Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!! Μας έχει αλλάξει λίγο τα ωράρια!!

Αλέκα, τέλειο το ποιηματάκι, τί ποηματάκι, ολόκληρη ραψωδία!! Να υποθέσω ότι είμαι η κοκό!!! Χιχιχι!! Πολύ μ' αρέσει!!

Ααααχ δε θυμάμαι τίποτα!

Δαλιδά, να σε ζήσει ο γιος!!

Wonderland, περαστικά!!!

Οι υπόλοιπες, αφιερώνετε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Mια απο τα ιδια και εγω....

ε,μα ναι...μεχρι τωρα ακομη κ με το στρατο τα ειχα ολα στην τσιτα..τωρα πια ομως οι αντοχες μου μειωθηκαν...κι αντι να βαζω ηλεκτρικη και σφουγγαρισμα 2φ τη βδ. τα κανω μια..οποιος θελει ας με πει βρωμιαρα!!;)

και επισκεψεις??αν εχω αντοχες οκ ετοιμαζω κατι γρηγορο..αν οχι..πιτσα και γω οπως η ομορφακια!!!κανε και συ τα ιδια με μας μεφη μου!!αληθεια το κανονικο σου ονομα?


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

σας εστειλα τη μαιρη να την κανετε φιλη στο φεις,aristotelis karras..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε,μα ναι...μεχρι τωρα ακομη κ με το στρατο τα ειχα ολα στην τσιτα..τωρα πια ομως οι αντοχες μου μειωθηκαν...κι αντι να βαζω ηλεκτρικη και σφουγγαρισμα 2φ τη βδ. τα κανω μια..οποιος θελει ας με πει βρωμιαρα!!;)

και επισκεψεις??αν εχω αντοχες οκ ετοιμαζω κατι γρηγορο..αν οχι..πιτσα και γω οπως η ομορφακια!!!κανε και συ τα ιδια με μας μεφη μου!!αληθεια το κανονικο σου ονομα?

Μαρία.Κοίτα και γώ είμαι πιο "λάσκα" τώρα με την μπουμπού αλλά όταν έρχεται κόσμος κάτι με πιάνει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον να μη με πιασει το πατριωτικο μου μαρη βρωμιτσα!!!ας το παρω λοιπον βαση συντακτικου..σε ειπα:ρημα ειπα,ποιον ειπα??εσενα ειπα..το σε ειναι κομμενο απο το εσενα αρα,ειναι σε ειπα το σωστο!!!το σου δηλωνει κτητικοτητα ενω το εσενα προσωπο..στη γραμματικη ημουν καλη θυμαμαι...

α παπαπαπαπα τεκμηριωμενη απαντησει!!!!!!!!!!!

μπραβο ρε λιτσακη που ολο μας κοροιδευουν,αντε που ολα τα λενε τυρια...και τα κασερια δηλαδη τι ειναι???:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανονικά τρώει.Θα υπολογίζεις τα κιλά επι του 1,5.Ακριβώς 570 βγαίνει.Γιατί τον γύρο που το λένε καλαμάκι?????ΧΙ!ΧΙ!

λες ε για να δω σημερα...

αντε για πες τα!!!!

το καλαμακι του καφε πως το λετε????:lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

εχθες 570 εφαγε....σημερα παλι γραφω για να δουμε...

μαλλον κατι επιασε τα κοριτσακια μας!!!κι η δικια μου μαιρη τρωει λιγοτερο τις τελευταιες μερες...απο 70 μλ εως 150 μαξιμουμ!!και κανει 5 γευματα,σπανιως 6 τωρα πια..

α,κλεισαμε και φωτογραφο..στον δικο μας..

2 αλμπουμ για μας ψηφιακα 24 * 24 και 2 για νονους 20*20-ψηφιακα παλι,2 φωτο 30*40 και 20 φωτο 13*18,χωρις αποδειξη -το ζητησε ο λουκας για να παζαρεψει την τιμη;),αν και εγω του ειπα οτι ηθελα αποδειξη..-800 ευρωπουλα!!!πολυ καλη τιμη..εστω κ μαυρα!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

α παπαπαπαπα τεκμηριωμενη απαντησει!!!!!!!!!!!

μπραβο ρε λιτσακη που ολο μας κοροιδευουν,αντε που ολα τα λενε τυρια...και τα κασερια δηλαδη τι ειναι???:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

η αληθεια ειναι οτι κανονικα λεγεται φετα αυτο που λεμε εμεις τυρι!!!

και τα κασερια για μας -οχι οτι ειναι λαθος!-ειναι κιτρινα τυρια!!!

αλλα εμεις οπως θελουμε θα τα λεμε!!;);):P:p:p


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παω για ταισμα κ θα επιστρεψω αργοτερα για μελέτη!!!

Το ξέρω τις κουτσουκέλες τους τις εχουν κάνει όλες λίγο πολύ κ ας μην φανερώνονται....

Μονο εγω θα κλείσω χρόνο μου φαινεται....

κι εγω δαλιδα μου αργωωωωω ακομα!!!!!!!!!!!!!! χαχαχα

Κορίτσια, κατασκόπευσα άλλο καφέ κι έμαθα ότι τα mothercare στέλνουν πάλι στην Ελλάδα!!! Για ψάξτε το!!!

επ επ επ σιγουρα? που το ειδες? πες καλε λεπτομεριες! με το πονο μας παιζεις???????

Μαριάνθηηηηηηηηη, άμα σου ρθει περίοδος, μειώνεται η παραγωγή;;; Καλά θυμάμαι;;;

ναι ετσι λενε... γιατι ρωτας, σου ηρθε?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...