Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου.Πως ειστε σημερα;Dudu κι εγω δεν ακουσα καρδουλα στην 6η εβδομαδα και γενικως και στις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες στην 8η ακουσαμε οποτε περιμενω κι εγω...Να ρωτησω....πηγατε καθολου θαλασσα;Εμεις λεμε να παμε αυριο για καμια βουτια πιο πολυ για τα παιδια βεβαια.


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μπου μου..ανακατωσουρες πολλες εγω...αναγουλες συνεχεια...το πρωι με το που ξυπναω εδω και 3 μερες νιωθω ναυτια τρομερη...και ασταμάτητο πονοκέφαλο...αλλα πάνε και ερχονται ολα τα συμπτωματα...χαχαχα....

και εντονη διαθεση για πικλες...ξινα...μαρουλοσαλατεσ...ντοματοσαλατεσ τετοια..χαχαχ...τα μαγειρευτα ουτε να τα μυρισω δεν μπορω... στο πρωτο μου αγορακι ηθελα ντοματεσ...με το κιλο τις καταναλωνα καθημερινα....μαλλον αγοράκι θα ειναι και παλι(ελπίζω) :P

οσο για το μπανακι..μην ανυσυχεις...εγω καθε εβδομαδα...εργαζομαι 2 μερεσ σε εναν πολυχωρο στην παραλια ...δεν ειχα κανενα θεμα με τα μπανακια..ισα ισα¨)


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω που με καθησυχαζετε...την τετάρτη που πήγα με εξέτασε ενας πολυ συμπαθητικός γιατρος αν δεν κανω λαθος πρεπει να τον λεγανε Γιαννακακη η Γιαννακα καπως ετσι.....δεν του μιλησα μια και ηταν και αλλοι μπροστα..

φευγοντασ..με πιανει ενας νεος γιατρος παραμασχαλα....και μου λεει''ωστε δεν εχετε γιατρο...και οικονομικα πωσ το βλεπετε?

-του απανταω κι εγω πολυ γλυκα ''κοιταξτε να δειτε ψαχνω καποιον γιατρο με τον οποιο θα ταιριαξω και σαν ανθρωπος κι εκεινοσ μαζι μου ωστε να ειμαστε ανετα..επισεισ...οικονομικα...δεν εχω την δυνατότητα να ειμαι χουβαρντού...δυστυχώς..

-καταλαβαίνω λεει..και συναιχιζει...και ποσα σκευτεστε?

- ε 100...το πολυ κατι παραπανω..οτι μπορεσουμε ....

-αα ωραια μου απανταει..παρτε εδω το χαρτακι με τα τηλεφωνα των εξωτερικων ιατρειων..και καλη τυχη σε εσασ και στο μωρακι σασ μου ειπε γλυκα χαμογελώντας και εγινε καπνος

χαχαχαχαχαχαχ ....τι να πεις...


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια....Πως ειστε σημερα;Που εχετε χαθει;Dudu κι εγω στις σαλατες το'χω ριξει,φτιαχνω σε ενα μεγαλο ταπερ και ολη μερα τσιμπολογαω απο εκει.Θα περασει η ναυτια σιγα σιγα ακομα στην αρχη ειμαστε μας δινουν σημαδια τα μικρα μας οτι ειναι εδω για να μην τα ξεχναμε.

Ουφφφ ζεστη ζεστη ζεστη......Απο το πρωι εμεις ειμαστε θαλασσα και μας βλεπω αλλες 5-6 ωρες να τις τρωμε εδω.Δεν αντεχω ομως αλλο η μικρη με εχει τρελλανει.Ας ευχαριστηθουν σημερα γιατι δεν μας κοβω να πηγαινουμε ξανα.

Ααα κοριτσια θα μου πειτε τις ΠΗΤ για να ξεκινησουμε να κανουμε την λιστα μας;


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια....Πως ειστε σημερα;Που εχετε χαθει;Dudu κι εγω στις σαλατες το'χω ριξει,φτιαχνω σε ενα μεγαλο ταπερ και ολη μερα τσιμπολογαω απο εκει.Θα περασει η ναυτια σιγα σιγα ακομα στην αρχη ειμαστε μας δινουν σημαδια τα μικρα μας οτι ειναι εδω για να μην τα ξεχναμε.

Ουφφφ ζεστη ζεστη ζεστη......Απο το πρωι εμεις ειμαστε θαλασσα και μας βλεπω αλλες 5-6 ωρες να τις τρωμε εδω.Δεν αντεχω ομως αλλο η μικρη με εχει τρελλανει.Ας ευχαριστηθουν σημερα γιατι δεν μας κοβω να πηγαινουμε ξανα.

Ααα κοριτσια θα μου πειτε τις ΠΗΤ για να ξεκινησουμε να κανουμε την λιστα μας;

Καλημέρα και από εμενα!! Μπου νομιζω εχουμε την ίδια μερα εμείς ΠΗΤ 07/03/2016!!! Εμεις εδώ σπίτι γιατι εγώ εχω ακόμα ροζ καφε αίμα και καθομαι ξάπλα όσο μπορω, ευτυχως πήραμε μια πισινούλα κ ο αντρας μου βαζει συνεχεια την μπέμπα μέσα κ δροσίζεται!! Αχ Μπου τι ωραια που είστε θάλασσα! Ευτυχως το ΣΚ εχω τον αντρα μου εδω κ με βοηθαει για να μπορεσω να μείνω λιγο ξαπλωμένη , έφερε κ η μαμα μου φαγάκι κ ετσι αυτο το ΣΚ πέρασε χωρίς δουλειες!! Που λέτε εμένα με έχει πιάσει μια λαιμαργία να τρώω ότι έχει σχεση με τυρί!!! πολύ τυρί!!!


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, καλημέρα!!!! Ήρθα κι εγώ στην παρέα σας μιας και περιμένουμε το τρίτο μας θαυματάκι στις 9/3/2016!!! Έχουμε μια μπαλαρινούλα που θα κλείσει τα 5 σε λίγες μέρες και έναν ανταρτάκο που είναι 2,5!!! Ελπίζω να κυλήσει όμορφα και αυτή η εγκυμοσύνη και να καλωσορίσουμε το 5ο μέλος της παρέας! Εύχομαι και σε όλες σας τελειόμηνες όμορφες εγκυμοσύνες!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πΗΤ Dudu ki εγω 7/3.... απιστευτο ε? ακουσαμε εχθεσ κασδουλα ολα καλα...ειναι λεει τωρα οσο ενα gummy bear τα μωρακια μας...

εγω εχω θεμα με τον μικρο μου...αυτον τον καιρο..εχει χαμηλή αυτοεκτιμηση παρ ολο που ήμαστε τρομερα υποστηρικτικοι επιβραβευτικοι και αισιόδοξοι..χωρισ να τον κριτικαρουμε..και του διχνουμε ποσο τον αποδεχομαστε οπωσ ειναι..και στην τελικη κανεισ δεν ειναι τελειοσ..

αλλα επειδη ο μπαμπασ(πρώην σύζυγος)μας κανει νερα... δεν τον βλεπει συχνα μαλλον νιωθει μη αποδεκτοσ...και κλαιει οταν δεν τα καταφερνει σε κατι και παραιτείται γενικα ευκολα...

δεν ξερουμε πια τι να κανουμε για να τον στηριξουμε... ειναι το καλητερο παιδακι που ξερουμε..και του το λεμε οσο πιο συχνα μπορουμε.. η παιδαγωγοσ μασ ειπε..μηπωσ πηγαίναμε σε καποιον ψυχολογο...δεν ξερω... δεν θελω να νιωθει πωσ η ευαισθησία του εινια κατι κακο..απλωσ του αξιζει να εχει φουλ αυτοπεποιθηση..ειναι πιο ευκολη η ζωη ετσι...

υ.γ...φουσκωσανε καθολου οι κοιλιτσεσ σασ?


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Ένιωσα λίγα πινάκια σήμερα και πήγαμε στο γιατρό! Μεγαλώνει αλλα δεν ακούσαμε καρδούλα ακομα! Σε μια βδομάδα ελπίζουμε που θα πάμε θα ακούσουμε καρδούλα!

Dudu ο παιδοψυχολογος σίγουρα θα ξέρει να κάνει τη δουλεια του και να μην αφήσει το παιδάκι να νιώσει οτι εχει πρόβλημα! Καμία φορά ειναι καλητερο να εμπιστευόμαστε ειδικούς απο το να κάνουμε πειράματα με τα παιδάκια μας! Στο τέλος με καλοσύνη και όχι με κακιά! Μη με παρεξηγήσεις!

Μπου πολύ ωραία η λίστα! Τωρα να μάθουμε σιγά σιγά και φύλα και να βάλουμε χρώματα!!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...