Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια κι απο μενα!!! Καλως ηρθατε και οι νεες μανουλες!!!! Και εδω φουλ ζεστη.. Ειμαι στην σχολη δινω το πρωτο μαθημα της εξεταστικης και προβλεπεται να παει απατο...... Σας φιλω!!!!

Τι σπουδάζεις μικρό??? Καλή επιτυχία. Ποτέ δε ξέρεις... Ο. Μπροστινός μπορεί να είναι σανίδα σωτηρίας... :)


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεωργια και εσυ ομοιοπαθουσα;;; Τι σχολη κ ετος;;

Εγω Βαλεντινα ειμαι μηχανολογων μηχανικων... απο τα 5 ετη της σχολης ειμαι στο 7ο..χαχαχα... Ημασταν τοσο λιγοι που καθομασταν σειρα παρα σειρα.....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε συναδερφισσα!! Εγώ έχω τελειώσει το φιλολογικό Θεσσαλονίκης. Δεν έφυγα από τα πάτρια....Με το αναπληρωτιλικι βέβαια όργωσα όλη την Ελλάδα!! Παράπονο δεν εχω


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ναιι ειμαι η πιο μικρη μαλλον, 20 μισο..συναδελφισσα ωραια και η Θεσσαλονικη!! Αχ κοροτσια αυτη η εξεταστικη και οι δυο επομενες πικρα χαχα εγω στην επομενη, του σεπτεμβρη παντρευομαι, οποτε.. παει χαχαχ


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μονο να μην το αφησεις... Αν εχεις βοηθεια απο καπου μην χασεις την επαφη σου.. Οσο το αφηνεις θα σε αφησει... Εγω με διαφορα που μου ετυχαν συν οτι τα πρωτα ετη πετουσα αετο εμεινα να χρωσταω 10 μαθηματα!!!

Και εμενα μου φαινεται πολυ μακρια και οτι οι μερες περνανε βασανιστικα αργα... Ακομα και μεχρι τον επομενο υπερηχο. Εχω πολυ αγχος. Ολο φοβαμαι οτι κατι δεν παει καλα επειδη ακομα δεν το νιωθω...

Η Jo δεν εμγανιστηκε να μας πει νεα...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μονο να μην το αφησεις... Αν εχεις βοηθεια απο καπου μην χασεις την επαφη σου.. Οσο το αφηνεις θα σε αφησει... Εγω με διαφορα που μου ετυχαν συν οτι τα πρωτα ετη πετουσα αετο εμεινα να χρωσταω 10 μαθηματα!!!

Και εμενα μου φαινεται πολυ μακρια και οτι οι μερες περνανε βασανιστικα αργα... Ακομα και μεχρι τον επομενο υπερηχο. Εχω πολυ αγχος. Ολο φοβαμαι οτι κατι δεν παει καλα επειδη ακομα δεν το νιωθω...

Η Jo δεν εμγανιστηκε να μας πει νεα...

Ούτε εγώ το νιώθω και ας κουνούσε το κεφάλι του.

Όντως που είναι η Jo???

Πραγματικά τη σχολή μην την αφήσεις γιατί μετά μαζεύονται πολλα φεύγει και η σειρά σου που μπορείς να τσιμπάς καμιά σημείωση... Χωρίς άγχος αλλά να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού και τη σχολή


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια μου! Εδώ είμαι! Έχουμε τελικά πολλές μικρές μανούλες στη παρέα και αυτό είναι πολύ όμορφο!

Εγώ τα πήρα χθες τα αποτελέσματα της 3ης χοριακής, ήταν 15.025, δηλ. τετραπλασιάστηκε μέσα σε 3 μέρες. Πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι διπλασιάζεται ανά μιάμιση μέρα και είναι πολύ καλά. Σταματάω πια με τις χοριακές και Δευτέρα πάμε για το πρώτο υπερηχογράφημα.

Καλέ, μην ανυπομονείτε από τώρα, έεεεεχουμε, ουυ πολύ καιρό! Τι να πω κι εγώ που έχω ως το Φεβρουάριο! Βέβαια, εμένα μ' αρέσει πολύ αυτή η περίοδος, την απολαμβάνω, δεν βιάζομαι να τελειώνω. Ο άντρας μου μού λέει προχθές, λες να έχουμε δίδυμα; Και λέω προτιμώ να το ζήσω δυο φορές αυτό με την ησυχία μου, όχι τίποτα άλλο, αλλά περιποίηση εις διπλούν!

Έχετε χρόνο να περάσετε και τα μαθήματα που σας έμειναν, όσα μπορείτε δηλαδή. Γιατί με τα μωράκια μετά θα 'ναι πιο ζόρικα. Αλλά τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο. Εσείς οι μικρούλες όταν τα μωρά σας γίνουν 18 άλλες δέκα σχολές βγάζετε αν θέλετε!

Χθες εξαφανίστηκα γιατί πήγαμε σινεμά, εγώ βέβαια κατά τις 22.30 άρχισα να χάνω επαφή με το περιβάλλον :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια μου! Εδώ είμαι! Έχουμε τελικά πολλές μικρές μανούλες στη παρέα και αυτό είναι πολύ όμορφο!

Εγώ τα πήρα χθες τα αποτελέσματα της 3ης χοριακής, ήταν 15.025, δηλ. τετραπλασιάστηκε μέσα σε 3 μέρες. Πήρα τον γιατρό μου και μου είπε ότι διπλασιάζεται ανά μιάμιση μέρα και είναι πολύ καλά. Σταματάω πια με τις χοριακές και Δευτέρα πάμε για το πρώτο υπερηχογράφημα.

Καλέ, μην ανυπομονείτε από τώρα, έεεεεχουμε, ουυ πολύ καιρό! Τι να πω κι εγώ που έχω ως το Φεβρουάριο! Βέβαια, εμένα μ' αρέσει πολύ αυτή η περίοδος, την απολαμβάνω, δεν βιάζομαι να τελειώνω. Ο άντρας μου μού λέει προχθές, λες να έχουμε δίδυμα; Και λέω προτιμώ να το ζήσω δυο φορές αυτό με την ησυχία μου, όχι τίποτα άλλο, αλλά περιποίηση εις διπλούν!

Έχετε χρόνο να περάσετε και τα μαθήματα που σας έμειναν, όσα μπορείτε δηλαδή. Γιατί με τα μωράκια μετά θα 'ναι πιο ζόρικα. Αλλά τίποτα δεν είναι ακατόρθωτο. Εσείς οι μικρούλες όταν τα μωρά σας γίνουν 18 άλλες δέκα σχολές βγάζετε αν θέλετε!

Χθες εξαφανίστηκα γιατί πήγαμε σινεμά, εγώ βέβαια κατά τις 22.30 άρχισα να χάνω επαφή με το περιβάλλον :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άμαν βρε Jo μας ανησυχήσει!! Διδυμα μυρίζει η χοριακη σου!!!!! Εγώ θέλω να το πιάσω στο χέρια μου να το δω βρε παιδί μου!!! Αλλά δεν μπορώ να τρέξω το χρόνο... Αχχχ!!!!

Καλημέρα είπα? Δεν είπα!! Καλημέρα σε οοοοολα τα κορίτσια!!!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, ναι θα προσπαθησω να συνεχισω ταυτοχρονα τη σχολη. Αφηστε και εγω ανυπομονω!! Σε μιαμιση βδομαδα εχω την αυχενικη και εχω αγωνια γιατι εχω να κανω υπερηχο απο οκτω εβδομαδων. Εντωμεταξυ δεν ειχα ποτε μια ναυτια, εναν εμετο, τιποτα..11 εβδομαδες τωρα μονο το στηθος πολυ, πονοκεφαλοι και λιγοι πονοι σστην αρχη. Αφηστε που η κοιλια μου απ οταν μπηκα στον τριτο μεγαλωσε λιγο, μαλλον απο κατακτρατηση κλπ. Αμα κανω κοιλιτσα απο τωρα μετα τι θα γινει;; χαχαχα


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...