Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μακάρι να μη σου ανεβάσει πυρετό.. Για τα δοντάκια κάνεις κατι?

Στην πολυ γκρίνια και οταν το βλεπω να τρελαινετε στο τριψημο του βαζω mundisal.

Χθες και προχθες δεν ηθελε να φαει και ειχαν περασει κοντα 6 ωρες και μολις του εβαλα εφαγε.

Επεξεργάστηκαν by eleni1

Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Στην πολυ γκρίνια και οταν το βλεπω να τρελαινετε στο τριψημο του βαζω mundisal.

Χθες και προχθες δεν ηθελε να φαει και ειχαν περασει κοντα 6 ωρες και μολις του εβαλα εφαγε.

εμενα με την πιπιλα του μπιμπερο ξυνει τα ουλα και δεν τρωει!!!!!! στην εδωσε η παιδιατρος?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις και τπτ τρομαρα σου....αντε φυτεψε να΄χουμε να βουτάμε:lol::lol::lol:

καναμε μια επαναφορα συστηματος στον υπολογιστη και εχω νευριασει!δεν ανοιγει το Mozilla kai μπαινψω απο το explorer και δεν μου ανοιγει τιιιιποτα!

Link to comment
Share on other sites

εμενα με την πιπιλα του μπιμπερο ξυνει τα ουλα και δεν τρωει!!!!!! στην εδωσε η παιδιατρος?

Μου την ειχε δωσει στον Γιαννη και ετσι την πηρα μονη μου.

1,90 κανει.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καναμε μια επαναφορα συστηματος στον υπολογιστη και εχω νευριασει!δεν ανοιγει το Mozilla kai μπαινψω απο το explorer και δεν μου ανοιγει τιιιιποτα!

Α καλά...μια απο τα ιδια.....

Στο παρεντς μπαινω απο explorer και στο facebook απο mozila.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Μου την ειχε δωσει στον Γιαννη και ετσι την πηρα μονη μου.

1,90 κανει.

αααα!!!θα της το πω 5 μαρτη που θα παω για εμβολια!!!!

Α καλά...μια απο τα ιδια.....

Στο παρεντς μπαινω απο explorer και στο facebook απο mozila.

με εχει νευριασει....

Link to comment
Share on other sites

Στην πολυ γκρίνια και οταν το βλεπω να τρελαινετε στο τριψημο του βαζω mundisal.

Χθες και προχθες δεν ηθελε να φαει και ειχαν περασει κοντα 6 ωρες και μολις του εβαλα εφαγε.

Tου εχω παρει και ενα ελαστικο της ΜΑΜ που το μασαει........


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω ενα της chicco και λεει απο 4 μηνων να του το δωσω???δεν αποστειρωνεται ομως..αποστειρωση και μαλακιες..βαζει οτι βρει στο στομα,κουβερτες σεντονια σαλιαρες κτλ και η αποστειρωση μας μαρανε!!!μας δουλευουν οι παιδιατροι???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια καιρο εχω να γραψω αλλα σας παρακολουθω καθε μερα.Τι θα γινει με αυτη την περιοδο βρε κοριτσια?ακομη να μου ερθει γεννησα 18/11 καισαρικη.Μεχρι πριν 20 μερες θηλαζα...ακομη τιποτα


it77p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δωστου το μπορει να τον ανακουφιζει.Εγω το βαζω στον αποστειρωτη πάντως.

Αν θες μπορεις να το βρασεις σε ενα κατσαρολακι για την πρωτη φορα.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια καιρο εχω να γραψω αλλα σας παρακολουθω καθε μερα.Τι θα γινει με αυτη την περιοδο βρε κοριτσια?ακομη να μου ερθει γεννησα 18/11 καισαρικη.Μεχρι πριν 20 μερες θηλαζα...ακομη τιποτα

Καλως την!!!

Ουτε εγω εχω αλλα θηλαζω ακομα.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

σημερα εχω φαει ταλαιπωρια με τον μικρο...πονανε πολυ τα δοντια του...ασε που νομιζω ότι πιανω δυο μυτουλες.....Του εβαλα τωρα τρην αλοιφη που λεει η Ελενη και μολις κοιμηθηκε....

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...;;

αφου ειναι καλα το μωρουλι,χεσ'τους...Τα μεγαλα ποιος τα ειχε????

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

Γωγουλα αυτος ο πυρετος δεν ειναι τιποτα στα 40αρια που θα πατησει πιο μετα...γιατι όλα τα παιδακια τα πατανε καποια στιγμη. Εγω σε εμβολιο δεν ειχα πυρετους αλλα θυμαμαι τον Αγγελο σε μιαν ιωση (εμπυρετο εξανθημα) να μου παταει 40 και να του μιλαω και αυτο να μην ανοιγει τα ματακια του...10 μηνων ηταν....

Μεχρι αυριο η μπουμπουκα θα ειναι καλα...

Αν ηταν δυνατόν θα περπαταγε το μωρο....δεν καθετε με τπτ κατω θελει να σηκωθει...ολο κανει κοιλιακούς στο ριλάξ.:roll:

πω πω και εμενα τα ιδια....τα καυμενουλια...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια καιρο εχω να γραψω αλλα σας παρακολουθω καθε μερα.Τι θα γινει με αυτη την περιοδο βρε κοριτσια?ακομη να μου ερθει γεννησα 18/11 καισαρικη.Μεχρι πριν 20 μερες θηλαζα...ακομη τιποτα

καλως την!!!!

Δωστου το μπορει να τον ανακουφιζει.Εγω το βαζω στον αποστειρωτη πάντως.

Αν θες μπορεις να το βρασεις σε ενα κατσαρολακι για την πρωτη φορα.

θα το δωσω!!!ειναι ;πο αυτο που μπαινει ψυγειο!??? να το δωσω???μωρε αυριο θα μπω πατρα να δοκιμασω νυφικα παααλι και θα παρω απο αυτα που αποστειρωνονται!!ασε πιανει τωρα με τα χερια του και το εχει καταχαρει!πιανει οτι βρει μπροστα του:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...