Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πεταμε λεμε!!!! 1270 γρ η μπουμπου σημερα! 230γρ ακομα για να την κανω καγκουρω!!!!! ποσο θελω να την παρω αγκαλιτσα!!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μπραβο Γιωτακι!!!!με το καλο να την παρεις στην αγκαλιτσα σου!!!!!!!!Παντα χαρες!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1350 γρ!!!!!! Τι χαρά είναι αυτη!!! ;):D:D

Μπραβο κοριτσακι μου! Μεγαλώνει γρηγορα η μπεμπα σου!!! Σύντομα θα την πάρετε σπιτάκι σας!!!:D:D;);)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσακι μου! Μεγαλώνει γρηγορα η μπεμπα σου!!! Σύντομα θα την πάρετε σπιτάκι σας!!!:D:D;);)

ναι το παιδάκι μου! Πιστεύω σε κανα μηνα, περίπου στην πητ μου! με το καλο κ το μπεμπακι σου! ολα καλα να πανε!!!

Link to comment
Share on other sites

καναμε χαδακια σήμερα! μεγαλωνουμε κ ομορφαινουμε! εχουμε κόψει κ το διαχυτο οξυγόνο!!! : D

Τελεια!! Ενα ακομα βηματάκι που θα σας οδηγήσει στο σπιτάκι σας!!!;)


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

καναμε χαδακια σήμερα! μεγαλωνουμε κ ομορφαινουμε! εχουμε κόψει κ το διαχυτο οξυγόνο!!! : D

Υotou,σε λιγες μερες θα μαζευτειτε ολοι μαζι στη φωλιτσα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μπραβο σας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσια μου, μου δινεται πολυ κουραγιο!!!! σας ευχαριστω!

το καλο μου το παιδακι ειναι 1440! πολυ πολυ κοντα στην αγκαλιτσα ειμαστε!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Μπράβο κοπέλα μου χαίρομαι!!! άντε λίγο ακόμα...όλα καλά να πάνε..:D


V2YQp2.png

93nMp3.png

467987f431u9v1sr.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μου, είμαι τόσο χαρούμενη! πηγαμε στην ενδιάμεση μονάδα! ενα βήμα πριν την απλη κ την έξοδο! ηταν ξυπνια ολη την ωρα, σουφρωνε την μυτουλα της κ τα χειλακια της κ πιπιλαγε τα δάχτυλα της! ειναι τόσο όμορφη! την λατρευω!!! μελι μου σε ευχαριστώ παρα πολυ, οι ευχες σας κορίτσια ειναι μεγαλη συμπαρασταση κ μου δίνουν πολυ κουραγιο! σας ευχαριστώ πολυ ολες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μου, είμαι τόσο χαρούμενη! πηγαμε στην ενδιάμεση μονάδα! ενα βήμα πριν την απλη κ την έξοδο! ηταν ξυπνια ολη την ωρα, σουφρωνε την μυτουλα της κ τα χειλακια της κ πιπιλαγε τα δάχτυλα της! ειναι τόσο όμορφη! την λατρευω!!! μελι μου σε ευχαριστώ παρα πολυ, οι ευχες σας κορίτσια ειναι μεγαλη συμπαρασταση κ μου δίνουν πολυ κουραγιο! σας ευχαριστώ πολυ ολες!

Μπράβο αγαπη μου! Τα δύσκολα πέρασαν! Μπαίνετε σιγα σιγα στην τελική ευθεία! Αχ μωρε η ψυχούλα μου, τι χαριτωμένη που θα ναι'!!!!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites

αχ κορίτσια μου, είμαι τόσο χαρούμενη! πηγαμε στην ενδιάμεση μονάδα! ενα βήμα πριν την απλη κ την έξοδο! ηταν ξυπνια ολη την ωρα, σουφρωνε την μυτουλα της κ τα χειλακια της κ πιπιλαγε τα δάχτυλα της! ειναι τόσο όμορφη! την λατρευω!!! μελι μου σε ευχαριστώ παρα πολυ, οι ευχες σας κορίτσια ειναι μεγαλη συμπαρασταση κ μου δίνουν πολυ κουραγιο! σας ευχαριστώ πολυ ολες!

Μπραβο!!!Ολα καλα πανε!!!

Αντε κοριτσακι μου,λιγη ακομα υπομονη και φτανει ο καιρος!!!Μια ανασα ειναι ο Ιουλιος!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...