Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

εχω και εγω ενα της chicco και λεει απο 4 μηνων να του το δωσω???δεν αποστειρωνεται ομως..αποστειρωση και μαλακιες..βαζει οτι βρει στο στομα,κουβερτες σεντονια σαλιαρες κτλ και η αποστειρωση μας μαρανε!!!μας δουλευουν οι παιδιατροι???

xaxaxaxaxxax εχεις δικιο ρε ασπα!!!!!!!

εγω του πηρα σημερα την bexident την συστησε φιλη και οντω τον ηρεμησε λιγο!!!!!!!!!ο καημενος σαν τρελος εκανε οτι μπορουσε να μπει ηθελε να το βαλει στο στομα!!!!

ρε κοριτσια ειπα στην παιδιατρο για το ποσιμο και μου ειπε δεν χρειαζεται......μονο λεει αν ειχες μεγαλυτερα παιδακια......δεν πρεπει να το κανουν ομως?????


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλως την!!!!

θα το δωσω!!!ειναι ;πο αυτο που μπαινει ψυγειο!??? να το δωσω???μωρε αυριο θα μπω πατρα να δοκιμασω νυφικα παααλι και θα παρω απο αυτα που αποστειρωνονται!!ασε πιανει τωρα με τα χερια του και το εχει καταχαρει!πιανει οτι βρει μπροστα του:tongue:

Αυτο του ψυγειου (στον Γιαννη παντα) δεν τον βολευαν γιατι ηταν βαρυ.

Αυτο της ΜΑΜ ηταν το πιο βολικο γιατι εχει μια λαβη και το κραταει και απο πανω εχει 3 στρογγυλα και οπως και να το στριβει καποιο μπαινει στο στομα του και ειναι και μαλακο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxaxaxaxxax εχεις δικιο ρε ασπα!!!!!!!

εγω του πηρα σημερα την bexident την συστησε φιλη και οντω τον ηρεμησε λιγο!!!!!!!!!ο καημενος σαν τρελος εκανε οτι μπορουσε να μπει ηθελε να το βαλει στο στομα!!!!

ρε κοριτσια ειπα στην παιδιατρο για το ποσιμο και μου ειπε δεν χρειαζεται......μονο λεει αν ειχες μεγαλυτερα παιδακια......δεν πρεπει να το κανουν ομως?????

Γεια σου Μαιρούλα!!

Τωρα που το λές ,ο Γιαννης δεν ειχε πιει ενω το μωρο ηπιε και εχει και επαναληπτικο αυριο.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

Δαλιδά μου περαστικά στο παιδάκι:-P Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεί άλλο ούτε αυτό ούτε κι εσείς

Link to comment
Share on other sites

Αυτο του ψυγειου (στον Γιαννη παντα) δεν τον βολευαν γιατι ηταν βαρυ.

Αυτο της ΜΑΜ ηταν το πιο βολικο γιατι εχει μια λαβη και το κραταει και απο πανω εχει 3 στρογγυλα και οπως και να το στριβει καποιο μπαινει στο στομα του και ειναι και μαλακο.

θα παω να βρω αυριο...αυτο της μαμ μπας και δουμε ασπρη μερα και σταματησει να πνιγεται απο τα χερια που τα βαζει μεσα και τα 2 μαζι!

Γεια σου Μαιρούλα!!

Τωρα που το λές ,ο Γιαννης δεν ειχε πιει ενω το μωρο ηπιε και εχει και επαναληπτικο αυριο.

και ο δικος μου ηπιε απο αυτο..

Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxxax εχεις δικιο ρε ασπα!!!!!!!

εγω του πηρα σημερα την bexident την συστησε φιλη και οντω τον ηρεμησε λιγο!!!!!!!!!ο καημενος σαν τρελος εκανε οτι μπορουσε να μπει ηθελε να το βαλει στο στομα!!!!

ρε κοριτσια ειπα στην παιδιατρο για το ποσιμο και μου ειπε δεν χρειαζεται......μονο λεει αν ειχες μεγαλυτερα παιδακια......δεν πρεπει να το κανουν ομως?????

εμα δηλαδη..οτι βρει το βαζειστο στομα....η αποστειρωση τι σωζει?????:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.mambaby.com/index.php?StoryID=11150&RefStoryID=11114&ProductID=161

Καπως ετσι ειναι και στο πακετο εχει 2.

Αυτο εδω θα ειναι το νεο μοντελο.

να σαι καλα βρε ελενη!!!!θα ψαξωαυριο!\

νυσταζωωωωω!!!πολυ!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ειπα στην παιδιατρο για το ποσιμο και μου ειπε δεν χρειαζεται......μονο λεει αν ειχες μεγαλυτερα παιδακια......δεν πρεπει να το κανουν ομως?????

Γεια σου Μαιρούλα!!

Τωρα που το λές ,ο Γιαννης δεν ειχε πιει ενω το μωρο ηπιε και εχει και επαναληπτικο αυριο.

Στα πρωτα μας παιδια ελενιτσα δεν ειχε βγει το πόσιμο. Ειναι καινουριο εμβολιο και πρεπει να το κανουν τα μικρα μεχρι 6 μηνων.

Μαιρουλα εγω όσα παιδακια ξερω το εχουν κανει....Ο ροτοιος ειανι ο χειροτερος ιος που μπορει να προκαλεσει γαστρεντεριτιδα ...αν ειναι ετσι δεν πρεπει να κανουμε κανενα εμβολιο αν δεν εχουμε μεγαλυτερα παιδακι....

Ξερω εγω....τι να πω...ό,τι σου λεει ο παιδιατρος...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει κατι κερασακια της κικο νομιζω ειναι.....

Ολα καλα ειναι αρκει να αρεσουν στο μωρο.Στο mam ειναι πολυ βολικο το σχήμα και τα βολευει.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Στα πρωτα μας παιδια ελενιτσα δεν ειχε βγει το πόσιμο. Ειναι καινουριο εμβολιο και πρεπει να το κανουν τα μικρα μεχρι 6 μηνων.

Μαιρουλα εγω όσα παιδακια ξερω το εχουν κανει....Ο ροτοιος ειανι ο χειροτερος ιος που μπορει να προκαλεσει γαστρεντεριτιδα ...αν ειναι ετσι δεν πρεπει να κανουμε κανενα εμβολιο αν δεν εχουμε μεγαλυτερα παιδακι....

Ξερω εγω....τι να πω...ό,τι σου λεει ο παιδιατρος...

ρε συ αλεκα εγω θελω να το κανουν!!γι'αυτο τις το ειπα αλλα αυτη ειπε οχι....δεν ξερω τι να κανω...


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...