Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Καλως ηρθαμε!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΑΚΗ ΜΑΣ!!!:D

Ευχαριστουμε τον moderator για το ασμα του καλωσορισματος! Κι αυτος δικος μας!;)

http://www.youtube.com/watch?v=lxfn4cLKeWo&feature=related


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστινααα δες με ποιο τραγούδι το εγκαινιαζω!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=WdlPjAJFIrw

Very good, εύγε! Καλωσήρθαμε λοιπόν! Βλέπω κι ο αντμινιστράτορας δικός τους... Πόσα πια τους δωροδοκεί η ΤΑΡΑ;;;

και γλυκακι γιατι ο Σπυρακης μας σημερα κλεινει τα 4!
Ωωωωωωω να τον χαιρόμαστε!!!! :D

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Χαθήκαμε εντελώς, εγώ δηλαδή χάθηκα, γιατί τριγύριζα σε άλλα θέματα που με απασχολούν αλλά μιας και μετακομίσαμε όλοι, είπα να περάσω να πω ένα γεια στην καινούργια γειτονιά.

Το διάστημα που έλειψα από τους Ροκάδες έμεινα έγκυος (ένα μήνα ακριβώς μετά την αγαπημένη μου φίλη Mary Poppins) και απέβαλα για 2η φορά μέσα σε ένα χρόνο.

Οπότε καταλαβαίνετε, γιατί έλειψα.

Πολλά φιλιά σε όλες και ιδιαιτέρως στη Maira95 που σήμερα γιορτάζει ο Σπυράκος της. Μάιρα, να τον χαίρεσαι, να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος!

Link to comment
Share on other sites

Ιολίτσα μην στενοχωριέσαι και η 3η σίγουρα θα ειναι και η τυχερη. καλη ψυχολογια να υπαρχει και όλα θα γίνουν!!!!!

τώρα με το νέο καφε να σε βλέπουμε συχνοτερα απο εδω ( κοιτα ποια μιλαει... η μις εξαφανιζολ - καταραμένη φτωχεια που μας ρίχνεις στα ξένα χερια να δουλευουμε... - [και λίγο Μαρθα Βούρτση - απονε ντουνια -]) και αν δεν καμω λαθος εισαι και γειτονισσα εε??οποτε θελεις και με αφησει ο μπεμπινιος μπορουμε να τα πουμε και απο κοντα.


suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιολίτσα μην στενοχωριέσαι και η 3η σίγουρα θα ειναι και η τυχερη. καλη ψυχολογια να υπαρχει και όλα θα γίνουν!!!!!

τώρα με το νέο καφε να σε βλέπουμε συχνοτερα απο εδω ( κοιτα ποια μιλαει... η μις εξαφανιζολ - καταραμένη φτωχεια που μας ρίχνεις στα ξένα χερια να δουλευουμε... - [και λίγο Μαρθα Βούρτση - απονε ντουνια -]) και αν δεν καμω λαθος εισαι και γειτονισσα εε??οποτε θελεις και με αφησει ο μπεμπινιος μπορουμε να τα πουμε και απο κοντα.

Είπαμε, γειτόνισσα και κοντοχωριανή!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλη εβδομαδα! Καλως ηρθαμε!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΠΥΡΑΚΗ ΜΑΣ!!!:D

Ωωωωωωω να τον χαιρόμαστε!!!! :D

να χαιρόμαστε τον Σπυράκοοοοοο

Πολλά φιλιά σε όλες και ιδιαιτέρως στη Maira95 που σήμερα γιορτάζει ο Σπυράκος της. Μάιρα, να τον χαίρεσαι, να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος!

2165731aiyzqbsv4i.gif

και παλι σας ευχαριστω πολυ!!!!!

φαγαμε τουρτα σοκολατα-φραουλα και τωρα τα μικρα πανε για νανι...

και σε λιγο και τα μεγαλα...:cool:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=loyTCkV06xQ&hl=en&fs=1&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=loyTCkV06xQ&hl=en&fs=1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>


που το θυμηθηκα... ?
τεσπα καλησπερα ....!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα aria!

και ειχα μια υποψια οτι μπαινει βιντεο απο το utube ετσι :rolleyes:

πως γινεται αληθεια?

κωδικος του βιντεο απο το youtube μετα το =[./youtube] χωρις την τελεια

πχ.http://www.youtube.com/watch?v=w9TGj2jrJk8 gia to parapanw pairneis to w9TGj2jrJk8 και το βάζεις αναμεσα στισ αγγυλες.. και επειδη πολλα ειπα ...νύσταξα...

αιντε γουδ ναιτ σας

Επεξεργάστηκαν by chiqui

suU8p3.png

vdz8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...