Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Ντινάκι μου σου επαναλαμβάνω.. δεν μας ενδιαφέρει η ποσότητα αλλά η ποιότητα.. Κι εγώ είχε 6 ωοθηλάκια με 5 ωάρια και 3 εμβρυάκια...

Για την κύστη τι σου είπε;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ντινάκι μου σου επαναλαμβάνω.. δεν μας ενδιαφέρει η ποσότητα αλλά η ποιότητα.. Κι εγώ είχε 6 ωοθηλάκια με 5 ωάρια και 3 εμβρυάκια...

Για την κύστη τι σου είπε;

Για την κύστη δεν μου είπε τίποτα απολύτως...απλά το σημείωσε στο χαρτί του... άρα μάλλον δεν θα είναι κάτι ανησυχητικό...νομίζω.

Αλλά αυτό που κάνω τώρα είναι φυσιολογικό? Δηλ. 12η μέρα που θα 'ναι την Δευτέρα απλά πάλι θα με δει , με υπέρηχο , αν έχω βγάλει άλλα

...αλλά οιστραδιόλη πάλι όχι. Και μου είπε να πάρω 1/2 arvecap και το άλλο μισό να το βάζω στο ψυγείο για την άλλη μέρα... Εγώ υπολόγιζα ότι αφού τελείωναν οι ενέσεις την Τρίτη...και απ΄ότι λέγατε κι εσείς 12 η μέρα περίπου ωοληψία...τώρα πάω πίσω έτσι...αλλά πιο πολύ με νοιάζει που δεν έχω πολλά... αν δεν είναι και καλής ποιότητας... είναι που είναι χάλια το σπέρμα και θα'ναι ακόμη χειρότερο...(αν δείτε τον άντρα μου πως στενοχωριέται μαζί μου) ...τώρα θα'χουμε και τα ωάρια????:evil:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό..

Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά δε νομίζω να βγουν άλλα... Αν ήσουν στις 3η ή 4η μέρα διέγερσης θα έλεγα ότι υπάρχει πιθανότητα αλλά στην 8η... Εγώ είχα ρωτήσει το δικό μου αν συνεχίζοντας τις ενέσεις βγαίνουν και άλλα εκτός από αυτά που βλέπουμε στον δεύτερο υπέρηχο.. Μου είπε όχι.. απλώς μετά οι ενέσεις βοηθούν στο να μεγαλώσουν όλα ομοιόμορφα..

Δεν τον ρώτησες πως τα βλέπει τα πράγματα;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό..

Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά δε νομίζω να βγουν άλλα... Αν ήσουν στις 3η ή 4η μέρα διέγερσης θα έλεγα ότι υπάρχει πιθανότητα αλλά στην 8η... Εγώ είχα ρωτήσει το δικό μου αν συνεχίζοντας τις ενέσεις βγαίνουν και άλλα εκτός από αυτά που βλέπουμε στον δεύτερο υπέρηχο.. Μου είπε όχι.. απλώς μετά οι ενέσεις βοηθούν στο να μεγαλώσουν όλα ομοιόμορφα..

Δεν τον ρώτησες πως τα βλέπει τα πράγματα;

....Όχι. Απλά όταν του είπα μόνο 4???? Μου είπε ,ναι δυστυχώς Κωνσταντίνα.

:? Αφού δεν πρόκειται να βγουν άλλα γιατί τότε με κρατάει με την ίδια δόση γκονάλ? Σήμερα ήταν ο 1ος υπέρηχος... Είμαι να σκάσω! Και την οιστραδιόλη γιατί δεν μου την μετράει???Όχι ακόμη ,μου είπε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντινάκι μου σε κρατάει με την ίδια δόση για να μεγαλώσουν και τα 4 ομοιόμορφα.. Για την οιστραδιόλη δεν ξέρω.. το ενδομήτριο πάντως στη μέρα της εμβρυομεταφοράς πρέπει να είναι από 9 και πάνω..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

αν και εγώ ξεκινάω αύριο με daroda βάλτε με κ εμένα στην λίστα της dream team έτσι για το καλό :)

καλή επιτυχία σε όλες


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

nickat .............. 2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elena74 ............3 ΘΑ ΔΟΥΜΕ

Δομνινα ....... ΧΟΡΙΑΚΗ 24/09

krok ................1 22-09 (περίπου )

virgi .................2 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

elafaki ..............2 Χοριακή 1.10.2010

ladida

fani2006

ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2

papaki* .............2

κουκου ..............1

eya1980 ..........1 ΧΟΡΙΑΚΗ 1/10

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

mema ................2.ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

dinad ................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Mara29 .................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Babydream.............2 Χοριακή 30.9

Fotini7..................6 ΩΟΛΗΨΙΑ

Chryssaki...............1 29.9 Ξεκινά καταστολή!!!

Chemin..................2 Καταστολή!

Renita....................1 Καταστολή


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

merciiii :)


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ντινάκι μου σε κρατάει με την ίδια δόση για να μεγαλώσουν και τα 4 ομοιόμορφα.. Για την οιστραδιόλη δεν ξέρω.. το ενδομήτριο πάντως στη μέρα της εμβρυομεταφοράς πρέπει να είναι από 9 και πάνω..

Σήμερα ήταν 10mm και κάποιο 12 , και το ενδομήτριο 7.

Link to comment
Share on other sites

Dinad σε ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκι μου...Μην έχεις άγχος ( δεν κάνει καθόλου καλό) και μή στεναχωριέσαι να δείς που όλα θα πάνε καλά..!!!! Όσο για το σπέρμα του άντρα σου μη δίνεις και πολύ βάση, άν ο εμβρυολόγος είναι καλός και το δουλέψει όλα θα πάνε καλά..εμένα το σπέρμα του δικού μου ενώ ξέραμε ότι ήταν πολύ αδύνατο και είχε μόνο ένα κινητικό , παρόλα αυτά γονιμοποιήσε 17 ωάρια και σύνολο 6 βλαστοκύστες.

DOMNA ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευακι καλη επιτυχια κ σε σενα ! Ολα θα πανε καλα, να ξεκουραζεσαι κ να μιλας στα εμβρυακια σου !

Ντινακι μου, μη στεναχωριεσαι το μονο που μας νοιαζει ειναι αυτα που εχεις να ειναι γερα !

Η οιστραρδιολη μου κανει εντυπωση που δεν στη μετραει αλλα γιατρος ειναι κ κατι θα ξερει ! Αν ομως εχεις αγωνια πηγαινε σε ενα μικροβιολογικο ζητα να σου κανουν οιστραδιολη κ αυτο ειναι ολο !

Αλλα τα ωοθηλακια σου ειναι μικρα ακομα ! Η δοση δεν χρειαζεται απαραιτητα αυξηση να ξερεις ! Μην αγχωνεσαι κοπελα μου, μονο κακο κανεις στη φαση που εισαι !

Δομνινακι τεραστια χοριακη σου ευχομαι να ειναι 4ψιφια κ ειμαι σιγουρη πως η επιτυχια σου ειναι δεδομενη !!!!

Εγω κοριτσια σημερα ολα τελεια ανεβηκε στις 2500 η οιστραδιολη μου σαββατο η ωοληψια μου κ ο Θεος βοηθος !!!!!!! 12 θα μου παρει γιατι δεν μεγαλωσαν ολα ! 16 εχω αλλα 12 θα παρει ειπε !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...