Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μια χαρουλα ειμαστε !!!!!!ε ενταξυ θα ηρεμησει με το deponaki.να δωσεις τρελα και ρουφηχτα φιλακια στα μαγουλακια σας!!!!!!!

Και στα δικά σας τα αφρατούλια.. Απο μάγουλα καλά πάμε, δόξα το Θεό.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

Περαστικά σας Δαλιδα!!!!!

Κουράγιο!!!!

Tελικά κοριτσάκια μας επισκέφθηκε ο Κύριος Πυρετός..

38,5 έχουμε.. Πόσο κρατάει συνηθως ο πυρετός απο εμβόλιο, ξέρετε?

Έκανε κανένα άλλο ζουζουνάκι απο δώ?

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

Μεχρι και 2 εικοσιτετραωρα κραταει.....και εμενα εκανε 38,5 για μια νυχτα και μετα ειχε δεκατα 37,5 μεχρι 37,8 για αλλη μια μερα.

Το ντεπον το πίνει?


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

ειναι κατι σοβαρα η οχι?

με το κοτοπουλακι μπορει να συναντηθητε,εγω την Παρασκευη δεν μπορω:(:(:(:(:(:(:(

Πού καλέ να συναντηθούμε;;;Στο νοσοκομείο;;;;ΠΛΑΚΑ έκανα!!!

Τον Σεπτεμβριο η Εφη νοσηλευτηκε εκεί για μια εβδομάδα με αλλεργία.Στα καλά καθουμενα έβγαλε παντού εξανθήματα και μετά από μια μέρα πρήστηκε και την φέραμε κατευθείαν εκεί,γιατί εδώ δεν έχουμε νοσοκομείο,μπουρ...λο 'εχουμε!!!Καθήσαμε μια εβδομάδα,εγώ έγκυος στην 32η εβδομάδα,τότε ήταν που κατέβηκε και η μπέμπα χαμηλα από την ταλαιπωρία!!!Πρώτη φορά πήγε το κοριτσάκι μου σε νοσοκομείο!!Εγώ δεν έφυγα λεπτό από εκεί!Να με βλέπουν οι γιατροί και να με λυπούνται!Τελικά δεν έβγαλαν διάγνωση από τί προήλθε η αλλεργία.Προχθές με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν αν θέλω να πάω να της κάνω ένα τεστ για να δούμε αν είναι σε κάποια πράγματα αλλεργική και δέχτηκα.Τζάμπα θα το κάνουμε αλλά δεν πειράζει.Αυτό πρέπει να το έπαθε από ψάρι,αν και τις γλώσσες της τρώει τρεις τρείς,που ήταν μολυσμένο!Από τοτε της ξανάδωσα ψάρι και τίποτα δεν έπαθε.

Link to comment
Share on other sites

δαλιδα περαστικα σας!!!!!ευχομαι να τελειωσε η ταλαιπωρια σας!!!

μανουλιτσα και σε εσας περαστικα!!!

γωγουλα μεχρι και αυριο το πρωι μπορει να κανει λιγο και μετα οχι,ντεπονακι και θα της πεφτει σιγα σιγα.η μπεμπουλα στο πρωτο το εμβολιο ειχε φτασει 38,4 αν θυμαμαι καλα/


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικά σας Δαλιδα!!!!!

Κουράγιο!!!!

Μεχρι και 2 εικοσιτετραωρα κραταει.....και εμενα εκανε 38,5 για μια νυχτα και μετα ειχε δεκατα 37,5 μεχρι 37,8 για αλλη μια μερα.

Το ντεπον το πίνει?

Ναι το ήπιαμε.. Πάνω απο 38,2 μου είπε να της δώσω.. Λές να σηκώσει και το βράδυ? Στις 8.30 κλείνουμε 12ωρο..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορες!

με ξεχασατε σιγουρα τοσο καιρο που έχω να μπω!

ελπιζω και σεις και τα μωρακια σας να ναι μια χαρα!

ας όψεται όμως που ο μικρουλης έκανε μια βρογχιολιτιδα και είχαμε 2 βδομαδες τώρα στην τσιτα. (μας κολλησε ο μπαμπας μας....αααχ!)

ευτυχως ήταν ήπια και δε χρειαστηκε νοσοκομεια και τετοια αλλα εβηχε, εκανε και κατι εμετους-απ τον βηχα και την περνουσαμε στα χερια. και γω μεσα στο άγχος όπως φανταζεστε!απο την παρασκευη ειναι καλυτερα και μπορω και γω να κανω κουτσα στραβα τιποτα (σκουπισμα, σιδερο, μαγειρεμα) που ρημαξε τοσο καιρο το σπιτι.

εξου και χάθηκα και εχασα και τη συναντηση στο θησειο που ειμαι σιγουρη ότι θα περάσατε φανταστικα!

Δεν πειράζει στην επομενη!

αμαν ρε κοριτσι και εσυ..περαστικα στο μικρουλι....
:(:(:(:( προσπαθω να ηρεμισω...

ηρεμησε!!!!!!!ολα περαστικα θα ναι!μην σκας.....

Ασπα η πρωτη και η δευτερη περιοδος μετά τη γεννα έχουν παρα πολύ αίμα.

ναι εχουν αλλα εγω ειμαι στην τεταρτη περιοδο!!!:-(

αχχ εφαγα μια πιαταρα κ δεν μπορω να συνερθω....αμα περιμενω να αδιαθετησω γινομαι πολυ γουρουνι με το φαι....

ΑΣΠΑ ετσι κ γω εχω παααρα πολυ αιμα κ δεν ποναω καθολου μην σε ανησυχει φυσιολογικο ειναι!

Ζωιτσα μου ψυχραιμια κοπελα μου κ περαστικα στο κοριτσακι σου!!!Εισαι κ μονη σου μωρε σε καταλαβαινω αλλα δεν καταφερνεις κ τιποτα ετσι!

Απ το πολυ φαι δεν μπορω να κουνηθω...παω να ξαπλωσω μπας κ συνερθω...αχχχχ σας χαιρομαι που γυμναζεστε ρε κοριτσια...εγω δεν κανω τιποτα ειχα πει να επαιρνα εναν διαδρομο αλλα βγηκαν αλλα στη μεση...το αλλο σας το ειπα?377 μας ηρθε το ρευμα!!!το σπιτι εχει εναν ηλιακο ο οποιος ειναι σε σμικρυνση!!:P κ αναγκαστικα τον αναβουμε ολη μερα για να εχει ζεστο νερο ο μπομπος μας...ως γνωστον το μποιλερ δουλευει οσο δουλευει το καλοριφερ αλλα επειδη το σπιτι ειναι καινουριο πιανει θερμοκρασια αμεσως κ δεν δουλευει πολυ οποτε τι να σου κανει κ αυτο?ε βαλε κ τα πλυντηρια καθε μερα αποστειρωσεις κλπ ε μας ηρθε ενας κολπος αλλα χαλαλι του!!

εμενα μεχρι να ερθει δεν ποναει αλλα μετα μου αλλαζει τα φωτα!βρε μην ειναι λαθος ο λογαριασμος????

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Κίμι μου κουράγιο στην αδερφούλα. Εχω νιωσει και εγώ τέτοια απώλεια και έκανα ενα χρόνο να το ξεπεράσω.Ελπίζω να συνέλθει γρήγορα και να της δώσει ο Θεός γρήγορα άλλο μωράκι!!!

ζωή και Μανουλίτσα περαστικα στα μωράκια σας και εμείς είμαστε ακόμα αρρωστούλες, κάνουμε εισπνοες με μασκα και δεν μας αρέσει καθόλου. Ηταν να κάνουμε το εμβόλιο μεθαύριο που κλείνουμε τον τέταρτο, αλλά θα το κάνουμε μόλις γίνει καλα.

Ασπα μου θηλάζεις εσυ? Εγω παρόλο που θηλάζω αδιαθέτισα για τρίτη φορα και κοντευώ να ξεμάξω. Το μόνο θετικο είναι ότι δεν πονάω πια. Λέτε να κρατήσει έτσι για πάντα γιατι πριν υπέφερα?

βρε ξενια μου δε θηλαζω δυστυχως κοπηκε το γαλα στις 40 μερες...

εμενα δε ποναει οταν ερχεται ...μεταααα........ενω πριν πεθαινα και μεχρι να ερθει!

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

επιτελους!!!!!πηγαινε στο καραμανδανειο παιδι μου να δουν το παιδι που πηγες στο ριο...θα σε βασανισουν χωρις λογο!@!!!δεν ξερουν απο παιδια!!!!!!!!

Tελικά κοριτσάκια μας επισκέφθηκε ο Κύριος Πυρετός..

38,5 έχουμε.. Πόσο κρατάει συνηθως ο πυρετός απο εμβόλιο, ξέρετε?

Έκανε κανένα άλλο ζουζουνάκι απο δώ?

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

περαστικα σας μωρε μου!!....

Αντε βρε κοριτσι περαστικα να ειναι...τι ταλαιπωρια πια ειναι αυτη?

μεγαλη ταλαιπωρια στο καφε!!!!!

θεανω....πως εβαλες αβαταρ???:lol:

αλεκα θα τις βαλω τις φωτο...μολις βρω ευκαιρια αμεσως!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ήπιαμε.. Πάνω απο 38,2 μου είπε να της δώσω.. Λές να σηκώσει και το βράδυ? Στις 8.30 κλείνουμε 12ωρο..

Συνηθως το βραδυ κανουν πυρετο αλλα οταν ειναι αρρωστα,το εμβολιο ειναι αλλο πραγμα.Το ντεπον θα την κρατησει απο 6 εως 8 ωρες,μετρησε την παλι κατα τις 1 και αν ειναι οκ δεν θα ξανα ανεβασει.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως το βραδυ κανουν πυρετο αλλα οταν ειναι αρρωστα,το εμβολιο ειναι αλλο πραγμα.Το ντεπον θα την κρατησει απο 6 εως 8 ωρες,μετρησε την παλι κατα τις 1 και αν ειναι οκ δεν θα ξανα ανεβασει.

Τώρα έχουμε μια ώρα που ήπιαμε depon και εχει ακομη 38,5.. :-(

Δεν έπεσε ακομη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μενα στου πνευμονιοκοκου εκανε πυρετο.Αυριο εχουμε επαναλιπτικο το 6πλο και αυτο το ποσιμο.

Εχουν αρχισει και τα δοντακια....

Μακάρι να μη σου ανεβάσει πυρετό.. Για τα δοντάκια κάνεις κατι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...