Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Νickat .............. 2 Χοριακή 14.10

krok ................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

virgi .................2 Χοριακή 10-10-10

fani2006.............. Εμβρυομεταφορά 4.10.2010

eya1980 ..........1 ΧΟΡΙΑΚΗ 1/10

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

dinad ................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Mara29 .................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Fotini7..................6 ΩΟΛΗΨΙΑ

Chryssaki...............1 29.9 Ξεκινά καταστολή!!!

Chemin..................2 Καταστολή!

Angel....................2 Αναμονή χοριακής 7-8/10

Renita....................1 Καταστολή

ΑΝΑΝΕΩΣΑ....ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ... ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΕΤΙΚΗ++++++ 290 ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:D:D:DΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ... ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Γίνεται τόσο γρήγορα η επόμενη? Τουλάχιστον έχεις έτοιμα και δεν θα ταλαιπωρηθείς πολύ και σίγουρα θα είναι η τυχερή!!!;)

Πόσο πρέπει να 'ναι η χοριακή για να την θεωρήσεις θετική???

Link to comment
Share on other sites

Νickat .............. 2 Χοριακή 14.10

krok ................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

virgi .................2 Χοριακή 10-10-10

fani2006.............. Εμβρυομεταφορά 4.10.2010

eya1980 ..........2 η ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ!!!

POULI ............... ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ

dinad ................1 ΩΟΛΗΨΙΑ (4/10)

Mara29 .................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

Fotini7..................6 ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

Chryssaki...............1 29.9 Ξεκινά καταστολή!!!

Chemin..................2 Καταστολή!

Angel....................2 Αναμονή χοριακής 7-8/10

Renita....................1 ΔΙΕΓΕΡΣΗ

marilou85.............ΩΟΛΗΨΙΑ

QUOTE]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!! ΕΓΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ. ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ... ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Λυπάμαι για τα αποτελέσματα σου Ευα μου! Μπορώ να φανταστώ πώς νιώθεις...δυστυχώς το πέρασα κι εγώ όπως και πολλές κοπέλες εδώ μέσα...Σου εύχομαι η επόμενη σου φορά να είναι η τυχερή σου!!!! Στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή!!!!


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΟΡΙΑΚΗ ΘΕΤΙΚΗ++++++ 290 ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p:D:D:DΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!!!

μπραβο σου, συγχαρητηρια, ολα καλα θα πανε θα δεις και σε 9 μηνες θα εχεις τα μωρακια σου αγκαλιτσα.....................

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια!Πήγα το πρωί για την ωοληψία..μου πήρα 6 καλά ωαριάκια...τώρα περιμένουμε να δούμε τι γονιμοποιήθηκε... Πονάω λίγο..ενώ το πρωί δεν πόναγα,μια χαρά ήμουν..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έδωσε κάτι.Μόνο κάθε 8 ώρες να βάζω κολπική κρέμα vasclor. Αισθάνομαι τραβήγματα στην δεξιά σάλπιγγα...αλλά μόνιμος ο πόνος...ενώ το πρωί δεν πόναγα.

Καλή επιτυχία και σε σένα κοριτσάκι !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σ'ευχαριστω πολυ καλη μου..

κ μενα μου εχει δωσει για οταν ερθει η στιγμη βασκλορ...καθως κ ουτροτζεσταν κ κατι αλλα χαπακια που δενθυμαμαι πως τα λενε...

εαν επιτρεπεται σε ποιον πας??


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΡΙΛΟΥ ΚΑΙ ΒΑΣΚΛΟΡ ΚΑΙ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ? ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ! ΝΑ ΧΩΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...