Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακι μου πως παει η εγκυμοσυνη σου? αντε λιγο εμεινε!

το φιλι το εδωσα εχτες!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

υγ. ο big brother (το αγορακι σου:lol::lol::lol::lol:) τι κανει?? πως το εχει παρει?

Γιώτα μου, η εγκυμοσύνη μου προχωράει κανονικά, χωρίς καθόλου προβλήματα...

Ζεσταίνομαι πολύ, αλλά αυτό ήταν μέσα στο πρόγραμμα. Το έχω ξαναπεράσει, το θυμόμουν και το περίμενα.

Ο μικρούλης μου (εγώ έτσι τον βλέπω ακόμη κι ας κοντεύει τα 4) είναι καλά. Περιμένει πώς και πώς το μωράκι να έρθει.

Αν και να σου πω ένα άγχος που θα τον αφήσω μόνο για να πάω να γεννήσω το έχω. Ειδικά για τα βράδια που έχει μάθει να είμαστε οι δυο μας σχεδόν 2 χρόνια τώρα. Επίσης, δεν έχει κάτσει ποτέ με κάποιον άλλον εκτός από εμένα ή τον μπαμπά του και νομίζω ότι δε θα αντιδράσει και πολύ καλά...

Ας πάνε όλα καλά, ας έρθει με το καλό εκείνη η ώρα και θα δούμε...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους η οδυσσεια μας έφτασε στο τελος της! απο σήμερα ξεκιναει η καινούρια μας ζωη, με τα δύο μου παιδάκια κοντά μου και την οικογένεια μας μαζεμενη ολη μαζι! θελω να σας ευχαριστήσω μεσα απο την καρδια μου όλες εσας που επικοινωνισατε μαζι μου ειτε στο θεμα ειτε με πμ..... Η συμπαράσταση κ οι ευχες σας με καναν πιο δυνατή κ μπορεσα να ανταπεξελθω . Ευχομαι υγεια κ χαρα σε ολες σαςκ στην καθε μια ξεχωριστά το όνειρο της να γινει πραγματικότητα! σας ευχαριστώ πολυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους η οδυσσεια μας έφτασε στο τελος της! απο σήμερα ξεκιναει η καινούρια μας ζωη, με τα δύο μου παιδάκια κοντά μου και την οικογένεια μας μαζεμενη ολη μαζι! θελω να σας ευχαριστήσω μεσα απο την καρδια μου όλες εσας που επικοινωνισατε μαζι μου ειτε στο θεμα ειτε με πμ..... Η συμπαράσταση κ οι ευχες σας με καναν πιο δυνατή κ μπορεσα να ανταπεξελθω . Ευχομαι υγεια κ χαρα σε ολες σαςκ στην καθε μια ξεχωριστά το όνειρο της να γινει πραγματικότητα! σας ευχαριστώ πολυ!

Λοιπόν!! καλή αρχή γλυκειά μου!!!εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχετε πάντα όμορφες στιγμές κ πολλά γελοια!!!!!!να είστε όλοι καλά ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!!!:-):-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα ομως ηρεμισατε ε?

καλο ειναι να κατσει οσο περισσοτερο γινεται στην κοιλια ΑΛΛΑ να ξερεις πως απο εδω κ περα στις εβδομαδες σου εννοω τα περιστατικα ειναι light. στο λεω για να μην αγχωνεσαι. ολα καλα θα πανε κοριτσακι!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σ ευχαριστω παρα πολυ αγαπη μου! Το ίδιο ακριβως μου ειπε και ο γιατρος μου αλλα οσο να ναι καλυτερα να μείνει στην κοιλιτσα οσο το δυνατόν περισσοτερο! Ευτυχως αυτές τις μερες ειμαστε ήρεμες!

επιτέλους η οδυσσεια μας έφτασε στο τελος της! απο σήμερα ξεκιναει η καινούρια μας ζωη, με τα δύο μου παιδάκια κοντά μου και την οικογένεια μας μαζεμενη ολη μαζι! θελω να σας ευχαριστήσω μεσα απο την καρδια μου όλες εσας που επικοινωνισατε μαζι μου ειτε στο θεμα ειτε με πμ..... Η συμπαράσταση κ οι ευχες σας με καναν πιο δυνατή κ μπορεσα να ανταπεξελθω . Ευχομαι υγεια κ χαρα σε ολες σαςκ στην καθε μια ξεχωριστά το όνειρο της να γινει πραγματικότητα! σας ευχαριστώ πολυ!

Κοριτσακι μου γλυκό να είστε παντα γέροι και ευτυχισμένοι, ολη σου η οικογένεια! Να τους χαιρεσαι όλους και να τους καμαρώνεις και η ζωη σας να ειναι γεμάτη χαμόγελα και παιδικές φωνούλες!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους η οδυσσεια μας έφτασε στο τελος της! απο σήμερα ξεκιναει η καινούρια μας ζωη, με τα δύο μου παιδάκια κοντά μου και την οικογένεια μας μαζεμενη ολη μαζι! θελω να σας ευχαριστήσω μεσα απο την καρδια μου όλες εσας που επικοινωνισατε μαζι μου ειτε στο θεμα ειτε με πμ..... Η συμπαράσταση κ οι ευχες σας με καναν πιο δυνατή κ μπορεσα να ανταπεξελθω . Ευχομαι υγεια κ χαρα σε ολες σαςκ στην καθε μια ξεχωριστά το όνειρο της να γινει πραγματικότητα! σας ευχαριστώ πολυ!

Καλή αρχή στο πιο μαγικό, το πιο υπέροχο ταξίδι ως μανούλα δύο κοριτσιών!Τα καλύτερα από εδώ και πέρα ΜΌΝΟ χαμόγελα!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου για μια ακόμη φορά θα σας ευχαριστήσω, είναι το λιγότερο που μπορω να κανω! το ξενύχτι καλα κρατει, αλλα δεν με νοιάζει, αυτό που με πειράζει είναι οτι εχει κολικούς κ κλαίει και ζοριζεται. Αύριο έχουμε παιδίατρο, να δούμε τι θα μας πει! χιλια ευχαριστώ κοριτσάκια μου, να σας έχει ο Θεος καλα!

Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω..και η μικρή μου κόρη υπέφερε από κολικούς 4 μήνες! Έκλαιγε ασταμάτητα. Βέβαια εκ των υστέρων διαπιστώσαμε ότι είχε μια μικρή δυσανεξία στο γάλα, κάτι που πια ξεπέρασε αλλά μέχρι να το καταλάβουμε και να κόψω αρχικά εγώ τα πάντα σε αγελαδινό το παιδί ήταν σε πολύ άσχημη κατάσταση με πολλά πολλά αέρια! Για να σε παρηγορήσω όμως θα σου πω πως τώρα είναι ένα τόσο χαρούμενο παιδάκι, όλο νάζι και γέλιο που πια δεν θυμάμαι τίποτα από τότε!! Όλα θα πάνε καλά!:P


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 8 months later...

ΚΑΙ ΝΑΙ!!! ΣΉΜΕΡΑ ΕΧΟΥ ΈΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΏΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!

Σαν σήμερα φέραμε στον κόσμο ενα μικροσκοπικό πλασματακι! το κοριτσάκι μας! παλέψαμε κ τα καταφέραμε!!!!!! σήμερα είναι ενα χαρούμενο κ ζωηρο μωρο! μπουσουλαμε γελάμε κ παίζουμε ασταμάτητα!

Να είσαι καλά κοριτσάκι μας, να σε χαιρόμαστε κ πάντα μα πάντα να είσαι τόσο χαρούμενη!

Ο μπαμπάς η μαμά κ η αδελφούλα σου σε αγαπάμε πολυ πολυ!

Είμαστε πολυ περήφανοι για σένα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΑΙ!!! ΣΉΜΕΡΑ ΕΧΟΥ ΈΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΏΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!

Σαν σήμερα φέραμε στον κόσμο ενα μικροσκοπικό πλασματακι! το κοριτσάκι μας! παλέψαμε κ τα καταφέραμε!!!!!! σήμερα είναι ενα χαρούμενο κ ζωηρο μωρο! μπουσουλαμε γελάμε κ παίζουμε ασταμάτητα!

Να είσαι καλά κοριτσάκι μας, να σε χαιρόμαστε κ πάντα μα πάντα να είσαι τόσο χαρούμενη!

Ο μπαμπάς η μαμά κ η αδελφούλα σου σε αγαπάμε πολυ πολυ!

Είμαστε πολυ περήφανοι για σένα!!!!

Να τα εκατοστήσει η κορούλα σας, να την χαίρεστε και να την καμαρώσετε όπως επιθυμήτε!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατοστήσει η κορούλα σας' date=' να την χαίρεστε και να την καμαρώσετε όπως επιθυμήτε!!![/quote']

ευχαριστω κοριτσακι μου! να σαι καλα!!! να χαιρεσαι την κορουλα σου!:D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ συγκινήθηκα εχτές.... Πηγαμε με την μεγαλη μου κορη κ διαλεξαμε την τουρτα (ηταν σε σχημα ροζ γουρουνακι! ) μετα το απογευμα με βοηθησε να στολίσουμε το σαλονι κ να ετοιμασουμε το τραπεζι. Βοηθησε την αδελφουλα της να σβησει το κερακι γιατι η μπουμπου δεν μπορουσε! Το βραδυ της ειπα οτι η μπεμπα ειναι πολύ τυχερή πού έχει τοσο καλη μεγαλη αδερφή κ το κοριτσακι μου ελαμπε απο ευτυχία! Μακαρι να ειναι παντα ετσι αγαπημενες!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ συγκινήθηκα εχτές.... Πηγαμε με την μεγαλη μου κορη κ διαλεξαμε την τουρτα (ηταν σε σχημα ροζ γουρουνακι! ) μετα το απογευμα με βοηθησε να στολίσουμε το σαλονι κ να ετοιμασουμε το τραπεζι. Βοηθησε την αδελφουλα της να σβησει το κερακι γιατι η μπουμπου δεν μπορουσε! Το βραδυ της ειπα οτι η μπεμπα ειναι πολύ τυχερή πού έχει τοσο καλη μεγαλη αδερφή κ το κοριτσακι μου ελαμπε απο ευτυχία! Μακαρι να ειναι παντα ετσι αγαπημενες!

Πολύ ωραίες στιγμές περιγράφεις, σημαντικό στην ζωή είναι και οι αδελφικές σχέσεις. Να χαίρεσαι τις κορούλες σου, να ειναι παντα αγαπημένες!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...