Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Ζαλίστηκα με τόσες βιταμίνες! Ο γιατρός εξ αρχής μου είχε προτείνει κάποιες,αλλά είναι πανάκριβες,οπότε κοιτούσα κάτι πιο οικονομικό και εξίσου καλό,αλλά δεν βρήκα κάτι.Ε λέω δεν θα κάτσω να σκάσω κιολας,στην τελική την κόρη μου την έκανα χωρίς να πάρω καμιά πανάκριβη βιταμίνη,παρά μόνο φιλισιν και μολερς.Ε τώρα απλά θα προσθέσω q10 και τέλος 🙂 

      • Ευχή 1

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια. Επειδή δεν πρόκειται να τα καταφέρω με τα βιντεάκια (θα είμαι εγώ η πιο ηλίθια του φόρουμ, κουφετάκι) θα σας βάζω τραγουδάκια με τον παλιό καλό τρόπο.

Μίχαελ Εντε φυσικά και έχουμε διαβάσει, τί μας πέρασες Κατερινιώ? Την Ιστορία χωρίς τέλος και τον Καθρέφτη μέσα στον Καθρέφτη (που μου άρεσε πολύ).

Ρε κορίτσια, γιατί τώρα που κάθομαι στο σπίτι και δεν δουλεύω, έχω πιο πολλά να κάνω απο τότε που δούλευα? Μιλάμε, δεν προλαβαίνω! Πιο ωραία πέρναγα τότε που δούλευα, το μόνο μου άγχος ήταν το ωράριο (μεγάλο και βασικό όμως).

Αντε, φιλάκια σε όλες και πάρτε και ένα τραγουδάκι

http://www.youtube.com/watch?v=dn_wL1wykuo

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

... Θα μπορούσα να σου μιλάω με τις ώρες για παιδική λογοτεχνία, ειδικά για την Σαρρή και την Ζέη!

Οκ ξέρω, είμαι οφ τόπικ!

ΑΧ.. ΤΟ καπλάνι της βιτρινας!!!!¨οταν ο ηλιος.....Κοντα στις ράγες...ο Θησαυρος της Βαγιας!!!Τι βιβλια..τι μου θυμησες!!!!

Κουφετακι περαστικα!!!

Α και μαλλον σπάνια μπαινουμε στο φατσοβιβλίο γι αυτο δεν μας πετυχαίνεις..δεν κάνεις κάτι λάθος!;)

Ρε κορίτσια, γιατί τώρα που κάθομαι στο σπίτι και δεν δουλεύω, έχω πιο πολλά να κάνω απο τότε που δούλευα? Μιλάμε, δεν προλαβαίνω! Πιο ωραία πέρναγα τότε που δούλευα, το μόνο μου άγχος ήταν το ωράριο (μεγάλο και βασικό όμως).

Γιατι όταν δουλέυουμε Λιανα μου τα περισσοτερα τα κόβουμε..οχι πολλα πολλα....!!!Μια φορα την εβδομάδα καθαριοτητα..οχι τρεις την ώρα σκουπα!!!:D

κατι τετοια βλεπετε εσεις της αλλης μεριας,

γιαυτο και ειστε καπως....:cool:

(ας μην εκφραστω καλυτερα:D)

--------------------------------------------------------------------

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

εδω δεν εχει σταματησει να βρεχει τις τελευταιες μερες...

ρε κοριτσια μονο εγω δεν βλεπω greys???

μα τι του εχετε βρει??:confused:

καποια ειπε οτι ειμαστε πεσμενες??

Μην ακουσεις για πεσμενες..αμεσως να μας βάλεις την ''τραγουδαρα''!!!!Απαπαππαπαπα..παρε τωρα το παρακατω απο εμάς ..τις ''κάπως ''για να μάθεςι!!!χαχαχαχαχχ:P

ijfL1Xe4uow

Link to comment
Share on other sites

Ρένα ούτε εγώ βλέπω greys, το βαριέμαι, σαν την τόλμη και γοητεία με γιατρούς είναι, όλοι πάνε με όλους . Μόνο lost παιδιά, περιμένω τον Φεβρουάριο για τον 6ο και τελευταίο κύκλο σαν τρελλή!

Εχεις δίκιο πάντως, με μιά σκούπα στο χέρι είμαι όλη την ώρα.

Ωραίο κομμάτι έβαλες!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι όταν δουλέυουμε Λιανα μου τα περισσοτερα τα κόβουμε..οχι πολλα πολλα....!!!Μια φορα την εβδομάδα καθαριοτητα..οχι τρεις την ώρα σκουπα!!!:D

???

ενω οταν δεν δουλευουμε (πχ εγω) δεν τα κοβουμε....:cool: χα χα

περαστικα στην ροκοοικογενεια του ΚΟΥΦΕΤΟΥ!

και...

ΦΥΣΤΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΙΤΣΑ

να μας ερχεστε πιο συχνα...

οχι μονο σε γιορτες και γενεθλια!!!!ενταξει???

παρτε κι ενα τραγουδακι

WElvEZj0Ltw&feature=related


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κόρες!!!!!!

Ωχ Σερενάτα είχε το 20ο επεισόδιο????? Μιλάμε για τρελλό κλάμα, απο τη μια ο απελπισμένος πατέρας, απο την άλλη η ηρεμία του κοριτσιού απο την άλλη ο Χίτλερ, αστα να πάνε, είχα λιώσει στο κλάμα!

Χριστίνα, θα σου τηλ το απογευμα να σου πω! Οι μπότες δεν της κάνουν :(

Κρίμα και είναι τέλειες! Δεν βαριέσαι!?

α) και νόμιζα ότι μόνο εγώ κλαψουρίζω με τέτοια (μέχρι κι ο άντρας μου που δεν το βλέπει πέτυχε εκείνη την σκηνή με τον Αλε αγκαλιά και δάκρυζε, τζίζους, τι κλαψιάρηδες είμαστε! Στη δουλειά τον φωνάζουν πλέον winnie το ευαίσθητο αρκουδάκι!!!), β) Τις μπότες θα τις αλλάξουμε βρε, τι στεναχωριέσαι! γ) Μωρέ δεν έχω διαβάσει Εντε, όλες πια τον ξέρετε! Τι να διαβάσω;
Κάποια στιγμή να διαβάσει την τελευταία μαύρη γάτα του τριβιζα!!! Παραμύθι για μεγάλους (κι όχι μόνο) πολύ συμβολικό!
Έχω το βιβλίο με αφιέρωση από τον Τριβιζά νανανανανα (ο άντρας μου του έκανε το εξώφυλλο :cool:)
Θα μπορούσα να σου μιλάω με τις ώρες για παιδική λογοτεχνία, ειδικά για την Σαρρή και την Ζέη!

Οκ ξέρω, είμαι οφ τόπικ!

Ελα είπαμε, καραδικιά μου! Σου είπα που είχα πάρει συνέντευξη από την Κοκορέλη, επίσης συγγραφέα παιδικών και φίλη της Σαρρή; Γλυκύτατη γυναίκα, περάσαμε τέλεια!
μα τι ωρα ειναι αυτη που γραφεις???κανεις γκοστ(γκεστ)εμφανισεις???

δεν πιστευω να σε κραταει ξυπνια ο ΑΛΕ?

κατι τετοια βλεπετε εσεις της αλλης μεριας,

γιαυτο και ειστε καπως....:cool:

(ας μην εκφραστω καλυτερα:D)

Μου έχει τσακίσει το πρόγραμμα ο Αλε, θα στα πω από κει ---->

Όσο για το Greys, το βλέπουμε η από δω πτέρυγα και γουστάρουμε να είμαστε τηλεορασόπληκτες, παίζει θέμα;;;

Και για εκφράσου, πωωωωως είμαστε; (εμοτικον που ακονίζει μαχαίρι)

Ρένα ούτε εγώ βλέπω greys, το βαριέμαι, σαν την τόλμη και γοητεία με γιατρούς είναι, όλοι πάνε με όλους . Μόνο lost παιδιά, περιμένω τον Φεβρουάριο για τον 6ο και τελευταίο κύκλο σαν τρελλή!
ΧΑΧΑΧΑ έγραψες δεσμέ! Όντως έπιασα τον εαυτό μου να το παρακολουθεί και να σκέφτεται αν δύο χαρακτήρες που παίζουν εκείνη την ώρα το έχουν κάνει μεταξύ τους χαχα. Όσο για lost, φανατικά κι αυτό και το prison break!

VoLyZELpmws

ένα παλιό αγαπημένο (ο άντρας με κοροϊδεύει κλασσικά)

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τσακίσει το πρόγραμμα ο Αλε, θα στα πω από κει ---->

Όσο για το Greys, το βλέπουμε η από δω πτέρυγα και γουστάρουμε να είμαστε τηλεορασόπληκτες, παίζει θέμα;;;

Και για εκφράσου, πωωωωως είμαστε; (εμοτικον που ακονίζει μαχαίρι)

uaaCB6ENoSg&feature=channel

:D:D:D

αν και συμφωνουμε σε lost και break φανατικα!!!:cool:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

αν και συμφωνουμε σε lost και break φανατικα!!!:cool:

Και στα παιχνίδια Playstation!

Ηρθα να κοροιδεψω δημόσια την Χρισ για τον Eros (την κοροιδευω και δίπλα)

Αλλα επειδη ειναι προεδρος...της το συγχωρουμε!!!

969356n04i0j45gk.gif

κι αυτο..για το ΚΡΑΤΗΤΗΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!

1428003ca8xh5sd65.gif

E γμτ μου έβγαλε το cd ο άντρας με τις φώτο που είχα στο λαπιτόπι και δεν βρίσκω τη μούτζα να στείλω στη Ρένα! Επιφυλάσσομαι ρε!

Α κι η καπετανέσσα αρέσκεται στα ιταλικά άμα θες να μάθεις!

Κατερίναααααααα http://www.mothercare.com/b/42960041


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κοιτάτε τι μου έγραψε η Ρένα από κει να λιώσετε στα γέλια (εσύ το άρχισες!!)

"ρε συ ειναι καθε πρωι ενας με ενα ποδηλατο που τον πετυχαινω εξω απο δουλεια και με βριζει ρε.. καιρο εχω να τον πετυχω και τον ειδα σημερα και μου κανε χειρονομιες"

Χαχαχαχα κάτι θα ήξερε!!!


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και στα παιχνίδια Playstation!

χα χα χα! τωρα παιζω το SYBERIA 2 στο pc!!!!

α και εμαθα οτι το metal gear εχει βγει σε ταινια!!το εχει δει καμμια??

(μπααα)

Κορίτσια κοιτάτε τι μου έγραψε η Ρένα από κει να λιώσετε στα γέλια (εσύ το άρχισες!!)

"ρε συ ειναι καθε πρωι ενας με ενα ποδηλατο που τον πετυχαινω εξω απο δουλεια και με βριζει ρε.. καιρο εχω να τον πετυχω και τον ειδα σημερα και μου κανε χειρονομιες"

Χαχαχαχα κάτι θα ήξερε!!!

αχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

ε μα !!τετοια που ειναι!!!!!!!!!!!!!

ΡΕΝΑΑΑΑ προσεχε τι σου ξημερωνει αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hHKeinzq6U4


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

Λέγατε για videogames και νόμιζα ότι λέγατε για μένα! Και εγώ με τις ώρες κάθομαι και παίζω αηδίες!

2k9zYOmCR3A

Χριστίνα, δεν θα τις αλλάξω, θα σου πω τι θα τις κάνω! Εσύ Ρεββέκα και εγώ Χάνα!!!!!

Λιάνα σου τηλ να δώ τι κάνεις και να σου πω για τα βίντεο του τιούμπη. Αν θες μαθημα κολ μι!!!!

Και ναι Χριστίνα μου έχεις πει για τον Τριβιζά και για την .... :rolleyes: δεν την θυμάμαι και βαριέμαι να κοιτάξω τα γραφόμενά σου. Και τι μου το λες? Μμμμμμφφφφφφφφ!!!!!

Μα Ερος Ραμαζότι-Ραματσότι (ποτέ δεν κατάλαβα πως προφέρεται) και Παοζίνι???? Ημαρτον!!!!!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λέγατε για videogames και νόμιζα ότι λέγατε για μένα! Και εγώ με τις ώρες κάθομαι και παίζω αηδίες!

Χριστίνα, δεν θα τις αλλάξω, θα σου πω τι θα τις κάνω! Εσύ Ρεββέκα και εγώ Χάνα!!!!!

Λιάνα σου τηλ να δώ τι κάνεις και να σου πω για τα βίντεο του τιούμπη. Αν θες μαθημα κολ μι!!!!

Και ναι Χριστίνα μου έχεις πει για τον Τριβιζά και για την .... :rolleyes: δεν την θυμάμαι και βαριέμαι να κοιτάξω τα γραφόμενά σου. Και τι μου το λες? Μμμμμμφφφφφφφφ!!!!!

Μα Ερος Ραμαζότι-Ραματσότι (ποτέ δεν κατάλαβα πως προφέρεται) και Παοζίνι???? Ημαρτον!!!!!

Εκτός που έχεις ρίξει έξω τον οικογενειακό σας προγραμματισμό με το να μας παίρνεις όλες τηλέφωνο (όλα, θέλω να τα ξέρω όλααα όχι γιατί είμαι κουτσομπόοοολα), είσαι και άσχετη με την ιταλική κουλτούρα που εγώ κι η φίλη Μάιρα (χτύπημα φιλικό στην πλάτη) παίζουμε στα δάχτυλα. Και είναι Ραματζότι και Παουζίνι, άσχετη!

Α και Ρένα; Πάρταααααααααα mtz.gif


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...