Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΤΕΡΙΝΑ σε ευχαριστω για τις ευχες σου!!!

εγκυουλα ΛΕΓΚΩ με το καλο νε ελθει το μπεμπε σου!!!

ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

2oMfWfmQkZQ

EDIT

μην ξανακουσω Βοσσου.......νταξξξξξξξξξξ???????????????????

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

μην ξανακουσω Βοσσου.......νταξξξξξξξξξξ???????????????????

Μεταξύ μας κι εγώ την αντιπαθώ... αυτό το τραγούδι με την άνοιξη το θυμάμαι σαν παιδικό εφιάλτη ήταν ένας τύπος που είχε παθει παράκρουση και για πόσο καιρό το έβαζε συνέχεια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΟΟΟΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑσε ολο τον καλο κοσμο τι ωραια!εγω δεν το πολεμαω ακομη περιμενω φυστικομα απο το φυστικακι χαχαχα!σημερα βρεχει εχω τα μεγαλα με πυρετο περιμενω και τον μικρο αχ!ηταν να μην αρχισουμε μου ηραν και οι ρωσοι πρωϊ πρωϊ μια ομορφια!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααααααα!

Εχασα πάρτυ χθες ε? Μου΄ρθε κι εμένα περίοδος και ήμουν κομμάτια, και σήμερα χειρότερα. Ο Φώτης ήρθε στις 10 από τη δουλειά, κι εγώ κρατήθηκα με το ζόρι ως τις 11,30 όπου τελικά πήγα και ξάπλωσα. Ο Αντώνης πήγε για ύπνο μετά τα μεσάνυχτα!

Χρόνια Πολλά κι ευτυχισμένα Τσικίτα!

Να ζήσετε Λέγκω! Με το καλό να έρθει και το μπεμπέ!

Κουφετούλα, περαστικά στα παιδιά!

Ρενάκι, ξεκίνησα χθες το Μυθιστόρημα των τεσσάρων.

Για να προσπαθήσω να βάλω κι εγώ βιντεάκι...

TY5hDTqCo2A


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

<object width="340" height="285"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=DEKC5pyOKFU&hl=en&fs=1&color1=0xcc2550&color2=0xe87a9f&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=DEKC5pyOKFU&hl=en&fs=1&color1=0xcc2550&color2=0xe87a9f&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="340" height="285"></embed></object>


καλημερα
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΑΝΕΣ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΜΟΥ ΝΤΑΞ!!!!
σε μερικές σε μερικες....το λεώ αυτο !!!
καποια είπε για Λονδίνο ....ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!
ΚατεριναααααααααααααααααααΒ θυμαμαι...!
αντε παιδια καλημερουδια !!!!
Link to comment
Share on other sites

τι αχρηστες που ειστε ρεεεεεεεεε:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να μην μπορειτε να βαλετε ενα βιντεο!!!!

(εμοτικον φυστικι που αποφευγει να ξαναβαλει βιντεο, γιατι δεν θυμαται πως το εκανε χτες, και φοβαται πως θα ξεφτιλιστει... :rolleyes: )


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


gPjQZ4_92Aw



Yes! Yes! Yes!!!
Aria έχω και κάτι στην υπόγα για σένα, αυτό το θυμάσαι????? Στείλε κανένα πμ να μου πεις!

Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=UBzd79EGxng&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=UBzd79EGxng&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


tRX1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...