεν θελει,εγω θελω να το κανω στα παιδια μου!!

Δες στο βιβλιαριο υγειας αν ειναι στα υποχρεωτικα εμβολια!!!

Θα κοιταγα εγω αλλα τα εχω παει στο αμαξι με την τσαντα του μωρου γιατι αυριο θα το παω για εμβολιο και να μην τα ξεχασω.

Την Δευτέρα το κάναμε και δεν μας το έγραψε και κοστίζει 54ε.

Τεβε εχω και εγω και μου το εγραψε!!!! και τις 2 φορες.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Δες στο βιβλιαριο υγειας αν ειναι στα υποχρεωτικα εμβολια!!!

Θα κοιταγα εγω αλλα τα εχω παει στο αμαξι με την τσαντα του μωρου γιατι αυριο θα το παω για εμβολιο και να μην τα ξεχασω.

Τεβε εχω και εγω και μου το εγραψε!!!! και τις 2 φορες.

Οχι,δεν είναι στα υποχρεωτικά.Ροτατέκ λέγεται Μαίρη.Ενα είναι,δεν υπάρχει άλλο.

Link to comment
Share on other sites

ρε συ αλεκα εγω θελω να το κανουν!!γι'αυτο τις το ειπα αλλα αυτη ειπε οχι....δεν ξερω τι να κανω...

πες της το....η ρωτα τον γιατι όχι.....

αμα βγω στο μπαλκονι βλεπω....πες μου ονοματα να εχω υποψη μου...ρουφ...ρουφ...ρουφ:tongue:

!

:D:D:D:D:D

γεια σου ευανθια!!!!

δε μου λετε αν μου το γραψει τωρα που θα παω εγω μπορω να τους το δωσω να το πιουν?ειναι δυσκολο??/

τα πηρε ο αντρας μου τωρα,τι θα πει λεει δεν θελει,εγω θελω να το κανω στα παιδια μου!!

μην το δωσεις μονη σου καλε.....πώς θα ξερεις την δοση. Πες στο γιατρο

Εγώ στην Εφη επειδή μας είχε πει 6 μηνών να σταματήσουμε την σταμάτησα 10 μηνων(!!!) γιατί ήταν και το καλοκαίρι μπροστά και φοβόμουν και τις μύγες!:tongue:Υστερική παιδί μου!!!

αχ βρηκα και μια πιο υστερικη απο εμενα....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...