Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κουτσικακι Καλημέρα! ! Όχι δεν δουλεύω αλλά τις έχω όλη μέρα καιδεν μ ααφήνουν λεπτό. Εσύ πως είσαι. ?είχες ναυτιες κ εμετούς. ? Εγώ δεν τη παλεύω! !

καλημερααα. Εγω ειμαι 9 βδομαδων. Δεν μπορω να σου πω οτι ταλαιπωρουμαι ιδιαιτερα. Μονο καποιες μερες, οταν ξυπναω το πρωι εχω κατι ανακατοσουρες, αλλα οταν παω στη δουλεια, ολα μια χαρα. Το ειπες στον γιατρο σου να σου δωσει κατι για τις ναυτιες?


ycX5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε κάτι χαπάκια τα οποία δεν μου κάνουν τίποτα κ μου είπε όταν κλείσω το πρώτο τρίμηνο θα είμαι καλύτερα. .. στις 8/9 πάω για αυχενική κ ελπίζω να μου έχουν περάσει μέχρι τότε. .. ουφ. Υπομονη κ τίποτα άλλο. .εδώ έχει μια ζέστη. .Παναγιά μου..αφού δουλεύεις χαράς το κουράγιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο μενα!!!

Γωγω καλως ηρθες στην παρεα!! Εγω δεν εχω ιδιαιτερα πολλες αναγουλες!!

Αραια και που!! Με το καλο να παρουμε αγκαλιτσα ολες μαζι τα μωρακια μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ελένη!!! Καλώς σας βρήκα! ! Αμήν Παναγιά μου! Τραβάμε το κουπί τώραστην ααρχή αλλά μετά θα καμαρώνουμε. Με το καλό σε όλες μας!! Βρε κορίτσια από που είστε κ τι καιρό κάνει εκεί?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα Ελένη!!! Καλώς σας βρήκα! ! Αμήν Παναγιά μου! Τραβάμε το κουπί τώραστην ααρχή αλλά μετά θα καμαρώνουμε. Με το καλό σε όλες μας!! Βρε κορίτσια από που είστε κ τι καιρό κάνει εκεί?

Δουλευω κοριτσακι μου και εχω και δουλεια μεγαλης ορθοστασιας.Εγω μενω καλλιθεα, εχει ηλιο προς το παρον. Περιμενω τον αντρουλη μου να γυρισει να φαμε και να παμε να δουμε ενα σπιτι. Γτ μεσα σ ολα θελουμε να κανουμε και μετακομιση, τρομαραααα μας :rolleyes:


ycX5p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγω εχω άδεια απο την πρωτη εγκυμοσυνη μου κ θα παω 24 Σεπτέμβρη έτσι θα σπρώξω κ λιγο καιρό απο την δεύτερη εγκυμοσυνη χωρις να δουλεύω !!! Εγω ειμαι Γιάννενα κ έχουμε δροσιά σήμερα !!! Εσείς που μένετε αθηνα που θα γεννήσετε εχετε αποφασίσει ;;; Εγω το πρωτο μου το γέννησα αθηνα στο ιασω γιατί εκει μέναμε κ τωρα σκέφτομαι να κρατήσω τον γιατρο μου γιατί του εχω πολυ εμπιστοσύνη κ να έρθω να γεννήσω εκει . Άλλωστε έρχομαι αθηνα μια φορά το μηνα γιατί ειναι όλο το σόι του αντρα μου κ φίλοι μας !!!


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι κοριτσια! Εγω νευριασα με την γιατρο μου κ θα την αλλαξω,ειδε τον θυροειδη που ηταν ανεβασμενος και δεν ειπε κουβεντα,ευτυχως πηγα σε ενδοκρινολογο!τεσπα ειμαι μες τα νευρα. Γενικα ειμαι καλα εκτος αποκατιμερες που δεν αντεχω την μεση μου κ εχω τραβηγματα εντονα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Επιστρέψαμε κι εμείς από τις διακοπές μας και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε! Ο μπαμπάς μας επιστρέφει αύριο στη δουλειά, εγώ πρώτη Σεπτέμβρη κι η μικρή μας φέτος αργότερα, πρώτη φορά στο νηπιαγωγείο!

Εγώ αύριο πάω γιατρό να κανονίσουμε και για την αυχενική, πότε και πού.

Επίσης, οι ναυτίες πότε υποχωρούν; δε θυμάμαι, πάντως είναι πολύ ενοχλητικό, ρε γμτ!

Καλή συνέχεια, κοριτσάκια!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προς το παρον δεν μου εδωσε αντιβιωση! Περιμενουμε τα αποτελεσματα την Δευτερα!!

Ελένη, εύχομαι να πήγαν όλα καλά και να έχεις ηρεμήσει!

Εσείς που μένετε αθηνα που θα γεννήσετε εχετε αποφασίσει ;;; Εγω το πρωτο μου το γέννησα αθηνα στο ιασω γιατί εκει μέναμε κ τωρα σκέφτομαι να κρατήσω τον γιατρο μου γιατί του εχω πολυ εμπιστοσύνη κ να έρθω να γεννήσω εκει . Άλλωστε έρχομαι αθηνα μια φορά το μηνα γιατί ειναι όλο το σόι του αντρα μου κ φίλοι μας !!!

Και πώς το κάνεις, Γιούλη; Έρχεσαι 1-2 βδομάδες πριν την πητ;

Εγώ την πρώτη τη γέννησα στο αρεταίειο, τώρα, με το καλό, στο έλενα.

Γεια σας και παλι κοριτσια! Εγω νευριασα με την γιατρο μου κ θα την αλλαξω,ειδε τον θυροειδη που ηταν ανεβασμενος και δεν ειπε κουβεντα,ευτυχως πηγα σε ενδοκρινολογο!

Ανατολή, την tsh κι εσύ; τι τιμή είχες και τι σου 'δωσε ο ενδοκρινολόγος;


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια...

μολις εμαθα τα αποτελεσματα και στεναχωρηθηκα λιγο...ειναι λεει για συνδρομο νταουν 1 προς 430.... ενω το οριο λεει θεωρειτε 1 προς 250...το βρισκω χαμηλο...ο γιος μου ειχε 1 προς 2.900 ....μεγααααααλη διαφορα ,ο γιατρος ειπε πως ειναι λογο ηλικιας .....31 ειμαι εεελεος....πωπω....

για τρισωμια 18/13 1στισ 50.000 ....τογ διαφορα βρε παιδι μου τι να πω....

κοριτσι...ελπιζω να βγηκαν καλες οι εξετασεισ σου..!!


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, εύχομαι να πήγαν όλα καλά και να έχεις ηρεμήσει!

Και πώς το κάνεις, Γιούλη; Έρχεσαι 1-2 βδομάδες πριν την πητ;

Εγώ την πρώτη τη γέννησα στο αρεταίειο, τώρα, με το καλό, στο έλενα.

Ανατολή, την tsh κι εσύ; τι τιμή είχες και τι σου 'δωσε ο ενδοκρινολόγος;

Ειχα 4,5 και μου εδωσε το eythyrox των 50 μικρογραμμαριων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! !! Ελπίζω να είστε όλες καλά ο υπομονή σε όλες μας δύναμη πολύ καλά όλες θα τα καταφέρουμε. Εγώ έχω τρελές ανακατωσουρες κ δεν μπορώ να πάω ούτε να κάνω τίποτα...πότε ρε κορίτσια τελειώνουν οι ανακατωσουρες. ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...