Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εχω κατι εντονους πόνους στην κοιλιά κ νιωθω οτι θα λιποθυμισω.το χει καμμια αυτό?φοβαμαι

δεν το εχω ακούσει, καλό είναι να πάρεις το γιατρό σου αν είναι έντονοι κ συνεχίζονται.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχω κατι εντονους πόνους στην κοιλιά κ νιωθω οτι θα λιποθυμισω.το χει καμμια αυτό?φοβαμαι

πως εισαι κοριτσακι;; πηρες τον γιατρο σου;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

μολις εκλεισα ραντεβου με τον γιατρο.

νωριτερα ειδα λιγο ροζ.

παρατησα τα παντα και ξαπλωσα.

και αυριο θα προσπαθησω να μην σηκωσω βαρος μεχρι την τεταρτη που θα βρεθουμε με τον γιατρο.

marade τι κανεις? εισαι καλυτερα? μιλησες με τον γιατρο σου?

nik16 αυτο το σχεδον ανακατεμα το ειχα και εγω μεχρι τον 5ο μηνα της πρωτης εγκυμοσυνης.

λες να το εχουμε και στο 2ο??? τουλαχιστον ειχα χασει 7 κιλα τοτε....

Link to comment
Share on other sites

Μαζευομαστε πολλες σιγα σιγα! Τελεια!

elisabeth_th ξεκουρασου, μην πιεζεσαι και ολα καλα θα πανε!

Εγω σημερα νιωθω καλυτερα αλλα προσεχω πολυ τι τρωω γιατι πλεον φοβαμαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια!

καλέ δεν σας προλαβαίνω!καλως ήρθατε και όι νέες μέλουσες μανούλες!

λοιπόν hello_kitty εγώ εχτές πήγα σε διαιτολόγο λόγω του ότι έχω ήδη παραπάνω κιλάκια και λόγω του ότι και τώρα έκοψα μαχαίρι το τσιγάρο φοβάμαι μην πάρω πάλι 20 κιλά όπως στην πρώτη. όχι ότι φαβάμαι πως θα τα χάσω θα τα χάσω αλλά τώρα έχω και την μικρή πρέπει να μπορώ να κινούμε άνετα αν γίνω πάλι βαρελάκι την κάτσαμε!λοιπόν μου έσωσε πρόγραμμα συντήρησης έτσι το είπε γιατί δεν μας ενδιαφέρει να χάσουμε ιδιαίτερα βάρος αλλά να συντηρήσουμς αυτό που έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερο καιρό!δηλαδή αν καταφέρω να μην πάρω κιλό μέχρι πέντε μηνών θα είμαστε οκ!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας νεες εγκυουλες!Σας χαιρομαι πολυ και ευχομαι τα σπορακια σας να γινουν ολοκληροι παιδαροι και κοπελιτσες!Και ενας λογος παραπανω γιατι πολλα απο τα μωρακια σας θα ειναι και ψαρακια σαν εμενα..:)και γμ τα παιδια θα γινουν..χιιχχ!

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια...ναι πήρα χτες τον γιατρό μου αφου πέρασα όλο το απόγευμα με πόνους και μια ταση λιποθυμίας και μου είπε οτι αποκλείεται να ειναι απο την εγκυμοσύνη και ότι μαλλον ειναι το....εντερακι που δημιουργεί αυτους τους πόνους. τελοσπάντων συνήλθα το βραδακι και ελπίζω να μην με ξαναπιάσει. Σημερα θα πάρω τις εξετασεις αιματος κ ουρων και σε 3 μερούλες εχω ραντεβού να δω το ζουζούνι μου γτ δεν το εχω δει ως τωρα. μονο σακο ειδαμε. αγωνιώ και ανυπομονώ. εσεις πως ειστε? αδιαθεσίες εχετε?


σε περιμένουμε ζουζούνι μου!!!

dev081pr___.png

as1cv7KFg2B0010MTAxMzlsfDAwODEwMGpsfHRvZ2V0aGVy.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια! καλώς σας βρήκα !!!περαστικούλια marade , ελπίζω να είσαι καλύτερα σήμερα! Μπαίνω απο τη δουλειά , και μπορεί να μην απαντάω αμέσως! :) ! εγώ αύριο θα είμαι στην 6 η εβδομάδα, και απο αδιαθεσίες είμαι ακόμια μια χαρά! μόνο κάτι ψιλοπονάκια και μια μικρή αισθηση ανακοτοσούρας.φιλιά!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ τιννα ναι ειμαι καλυτερα και ειμαι στην δουλεια κι εγω. η πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν κατεληξε καλά...με εναν πρωορο τοκετο 25 εβδομαδων και μια αδεια αγκαλια γτ εφυγε το αγγελουδι μου κ τωρα τρεμω. κ ενα ψιλοπονακι με πανικοβαλλει. νομιζω συνεχεια οτι εχω αιμα κλπ. θριλερ κανονικο.


σε περιμένουμε ζουζούνι μου!!!

dev081pr___.png

as1cv7KFg2B0010MTAxMzlsfDAwODEwMGpsfHRvZ2V0aGVy.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια, πως ειστε;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Εχω μέρες να σας γράψω γιατί δεν ειχα κατι νεόερο να πω, σας παρακολουθώ όμως στενά.....χαχα

Καινούριες κοιλίτσες καλως ήρθατε και εύχομαι σε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σήμερα το απογευματάκι θα πάμε πρώτη φορά στο γιατρό ελπίζοντας να ακούσουμε καρδούλα μια και κοντεύουμε να κλείσουμε τις 7 εβδομάδες. Εξετάσεις δεν έκανα ακόμα, πρώτα ο γιατρός και μετά...

Αυχενική λέω να κάνω κατά τις 18 Αυγούστου 2 μέρες πριν φύγω διακοπές, αν και αυτή τη φορά θα κάνω οπωσδήποτε και άμνιο....Αυτά για τώρα, θα σας πω νεότερα απ' τον γιατρό αύριο


jxLNp3.png

76TIp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν και αυτή τη φορά θα κάνω οπωσδήποτε και άμνιο....Αυτά για τώρα, θα σας πω νεότερα απ' τον γιατρό αύριο

καλημερα Σοφακι!! Με το καλο να ακουσετε το μπεμπακι σας!!

Να γινω λιγο αδιακριτη;;γιατι θα κανεις αμνιο;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

είχαμε κανα νέο απο τη mariapap, νομίζω εχθές θα πήγαινε στο γιατρό

ναι, εχεις δικιο!! ελπιζω να μπει να μας πει νεα της.

εσυ πως εισαι;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...