Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

επισης θυμηστε μου στο φεις ποιο το κοτοπουλακι?η ιριδα ειναι η ροζινα ετσι?

Βρε μην τα λέτε on air, μπορεί κάποιο κοριτσάκι να μην θέλει


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

στο καφε οκτωβριου ειδες για το mothercare? με μπερδεψες...

εμενα ο γυναικολογος μου το πε, οτι θα μειωθει σιγουρα το γαλα οταν μουρθει περιοδος.... λεω σιγουρα? ναι μου απαντησε...

ακομα τπτ απο αιμα παντως αλλα ολο κατι υγρα αισθανομαι....

αχ μαριαθακι νομιζω μου μειωνεται το γαλα! δε βλεπω τη μπουμπου να τρωει καλα... σνοφ σνιφ....

το γαλα δεν μειωνεται...για την ακριβεια δεν εισαι αποθηκη για να μειωθουν τα αποθεματα σου...οταν το γαλα δειχνει να λιγοστευει θηλαζουμε πιο συχνα και περισσοτερη ωρα...μετα απο 3-4 μερες η παραγωγη επανερχεται...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι παιδίατροι λένε μπουρδες μου φαινεται! Εμένα μου ειχε πει πως χαλάει η ποιοτητα του γαλακτος! Ακουσον ακουσον! Μαριανθηηηηηη;;;;;

Από τα κοριτσακια που θηλάζουν ήρθε σε καμμία περιοδος ή οχι ακόμη;;;;

Αχχχ μην λες αλλα ανατριχιασα...ευτυχως που δεν εχει πει καμμια τετοια ατακα σε εμενα γιατι θα γινοταν της κακομοιρας...γιατι δεν ειναι θεμα αμαθειας σε παραπληροφορουν εξεπιτουτου. Δλδ δεν εχω λογια απορω πως δεν εχεις αλλαξει ακομα παιδιατρο...τουλαχιστον ο δικος μου μου ειπε οτι μεχρι τον 6ο μηνα θηλαζεις οποτε και οσο θελει...για μετα δεν μου ειπε..αλλα αν τον ρωτησω θα το ακουσω το κουφο δεν το γλιτωνω...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι κανονικα λεγεται φετα αυτο που λεμε εμεις τυρι!!!

και τα κασερια για μας -οχι οτι ειναι λαθος!-ειναι κιτρινα τυρια!!!

αλλα εμεις οπως θελουμε θα τα λεμε!!;);):P:p:p

:lol::lol::lol:ναι ναι το ξερω οτι εδω εχουμε εμεις λαθος:lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριάνθη το κακό είναι πως στον πρώτο είχα ψαρώσει γιατί είχε πάρει ένα λυπημένο ύφος όταν μου το έλεγε κ μου δηλώνει: εσύ αποφασίζεις αν θες να συνεχίσεις να του δίνεις αυτό το γάλα, λες κ ήταν δηλητηριο!!!!

Τεσπα την άλλαξα αυτή, κ τώρα έχω άλλη στον ΟΑΕΕ κ δεν ψαρώνω σε τίποτα, έτσι κ αλλιώς μόνο για να κάνουν τα εμβόλια είναι, αν συμβεί κάτι σοβαρό στο νοσοκομείο θα σε στείλει κ ο καλύτερος παιδίατρος του κόσμου!!!!!

Μην τα θυμάμαι όμως κ εκνευρίζομαι απογευματιάτικα....

Κοριτσάκια στο φεις δεν βρίσκει καμμία, πρέπει να είστε μέσα για να σας βρει;;;; Ιδού η ερώτηση;;; Λεφτα για δίδακτρα δεν έχω, εξηγούμαι ε;;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρες εμενα και θα σου τις προτεινω ολες για φιλες για να μην ψαχνεις.

Eleni Giagiakou

Ειμαι αυτη με το γαλαζιο μπλουζακι και ταιζω τον Γιαννακη.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Η μπες σε αυτο το γκρουπ και εκει θα βρεις τις πιο πολλες απο εμας!

www.facebook.com/friends/?added&ref=tn#/group.php?gid=155895390403

parents-november 2009

Επεξεργάστηκαν by eleni1

Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κατι επιασε τα κοριτσακια μας!!!κι η δικια μου μαιρη τρωει λιγοτερο τις τελευταιες μερες...απο 70 μλ εως 150 μαξιμουμ!!και κανει 5 γευματα,σπανιως 6 τωρα πια..

α,κλεισαμε και φωτογραφο..στον δικο μας..

2 αλμπουμ για μας ψηφιακα 24 * 24 και 2 για νονους 20*20-ψηφιακα παλι,2 φωτο 30*40 και 20 φωτο 13*18,χωρις αποδειξη -το ζητησε ο λουκας για να παζαρεψει την τιμη;),αν και εγω του ειπα οτι ηθελα αποδειξη..-800 ευρωπουλα!!!πολυ καλη τιμη..εστω κ μαυρα!

λιτσακη ειναι παρα πολυ καλα:!::!::!::!:

καλα εκανε να σε πω την αληθεια,απλα εμας δεν μας περνει χωρις αποδ.γιατι σαν ελευθ.επαγγελματιας ο αρης πρεπει να βαλουμε 10500 ευρω σε αποδειξ.για το αφορ.:-(


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τωρα ευανθια μου κι εγω μια φορα σφουγγαριζω κι ισως στις 8-9 μερες!!!τι να κανω???τα παιδια μας ναναι καλα!!:tongue:

δε πιστευω να παρεξηγησες?

κ εμεις οταν ολη μερα δουλευουμε κ δε παταμε σπιτι μενει καθαρο, οταν μπαινοβγαινει κοσμος φυσικο ειναι να λερωνεται. παντως καλυτερα με ζωη κ φωνες κ λερωμενο παρα αδειο κ καθαρο. τα παιδια μας να 'ναι καλα κι ας ψοφισουν 1000 αρνια που λενε κι οι παλιες!!!!!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αγγελικουλα ειδες για τους scorpions?σταματανε...:-(:-(:-(:-(

:-(:-(:-(Tι κρίμα ειμαι και εγω fan....:(:(

σου εκανα προταση για να κανεις φιλες και τις υπολοιπες στο facebook ......


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

βρες εμενα και θα σου τις προτεινω ολες για φιλες για να μην ψαχνεις.

Eleni Giagiakou

Ειμαι αυτη με το γαλαζιο μπλουζακι και ταιζω τον Γιαννακη.

σου στέλνω πμ το όνομα γιατί μάλλον κάτι έχω κάνει κ δεν βρίσκει κανέναν, ούτε τον πιο συνηθισμένο: Γιώργο Παπαδόπουλο. Μπας κ ξεμπλοκάρει, εκτός κ αν το έριξα το σύστημα η χάκερ, χιχιχιχι...


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...