Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Bluee19 said:

      Εμένα ο άντρας μου πέρνει τις q10 300mg της OL και θα μάθουμε αν έκαναν δουλειά σε  περίπου ένα μήνα που θα το ελέγξουμε 

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Ναι είναι το πρώτο μετά από εξωσωματική είμαι 6 και κάτι μέρες!! Θέλω να πάνε όλα καλά!! Έχω αγωνία και ανυπομονησία!! Την Δεύτερα θα πάω και εγω να το ακούσω και να ησυχασω!!! Οπότε την Δεύτερα 7 εβδομάδων θα είμαι θα έχουμε και οι δύο νέα ευχάριστα!! Μακάρι να μπορούσα να το έβλεπα κάθε μέρα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ααααα αυτό είναι μια μεγάλη ιστορία... Ο μελλοντικός πατέρας και η μέλλουσα γιαγιά (η πεθερά μου) δεν κρατιόντουσαν... Μόλις ακούσαμε την καρδούλα την επόμενη μέρα το ήξερε όλο το σόι της πεθεράς και οι συνάδελφοι του άντρα μου από την δουλειά... Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν ήθελα ακόμα να το πω παντού.. Το είπα σε 2 3 φίλες, ούτε καν στο σόι μου ακόμα... Αλλά μαθευτηκε... Τώρα δεν έχω πρόβλημα αλλά δεν είχα προλάβει στην αρχή ούτε εγώ να το χωνέψω πώς να το διατυμπάνιζα κιόλας;;;; Εσείς;;;


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το είπα στους δικούς κ ο άντρας μου στους δικούς του αλλά αυτοί από τη χαρά τους το είπαν και σε άλλους ελεγχόμενα βέβαια γιατι θα τους σκοτώσω!! Βασικά αυτοί που χαίρονται με την χαρά μας τους ξέρω και δεν με πειράζει να το ξέρουν μου δίνουν θετική ενέργεια αλλά κάτι άλλους που θα μας φάνε με το γρουσουζικο το μάτι τους θα με δουν με την κοιλιά και θα το καταλάβουν!! Θα ήθελα να το μάθουν όταν γεννησω!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Βαλεντίνα εγώ ξέρω ότι μεχρι 14 μπορείς να την κανείς!! Πλησιάζει νασ δεις ολοκληρωμένο το ζουζουνι!! Μπορεί να δεις κ το φύλο!! Που θα την κανείς?

Θεσσαλονίκη με το γιατρό μου αλλά για λεπτομέρειες θα συννενοηθουμε προς το Σάββατο!! Μα και την προηγούμενη βδομάδα που πήγα κούναγε πάνω κάτω το κεφάλι του. Πολύ γέλιο!! Ας ελπίσω να είναι καλά το νινι


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!!!! Καλως ηρθατε οι νεες αφιξεις και με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!!! Και εμενα δεν μου απαγορευσε κατι απο κρεμες... Επισης κανω λειζερ στο προσωπο και ουτε αυτο μου το απαγορευσε. Μονο μαλλι να μην βαψω και να μην κανω τζελ η ακρυλικο στα νυχια. Ημιμονιμο μπορω να κανω..

Βαλεντινα αν σου εδωσε ημερομηνιες απο ποτε μεχρι ποτε να κανεις τοτε δεν εχεις θεμα. Εγω ειμαι στις 9εβδ.κ3 μερες σημερα κ αλλαζω κ μηνα. Μπαινω στον 3ο.

Είμαι 10+3. Ημιμονιμο θα κάνω αυτές τις μέρες. Σανδαλι και άβαφο νύχι δε λέει. Μαλλί δε βάφω ακόμη οποτε μόνο ένα νύχι έχω νταλκα.. Χαχα


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναιιι το πρώτο!!!! Και εγώ πολύ άγχος και αγωνία.. Εμείς τελευταία φορά πήγαμε στην 7η που ακούσαμε την καρδούλα και τώρα είναι να πάμε την άλλη Τρίτη που θα είμαι στην 10η.. Ανυπομονώ... :)

Θα παθεις σοκ να δεις πόσο μεγάλωσε. Σε μένα σε μια βδομάδα έγινε ανθρωπος

Άννα καλοσηρθες στην παρέα μας!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία με κανείς να ανυπομωνω περισσότερο τώρα!! Θα είναι μια χαρά το ζουζουνι σου!! Κ εγώ Θεσσαλονίκη είμαι ποιον γιατρό έχεις? Ε ναι τα νυχακια τώρα είναι απαραίτητα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν τα εχω καθολου ζορι τα νυχια ακομα...Οταν θα γινω νονα τον Αυγουστο τοτε θα τα κανω. Τα μαλλια με ζοριζουν πιο πολυ. Ειναι καστανα σκουρα κ τα εχω βαμενα καστανοξανθα. Οποτε καταλαβαινετε πως θα ειναι η ριζα. Δεν πειραζει ομως...

Αχ Βαλεντινα δεν ξερεις πως περιμενω να το δω... Κυριως οτι ειναι καλα... Αντε να αρχισουν να κλωτσανε να τα καταλαβαινουμε γιατι ετσι δεν γινεται....

Φουντουκι αυτο με τους κακοψυχους που λες το ενιωσα πολυ καλα. Ειναι καποιοι που οταν σε βλεπουν χαρουμενο θελουν να σου την χαλασουν... Μικροψυχοι...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


  • georgia95 ........................ΠΗΤ 5/1
  • Bella78 ............................ΠΗΤ 7/1
  • sotsafi89 ..........................ΠΗΤ 10/1
  • Koutsouni22......................ΠΗΤ 11/1
  • Κathie90 ...........................ΠΗΤ 16/1
  • balentina 02 .....................ΠΗΤ 16/1
  • katerinaaaa ......................ΠΗΤ 23/1
  • Annoula 01........................ΠΗΤ 25/1
  • Josephine .........................ΠΗΤ 7/2
  • LOVEU...............................ΠΗΤ 15/2
  • elena16 ............................ΠΗΤ
  • fountouki89.......................ΠΗΤ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γι αυτό σ αυτή την περίοδο της ζωής μας που είναι τόσο σημαντική θα κρατήσουμε μακριά όλους αυτούς που δεν χαίρονται όταν κάτι μας πάει καλά!! Υπάρχει κάποια που να έχει σύντομα ραντεβού με τον γιατρό της αυτή την εβδομάδα ?

Βαλεντίνα αυτή την παρασκευή θα έρθει ο αντρουλης σου?


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου τον αυγουστο μαζί με την ρίζα θα έχεις και μια υπεροχή φουσκωμένη κοιλιτσα και να είσαι σίγουρη πως κανείς δεν θα παρατηρήσει τα μαλλιά όσο θα παρατηρήσουν την κοιλιτσα!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία με κανείς να ανυπομωνω περισσότερο τώρα!! Θα είναι μια χαρά το ζουζουνι σου!! Κ εγώ Θεσσαλονίκη είμαι ποιον γιατρό έχεις? Ε ναι τα νυχακια τώρα είναι απαραίτητα!!

Τον Μαυροματιδη έχω προ αμνημονευτων χρονών!! Ότι χαζομάρα και να ρωτήσω είναι προσιτός ξέρει να διαβάζει καλά υπέρηχους και έχει καλό χέρι για υστεροσκοπησεις. Ορίστε του έκανα και διαφήμιση. Εσύ που πηγαίνεις?


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό σ αυτή την περίοδο της ζωής μας που είναι τόσο σημαντική θα κρατήσουμε μακριά όλους αυτούς που δεν χαίρονται όταν κάτι μας πάει καλά!! Υπάρχει κάποια που να έχει σύντομα ραντεβού με τον γιατρό της αυτή την εβδομάδα ?

Βαλεντίνα αυτή την παρασκευή θα έρθει ο αντρουλης σου?

Ναι αυτήν. Μου λέει το μεσημέρι μένουν 67 ώρες!!!

Μωρέ ζορίστηκα αν και τα πεθερικά μου μου φέρθηκαν άψογα αλλά το πρώτο τρίμηνο ουσιαστικά μόνη το έφαγα δεν ήταν εύκολο να έρχεται συχνά. Έχω περάσει κάτι φρίκες αχ!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...