Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Ρε συ εαν πάρεις inofert θα πρέπει να κόψεις οπωσδήποτε το φιλισιν. Εάν περνεις μεγάλη ποσότητα από κάποια βιταμίνη γίνετε τοξική Κ κάνεις Κ κακό σε εσένα Κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης υπάρχει πρόβλημα για το μωρό . 

      Καλό είναι εάν θέλεις να πάρεις κάτι οικονομικό να πάρεις χωριστά βιταμίνες όπως q10 Κ βιταμίνη d που είναι πολύ βοηθητικές Κ ω3 χωριστά χωρίς άλλα πρόσθετα Κ τα ινοφερτ . Πρέπει να διαβάσεις τι περιέχει το κάθε ένα Κ να μην περνεις τα ίδια . 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλώς την! Είμαστε και με σένα μαζί και με το φουντούκι! 6η εβδομάδα κι οι 3 μας με πητ μέσα στον Φεβρουάριο. Με το καλό το μωράκι σου!

Κυστική ίνωση έκανα κι εγώ προτού μείνω έγκυος στο Χωρέμειο. Όλα καλά θα είναι, σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!

Φουντούκι, εμείς ξαναέχουμε 6 Ιουλίου ραντεβού, σε 3 εβδομάδες! Σύντομα μου φαίνεται. Και αυχενική τέλος Ιουλίου.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Jo μου εμένα μου είπε σε 14 μέρες και αυτή ή εβδομάδα δεν περνάει με τίποτα κ το σαββατοκύριακο δεν θα περνάει με τίποτα 22 Δεύτερα εχω ραντεβού να το ξανά δω!! Ο Φεβρουάριος γεμίζει σιγά σιγά!! Είναι ο μήνας του έρωτα κορίτσια και της παντοτινης αγάπης αφού θα έχουμε τα μωρακια μας!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο κρητη ειμαι μανουλα 2κοριτσιων κ εχω καθυστερηση 4μερες κ μαλλον εγκυος στο τριτο.εχω αγωνισ πολυ κ ψαχνω γιστρο στο πεπαγνη μπορει κσπια κοπελα να με βοηθησει;;;;

Μια σχολική χρονιά δούλευα Ηράκλειο. Εγώ πήγα στη ορφανουδακη για νοσοκομειακο γυναικολόγο δε γνωριζω


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Ιανουαρίου 2016, ενωθείτε!!!

Ανοίγω το θεματάκι μας για να μοιραζόμαστε τις αγωνίες και τις χαρές μας κι εύχομαι να 'ναι τυχερό για όλες μας και να κρατήσουμε σε λίγους μήνες αγκαλιά τα μωράκια μας γερά και παχουλά!

Γεια σας καλως σας βρηκα, με λενε Μαρια, μενω Αργολιδα και ειμαι 23 χρονων...

Περιμενουμε με τον αντρα μου το δευτερο μας παιδακι εχω ηδη ενα 8 μηνων αγορακι..

Στις 26/6 εχω την αυχενικη διαφανεια και ανυπομονω...Μ εδικους μου υπολογισμους εχω ΠΗΤ 11/1 σιγουρα θα ξερω στην αυχενικη αλλα λογο καισαρικης λογικα θα μπω λιγο νωριτερα


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!! Καλως ηρθατε οι νεες αφιξεις και με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!! Και εμενα δεν μου απαγορευσε κατι απο κρεμες... Επισης κανω λειζερ στο προσωπο και ουτε αυτο μου το απαγορευσε. Μονο μαλλι να μην βαψω και να μην κανω τζελ η ακρυλικο στα νυχια. Ημιμονιμο μπορω να κανω..

Βαλεντινα αν σου εδωσε ημερομηνιες απο ποτε μεχρι ποτε να κανεις τοτε δεν εχεις θεμα. Εγω ειμαι στις 9εβδ.κ3 μερες σημερα κ αλλαζω κ μηνα. Μπαινω στον 3ο.


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!Με θέλετε στην παρέα σας??Είμαι η Άννα και περιμένω το δεύτερο ζουζούνι μέχρι τις 25 Ιανουαρίου.Έχω ήδη ένα αγοράκι 28 μηνών!Χτες μπήκα στην ένατη εβδομάδα...θα φτιάξω και το τικεράκι μου κάποια στιγμή!!Θα τα λέμε!Πολλά φιλιά!Με το καλό σε όλες μας!!:):)


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινακι ημιμονιμο σου είπε μπορείς ? Δεν τον ρωτησα κ το είχα απορία ή λάμπα εκείνη δηλαδή δεν πειράζει? Θέλω να τα κάνω και το καθυστερούσα για να ξανά πάω για να τον ρωτησω.


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννουλα με το καλό γέρο μωρακι!! Τι ωραία που μαζευομαστε πολλες. Πόσες φορές έχεις πάει μέχρι τώρα στον γιατρό σου? Από που είσαι? Κ εγώ θέλω τικερακι αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Φουντούκι έτσι μου είπε ο γιατρός..Το ημιμόνιμο (αυτό το ξέρω και από την κουνιάδα μου που ειναι μανικιουριστ) δεν το απορροφά το νύχ, όπως το τζελ. Η λάμπα δεν πειράζει πουθενά.. Βέβαια όλα είναι σχετικά. Έχω φίλη που είναι αισθητικός και έκανε από την αρχη μέχρι το τέλος ακρυλικό. Και στα δικά της νύχια και σε πελάτισσες. Και το ακρυλικό μυρίζει πολύ περισσότερο από το τζελ. Αλλά ήταν μια χαρά..

Γεια σου Άννα!! Καλώς ήρθες!!! Με το καλό το νινί σου.. Εσύ από ποια περιοχή είσαι;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Από Χίο είμαι!!Έχω πάει ήδη δύο φορές στο γιατρό!Μιά στην έκτη και όταν έκλεισα τις εφτά εβδομάδες για να ακούσουμε καρδούλα!Τώρα εχω να πάω τη Δευτέρα που θα είμαι 9 εβδομάδων και μετά μάλλον πια στην αυχενική!!Αχχ έχω μια αγωνία να πάνε όλα καλά!!!!Εσένα..??Το πρώτο σου μωράκι είναι??


5cPOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναιιι το πρώτο!!!! Και εγώ πολύ άγχος και αγωνία.. Εμείς τελευταία φορά πήγαμε στην 7η που ακούσαμε την καρδούλα και τώρα είναι να πάμε την άλλη Τρίτη που θα είμαι στην 10η.. Ανυπομονώ... :)


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...