Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω που ζυγιζω σπιτι τη μικρη ειναι εδω κ 2 βδομαδες στα 5...ενω ο μικρος εφτασε 6400..να ανησυχησω?


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

εγω που ζυγιζω σπιτι τη μικρη ειναι εδω κ 2 βδομαδες στα 5...ενω ο μικρος εφτασε 6400..να ανησυχησω?

Γιατρό πότε έχετε?Καλύτερα να την ζυγίσει αυτός.Και μην συγκρίνεις τα αγόρια με τα κορίτσια!Καμία σχέση!Γι'αυτό έχουν και διαφορετικούς πίνακες ανάπτυξης.

Link to comment
Share on other sites

Γιατρό πότε έχετε?Καλύτερα να την ζυγίσει αυτός.Και μην συγκρίνεις τα αγόρια με τα κορίτσια!Καμία σχέση!Γι'αυτό έχουν και διαφορετικούς πίνακες ανάπτυξης.

Έχουμε ντοκ- Αλέκα, έχουμε και ντοκ- Μαρία ;)


Link to comment
Share on other sites

μην απορειτε....

εχουμε καταρριψει ολα τα ρεκορ!

δεν παιζομαστε..:P

ειδες ομως τι σου ειναι να εισαι καλη μαθητρια..??διορθωνεις μερικες μερικες!!!!!!!που μας κατηγορειτε αδικα χρονια τωρα!!!!!!!οκ το λ το λεμε λιγο παχυ!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Γιατρό πότε έχετε?Καλύτερα να την ζυγίσει αυτός.Και μην συγκρίνεις τα αγόρια με τα κορίτσια!Καμία σχέση!Γι'αυτό έχουν και διαφορετικούς πίνακες ανάπτυξης.

οχι βρε δεν τα συγκρινω μεταξυ τους.κοιταω τη δικη του αναπτυξη του καθενος χωριστα..αλλα η αληθεια εχεις δικιο ειναι καλυτερα με του γιατρου τη ζυγαρια..την αλλη βδομαδα εχουμε κ εμβολιο...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!τωρα γυρισα πηγα αλλαξα κατι δωρα που μου εφεραν εχθες....και πηρα και πιτζαμακια για τον μπεμπη αναγκαστικα απο το ελληνικο μαδερ.....τι απατεωνες............

κοριτσια οκ για το θεμα,απλα το ειδα καπως το σχολιο..τελειωσε:D

μεφη καλα σου λενε τα κοριτσια βγαλτους γλυκο και ξηρους καρπους και αμα το ξανακανουν να μου γραψεις:lol::lol::lol:ετσι θελουν αυτοι!!!!!!!!!!!

παντως κοριτσια και εμενα την τελευταια εβδομαδα δεν τρωνε οσο ετρωγαν και εχουν και αρκετη γκρινια ειδικα ο μπεμπης η κοπελια ειναι πιο ηρεμη.δεν ξερω τι γινεται,ισως αυτο που ειπε η αλεκα νομιζω οτι πλεων δεν θα βαζουν πολυ βαρος....και αντε ο μπεμπης ειναι νορμαλ,την κοπελια τι να την κανω?3800????αρχισα και σημειωνω απο εχθες να δω τι τρωνε.

πειτε λιγο για την κρεμα σε τι βοηθαει,σε ποντους?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!τωρα γυρισα πηγα αλλαξα κατι δωρα που μου εφεραν εχθες....και πηρα και πιτζαμακια για τον μπεμπη αναγκαστικα απο το ελληνικο μαδερ.....τι απατεωνες............

κοριτσια οκ για το θεμα,απλα το ειδα καπως το σχολιο..τελειωσε:D

μεφη καλα σου λενε τα κοριτσια βγαλτους γλυκο και ξηρους καρπους και αμα το ξανακανουν να μου γραψεις:lol::lol::lol:ετσι θελουν αυτοι!!!!!!!!!!!

παντως κοριτσια και εμενα την τελευταια εβδομαδα δεν τρωνε οσο ετρωγαν και εχουν και αρκετη γκρινια ειδικα ο μπεμπης η κοπελια ειναι πιο ηρεμη.δεν ξερω τι γινεται,ισως αυτο που ειπε η αλεκα νομιζω οτι πλεων δεν θα βαζουν πολυ βαρος....και αντε ο μπεμπης ειναι νορμαλ,την κοπελια τι να την κανω?3800????αρχισα και σημειωνω απο εχθες να δω τι τρωνε.

πειτε λιγο για την κρεμα σε τι βοηθαει,σε ποντους?

Εγώ Μαιρη κρατούσα και στη Έφη ημερολόγιο (μέχρι 2,5 ετών) και στην μπουμπού.Πόσο μλ τρώει την ημέρα?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι τί θα τους κεράσω αλά οτι το σπίτι να είναι στην τσίτα γιατί είμαι και υστέρω!!!!!

κι εγω ετσι ημουν..αλλα πλεον με ταδιδυμα κ το στρατο κανω οτι προλαβαινω..οσοι θελουν να σχολιασουν...απλα χεστηκα...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι η απάντηση στην δική μου την ερώτηση??????

Μαριάνθη,απομακρύνσου από την οθόνη!!!

τι με ρωτησες μικρη μου??? δεν θυμαμαι... ου γαρ ερχεται μονον...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...