Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts

πειτε ρε κοριτσια οτι η λυση ειναι στην απαντηση δεν το πατε κι εγω ειμαι μια ποντία εψαχνα και εψαχνα και πολεμουσα ενα μπραβο στην gioula που καταλαβε με τι εχει να κανει και εδωσε εξηγηση α.ν.α.λ.υ.τ.ι.κ.η ΜΠΡΑΒΟ!!!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΛΙΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΥΦΕΤΟ

διαβαστε εδω

http://www.parentscafe.gr/showpost.php?p=1874&postcount=29

οταν ανοιξεις το βιντεο που θελεις ,θα κανεις κοπι (copy)στον συνδεσμο πανω(οπως καναμε στο παλιο φορουμ) ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ =

μετα θα πας στην επεξερ.κειμενου και θα πατησεις το εικονιδιο του utube 21x20.gif

και εκει που αναβοσβηνει ο κερσορας θα κανεις πειστ (paste)

κανε και μια προεπισκοπιση να δεις τι φαινεται!!

καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!

Mε έστειλες καλέ! Το μόνο που δεν έκανες είναι να μεταφράσεις το copy (αντιγραφή) και το paste (επικόλληση). Κατά τα άλλα έκανες λαμπρή επεξήγηση (δεν το πιστεύω ότι σε επαινώ τόσο! Θα έρθω στα ίσα μου από αύριο χαχαχα)

LjVsRFHCeQ4


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημεραααααα σε ολα τα κοριτσια!

Καλά έτσι? Εντελώς τυχαία πάτησα να δω τί είναι αυτό το Parentscafe και ένας νέος κόσμος ξεδιπλώθηκε μπροστά μου! Δεν είχα ιδέα επί του θέματος! Γι' αυτό δεν σας έβρισκα στον πίνακα ελέγχου μου και γι' αυτό μου είχαν στείλει να επανενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου και αναρωτιόμουν "μα γιατί?" αλλά δεν είχα δει την λεπτομέρεια "για το Parentscafe". Τί να πώ? Ου γαρ έρχεται μόνον.

Καλημερα Λιανα μου!!!Μας βρηκες!!!!!!Ολα καλά;;

Ύστερα από 6 φορές που ζήτησε σήμερα ο γιος μου το συγκεκριμένο τραγούδι

είπα να το βάλω κι εδώ για συμπαράσταση

Ταρα καλο το βιβλιο;;Προχοράει;;;Τι επεισόδιο στο Grey's χθες (ήταν αυτο με το κοριτσακι που πεθαινει...)Πωπω ρε κοριτσια ..τι ψυχοπλακωμα!!!!!

M91ayJawpa4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κόρες!!!!!!

Ωχ Σερενάτα είχε το 20ο επεισόδιο????? Μιλάμε για τρελλό κλάμα, απο τη μια ο απελπισμένος πατέρας, απο την άλλη η ηρεμία του κοριτσιού απο την άλλη ο Χίτλερ, αστα να πάνε, είχα λιώσει στο κλάμα!

Τάρα, έχει κατέβει άλλο επεισόδιο? Εχω μέχρι το 7.

Χριστίνα, θα σου τηλ το απογευμα να σου πω! Οι μπότες δεν της κάνουν :(

Κρίμα και είναι τέλειες! Δεν βαριέσαι!

Άσχετο αλλά εσείς οι διαβαστερές έχετε διαβάσει Μιχαελ Έντε? Αν όχι δοκιμάστε τον! Αν δεν σας αρέσει, τα βιβλία θα μείνουν για τα παιδιά σας. Αν σας αρέσει πάει να πει ότι είστε και εσείς παιδιά!

Τραγουδάκι δεν σας βάζω, αλλά αν μπορούσα θα σας έβαζα Pixies, Where is my mind, γιατί απ'ότι φαίνεται πρέπει να αρχίσω την αναζήτηση......

Τάρα, η Ξανθή τι κάνει?


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα τι κάνετε ροκοτυροπιτάκια μου; Παρόλο που έφαγα πρωινό αριανό δούλεμα που το παίζω ροκού... δεν μασαω και συνεχίζω το κατσίκωμα εδώ:cool:

Πολύ αγαπημένος ο Μιχαήλ Έντε... υπέροχος παραμυθάς!!!

Χμμμμ τι να βάλω... τι να βάλω;

K3ORuIBjjBU

Link to comment
Share on other sites

Kατερινάκι καλημέρα...

Αστα μ αυτο το επεισόδιο...αχ..ακομα το σκέφτομαι και παθαίνω..(και κοιμοταν και η μικρη διπλα μου χθες ,κι ολο την αγκαλιαζα και την εσφιγγα!!!).

Τα επεισοδια που έχεις ειναι με υπότιτλους;;Στείλε κανένα και κατά δω!;)

Αντε να σου βάλω το τραγούδι σου (Ριxies ειχα βάλει μια φορα πριν καιρό,το είχε διαλέξει ο Νικ:D -ιδια γούστα έχετε...χιχιχι)

7EE59Ex5Px4

Link to comment
Share on other sites

Ρενάκι, θα σου τηλ το βράδυ να μου πεις δ/νση να σου στείλω ντιβιντάκι!

Λέγκω έχεις διαβάσει Εντε???? Αλήθεια????? Είχα διαβάσει στο Γυμνάσιο τη Μόμο και μου είχε αρέσει, αν και είχα στεναχωρεθεί. Πριν απο χρόνια ξανααγόρασα το βιβλίο (το παλιό το είχα χάσει) και το ξαναλάτρεψα! Μαζί με τη Μόμο είχα αγοράσει την Ιστορία χωρίς τέλος (σε μετάφραση Ρένας Καρθαίου, την οποία αγαπώ πολύ!) αλλά δεν την είχα διαβάσει ποτέ. Τώρα που δεν είχα κάτι να διαβάσω την έπιασα, είμαι μαγεμένη απο το μεγαλείο της σκέψης του, νομίζω ότι έχει εμπνεύσει πολλους.Απίστευτο βιβλίο!!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπουγατσούλες! (αυτό το πήρα από τη Λέγκω που μου ανοίγει την όρεξη με τις τυροπιτούλες καθε μέρα...!!!)

Κατερίνα, έχω δει και το 8ο επεισόδιο του 6ου κύκλου. Δε με ενθουσιάζει καθόλου μέχρι στιγμής.

Ρένα, το θυμάμαι εκείνο το επεισόδιο. Αστα να πάνε. Πολύ δραματικό.

Εχω δει τα μισά επεισόδια του 1ου κύκλου από το Private practice (9 είναι όλα κι όλα). Δε νομίζω να κατεβάσω τον 2ο...

Το βιβλίο μου αρέσει.

Η Ξανθή καλά είναι. Ηταν Αθήνα και είχε έρθει και στη συνάντηση του καφέ πριν 10 μέρες. Τρέχει πανικόβλητη, γιατί τον Μάριο τον κρατάνε στον παιδικό μόνο για 3 ώρες. Είναι δημόσιος και διώχνουν τα παιδιά στις 12!

VKxqtKoaXG8


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω διαβάσει και τα δύο που λες Κατερινάκι μου και μ'αρέσανε πάρα πολύ... και κανα δυο άλλα δικά του που διάβασα πάλι μ'αρέσανε. Αρκεί να σ'αρέσουν τα παραμύθια... έχει τρομερή πένα ο τυπάκος. Κάποια στιγμή να διαβάσει την τελευταία μαύρη γάτα του τριβιζα!!! Παραμύθι για μεγάλους (κι όχι μόνο) πολύ συμβολικό!

Άντε να ανάψουν λίγο τα αίματα γιατί λίγο πεσμένες σας βρίσκω

QNzIKoAy2pk&feature=related

Ακόμα δεν έχω συγχωρέσει τον εαυτό μου που δεν πήγα στη συναυλία η ηλίθια!!!
Link to comment
Share on other sites

Tara, έτσι ήταν και στον 5ο κύκλο, στην αρχή ήταν βαρετά. Εγώ πάντως τη βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσα, εκτός απο τον Καρέβ, τώρα είναι και άλλο μωρό στη σειρά, αυτός ο ξυρισμένος με τα γατίσια μάτια!!!

Χριστίναααααααααααααααααααααααααααααα, στεναχωρέθηκα με τις μπότες, μπουχουχουυυυυυυ


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λεγκω-λας, μιλάς για τον αγαπημένο μου έλληνα παραμυθά, το αγαπημένο μου βιβλίο!!!!! Σχεδόν όλα του τριβιζά μου αρέσουν!!! Το συγκεκριμένο όμως είναι κορυφή. Ωστόσο ο Εντε δεν παίζεται, αν κρίνουμε και απο την εποχή που το έγραψε το παραμύθι. Θα πάρω και άλλο βιβλίο του, έχεις να προτείνεις κάτι? Θα μπορούσα να σου μιλάω με τις ώρες για παιδική λογοτεχνία, ειδικά για την Σαρρή και την Ζέη!

Οκ ξέρω, είμαι οφ τόπικ!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Mε έστειλες καλέ! Το μόνο που δεν έκανες είναι να μεταφράσεις το copy (αντιγραφή) και το paste (επικόλληση). Κατά τα άλλα έκανες λαμπρή επεξήγηση (δεν το πιστεύω ότι σε επαινώ τόσο! Θα έρθω στα ίσα μου από αύριο χαχαχα)

γιατι καλεεε????????δεν ξερεις χρυση μου τι κρυφα ταλεντα εχω εγω!!χα χα

μα τι ωρα ειναι αυτη που γραφεις???κανεις γκοστ(γκεστ)εμφανισεις???

δεν πιστευω να σε κραταει ξυπνια ο ΑΛΕ?

ελα απο εδω να κανουμε παρεα γιατι η μικρη καθε βραδυ την ιδια ωρα 4 με 5 τα χαραματα ξυπναει και κλαιει

και μονο με μια μπουκαλα γαλαει σταματαει

Τι επεισόδιο στο Grey's χθες (ήταν αυτο με το κοριτσακι που πεθαινει...)Πωπω ρε κοριτσια ..τι ψυχοπλακωμα!!!!!

κατι τετοια βλεπετε εσεις της αλλης μεριας,

γιαυτο και ειστε καπως....:cool:

(ας μην εκφραστω καλυτερα:D)

--------------------------------------------------------------------

2035748vfut2cd32s.gif

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

εδω δεν εχει σταματησει να βρεχει τις τελευταιες μερες...

ρε κοριτσια μονο εγω δεν βλεπω greys???

μα τι του εχετε βρει??:confused:

καποια ειπε οτι ειμαστε πεσμενες??

9e5cqe_JE0Q


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια σε ολο τον ντουνια χτες πηγαμε στο νοσοκομειο τελικα ο μεγαλος εχει ενα πολυ σοβαρο κρυολογιμα και τον εδωσε αδεια ο γιατρος ολη την εβδομαδα χωρις αντιβιωσεις η μικρη σημερα σχολειο και θα δουμε πως θα παει αν και μου φαινετε λιγο ζηλεψε εχτες και ανεβασε 10ακια απο την σκασιλα της που δεν πηγαινει ο αδερφος της σχολειο αυτα ειναι...κανουνε ολα τα εφηβακια μπανιο και μετα βολτα γιατι εχουμε και τα κοριτσια αλλα την αρπαξε την πουντα ο κυριος αυτα για την ωρα τραγουδακι αργοτερα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...