Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ουφ ο μικρος γκρινια με τα δοντια κοιμηθηκε πολυ ωρα πανω μου και τωρα τον εχω στην κουνια...

οσο για το θρησκευτικο θεμα εχω να πω τα ιδια με το Ντορακι γιατι ειμαστε του ιδιου πιστευω.με καλυψε πληρως...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσακια μου βλεπω εχεται πιασει το θεμα θρησκεια εγω να πω την γνωμη μου με ενοχλει λιγο αυτος ο μοντερνισμος ας πουμε και η επιλεκτικη ελευθερια τι εννοω μπορει να αποφασισει για την θρησκεια που θα ακολουθησει αλλα με αυτη τη λογικη θα πρεπει να τον αφησω να αποφασισει και αν θα παει Αγγλικα ή θα παει σχολειο και γιατι το ονομα θα ου διαλεξω εγω κλπ καλως ή κακως τις αποφασεις ως τα 18 τις περνω εγω ως ενα σημειο καλως ή κακως ζω σε μια ορθοδοξη χωρα γιατι πρεπει να τα αλλαξω αυτα και οκ δεν το βαφτιζω γιατι μως θα γιορταζω τα Χριστουγεννα μου φαινονται λιγο υπερβολικα ολα αυτα δεν ειπα να γινει και παπαδακι

οχι Μαρινακι δεν ειναι τετοια φαση η περιπτωση που περιγραφει κ το Ντορακι.Αλλα ειναι μεγαλη ιστορια και μεγαλο θεμα...;)


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πηγαμε στον γιατρο σημερα για εμβολιο..απο βαρος ολα καλα...εφτασε 5115γρ !!

μπραααβο σας!!!!!:P

Γεια σας και απο εμάς.ΦΑΜ και angie μου πολύχρονες να είστε και οτι επιθυμείτε να σας χαριστεί απλόχερα.Μπήκα για λίγο για να ευχηθώ στα κορίτσια και έτσι πάλι δεν σας διάβασα:(.Ο μικρός έχει πυρετό απο χθές με τα εμβόλια και καταλαβαίνετε.....

αχου μωρε.....μην ανησυχεις θα περασει γρηγορα

Γεια σας κοριτσακια μου βλεπω εχεται πιασει το θεμα θρησκεια εγω να πω την γνωμη μου με ενοχλει λιγο αυτος ο μοντερνισμος ας πουμε και η επιλεκτικη ελευθερια τι εννοω μπορει να αποφασισει για την θρησκεια που θα ακολουθησει αλλα με αυτη τη λογικη θα πρεπει να τον αφησω να αποφασισει και αν θα παει Αγγλικα ή θα παει σχολειο και γιατι το ονομα θα ου διαλεξω εγω κλπ καλως ή κακως τις αποφασεις ως τα 18 τις περνω εγω ως ενα σημειο καλως ή κακως ζω σε μια ορθοδοξη χωρα γιατι πρεπει να τα αλλαξω αυτα και οκ δεν το βαφτιζω γιατι μως θα γιορταζω τα Χριστουγεννα μου φαινονται λιγο υπερβολικα ολα αυτα δεν ειπα να γινει και παπαδακι

ναι ρε κοριτσακι...αλλα γιατι δε βαζεις τελεια???:tongue::tongue::tongue:

σημερα πηγαμε γιατρο για το τριτο εμβολιο! 6πλο! όλη την ωρα μιλούσαμε και κλαψαμε πολύ λίγο, 10-15 δευτ/τα! ρεκορ!!! ειμαστε 7200 (πηραμε 800γρ) και 64εκ (πηραμε 2,5εκ). τι ειμαστε? κοντοί ή χοντροί??? !!

τιποτα απο τα δυο...απλα εχετε τρελη μαμα:tongue:
κοριτσια το εμβολιο που κανουμε τωρα 4 ο μηνα ειναι η 2η δοση απο αυτο που καναμε 2 μηνων?

μμμ.ναι....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Επισης με τον αντρα μου ειμαστε ομοθρησκοι οι γονεις μας κ τα αδερφια μας εκτος απο τον πεθερο μου δεν ειναι.Αυτα!Ασχετο,θελω αν με αφησει με τη γκρινια ο μικρος να κανω ενα κεικ...

Επεξεργάστηκαν by Ελινα Ζ.

ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ειναι ακριβως το ιδιο? στο φαρμακειο θα πω να μου δωσουν το prevenar? κατι η πεινα, κατι η μπογια στο μαλλι που τοσα χρονια ποτισε, κατι οτι εχασα το χαρτι που μ εγραψε ο παιδιατρος.....μην παω κ παρω κανα αλλο!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

inaki bravo gia to 5kilo!

Elina ti keik 8a ftiaxeis? emena me fagane na ftiaxw, eftiaxa, kai to trww monh mou..Antres sou leei meta!

melsas super to mpempoulini kai sugnwmh pou sas kolasa me ta makaronia! Avrio 8a ftiaxw fakes mpas kai exilew8w!

doraki elpizw na thn sunexisoume th suzhthsh eite apo edw eite apo konta ;)

twra pou koimh8hkan ta mikra paw na sumazepsw!

sas filw!


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites

inaki bravo gia to 5kilo!

Elina ti keik 8a ftiaxeis? emena me fagane na ftiaxw, eftiaxa, kai to trww monh mou..Antres sou leei meta!

melsas super to mpempoulini kai sugnwmh pou sas kolasa me ta makaronia! Avrio 8a ftiaxw fakes mpas kai exilew8w!

doraki elpizw na thn sunexisoume th suzhthsh eite apo edw eite apo konta ;)

twra pou koimh8hkan ta mikra paw na sumazepsw!

sas filw!

θα φτιαξω ενα κεικ με μηλο.αυτο

http://www.sintagespareas.gr/sintages/nistisimo-keik-me-trimmena-mila.html


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη Ντορακι Ελινα το δογμα σας δεν υποστηριζει τον γαμο και την βαφτιση σαν τελετες; μιληστε καλε ελευθερα, αφου θελουμε να μαθουμε τι προβλημα να εχουν οι αντμινς;;;;

Link to comment
Share on other sites

Το γάμο και βέβαια και κάποια από τα άλλα μυστήρια,όπως πχ το ευχέλαιο,αλλά τη βάφτιση όχι,μιας και στο πιστεύω λέει "ομολογώ εν βάπτισμα",όχι ο νονός ούτε ο γονιός.Επίσης,πουθενά στην Αγία Γραφή δεν αναφέρεται νηπιοβαπτισμός και μάλιστα που να σχετίζεται με το όνομα,όποιος βαπτιζόταν ήταν σε θέση να αποφασίσει για τον εαυτό του.


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Το γάμο και βέβαια και κάποια από τα άλλα μυστήρια,όπως πχ το ευχέλαιο,αλλά τη βάφτιση όχι,μιας και στο πιστεύω λέει "ομολογώ εν βάπτισμα",όχι ο νονός ούτε ο γονιός.Επίσης,πουθενά στην Αγία Γραφή δεν αναφέρεται νηπιοβαπτισμός και μάλιστα που να σχετίζεται με το όνομα,όποιος βαπτιζόταν ήταν σε θέση να αποφασίσει για τον εαυτό του.

Auto me ton nhpiovapftismo mou to exei epivevaiwsei kai o 8eios mou pou einai iereas!


ZWBep1.pngxvMep1.pngJBlWp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω διαφωνω με όλες τις θρησκειες γιατι πιστευω ότι πλεον υπαρχουν για να χαλιναγωγησουν και να χρησιμοποιουν τους λαους. Πιστευω στο Θεο...και απο εκει και περα (αναλογα τη θρησκεια) και στο Μεσσια ειτε αυτος λεγεται Χριστος (που για εμενα μια που αυτα εμαθα, αυτα θεωρω ότι ειναι τα πιο σωστα), ειτε λεγεται καπως αλλιως.

Θεωρω εγωιστη απο τη μια όποιον νομιζει ότι εχει κατακτησει την θρησκευτικη αληθεια, και απο την αλλη τον θαυμαζω που εχει πεισει τον ευατο του και ειναι σιγουρος ότι αυτο που κανει ειναι σωστο 100%. Εγω απλα επιφυλασσομαι...προσπαθω να ειμαι καλος ανθρωπος, που αυτο σημαινει χρησιμος και ηθικος...τιποτα παραπανω και τιποτα λιγοτερο...

Όλα τα βιβλια ακομη και η Αγια Γραφη ή το κορανι ή καποιο αναλογο, γραφτηκαν απο ανθρωπινο χερι...και αυτο μου αρκει για να μη με πειθει 100%...ο Χιστος δυο εντολες εδωσε 'αγαπατε αλληλους' και 'κηρυσσετε το λογο μου', την αγαπη δηλαδη...

Κραταω καποια θρησκευτικα εθιμα καθαρα για τον παραδοσιακο τους χαρακτηρα.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο...μολις εμαθα απο τη μαμα μου οτι ο μπαμπας μου εχει ωρες ζωης.επαθε βαρια λοιμωξη,σηψαιμικο σοκ...οποτε καταλαβαινετε...Ντορακι μαλλον πρεπει να χαιρομαι γιατι θα τον παρει ο Κυριος εστω ως δια πυρος...με τοσες προσευχες...κοριτσακια μου ναχετε παντα υγεια...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο...μολις εμαθα απο τη μαμα μου οτι ο μπαμπας μου εχει ωρες ζωης.επαθε βαρια λοιμωξη,σηψαιμικο σοκ...οποτε καταλαβαινετε...Ντορακι μαλλον πρεπει να χαιρομαι γιατι θα τον παρει ο Κυριος εστω ως δια πυρος...με τοσες προσευχες...κοριτσακια μου ναχετε παντα υγεια...

:(...να εχετε υγεια και εσεις να μεγαλωσετε με την ιδια γαπη τα παιδακια σας...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο...μολις εμαθα απο τη μαμα μου οτι ο μπαμπας μου εχει ωρες ζωης.επαθε βαρια λοιμωξη,σηψαιμικο σοκ...οποτε καταλαβαινετε...Ντορακι μαλλον πρεπει να χαιρομαι γιατι θα τον παρει ο Κυριος εστω ως δια πυρος...με τοσες προσευχες...κοριτσακια μου ναχετε παντα υγεια...

Eλινάκι κουράγιο και μακάρι να μην είναι ετσι και να αλλάξουν τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...