Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχαχαχαχαχα έχεις δίκιο. Τελικά ήταν διαγνωστική ή υστεροσκοπηση ή είχες τελικά κάτι και ήταν επεμβατική? Εγώ δεν είχα τίποτα αλλά επειδή δεν πέτυχε ή πρώτη εξωσωματική έπρεπε να δούμε μήπως έφταιγε κάτι που δεν φαινόταν με τον απλό υπέρηχο.

Όχι διαγνωστική ήταν και έτσι παρέμεινε. Είχα αφαιρέσει πριν 1.5 χρόνο ένα ινομυωμα και έπρεπε να βγει. Είχα μια εύκολη σύλληψης πριν 3 περίπου χρόνια που δεν προχώρησε και μετά τίποτα. Αφαίρεσα και το ινομυωμα κι ένω η σαλπιγγογραφια μου ήταν μια χαρά δεν ηρεμούσα με τίποτα. Και έτσι την έκανα. Σκέψου όσο το σκεφτόμουν το ενδομητριο μου έφτανε έως 7.7 ενώ πάντα είχα πολύ καλό. Με το που την έκανα και ηρέμησα μόνο του πήγε 9.2 κι δύο μέρες πριν την ωορρηξια.

Εμενα είχε αρχικά 138 παλμούς και την προηγούμενη Τρίτη που πήγα ήταν 170. Για να δω πότε θα δείξει και λίγο κοιλιτσα. Αναγουλα ούτε μια για δείγμα αλλά υπνοι άλλο πράγμα.

Σίγουρα τα πεθερικά γονείς δεν είναι αλλά πάλι καλά δε μου έσπασαν και τα νεύρα με συμπεριφορές. Σε αυτή τη φάση μου λείπουν οι γονείς μου μου λείπει και ο άντρας μου πολύ μοναξιά έφαγα!!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 10+4 για την ακρίβεια. Φαίνεται καθόλου κοιλιτσα?? Εμένα προσπαθούν να με πείσουν πως κάτι φαίνεται αλλά επειδή είχα χάλια το έντερο θεωρώ πως τους μπέρδεψε αυτό

Κοιτα εγω δεν ειχα ποτε επιπεδη κοιλια, ουτε παχια με λες απλως μετρια. Αλλα ολοι μου λενε πως φαινεται κοιλιτσα!! Ασε που ολοι μα ολοι λενε αγορι και αγορι!! Ο αντρας μου ειναι ολο ο γιος μου και ο γιος μου!!


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι σου κάνει το άγχος ρε παιδί μου!! Θέλει πολύ ηρεμία τελικά για να έρθουν όλα φυσιολογικά και καλα!! Τώρα θα πάνε όλα καλά !! Ε εντάξει καλά και τα πεθερικά και εγώ μαζί τους όλη μέρα είμαι ο άντρας μου έρχεται 7 το απόγευμα αλλά δεν είναι το ίδιο ώρες ώρες δεν θέλω να βλέπω κανέναν!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχχαχα!!Ναι είμαι γρήγορη σε κάτι τέτοια!?Ο γιατρός μου δεν είναι πρωινά και σήμερα δεν έχει ούτε απόγευμα ιατρίο και έτσι πήγα σε ένα διαγνωστικό κέντρο που είναι κοντά μου!!Τιυς είπα ότι πονάω και μου λένε περάστε!!χαχαχα!!Εγώ ρε παιδιά κοιλιλτσα έχω κάνει απ τις πρώτες μέρες!!ίσως επειδή είναι το δεύτερο??Άντε να δούμε πού θα φτάσει!!!:)


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω εγώ λέω αντε να φύγουμε να πάμε σπίτι μας φτάνει τόσο. Κραταν και τα εγγόνια από την αδερφή του. Έρχεται ώρα αυτό που λες δε θέλω να βλέπω και να ακούω κανέναν.

Αννουλα τα ζώδιο είσαι??? Μου μοιάζει πολύ εγώ που είναι Κριός με δίδυμο!!! Χαχα

Δηλαδή εσείς στον καθρέφτη βλέπετε κοιλιά???? Εγώ τίποτα δε βλέπω και νομίζω οι άλλοι ονειρεύονται. Καλά ο άντρας μου για το θέμα γιος. Του λέω τους αρχικούς παλμούς και ότι από τόσο μέχρι τόσο μπακαλιστικα λένε είναι αγόρι. Το δένει κόμπο για γιο. Τώρα που ήταν 170 μου τηλ 10 φορές και ρωτούσε φίλο δηλαδή δε ξέρουμε ε??? Του λέω άιντε αυτά που κοροϊδεύουμε. Αν είναι κορίτσι να μη το αγαπάς μόνη μου θα το αγαπώ και σε κλείνω να ακούσουμε μουσική να μη νιώθει μόνο και ανεπιθύμητο και φοβάται. Καταστενοχωρηθηκε. Αλλά πόσα τηλ γιατί να πω ότι νιώθει μόνο του... Μιλάμε έχουμε λαλήσει λεμεεεε


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα αφού είναι μια χαρά το νινι τέλεια! τυχερουλα ή αλήθεια είναι ότι αν εμένα κεντρικά κ εγώ θα έμπαιναν στον πειρασμό να πάω σε ένα διαγνωστικό να κάνω έναν υπέρηχο ενδιάμεσα μέχρι να πάω στον γιατρό αλλά μένω εξω απο Θεσσαλονίκης κ δεν έχει τέτοια εδώ!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα αφού είναι μια χαρά το νινι τέλεια! τυχερουλα ή αλήθεια είναι ότι αν εμένα κεντρικά κ εγώ θα έμπαιναν στον πειρασμό να πάω σε ένα διαγνωστικό να κάνω έναν υπέρηχο ενδιάμεσα μέχρι να πάω στον γιατρό αλλά μένω εξω απο Θεσσαλονίκης κ δεν έχει τέτοια εδώ!!

Που μένεις συντοπιτισσα?? Εγώ γέννημα θρέμμα 40 εκκλησιωτισσα


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνα φάση έχετε μην τον λες έτσι μωρέ είστε και μακρυά!!! Άντε φτάνει ή ώρα θα έρθει και επειδή έχει καιρό να σε δει θα σου πει αυτός αν φούσκωσε ή κοιλιτσα!! Πάντως κορίτσια είτε τώρα είτε σε λίγο καιρό αφού μεγαλώνουν τα νινακια θα μεγαλώσουν και οι κοιλιτσες!! Μα ποσό ανυπομονες είμαστε τέλος πάντων?? Εγώ δηλαδή παρά πολύ!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ παιδιά βλέπω κοιλιά!!Και εγώ και όλοι οι άλλοι....!μπορεί να ναι και φουσκώματα από το έντερο...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γύρω στον πέμπτο άρχισε να φαίνεται λίγο!Λένε ότι στα δεύτερα μωράκια το σώμα θυμάται και η κοιλίτσα μεγαλώνει από πολύ νωρίς!!Βαλεντίνα μου αιγόκερως είμαι!!16 Ιανουαρίου!Λέτε να μου κάνει καμιά εκπληξη το μπεμπε και να χουμε την ίδια μέρα γενέθλια??:tongue:


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά βλέπω κοιλιά!!Και εγώ και όλοι οι άλλοι....!μπορεί να ναι και φουσκώματα από το έντερο...στην πρώτη μου εγκυμοσύνη γύρω στον πέμπτο άρχισε να φαίνεται λίγο!Λένε ότι στα δεύτερα μωράκια το σώμα θυμάται και η κοιλίτσα μεγαλώνει από πολύ νωρίς!!Βαλεντίνα μου αιγόκερως είμαι!!16 Ιανουαρίου!Λέτε να μου κάνει καμιά εκπληξη το μπεμπε και να χουμε την ίδια μέρα γενέθλια??:tongue:

Λες να έχεις γενέθλια μαζί με δικο μου αν τελικά σκάσει μύτη 16.θα σας φτιάχνω τούρτα μαζί.

Ναι την ξέρω τη Σίνδο αλλά δε έχω έρθει ποτέ.

Από φαΐ φτιάχνει η πεθερά μου φασολάκια. Εγώ αυτό το διάστημα είμαι αρνταν. Μόλις φύγω όμως πάλι θα έχω το βραχνά του μαγειρεματος


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι θα φάτε σήμερα?

Ελα ντε.....έχω για τον αντρα μου μπιφτέκια απο χτες....θα του τα ψήσω πρις σχολάσει!!Εγώ σκεφτόμουνα να κάνω λίγη φακή για μενα....αν αποφασίσω να κουνηθώ απ τον καναπέ!!


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...