Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, artemis88 είπε:

      Καλημερα! Εγω ειμαι με τον κ.Μαντουδη στο Γεννημα. Καναμε την πρωτη προσπαθεια χωρις επιτυχια αλλα θεωρω απλα δεν ετυχε, δεν ηταν πολυ καλος ο κυκλος. Τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα απο τον δευτερο κυκλο. Παντως συμφωνω με την @Bluee19 δεν εχει τοσο σημασια η πρωτη φορα. Θεωρω σημασια εχει να σου ταιριαξει ο γιατρος και να νιωσεις εμπιστοσυνη. Ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον κ.Μαντουδη, ειναι πανω απ'ολα ανθρωπος και για μενα εχει πολλη σημασια αυτο. 

      τι θεμα αντιμετωπιζετε και πηγατε σε εξωσωματικη ; 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε γιασεμι δεν το ελεγες νωριτερα για τον αντρα σου???? τωρα που κλεισαμε το ξεφουρνισες???

το ειχα πει οταν συζηταγαμε περι δουλειας αντρων αλλα ...ε οσο ναναι δε το ξαναειπα μονο και μονο μη θεωρηθει ξερεις ...οτι ψαχνομαι.....

γιασεμι μου η μονη εξηγηση για τα κιλακια που πηρες ειναι οτι προφανως τρως το κατιτης παραπανω.....κατα τ αλλα στο θεμα για τις βαφτισεις καπως ετσι τοσκεφτηκα κι εγω!

αστα αστα και βραστα...τα ατιμα γλυκα μου φταινε...τωρα με τη δουλεια ελπιζω να συνελθω λιγο....τα ιδια και χειροτερα ειχα παθει στη μεγαλη....και το ηξερα οτι θα την πατησω το βλημμα....

yasemi : με τα σχόλια σου,είσαι Θεά.

Είναι ορισμένες μανάδες υπερβολικές....

αρινα πως πατε με το βαρος καλε που ειχες αγχος???το εχω χασει λιγο το θεμα σου...ποτε ειπαμε οτι γεννησες αληθεια?

aleca μου,για να σου απαντήσω,δεν είμαι μάρτυρας του Ιεχωβά,όχι όμως και ορθόδοξη,δεν το αναφέρω εδώ για να μην πιστέψει κανείς (όχι από εσάς,αλλά από τους "μεγάλους") ότι το αναφέρω σκόπιμα.Πήραμε ένα χαρτί από την εκκλησία που πηγαίνουμε και μ'αυτό δηλώσαμε το όνομα.οπότε yasemi μου δεν μπορώ να σου πω τι χρειάζεται για την ονοματοδοσία στη δική σας περίπτωση!!

οκκκκκκκκκ....αληθεια το εσθηρ σημαινει κατι νομιζω??

Γενικά για την ονοματοδοσία, απλώς δηλώνεις το όνομα στο ληξιαρχείο. Δεν χρειάζεται κάτι άλλο, ούτε να έχει προηγηθεί βάπτιση...

α...δηλαδη παω με τον αντρα μου και καλημερα δηλωνω το παιδι και τελος..εννοω το ονομα...κατσε να τον ψησω τωρα...και να μεινει η πεθερα μετα ετσι4_11_12.gifεδω με εβριζε που δε πηγα το παιδι να το κοινωνησω το πασχα....αϊντααααααααααααααα...(καλη πεθερα εχω αλλα σε κατι τετοια τσακωνομαστε)

εγω κοριτσακι μου δεν δικαιουμαι να μιλησω για κιλα...ειμαι τοφαλος!:?....αλλα διακαιουμαι να μιλησω για υπερπαραγωγη :-D...

Δε θα φοραγα ιδια ρουχα με την κορη που τυχον ειχα γιατι θα ημουν χαλια αλλα πιστευω ότι όλες θελουμε να ειμαστε όμορφες και εκτος απο τα παιδια μας, τη βαφτιση και το χωρο, θελουμε να ειναι ωραια και η αρχοντομουτσουναρα μας....εγω τουλαχιστον θελω...Σιγα μην επισκιασω το παιδι...αυτα ειναι ηλιοι καλε, τιποτα δεν τα επισκιαζει..Απο εκει και περα, το ξαναειπα μου αρεσει να κανω κατι με τζερτζελε και πολυ κοσμο αλλα δεν θα στερηθω κι όλας για να τα καταφερω. Θα κανω το καλυτερο που επιτρεπει η τσεπη μου;)

Γιασεμη, εχει σαιτ ο αντρας σου????

φιλακια

ειναι υπο κατασκευη...μεσα στη βδομαδα φανταζομαι να ειναι επιτελους ετοιμο...

και ναι ολες θελουμε να ειμαστε ομορφες ...αυτη ητανε ομως υπερβολη....καλε να πας να ραψεις ιδιο φορεμα...ε οχι....το παιδι ειναι παιδι και η μανα μανα...καποια στιγμη πρεπει να το συνηδειτοποιησουν

κοριτσακια ειχα πολυ δουλεια σημερα και δεν μπορουσα να συμμετεχω..

Σοφου επειδη εχει γεννεθλια η Φαμ θα την συγχωρεσω που δεν μου ειπε προσωπικα ευχαριστω...αλλα της το κραταω :-P

Annia μην μου στεναχωριεσαι...παρε μια μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα

Ντορακι οι γονεις σου χωρισμενοι ειναι;

κι εγω σαν γιορτη την βλεπω την βαφτιση...και πιο πολυ ενδιαφερομαι για τον δεσμο νονου βαφτιστηριου

Πηγαμε στον γιατρο σημερα για εμβολιο..απο βαρος ολα καλα...εφτασε 5115γρ !!

8_12_105.gif

Γεια σας και απο εμάς.ΦΑΜ και angie μου πολύχρονες να είστε και οτι επιθυμείτε να σας χαριστεί απλόχερα.Μπήκα για λίγο για να ευχηθώ στα κορίτσια και έτσι πάλι δεν σας διάβασα:(.Ο μικρός έχει πυρετό απο χθές με τα εμβόλια και καταλαβαίνετε.....

περαστικαααααααα

κοριτσια το εμβολιο που κανουμε τωρα 4 ο μηνα ειναι η 2η δοση απο αυτο που καναμε 2 μηνων?

για να εισαι σιγουρη κοιτα καλε το βιβλιαριο....θα σου γραφουν ολιγκα τις υποτιθεμενες επαναληπτικες ημερομηνιες του καθε εμβολιου....αλλα ναι αυτο που εκανες πρωτο (γιατι εμεις δε καναμε το πρεβεναρ πρωτο) το κανει μετα απο δυο μηνες....παει εναλλαξ

εγω διαφωνω με όλες τις θρησκειες γιατι πιστευω ότι πλεον υπαρχουν για να χαλιναγωγησουν και να χρησιμοποιουν τους λαους. Πιστευω στο Θεο...και απο εκει και περα (αναλογα τη θρησκεια) και στο Μεσσια ειτε αυτος λεγεται Χριστος (που για εμενα μια που αυτα εμαθα, αυτα θεωρω ότι ειναι τα πιο σωστα), ειτε λεγεται καπως αλλιως.

Θεωρω εγωιστη απο τη μια όποιον νομιζει ότι εχει κατακτησει την θρησκευτικη αληθεια, και απο την αλλη τον θαυμαζω που εχει πεισει τον ευατο του και ειναι σιγουρος ότι αυτο που κανει ειναι σωστο 100%. Εγω απλα επιφυλασσομαι...προσπαθω να ειμαι καλος ανθρωπος, που αυτο σημαινει χρησιμος και ηθικος...τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο...

Όλα τα βιβλια ακομη και η Αγια Γραφη ή το κορανι ή καποιο αναλογο, γραφτηκαν απο ανθρωπινο χερι...και αυτο μου αρκει για να μη με πειθει 100%...ο Χιστος δυο εντολες εδωσε 'αγαπατε αλληλους' και 'κηρυσσετε το λογο μου', την αγαπη δηλαδη...

Κραταω καποια θρησκευτικα εθιμα καθαρα για τον παραδοσιακο τους χαρακτηρα.

ναι οντως....εμενα μου κανει εντυπωση οτι σε ολες τις θρησκειες παντα υπαρχουν κοινα στοιχεια....πχ προς την ινδια μερια (τωρα παιδια δε θυμαμαι καλα παντως ασιατικη μεγαλη θρησκεια) εχει θεο που ητανε γιος του καποιου αλλου θεου που αναστηθηκε και κατι τετοια....εγω εχω καταληξει με ενα διαβασμα που εχω κανει οτι ναι υπαρχει θεος και για καποιοους λογους εμφανιστηκε με διαφορετικα προσωπα στο κοσμος....ή απλα καθενας το ερμηνευσε διαφορετικα αυτο που ειδε....απο εκει και υστερα παπαδες,ιμαμηδες,ραββινοι κλπ κλπ με αφηνουν αδιαφοροι γιατι τα μουτρα τους ειναι πιο χαλια και απο τα δικα μου....εχουν ερμηνευσει με ενα δικο τους τροπο τα παντα και μας οριζουν μεσα στην αγνοια μας.....δε μιλαω παραπανω γιατι ειναι μεγαλη κουβεντα τα της θρησκειας γενικα....και θα με παρετε με τις ντοματες....

κατι ασχετο...μολις εμαθα απο τη μαμα μου οτι ο μπαμπας μου εχει ωρες ζωης.επαθε βαρια λοιμωξη,σηψαιμικο σοκ...οποτε καταλαβαινετε...Ντορακι μαλλον πρεπει να χαιρομαι γιατι θα τον παρει ο Κυριος εστω ως δια πυρος...με τοσες προσευχες...κοριτσακια μου ναχετε παντα υγεια...

ελινα τα λογια ειναι περιττα κοπελα μου...τι να πει κανεις..τουλαχιστον εστω προλαβε να δει και το εγγονακι του και εσενα ευτυχισμενη

ΠΩΠΩ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΣ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ??ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΑΛΛΙ ΑΦΗΣΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΒΑΦΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ..ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ...ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΖΗΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΟΥΠΙ..

σουπερ...αντε ανεβα ετσι μπραβοοοοοο.....

εγω γιατι δεν εχω ακομα καταλαβει για ποια θρησκεια λετε????? μηπως επειδη ειμαι ασχετη:tongue:????? πειτε μου κ εμενα:(

καλα και εγω δεν εχω καταλαβει

αναλογα τι χρονος σου μενει ελευθερος μεσα στην ημερα κ κατα ποσο πιανουν τα χερια σου.....εγω ας πουμε θα τις ξεκιναγα κανενα χρονο πριν:tongue:

ναι μια απο τα ιδια...δεν εχω την υπομονηηηηηηηηηη

σοφιααααα καληνυστααααααααα...τωρα μεχρι να μπω εφυγε....αϊντα...μονεμβασια....αληθεια ολη μερα στο καστρο τη βγαζεις??εγω μαλλον αυτο θα εκανα (οταν δεν θα ειχε κοσμο)..εχει κατι η ατμοσφαιρα που με τρελαινει...ειδικα οτα πηγα σε ενα ερειπιο-παλια εκκλησια...ενα απιστευτο συναισθημα....

ρε μαρινακι τι εχεις παθει καλο μου???σπιντ εχεις παρει??ξανακοιτα το για τον οαεδ σου λεω...στο ειπα δυο τρεις..κατι δε σου ειπανε καλαααααααα


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

α και τελευταιο κουτσομπολιο απο τα της βαφτισεως.....παιδια φαινοτανε ποιλυ λιγο...ητανε μεγαλα τα βαζακια μια κουταλια του γλυκου σαν ποσοτητα μεσα....τα ειχε κανει μονη της λεει....(μαλλον με το κιλο το ειχε αγορασει και δεν της εφτασε....) οχι θα σκασω με επιασε το κουτσομπολιστικο μου και η κακια μου ...αλλα δε μπορωωωωωωωωωωωωω.:rolleyes:


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιασεμι με εκανες κ ξαναγυρισα:tongue:!!!!

ρε μεταξυ μας διαφημιση????? αφου ειδες οτι ψαχνομασταν , λες να υπηρχαν κ παρεξηγησεις????? τεσπα... στο επομενο τωρα:tongue::tongue::tongue:

οσο για τα θρησκευτικοοικονομικα θεματα.... δειτε το zeightgeist κ θα αναρρωτηθειτε για πολλα πραγματα...


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μαντεψτε τι εχω να κανω να παω οαεδ,ειχα παει με τα μωρα και ειχα δωσει σο ζωον το φακελο ε ολα τα χαρτια να παρει οτι χρεια ζεται και με περνει εχτες τηλεφωνο και μου λεει ξεχασατε να μου δωσετε 2 χαρτια και δεν μπορει να προχωρησει το θεμα σας,εγω βρε ζωντοβολο ξεχασα να σου τα δωσω?και αντε παλι απο την αρχη και δουλευω και σημερα τα νευρα μου λεμε


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσοπουλα.......3 λαλουν και 2 χορευουν ειναι η συζητηση!!!!

Βρε σεις απο το ονομα της κορης του ντορακιου φαινεται ...αν δεν θελει η ιδια να το πει.

και η διαιτα συνεχιζεται..!! λοιπον Αλεκα θα συγκρινουμε ποσο χανουμε...θα με φας στη στροφη αλλα χαλαλι!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μητερουλες!

Ελινα μου κουραγιο και μια ζεστη αγκαλια απο μενα και το μητσακι

Κοριτσακια δεν αντεχω πια με τις μυξες..μπουκωνει καθε βραδυ και δεν μπορει να κοιμηθει...εκεινη βεβαια κοιμαται ολη μερα , λιγο στο ριλαξ, λιγο στο καροτσι, λιγο στην αγκαλια μας, αλλα εγω ποτε θα κοιμηθω, οεο;;;; θα την παω για πλαστικη μυτης να της κανω πιο μεγαλα ρουθουνια μπας και βρουμε την υγεια μας :-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μητερουλες!

Ελινα μου κουραγιο και μια ζεστη αγκαλια απο μενα και το μητσακι

Κοριτσακια δεν αντεχω πια με τις μυξες..μπουκωνει καθε βραδυ και δεν μπορει να κοιμηθει...εκεινη βεβαια κοιμαται ολη μερα , λιγο στο ριλαξ, λιγο στο καροτσι, λιγο στην αγκαλια μας, αλλα εγω ποτε θα κοιμηθω, οεο;;;; θα την παω για πλαστικη μυτης να της κανω πιο μεγαλα ρουθουνια μπας και βρουμε την υγεια μας :-P

xaxaxax μυξιαρικο μιτσακι....μυξιαρης κι ο δικος μου...εκει που ελεγα ξεμπουκωσε...δωστου παλι φουλ μυξα!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...