Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Διαβάζεις και τα μαγειρέματα μας? τι ωραία. Μπες και εσύ να ανταλλάσουμε ιδέες:D

Εγώ ταμένη είμαι και πάω συχνά από το μοναστήρι στην Λυκόβρυση.

Φιλιά.:tongue:

κ εγω θα την παω οταν βγούμε, θα φάω και το μήλο. Ευχαριστώ για την πρόσκληση, τα φαγητά που φτιάχνω αυτο το καιρο είναι του ποδαριου κ επαναλαμβανομενα! θα μπω μόλις ηρεμισουμε λιγακι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!! το σαββατο η την δευτερα θα είμαστε σπίτι μας!!! δεν εχω λόγια να σας περιγράψω πως νοιώθουμε.....σήμερα ολη μερα κλαιω απο χαρά κ συγκινηση! το κοριτσάκι μας επιτέλους θα έρθει σπίτι της!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ Γιωτακι μου με το καλο να την παρετε σπιτακι σας...πολυ χαρηκα με τα νεα σας..παει η δυσκολη περιοδος την αφηνετε πισω...μονο χαμογελα απο δω και περα....σε φιλω και να χαιρεστε τα κοριτσακια σας...


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ Γιωτακι μου με το καλο να την παρετε σπιτακι σας...πολυ χαρηκα με τα νεα σας..παει η δυσκολη περιοδος την αφηνετε πισω...μονο χαμογελα απο δω και περα....σε φιλω και να χαιρεστε τα κοριτσακια σας...

αρετουλα μου σε ευχαριστώ παρα πολυ! ακομα δεν το έχουμε πιστεψει! σημερα την πήρε αγκαλιά κ την ταισε για πρώτη φορά ο μπαμπάς μας! είναι τρισευτυχισμενος! Τρεις μηνες είμαστε μεσα ηρθε επιτέλους κ εμας η ωρα μας να χαμογελασουμε! σε φιλω αρετη μου!

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!! το σαββατο η την δευτερα θα είμαστε σπίτι μας!!! δεν εχω λόγια να σας περιγράψω πως νοιώθουμε.....σήμερα ολη μερα κλαιω απο χαρά κ συγκινηση! το κοριτσάκι μας επιτέλους θα έρθει σπίτι της!

Γιώτα μου... τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;; Άντε... με το καλό να πάτε σπιτάκι σας. Να βρείτε τους ρυθμούς σας...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και ένα φιλί για τα πατουσάκια της μπέμπας!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!! το σαββατο η την δευτερα θα είμαστε σπίτι μας!!! δεν εχω λόγια να σας περιγράψω πως νοιώθουμε.....σήμερα ολη μερα κλαιω απο χαρά κ συγκινηση! το κοριτσάκι μας επιτέλους θα έρθει σπίτι της!

Επ!!γυρισα απο διακοπες και βλεπω ευχαριστα νεα!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!Μπραβο και στους 4σας κοπελα μου γλυκεια!!!!!χαιρομαι παρα πολυ!!!!!!!ευχομαι παντα να εχεις τετοια χαρα και τετοια δακρυα οπως και σημερα!!!τα ματακια σου να λαμπουν απο ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι πολυ για την μικρη σας!!!!Το θηριακι σας να το εχει παντα καλα η Αγια Ειρηνη!!!!!(παρεπιπτοντος σημερα εβαλα το λαδακι της στη κοιλιτσα μου μπως μου κανει ενα θαυματακι αυτο το μηνα:))

Φανταζομαι πως ενιωσες και ο συζυγος που την αγκαλιασε και την ταισε.....

Μπραβο Γιωτακι μου!!!σε φιλω:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ!!! το σαββατο η την δευτερα θα είμαστε σπίτι μας!!! δεν εχω λόγια να σας περιγράψω πως νοιώθουμε.....σήμερα ολη μερα κλαιω απο χαρά κ συγκινηση! το κοριτσάκι μας επιτέλους θα έρθει σπίτι της!

Αχ βρε κορίτσι μου ειλικρινα συγκινήθηκα! Με το καλο αγαπη μου να την πάρετε στο σπιτι!!! Να ειναι παντα γερή και τυχερη η μικρη σας ηρωίδα!!

ΥΓ σ ευχαριστω και για τη συμπαρασταση, το ειδα το μήνυμα σου στο αλλο τόπικ! Εκείνες τις μερες που ειχα φοβηθεί οτι η μπεμπουλα μου θα βγει πρόωρα σκεφτόμουν την κορουλα σου και ποσο καλα τα κατάφερε και έπαιρνα κουράγιο!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημερα!:P

αυριο περνουμε την μπεμπουλα μας στο σπιτι, θα την δει ο οφθαλμιατρος που ερχεται καθε τριτη κ μετα σπιιτακι μας!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας κ την συμπαρασταση! ολες οι ευχες κ οι προσευχες πιασαν τοπο!

σας ευχαριστω πολυ!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου... τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;; Άντε... με το καλό να πάτε σπιτάκι σας. Να βρείτε τους ρυθμούς σας...

Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και ένα φιλί για τα πατουσάκια της μπέμπας!!!

κοριτσακι μου πως παει η εγκυμοσυνη σου? αντε λιγο εμεινε!

το φιλι το εδωσα εχτες!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

υγ. ο big brother (το αγορακι σου:lol::lol::lol::lol:) τι κανει?? πως το εχει παρει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επ!!γυρισα απο διακοπες και βλεπω ευχαριστα νεα!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!Μπραβο και στους 4σας κοπελα μου γλυκεια!!!!!χαιρομαι παρα πολυ!!!!!!!ευχομαι παντα να εχεις τετοια χαρα και τετοια δακρυα οπως και σημερα!!!τα ματακια σου να λαμπουν απο ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!χαιρομαι πολυ για την μικρη σας!!!!Το θηριακι σας να το εχει παντα καλα η Αγια Ειρηνη!!!!!(παρεπιπτοντος σημερα εβαλα το λαδακι της στη κοιλιτσα μου μπως μου κανει ενα θαυματακι αυτο το μηνα:))

Φανταζομαι πως ενιωσες και ο συζυγος που την αγκαλιασε και την ταισε.....

Μπραβο Γιωτακι μου!!!σε φιλω:):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

περιμενω θεττικο τεστ!!!!!!! για να μην σου πω οτι ειμαι σιγουρη δηλαδη!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσι μου ειλικρινα συγκινήθηκα! Με το καλο αγαπη μου να την πάρετε στο σπιτι!!! Να ειναι παντα γερή και τυχερη η μικρη σας ηρωίδα!!

ΥΓ σ ευχαριστω και για τη συμπαρασταση, το ειδα το μήνυμα σου στο αλλο τόπικ! Εκείνες τις μερες που ειχα φοβηθεί οτι η μπεμπουλα μου θα βγει πρόωρα σκεφτόμουν την κορουλα σου και ποσο καλα τα κατάφερε και έπαιρνα κουράγιο!

τωρα ομως ηρεμισατε ε?

καλο ειναι να κατσει οσο περισσοτερο γινεται στην κοιλια ΑΛΛΑ να ξερεις πως απο εδω κ περα στις εβδομαδες σου εννοω τα περιστατικα ειναι light. στο λεω για να μην αγχωνεσαι. ολα καλα θα πανε κοριτσακι!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

περιμενω θεττικο τεστ!!!!!!! για να μην σου πω οτι ειμαι σιγουρη δηλαδη!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Μακαρι γλυκεια μου να ειναι θετικο!!!

Με το καλο να την αγκαλιασετε οοοοολοι μαζι!!!!!!:)περιμενω νεα σου οταν με το καλο μαζευτειτε στη φωλιτσα σας!!!!!χαιρομαι πολυ για εσας!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...