Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Rock-αδες Ενωθείτε!


CoffeeBean

Recommended Posts

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=ZcqWyyHlCDA&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=ZcqWyyHlCDA&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=KlZxbTVfrMM&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=KlZxbTVfrMM&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=hFWljXt177Y&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=hFWljXt177Y&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Link to comment
Share on other sites

Το διάστημα που έλειψα από τους Ροκάδες έμεινα έγκυος (ένα μήνα ακριβώς μετά την αγαπημένη μου φίλη Mary Poppins) και απέβαλα για 2η φορά μέσα σε ένα χρόνο.

Οπότε καταλαβαίνετε, γιατί έλειψα.

Καλωσόρισες, μας έλειψες. Δεν είμαι καλή στα ανακουφιστικά λόγια οπότε προτιμώ κάνα καφέ όπως είπε και το τσίκι :D (αγκαλίτσα)
φευγω και γω, δεν φυστικωνω κανεναν αλλον αποψε....:cool:
Κάτσε ρε κοπελιά, εγώ δεν εξέλαβα το κατιτίς μου!

nGE9wncDMNs&feature=related

Εdit γιατί μόλις έβαλα το άσμα διάβασα κι αυτό

The day that many of us thought we would never see, is finally here, and Cranberries.com couldn't be happier to announce the news. Dolores O'Riordan and the original members of The Cranberries have announced that they will reform for the first time in nearly seven years for a live tour. "I've decided to reunite with my former band members in The Cranberries and we will be writing new songs and performing tracks off my new album as well as our greatest hits during the shows. I'd love to see you out there." O'Riordan stated.

Φυσικά η Ελλάδα δεν περιλαμβάνεται στην τουρνέ τους γκρρρρ

Καμιά για Μιλάνο ή Λονδίνο είναι;

Επεξεργάστηκαν by ChristinaGRZ

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Τι καινούρια είναι αυτά;;;;Ας προσπαθήσω κι εγώ λοιπόν!!

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπονζούρ!!!!!!!!

Πολλά γενέθλια!!!!!

α) Καπετανισσούλα μου να χαίρεσαι τον γιόκα σου, να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!! Καλότυχος να είναι και πάντα ευτυχισμένος!!!!!!

β) Φυσ στα λέω και απο δω, να τα 100στήσεις να χαίρεσαι το φυστικάκι σου και τον άντρα σου!!!!

γ) Κα-Τσίκι-Σουμάχερ, να τα 100στήσεις και εσύ, πάντα ευτυχισμενη με την οικογένειά σου!!!!! Με το καλό και το δίπλωμα!!!! Τα μαθήματα που σου είχα πει πάντως ακόμα ισχύουν!!! Εχω και καλή μέθοδο για παρκάρισμα!!!!

Ιόλη μου, δεν είμαι καλή στα λόγια, μην χάνεις το κουράγιο σου κοπέλα μου, θα δεις όλα καλά θα πάνε!!!!!

ΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ έχω κάτι δικό σου, θυμάσαι???? Ασχετο, αλλά ακόμα χρωστάς βόλτα στον βοτανικό! Τι λέει, μετακόμισες στη Νεβερλαντ, σου άφησε ο Μιχαλάκης ο Τζάκσον το φτωχικό του κληρονομιά??? :)

Κοριτσάκια μου καλά είστε? Η Λιάνα μας βρήκε εδώ?

Χαίρομαι πολύ που μαζευτήκαμε όλες, μια λείπει μόνο, τεσπα, έχω ελπίδες ότι θα ξανάρθει...........

Χριστίν, δεν της άρεσε της Ντολόρες η Ελλάδα, τόσο άσχημα είχε περάσει στη συναυλία της, γι'αυτό δεν μας κάνει την τιμή??? Εγώ πάντως την είχα τιμήσει και είχα περάσει ζουπερ!

Τραγουδάκι θα βάλω με μια μικρή επιφύλαξη καθώς δεν μπορώ να ακούσω απο τη δουλειά

Δεν μπόρεσα να βάλω τον σωστό κωδικό, Ρένα θα κάνουμε μαζί μαθηματα!


Eπιτρέπεται να πέσεις... Επιβάλλεται να σηκωθείς....

as1cCu8sM3D1210MTA1NDU2amR8MDA3MzA1ZHxNeSBzb3Vzb3VuaSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανένας σεβασμός στις μαύρες του άλλου κυρίες και κύριοι... μα τρεις σελίδες τραγούδια;;; Το λοιπόν για να δω τι κατάλαβα απ'τις αριανές οδηγίες

Για τα τρία (ή μήπως δύο;) χρόνια γαμηλιάτικες επιτυχίες...

Το πέτυχα;;; Είμαι τόσο θεα τελικά;;;

Μαϊρα καθυστερημένα χρόνια πολλά και σκανδαλιάρικα στο αστεράκι σου!!!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ύστερα από παρότρυνση και υποστήριξη της πολυαγαπημένης συμφορμιτισσάς μου Ρενές, δεν κρατιέμαι και θα βάλω ένα σχετικό τραγουδάκι με τις χθεσινές μετακινήσεις

Σας θέλω τρυφερές μαζί μου εντάξει; Όχι βίεες αντιδράσεις περικαλώ!

Φυστικάκι μου εορτάζεις;;; Πολύχρονη γλυκούλα και πολύ πολύ χαρούμενη μ'αυτούς που αγαπάς!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω κι αλλα γενεθλια ε;;;

Φυστικι Χρονια σου Πολλα ..Παντα χαρούμενη και υγειής !!!

Τσικι;;;;Και συ;;;;

Χρονια Πολλα και σένα!!!Πολλες γλυκές ευχές !!!Κοριτσια ..πότε κερνατε;;;;;(σιγα που θες και κερασμα πες...εκει που μένεις...χαχαχα το περιμένοω με κουριερ)

Μη τολμησεις καμια να κοροιδέψει το τραγουδακι της Λέγκω ,θα εχει να κάνει μαζι μου....σηκώνω μανίκια

Για τις εορταζουσες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...