Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

προφανως είναι πρησμένα τα ούλα του για τα επόμενα δοντάκια γι αυτό μάλλον ξυπνάει.

εκτός απο τα δόντια μήπως τα ενοχλεί και η ζέστη?

εμένα ο γιος μου δεν κοιμόταν μέχρι που βάλαμε κλιματιστικό στο δωματιο του και απο τότε ούτε που ξαναξύπνησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε τοτε μηπως αρχισαν τα δοντια! αμα πριν κοιμοταν και τωρα ξυπναει ειναι πολυ ταλαιπωρια τα δοντια! βεβαια τα παιδια ειναι απροβλεπτα! Εμεις που εχουμε βγαλει 8 και εχει καιρο τωρα γιατι συνεχιζει και ξυπναει συνεχεια?οεο?

νομιζω απλως οτι μας εχουν καταλαβει : θα φερεις αδελφακι, ε? να μοιραζομαστε τα παιχνιδια και την αγκαλια σου, ε? για να σε παιδεψω λιγο τωρα που μπορω :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω απλως οτι μας εχουν καταλαβει : θα φερεις αδελφακι, ε? να μοιραζομαστε τα παιχνιδια και την αγκαλια σου, ε? για να σε παιδεψω λιγο τωρα που μπορω :-) :-) :-)

χε! δεν θα μεγαλωσεις ομως κι εσυ? θα σε τρεχω να ψωνιζεις και να κανεις δουλειες για τη μαμα και θα παρω το αιμα μου πισω!¨:-)


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

ως πρωταρα δεν μπορω να σας βοηθησω σε τιιιιιιιποτα απ' οοοοοοολα αυτα!!!!

μπηκα μονο να πω μια καλημερα κ να καλωσορισω τις νεες εγκυουλες του καφε μας!

πειτε μας λιγα πραγματα για εσας βρε κοριτσια!

Μαρακι με το καλο να δειτε κ να ακουσετε το σπορακι σας!! Εμεις το ακουσαμε 6w2d, πολυ νωρις απ' οτι μας ειπε η γιατρος!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα

εμένα ο γιόκας μου εχθές είχαμε πάει σε ένα παιδικό πάρτυ και κάποια στιγμή κράταγα αγκαλίτσα μια μπέμπα 3 μηνών και γυρνάει και μου λέει, μαμά τη γέννησες????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ καρδούλα μου βίάζεται ο γιος σου ΝΙΚ-16? πολύ όμορφο αυτό εεε?

να καλοσωρίσω και τις νεες μασ φίλες!κορίτσια καλή εγκυμοσύνη εύχομαι!

μαρία παπ. με το καλό να το ακούσετε ανυπομονείς εεεε?πωπω ρε γμτ δεν τη γλίτωσες τελικά με τις ανακατωσούρες και εσύ τι να πω καλό κουράγιο πολύ φρυγανιά και ξηρά τροφή!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

αχ καρδούλα μου βίάζεται ο γιος σου ΝΙΚ-16? μαρία παπ. με το καλό να το ακούσετε ανυπομονείς εεεε?πωπω ρε γμτ δεν τη γλίτωσες τελικά με τις ανακατωσούρες και εσύ τι να πω καλό κουράγιο πολύ φρυγανιά και ξηρά τροφή!

ναι εμεις και οι γατες!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ετσι για να "παιξουμε" λιγο, εχετε καταλαβει ποια απο τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι πιο συχνα στα αγορια κ ποια ειναι πιο συχνα στα κοριτσια;; Ισχυει κατι παρομοιο ή οχι;; Κατι ειχα ακουσει για τους εμετους... Καλα οχι οτι αυτο ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο, ετσι για την πλακα, παρομοια με τα κινεζικα ημερολογια (τα οποια παρεπιπτοντως δεν εχω καταλαβει πως λειτουργουν)!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ετσι για να "παιξουμε" λιγο, εχετε καταλαβει ποια απο τα συμπτωματα της εγκυμοσυνης ειναι πιο συχνα στα αγορια κ ποια ειναι πιο συχνα στα κοριτσια;; Ισχυει κατι παρομοιο ή οχι;; Κατι ειχα ακουσει για τους εμετους... Καλα οχι οτι αυτο ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο, ετσι για την πλακα, παρομοια με τα κινεζικα ημερολογια (τα οποια παρεπιπτοντως δεν εχω καταλαβει πως λειτουργουν)!!!

Μην πιστευεις τιποτα! Ξερω περιπτωση που δεν ειχε καθολου συμπτωματα στο πρωτο και ηταν κοριτσι και οταν μετα στο δευτερο τα ειδε ολα απο τους εμετους και ελεγε οτι θα ηταν αγορι ηταν παλι κοριτσι! Αστα δυστυχως πρεπει να περιμενουμε μεχρι τον 5ο....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε ουτε εγω τα πιστευω, ετσι για την πλακα! αν δεν ειναι κατι που να βασιζεται σε καποια δεδομενα, τι να πιστεψεις;;:-D:-D

στην αυχενικη δεν σου δινουν ενα ποσοστο τι μπορει να ειναι;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μωρε ουτε εγω τα πιστευω, ετσι για την πλακα! αν δεν ειναι κατι που να βασιζεται σε καποια δεδομενα, τι να πιστεψεις;;:-D:-D

στην αυχενικη δεν σου δινουν ενα ποσοστο τι μπορει να ειναι;

σε μενα δεν ειπαν τιποτα στην αυχενικη αλλα την επομενη βδομαδα που πηγα στο γιατρο μου ειπε κατα 80% αγορι και το πετυχε! Τωρα για τα στατιστικα ετσι οπως λες για κουβεντουλα εμενα στην 1η εγκυμοσυνη ηθελα να τρωω συνεχεια αλμυρα, δεν ειχα εμετους και ειχα και μυτερη κοιλια! Αυτα γενικα λενε οτι τα εχεις στο αγορι.....


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εγώ στην πρώτη ήθελα να τρώω τα πάντα, η κοιλιά μου ήταν ολοστρόγγυλη σα βαρελάκι ήμουν, στο πρόσωπο λένε ότι ήμουν γλυκιά και δεν έιχα ανακατωσούρες τίποτα!τώρα δεν μου έχει πει κανένας τίποτα ακόμα για το πρόσωπο η κοιλιά που έιναι περισσότερο στομάχι χιχι είναι στρογγυλή χιχι έχω ανακατωσούρες αυτά!

ακόμα λένε ότι αν το πρώτο είναι κορίτσι και μοιάζει με αγοράκι τότε το επόμενο είναι αγόρι!

εγώ πάντως την αμαρτία μου θα την πω έχω προτίμηση!θέλω πάλι κοριτσάκι!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει οτι στα αγορια εχεις συνεχεια εμετους κ στα κοριτσια ομορφαινεις!

τι να πω;; εγω εχω ενστικτο για κοριτσι, αλλα κ αγορι να ειναι δεν με πειραζει καθοοοοοολου! ο αντρας μου θελει να μαθει το φυλο, εγω αν μπορουσα θα το κραταγα εκπληξη μεχρι το τελος!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι εχω ενστικτο οτι ειναι κοριτσι :) η μαλλον θα ηθελα πολυ να ειναι κοριτσι αλλα ουτε γω θελω να μαθω το φυλο! Ο αντρας μου ομως δεν ειναι τοοοοσο υπομονετικος και θελει να το μαθουμε! Αχ κοριτσια ειναι στιγμες που χαιρομαι, κανω ονειρα κι αλλες που φοβαμαι, ειναι νωρις για μενα, πηγα στο γιατρο πολυ νωρις (ουτε 4 βδομαδες δεν ειχα κλεισει, απλα πηγα γιατι δεν αντεχα με τις αναγουλες) και δεν ειδαμε κατι στον υπερηχο και μου ειπε να παω ξανα σε 10 μερες.... το τεστ ηταν θετικο βεβαια αλλα αν δε δεις εστω και κατι δε μπορεις να το συνειδητοποιησεις...

Link to comment
Share on other sites

καλά και γω που δεν έκανα καθόλου εμετούς αγόρι έκανα οπότε δεν τα πολυπιστεύω αυτά.

Πάντως και γω κοριτσάκι θέλω να χω που είμαι σχεδόν σίγουρη οτι θα είναι!!!!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...