Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️ Έχω πελαγωσει με όλα αυτά τα δικαιολογητικά και γενικά τη διαδικασία της επιτροπής και τα είχα μπερδεμένα στο μυαλό μου. Ευτυχώς τα έχω μαζέψει όλα εκτός από τον υπέρηχο και τη χοριακη.Ο γιατρός μου είπε πως θα πάμε με ήπια διέγερση δλδ ίσως meriofert με femara,οπότε σίγουρα θα χρειαστεί να κάνω το λιγότερο δύο ωοληψιες..Μακάρι να είναι μόνο δύο,πιστεύω πως θα κάνω περισσότερες..

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν και με την πρώτη θα ευχηθώ εγώ..! 🤞🤞🤞

      • Ευχαριστώ 1

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts

Εκτός που έχεις ρίξει έξω τον οικογενειακό σας προγραμματισμό με το να μας παίρνεις όλες τηλέφωνο (όλα, θέλω να τα ξέρω όλααα όχι γιατί είμαι κουτσομπόοοολα), είσαι και άσχετη με την ιταλική κουλτούρα που εγώ κι η φίλη Μάιρα (χτύπημα φιλικό στην πλάτη) παίζουμε στα δάχτυλα. Και είναι Ραματζότι και Παουζίνι, άσχετη!

Α και Ρένα; Πάρταααααααααα mtz.gif

Καλέ δεν ντρέπεσαι? Δεν φτάνει που το Κατερινιώ μας ενδιαφέρεται για όλες, να της τη λέμε κιόλας? Τς τς τς... Σα δε ντρέπεσαι!

Μου λέει η Κλεό εχθές: "Τι καλά που θα ήταν μαμά να είχε μία πόρτα στον τοίχο μας και να την ανοίγαμε και να μπαίναμε κατευθείαν στο σούπερ μάρκετ??"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ δεν ντρέπεσαι? Δεν φτάνει που το Κατερινιώ μας ενδιαφέρεται για όλες, να της τη λέμε κιόλας? Τς τς τς... Σα δε ντρέπεσαι!
Η Κατ ξέρει ότι τρελλαίνομαι να την πειράζω και δεν πιστεύω ότι ενοχλείται, σιγά μη της την έλεγα κι όλας, είναι απ'τα αγαπημένα μου άτομα! (γι'αυτό και θα της πάρω πολλά κοκάκια από το burgering house, ε; :D )

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

.......

ε οχι και ημαρτον!!!!

αλλα οποιος δεν ξερει απο μουσικη......:cool: χα χα χα !!!

Κοίτα ποιος μιλάει!!!!! Μάλλον για τον εαυτό σου λες!! Αχαχαχαχαχαχα!!!!!!!

Εκτός που έχεις ρίξει έξω τον οικογενειακό σας προγραμματισμό με το να μας παίρνεις όλες τηλέφωνο (όλα, θέλω να τα ξέρω όλααα όχι γιατί είμαι κουτσομπόοοολα), είσαι και άσχετη με την ιταλική κουλτούρα που εγώ κι η φίλη Μάιρα (χτύπημα φιλικό στην πλάτη) παίζουμε στα δάχτυλα. Και είναι Ραματζότι και Παουζίνι, άσχετη!

Σου ξαναλέω, δεν πλερώνουμε εμείς, ας είναι καλά το πακέτο μας!!!

Λες να παρεξηγηθούν η Λάουρα και ο Ερος και να μη μου ξαναμιλήσουν (ή ακόμα καλύτερα να μη ξαναβγάλουν δίσκο????)

Καλέ δεν ντρέπεσαι? Δεν φτάνει που το Κατερινιώ μας ενδιαφέρεται για όλες, να της τη λέμε κιόλας? Τς τς τς... Σα δε ντρέπεσαι!

Μου λέει η Κλεό εχθές: "Τι καλά που θα ήταν μαμά να είχε μία πόρτα στον τοίχο μας και να την ανοίγαμε και να μπαίναμε κατευθείαν στο σούπερ μάρκετ??"

Είδες Λιάνα μου, εγώ φταίω!!!!!!!!!!

Απίστευτη η Κλεό, όταν το κάνετε θα έρχομαι κάθε βράδυ σπίτι σας!!! Μήπως μπορείτε να ανοίξετε πόρτα και στο σουβλατζίδικο παραδίπλα?? Πωπω, δεν θα ξεχάσω όταν ήμουν έγγυος, πόσο μου μύριζε το σουβλάκι του!!!

Τουφάκο πως είναι ο μεγάλος σου??? Η μικρή?

Ρε κορίτσια κάνει μια νύστα εδώ στη δουλειά.......


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

έχετε ξεσαλώσει εεεε??? ε΄χω μια ανακοίνωση να κάνω ...ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΩΩΩΩΩΩχ!

Αχαχαχαχαχα Τσικάκι σε πειράζω, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Αλλά αν συνεχίσεις να βάζεις νουκι νουκι θα πώ να μη σου δώσουν το δίπλωμα!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχετε ξεσαλώσει εεεε??? ε΄χω μια ανακοίνωση να κάνω ...ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΣΗΜΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Τσικι μας!!!!

Α και Ρένα; Πάρταααααααααα mtz.gif

Μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ

ε οχι και ημαρτον!!!!

αλλα οποιος δεν ξερει απο μουσικη......:cool: χα χα χα !!!

χαχαχαχαχα!!!Ενω εσυ;;;

Καλα εσυ τωρα πως και συμφώνησες με την πρόεδρο..

Επεξεργάστηκαν by RENAH
Link to comment
Share on other sites

δεν βάζω νουκι νουκι... ειναι η τζίφρα μου!!!!

σας ευχαριστώ κοριτακια...το επομενο βήμα ειναι να παρω το διπλωμα για να βγώ και με την βούλα παγανια...

Κατερινάκι σε μερσώ για την εθελοντική σου προσφορά να κάνουμε μαθήματα αλλά όπως ξέρεις η απόσυρση έληξε... όποτε δεν μπορείς να αλλάξεις αμάξι... χιχιχιιχιχιχιιιχχιχι.... πλάκα πλάκα όμως να κανονίσουμε καμια φορά να κάνουμε καμια τσάρκα..


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι σε μερσώ για την εθελοντική σου προσφορά να κάνουμε μαθήματα αλλά όπως ξέρεις η απόσυρση έληξε... όποτε δεν μπορείς να αλλάξεις αμάξι... χιχιχιιχιχιχιιιχχιχι.... πλάκα πλάκα όμως να κανονίσουμε καμια φορά να κάνουμε καμια τσάρκα..
Eχμμμ να μου πείτε πότε να βρω κάνα εσωτερικό πάρκιν να βάλω το δικό μου μέσα!

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η Κατ ξέρει ότι τρελλαίνομαι να την πειράζω και δεν πιστεύω ότι ενοχλείται, σιγά μη της την έλεγα κι όλας, είναι απ'τα αγαπημένα μου άτομα! (γι'αυτό και θα της πάρω πολλά κοκάκια από το burgering house, ε; :D )

A, όχι, εγώ παρεξηγήθηκα! Να ζητήσεις συγνώμη αμέσως! Και στο καπάκι να της πάρεις και τα κοκάκια! Και ένα τσιζ κέικ. Και μερικά εκλεράκια. Και μία λέμον πάι. Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κοιτάτε τι μου έγραψε η Ρένα από κει να λιώσετε στα γέλια (εσύ το άρχισες!!)

"ρε συ ειναι καθε πρωι ενας με ενα ποδηλατο που τον πετυχαινω εξω απο δουλεια και με βριζει ρε.. καιρο εχω να τον πετυχω και τον ειδα σημερα και μου κανε χειρονομιες"

Χαχαχαχα κάτι θα ήξερε!!!

Εντάξει κλαίωωωωω... χαχαχαχαχαχα... εμένα γιατί μου τα κρατάει κρυφά και δεν μου τα λέει αυτά;;;

Δεν σχολιάζω τον Έρος και τις γνώσεις στην ιταλική κουλτούρα γιατί θα με πείτε σκατόψυχη :)

ΩΩΩΩΩΩχ!

Αχαχαχαχαχα Τσικάκι σε πειράζω, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Αλλά αν συνεχίσεις να βάζεις νουκι νουκι θα πώ να μη σου δώσουν το δίπλωμα!!!!!

Τι είναι αυτός ο νουκι νούκι καλέ;;;

Να βάλω κι εγώ ένα χου ασματάκι;

wCwwRO3Fitk&feature=related

Link to comment
Share on other sites

A, όχι, εγώ παρεξηγήθηκα! Να ζητήσεις συγνώμη αμέσως! Και στο καπάκι να της πάρεις και τα κοκάκια! Και ένα τσιζ κέικ. Και μερικά εκλεράκια. Και μία λέμον πάι. Αυτά.
Το παρατραβάς! Η λέμον πάι πάει πολύ!
Εντάξει κλαίωωωωω... χαχαχαχαχαχα... εμένα γιατί μου τα κρατάει κρυφά και δεν μου τα λέει αυτά;;;

Δεν σχολιάζω τον Έρος και τις γνώσεις στην ιταλική κουλτούρα γιατί θα με πείτε σκατόψυχη :)

Τι είναι αυτός ο νουκι νούκι καλέ;;;

Εσύ τράβα να γίνεις γραφίστρια! Που δεν ξέρεις και το νούκι νούκι. Άσχετη σκατόψυχη :cool:

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...