Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

πες της το....η ρωτα τον γιατι όχι.....

:D:D:D:D:D

μην το δωσεις μονη σου καλε.....πώς θα ξερεις την δοση. Πες στο γιατρο

αχ βρηκα και μια πιο υστερικη απο εμενα....

Mαρή Αλέκα με μπερδεύεις τώρα που αλλαξες avatar.. Σε είχα συνηθίσει..!!

Βρε Μαράκι μήπως να την ενημερώσεις πρώτα? Πάντως δεν ειναι σύσκολο να τους το δώσεις.. Σκέψου οτι ειναι σαν ορός, οχι αμπούλα.. Και βάζεις το μωράκι καθιστό με το κεφαλάκι λιγάκι προς τα πίσω και το πιεζεις να το πιεί.. Βέβαια ειναι δηλητηριο και μπορει να σου φτύσουν λιγάκι..

Ρώτησε την όμωςστο ξαναλέω.. Μην το δώσεις απο μόνη σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

ρε κοριτσια δεν καταλαβατε,εννοειται οτι δεν θα το δωσω απο μονη μου!!!!!!!!!

απλα ειπα οτι τωρα που θα παω θα εχω το καινουργιο εμβολιο μαζι μου και για να μην μου το γραψει και παμε για τον αλλο μηνα να το κανουμε,ελεγα να το γραψει τωρα και να τοςυ το δωσω στο σπιτι οταν γυρισουμε.

ειπαμε δεν ειμαι και τρελη!!!!!!:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να το ξεπερασει ευκολα!!!!

Και που να με ακουσεις στο τηλεφωνο.....αφου συνεχια μου ζητανε να τους δωσω την μαμά μου:lol::lol:

σε πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!:P

kimi, ευχομαι καλη αναρρωση κ γρηγορα νεα εγκυμοσυνη!!!

εγω παντως δουλευω ... κ επειδη το γραφειο ειναι ακριβως στη πλατεια του ηλεκτρικου στο πειραια καθε φορα μας παιρνουν τα αυτια οι απεργοι! κ βαζουν παντα την ιδια κασετα νταλαρας κ δε συμαζευεται με τραγουδια της εργατιας...

καλημερα μιτσακι!

ε, ρε μερακλωματα...

Κοριτσακια καλησπερα...δεν προλαβαινω να σας διαβασω ειμαι στη δουλεια το μονο που κοιταξα ειναι για την αδερφουλα της ΚΙΜΙ που πηγαν ολα καλα περαστικουλια!!

Εμεις τελικα ουρολοιμοξη....μας εδωσε σεκλορ των 250 2,5ml ανα 8ωρο...Αλεκα τελικα εδειξε κ στη γενικη ποιοσφερια...:(:(:( μας ειπε θα κανουμε τη θεραπεια και προς το τελος της θα κανουμε κι εναν υπερηχο..ελπιζω να πανε ολα καλα!! Τα εμβολια θα τα κανουμε κανονικα την επωμενη εβδομαδα ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο αλλα 2 μερες με εχει πεθανει στην γκρινια κ το κλαμα...γι αυτο δεν μπηκα κ χθες...απο της 5 μεχρι της 12 το πουλακι μου εκλαιγε να πεθανω ηθελα...σημερα δεν εβρισκα κατι στα συρταρια μου και απο τα νευρα μου τα εσπασα με κλωτσιες παει η συρταριερα μου ηταν και κερασια πρεπει να παρω αλλη φανταστητε τι νευρα ειχα....δεν ξεκινησε καλα η μερα και ο Θοδωρης τον γραψανε με το μηχανακι για κρανος 90ε πηγε απο το καραβι στο περιπτερο να παρει τσιγαρα και τον τσακωσανε ελεος πια!!! Δεν απεργουν αυτοι σημερα??? :tongue:

εχεις καταντησει επικινδυνη!!!!!!

Καλησπέρα,

Κιμι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το ξεπεράσει γρήγορα η αδελφή σου και να γίνει σύντομα μανούλα.

Ζωή περαστικά στην μικρούλα σου, τι ταλαιπωρία τραβάει το μικρό.

Ελενίτσα μου πως είναι η Χριστιάνα σου;

Δαλιδά περιμένουμε νέα!!!

Πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες από το μεγάλο μου κορίτσι άντε να αρχίσουν να βγαίνουν τα δοντάκια τους.

η χριστ. σημερα ηταν καλα.... για να δουμε αν θα συνεχισει ετσι...

Εγώ είμαι εδώ!!Την Παρασκ. θα έρθω Αλεξαν. στο νοσοκομείο σας!!Να κάνουμε συναντηση στο κυλικείο:)

κ φυσικα...η πελατισσα (εγω δλδ) καταλαβα Αλεξανδρας, κ εκανα quote να σου πω οτι θα ερθω...

ειναι αργα...καταλαβαινεις... δεν λειτουργω.

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!

ρε κοριτσια δεν καταλαβατε,εννοειται οτι δεν θα το δωσω απο μονη μου!!!!!!!!!

απλα ειπα οτι τωρα που θα παω θα εχω το καινουργιο εμβολιο μαζι μου και για να μην μου το γραψει και παμε για τον αλλο μηνα να το κανουμε,ελεγα να το γραψει τωρα και να τοςυ το δωσω στο σπιτι οταν γυρισουμε.

ειπαμε δεν ειμαι και τρελη!!!!!!:D

σε ειχαμε ικανη:wink:


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

πριν απο λιγο εφυγε η φιλεναδα μου με τα παιδια της απο Ζακυνθο. τα αποβλακωσε ο νικηφ. στο dvd κ δεν εχουν γινει ΟΛΑ κεραμιδαριο... γιατι ορισμενα σημεια του σπιτιου ειναι βομβαρδισμενα... κ βαριεμαι κ νυσταζω να κατσω τωρα να τα φτιαχνω...αλλα ελα που θα ερθει ο παυλος κ δεν θα εχει που να κατσει να δει τιβι. ΦΤΟΥ!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα, πούλάκι μου γι'αυτο δεν φανηκες καθολου ,ειχες παρειτσα!!

Περασες καλα?

ναι... σαν να μην ειχαν φυγει καθολου... τον μπεμπη να σκεφτεις δεν τον ειχαν δει! αυτος ολο τους γελαγε, μεγαλη χαρα...

η χριστ. κοντεψε να τα φτιαξει με τον μεγαλο γιο της φιλης μου(8,5), κ φευγοντας ριχνουν ενα τσακωμο τα δικα μου, κ γυριζει ο αλεξανδρος κ λεει του νικηφ. "φευγω τωρα, αλλα μη τη μαλωνεις!!!". ερως... της εφτιαξε κ ενα καραβακι κ μια σαιτα για να τον θυμαται τωρα που θα παει στη ξενιτια...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα κοιμηθουμε με τις κότες (ακούς Αλέκα....)

Το μωρο κοιματε απο τις 9 τωρα κοιμηθηκε και ο Γιαννακης και πηγε και ο Μανωλης να ξαπλωσει.....ε θα παω και εγω μπας και προλαβω να κοιμηθω λιγο μεχρι να ξυπνησει παλυ το μωρο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα κοιμηθουμε με τις κότες (ακούς Αλέκα....)

Το μωρο κοιματε απο τις 9 τωρα κοιμηθηκε και ο Γιαννακης και πηγε και ο Μανωλης να ξαπλωσει.....ε θα παω και εγω μπας και προλαβω να κοιμηθω λιγο μεχρι να ξυπνησει παλυ το μωρο.

να πας!!! καληνυχτα κοριτσακι....

κ εγω σε λιγο τη "κανω". πολυ δουλεια σημερα-αυριο-μεθαυριο...κοκ...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ναι... σαν να μην ειχαν φυγει καθολου... τον μπεμπη να σκεφτεις δεν τον ειχαν δει! αυτος ολο τους γελαγε, μεγαλη χαρα...

η χριστ. κοντεψε να τα φτιαξει με τον μεγαλο γιο της φιλης μου(8,5), κ φευγοντας ριχνουν ενα τσακωμο τα δικα μου, κ γυριζει ο αλεξανδρος κ λεει του νικηφ. "φευγω τωρα, αλλα μη τη μαλωνεις!!!". ερως... της εφτιαξε κ ενα καραβακι κ μια σαιτα για να τον θυμαται τωρα που θα παει στη ξενιτια...

Τι ωραία !!!!πολύ μελό!!!!

Θυμαμε στο δημοτικο που ηταν ενας συμαθητης μου και με αγαπουσε και επειδη δεν τον ηθελα ,ελεγε στην μαμα μου να μου πει οτι οταν μεγαλωσει δεν θα φοραει συδεράκια στα δοντια και θα βγαλει και τις φακιδες απο την μυτη και θα ειναι πολυ ομορφος.....:rolleyes:

Μπάμπη τον λεγανε....


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπήκα κι εγω να πω μια καληνύχτα.

Ειχαμε βγει λίγο το βραδυ, παρκάραμε τη μπέμπα στους γονείς και πήγαμε για μια μπυρίτσα με το Μαρκελλο βέβαια, ο οποιος άκουγε U2 στη μπυραρία και κουνιότανε λες και τους ήξερε κι απο πριν. Απορώ μ' αυτό το παιδί, μεγαλο θεατρο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία !!!!πολύ μελό!!!!

Θυμαμε στο δημοτικο που ηταν ενας συμαθητης μου και με αγαπουσε και επειδη δεν τον ηθελα ,ελεγε στην μαμα μου να μου πει οτι οταν μεγαλωσει δεν θα φοραει συδεράκια στα δοντια και θα βγαλει και τις φακιδες απο την μυτη και θα ειναι πολυ ομορφος.....:rolleyes:

Μπάμπη τον λεγανε....

με το ονοματακι του, τι θα εκανε???????;)

Τώρα πάω !!!!!

Καληνύχτα!!!

καληνυχτα λουλουδακι μου...

κ μιας κ θυμηθηκες τον μπαμπη, ορμα στον μανωλιτο τωρα...

Μπήκα κι εγω να πω μια καληνύχτα.

Ειχαμε βγει λίγο το βραδυ, παρκάραμε τη μπέμπα στους γονείς και πήγαμε για μια μπυρίτσα με το Μαρκελλο βέβαια, ο οποιος άκουγε U2 στη μπυραρία και κουνιότανε λες και τους ήξερε κι απο πριν. Απορώ μ' αυτό το παιδί, μεγαλο θεατρο είναι.

ειναι εκπαιδευομενος...απλα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

με το ονοματακι του, τι θα εκανε???????;)

καληνυχτα λουλουδακι μου...

κ μιας κ θυμηθηκες τον μπαμπη, ορμα στον μανωλιτο τωρα...

ειναι εκπαιδευομενος...απλα...

ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟΣ ηθελα να πω... τι λεω...:-(


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...