Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια, ναι θα προσπαθησω να συνεχισω ταυτοχρονα τη σχολη. Αφηστε και εγω ανυπομονω!! Σε μιαμιση βδομαδα εχω την αυχενικη και εχω αγωνια γιατι εχω να κανω υπερηχο απο οκτω εβδομαδων. Εντωμεταξυ δεν ειχα ποτε μια ναυτια, εναν εμετο, τιποτα..11 εβδομαδες τωρα μονο το στηθος πολυ, πονοκεφαλοι και λιγοι πονοι σστην αρχη. Αφηστε που η κοιλια μου απ οταν μπηκα στον τριτο μεγαλωσε λιγο, μαλλον απο κατακτρατηση κλπ. Αμα κανω κοιλιτσα απο τωρα μετα τι θα γινει;; χαχαχα

Και γω δεν είχα αναγουλες και είπα στο γιατρό αν στέκει και μου λέει μη το πεις πουθενά και σε ματιασουν!!! Τι μόνο που είχα ήταν νύστα εκεί που καθόμουν ζζζζζζζζζ....

Αυχενική κάνουμε με μια βδομάδα διάφορα!!! Εύχομαι όλα σούπερ!!!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και γω δεν είχα αναγουλες και είπα στο γιατρό αν στέκει και μου λέει μη το πεις πουθενά και σε ματιασουν!!! Τι μόνο που είχα ήταν νύστα εκεί που καθόμουν ζζζζζζζζζ....

Αυχενική κάνουμε με μια βδομάδα διάφορα!!! Εύχομαι όλα σούπερ!!!!

Χαχαχα οντως ετσι περναει ευχαριστα η αρχη της εγκυμοσυνης, απλα ξερεις περιμενεις τα κλασικα (ας πουμε) συμπτωματα! Αα αμτε καλη επιτυχια και σε εσενα και σε ολες μας!!


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ! χαθηκα γιατι εχουμε τρεχαματα μετακομιζουμε σε μια βδομαδα σε μεγαλυτερο σπιτι και καταλαβαινεται!! 2/7 εχουμε αυχενικη !ειδαμε το μωρακι χτες και ολα πανε καλα!! θα προσπαθησω να διαβασω νεα σας γιατι βλεπω εχουν προστεθει πολλες!! να υπενθυμησω ειμαι η σοφια απο κρητη 26 χρονων περιμενω το δευτερο παιδακι μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Βαλεντινα μην ξεχασεις να μου δωσεις πληροφοριες για τον γιατρο οταν πας για αυχενικη..

Ουτε εηω κοριτσια εχω τετοια. Η που τα μωρα μας ειναι ολα ησυχα η που ειναι το ιδιο φυλλο κ δεν προκαλουν αναταραξεις η που ειναι ακομα νωρις.. Πολυ μου ειπαν οτι μετα τους 2.5 μηνες μπορει να εμφανιστουν αυτα..

Εγω απο χοριακες δεν σκαμπαζω μια Jo για να κανω προβλεψη τι εχεις.. Δεν εκανα καμια..

Σοφια καλο κουραγιο με την μετακομιση... Εμεις εδω ειμαστε.. Δεν χανομαστε...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ συμπτώματα, ούτε ένα! Ευτυχώς!!! Ελπίζω έτσι να κυλήσει για όλες μας. Το μόνο μεγάλο μου σύμπτωμα είναι η υπνηλία, κοιμάμαι 22.30 το βράδυ, ποιος εγώ που κοιμόμουν 2.00 τη νύχτα και αν, και κοιμάμαι και το μεσημέρι (έλεος!) και μια ταινία της προκοπής δεν έχω αξιωθεί να δω μέχρι το τέλος!

Δίδυμα δε νομίζω να έχουμε, δεν έχουμε τέτοιο ιστορικό και εντάξει η χοριακή δεν είναι και τεράστια.

Σοφία, με το καλό να μπείτε στο καινούριο σπίτι!

Εύχομαι τέλειες αυχενικές σε όλες!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • georgia95 ........................ΠΗΤ 5/1
  • Bella78 ............................ΠΗΤ 7/1
  • sotsafi89 ..........................ΠΗΤ 10/1
  • kathie90 ...........................ΠΗΤ 16/1
  • balentina 02 .....................ΠΗΤ 16/1
  • katerinaaaa ......................ΠΗΤ 23/1
  • Josephine .........................ΠΗΤ 8/2
  • elena16 ............................ΠΗΤ


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τη βέρα με κλωστή πάνω από την κοιλιά και αν πηγαίνει πέρα δώθε λέει έχεις κορίτσι αν κάνει κύκλους είναι αγόρι... Εντάξει η βαρεμάρα μου χτυπάει κόκκινο. Να δω τι αλλο θα κάνω. Εμένα πήγαινε πέρα δώθε. Δε το κάνετε και σεις να δούμε?? Μην είμαι το μοναδικό σούργελο!!! Χαχαχα


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Balentina, χαχαχα, βαρεμάρα και ανυπομονησία! Θες να το κρατήσεις, να μάθεις φύλο κι είμαστε ακόμα στην αρχή!

Κορίτσια μου, καληνύχτα, έφτασα στα όριά μου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Balentina, χαχαχα, βαρεμάρα και ανυπομονησία! Θες να το κρατήσεις, να μάθεις φύλο κι είμαστε ακόμα στην αρχή!

Κορίτσια μου, καληνύχτα, έφτασα στα όριά μου!

Χαχαχα όλα μαζί!!! Εγώ νύστα τρελή είχα 8-9 βδομάδα τώρα έφτασα στο άλλο άκρο. Κοιμάμαι αργά ξυπνάω κατά τις 3-4 και ξανακοιμαμαι 6.Αλλα ντ άλλων παπανταλλων.

Καλό βράδυ!!!


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Βαλεντινα το εκανα κι εγω αυτο με τη βερα και μαλιστα δυο φορες. Τη μια βγηκε αγορι και την αλλη κοριτσι χαχαχα. Παντως οσοι το ξερουν μου λενε αγορι, αγορι!! Η αληθεια ειναι πως στην αρχη ειχα μια προτιμηση στα κοριτσακια αλλα ειλικρινα αν ειναι υγιες δε με νοιαζει καθολου!


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. Εμεις ακομα δεν εχουμε βερες γιατι οταν αρραβωνιστηκαμε μονο μονοπετρο καναμε λογω οικονομικων. Στο γαμο οι βερες.. Εκανα παντως το ψαλιδι και το μαχαιρι και μου ειχε βγει ψαλιδι. Δηλ.κοριτσι...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Το έχουμε κάψει!!! Το έκανα κι εγώ και αρχικά πήγαινε πέρα δώθε, μετά έκανε κύκλους και στο τέλος πάλι πέρα δώθε :cool: αγνώστου φύλου το μωρό μου!

Κathie, πότε με το καλό ο γάμος; Εμείς παντρευτήκαμε πριν 15 μέρες και δυο μέρες πριν το γάμο έμαθα ότι είμαι έγκυος :tongue::tongue::tongue:


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις τις βερες απο τον αρραβωνα τις εχουμε. Ειχαμε κλεισει ημερομηνια για το γαμο του χρονου το Σεπτεμβρη αλλα το μπεμπε μας προλαβε και τωρα θα παντρευτουμε 20 Σεπτεμβρη


pcLFp3.png

Uu3gp3.png

2Zepp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...