Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ, ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΣΠΙΡΙΝΗ, ΚΑΝΩ ΕΝΕΣΗ ΙΝΝΟΧΕΠ ΚΑΙ ΣΥΚΛΑΚΟΥΡ ΟΡΜΟΝΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ.... ΑΥΤΑ.... ΤΗΝ ΠΡΕΓΚΝΥΛ ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΣΟΥΧΤΡΑ ΕΝΕΣΗ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ.


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια!Πήγα το πρωί για την ωοληψία..μου πήρα 6 καλά ωαριάκια...τώρα περιμένουμε να δούμε τι γονιμοποιήθηκε... Πονάω λίγο..ενώ το πρωί δεν πόναγα,μια χαρά ήμουν..:confused:

συγχαρητήρια dinad και καλά αποτελέσματα αύριο κ με το καλό η εμβρυομεταφορά :-)


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

να σας πρηξω αλλο λιγο??

την πρεγκνυλ μου ειπε στην κοιλια..θα την κανω μονη μου...θα τσουξει πολυυυ??

Εμένα μου είχε πει στον πωπό...αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να χώσω αυτήν την σύριγγα μόνη μου και βρήκα φαρμακείο να εφημερεύει.

Σας ευχαριστώ κοριτσάκια για τις ευχές.

nikcat γιατί παίρνεις τόσα πολλά? Το ινοχεπ τι είναι? Το έχω ξανακούσει.

εμένα μου έδωσε και βάζω τώρα ανά 8 ώρες vasclor...μου έχει δώσει και ουτροτζεστάν αλλά δεν τα παίρνω...αφού το ίδιο είναι...μόνο για κρέμα μου είπε να βάζω προς το παρόν. Τίποτε άλλο.

Κάποιο κοριτσάκι με ρώτησε για κέντρο...πάω στο Αττικό ,στον Συριστατίδη.

Μέχρι στιγμής όλα καλά. Παρεπιμπτόντως ωοληψία δεν πλήρωσα τίποτα .:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera και απο δω !!!!!!!!

Εχω πολλες μερες να γραψω...και συγκεκριμενα απο την αρνητικη χοριακη της Δομνινας μας !!!! Ειχα αρνηση για καποιο λογο......

Οπως κ να χει καλη ωοληψια κ καλη εμβρυομεταφορα να εχετε κοριτσακια μου ! Ντινακι ο πονος ειναι λογικος κ γω ειχα μεχρι κ 1 μερα πριν την εμβρυομεταφορα !

Καλη επιτυχια σε ολες μας ....οσες εχουμε μεινει απο την ομαδα του Σεπτεμβρη δλδ !!!! Γιατι τωρα πρεπει να ανοιξετε κ την ομαδα του Οκτωβρη Νοεμβρη !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που ρώτησα σήμερα για την ένεση, πίσω μου είπε να την κάνω και επειδη δεν φτάνουν τα θαυματουργά μου χέρια ως εκεί, θα αναζητήσω βοήθεια .....

Ντίνα το Αττικό είναι κρατικό? Στην ωοληψία μόνο τον αναισθησιολόγο πλήρωσα κι εγώ. Μετά ήρθε το πακέτο ....


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τις ιννοχέπ τις παίρνω γιατί αραιώνουν το αίμα και βοηθάνε την εμφύτευση, όπως και την παιδική ασπιρίνη. Τα ουτροτζεστάν να τα παίρνεις αν σου είπε ο γιατρός, μην κάνεις χαζομάρες από μόνη σου. Αντε χαζά δε θέλω.... Για κάποιο λόγο στα έγραψε κι αυτά.:(


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που ρώτησα σήμερα για την ένεση, πίσω μου είπε να την κάνω και επειδη δεν φτάνουν τα θαυματουργά μου χέρια ως εκεί, θα αναζητήσω βοήθεια .....

Ντίνα το Αττικό είναι κρατικό? Στην ωοληψία μόνο τον αναισθησιολόγο πλήρωσα κι εγώ. Μετά ήρθε το πακέτο ....

Kρατικό Πανεπιστημιακό. Είναι ο γυναικολόγος μου εκεί και με παρέπεμψε στον εξωσωματικό.

Προς το παρόν μου είπε να κάνω τις κολπικές ανα 8 ώρες...δεν μου είπε και τα 2,και χάπια και κρέμα.....μην με μπερδεύεις τώρα...:confused:

Το πρωί πάω για την εμβρυομεταφορά...έχουμε 2 εμβρυάκια...τουλάχιστον να αντέξουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Νickat .............. 2 Χοριακή 14.10

krok79 ................1 ΩΟΛΗΨΙΑ

virgi .................2 Χοριακή 10-10-10

fani2006.............. Χοριακή

eya1980 ..........2 η ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

dinad ................1 ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Mara29 .................1 .............

Fotini7..................6 ΧΟΡΙΑΚΗ

Chryssaki...............1 καταστολή

Chemin..................2 Καταστολή!

Angel....................2 Αναμονή χοριακής 7-8/10

Renita....................1

marilou85.............ΩΟΛΗΨΙΑ

Κάτι που μου διαφεύγει???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

με το καλό η εμβρυομεταφορά σου Ντινάκι, καλοστέριοτα να ναι!!

Στην λίστα ενημέρωσε ότι εγω ξαναμπαίνω στο παιχνίδι 20/10 με το καλό κ θεού επιτρέποντος!

καλημέραα


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα :) Είμαι καινούρια στο parents και θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας. Εγώ έκανα τον Σεπτέμβριο την 2η εξωσωματική μου και τώρα είμαι στην αναμονή για την χοριακή στις 11/10.Η 1η μου εξωσωματική ήταν τον Απρίλιο που μας πέρασε αλλά ήταν δυστυχώς αρνητική. Περιττό να σας πω ότι αυτή είναι η χειρότερη περίοδος της αναμονής.Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο πιο πολύ αγχώνομαι.. Μένω στην Θεσσαλονίκη και την εξωσωματική την έκανα εδώ,την πρώτη στο γένεσις και την δεύτερη στο embryolab.Αυτάαα :-):-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalhmera και απο δω !!!!!!!!

Εχω πολλες μερες να γραψω...και συγκεκριμενα απο την αρνητικη χοριακη της Δομνινας μας !!!! Ειχα αρνηση για καποιο λογο......

Οπως κ να χει καλη ωοληψια κ καλη εμβρυομεταφορα να εχετε κοριτσακια μου ! Ντινακι ο πονος ειναι λογικος κ γω ειχα μεχρι κ 1 μερα πριν την εμβρυομεταφορα !

Καλη επιτυχια σε ολες μας ....οσες εχουμε μεινει απο την ομαδα του Σεπτεμβρη δλδ !!!! Γιατι τωρα πρεπει να ανοιξετε κ την ομαδα του Οκτωβρη Νοεμβρη !!!!!!!!!

εχω ανοιξει θεμα για οκτωβρη (αυριο ωοληψια εγω) αλλα ειμαι μοναχουλα μου ακομα εκει!!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα :) Είμαι καινούρια στο parents και θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας. Εγώ έκανα τον Σεπτέμβριο την 2η εξωσωματική μου και τώρα είμαι στην αναμονή για την χοριακή στις 11/10.Η 1η μου εξωσωματική ήταν τον Απρίλιο που μας πέρασε αλλά ήταν δυστυχώς αρνητική. Περιττό να σας πω ότι αυτή είναι η χειρότερη περίοδος της αναμονής.Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο πιο πολύ αγχώνομαι.. Μένω στην Θεσσαλονίκη και την εξωσωματική την έκανα εδώ,την πρώτη στο γένεσις και την δεύτερη στο embryolab.Αυτάαα :-):-)

καλως ηρθες στην παρεα μας!!!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites

Νickat .............. 2 Χοριακή 14.10

krok79 ................1 ΩΟΛΗΨΙΑ

virgi .................2 Χοριακή 10-10-10

fani2006.............. Χοριακή

eya1980 ..........2 η ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

dinad ................1 ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Mara29 .................1 .............

Fotini7..................6 ΧΟΡΙΑΚΗ

Chryssaki...............1 καταστολή

Chemin..................2 Καταστολή!

Angel....................2 Αναμονή χοριακής 7-8/10

Renita....................1

marilou85.............ΩΟΛΗΨΙΑ

βαλε με και εμενα να μου παει γουρι..αυριο ωοληψια!


2PPVp2.png

Jt9Op2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα :) Είμαι καινούρια στο parents και θα ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας. Εγώ έκανα τον Σεπτέμβριο την 2η εξωσωματική μου και τώρα είμαι στην αναμονή για την χοριακή στις 11/10.Η 1η μου εξωσωματική ήταν τον Απρίλιο που μας πέρασε αλλά ήταν δυστυχώς αρνητική. Περιττό να σας πω ότι αυτή είναι η χειρότερη περίοδος της αναμονής.Όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο πιο πολύ αγχώνομαι.. Μένω στην Θεσσαλονίκη και την εξωσωματική την έκανα εδώ,την πρώτη στο γένεσις και την δεύτερη στο embryolab.Αυτάαα :-):-)

swan καλώς μας ήρθες! Βρήκες την κατάλληλη παρέα για να περάσει η δύσκολη περίοδος της αναμονής!!! Καλή επιτυχία με την χοριακή σου κ να δεις που αυτή σου η φορά θα είναι κ η τυχερή :)


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...