Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια,

Τα νέα μου, πάω για εμβρυομεταφορά τη Δευτέρα με 2 εμβρυάκια! Ξέρει μήπως καμία κοπέλα τι άδεια μπορούν να μας γράψουν από το ΙΚΑ μετά την εμβρυομεταφορά? Μέχρι τώρα έπαιρνα κανονική άδεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φωτεινή με το χαρτί από το κέντρο που επιβεβαιώνει την εμβρυομεταφορά πας στο γυναικολόγο του ΙΚΑ και σου γράφει όση άδεια θες.. Το περισσότερο που μπορεί να σου γράψει είναι 15 μέρες σύνολο, δηλαδή και τα σβκ μέσα... Για περισσότερη άδεια πρέπει να περάσεις Επιτροπή. Μια βδομάδα όμως αρκεί εκτός αν η δουλειά σου είναι ιδιαίτερα κουραστική ή επικίνδυνη!

Καλή επιτυχία Φωτεινούλα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Δομνίνα, νομίζω μία εβδομάδα είναι αρκετή (τις άλλες φορές καθόμουν 4 μέρες αλλά τώρα θα προσπαθήσω να κάτσω περισσότερο). Θα στείλω τον άντρα μου μετά την εμβρυομεταφορά στο ΙΚΑ, ελπίζω να μην έχω πρόβλημα χωρίς ραντεβού. Σε ευχαριστώ και για τις ευχές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φωτεινούλα είδες που όλα πήγαν καλά; Να έχεις πάντα πίστη!

Ναι πήγαν πολυ καλά...Ήμουν αρκετά απαισιόδοξη λόγω και προηγούμενης άσχημης εμπειρίας. Τώρα έιναι η πρώτη μου φορά μετά από τη λαπαροσκόπηση που βρήκαμε ενδομητρίωση...Γι'αυτό ανέβηκε το ποσοστό γονιμοποιημένων!! Είναι βέβαια και πάλι λίγα αλλά ελπίζω αυτή τη φορά να είναι η τυχερή!

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα χωρίς ραντεβού δεν υπάρχει περίπτωση να σου γράψει όχι την άδεια.. ούτε ασπιρίνη..

Έχουν στριμώξει πολύ τα πράγματα τώρα και χωρίς ραντεβού δεν δέχονται κανέναν.. Στο λέω αυτό γιατί έχω προσωπική εμπειρία και μάλιστα από γιατρό δικό μας του οποίου ο άνδρας μου είναι ασθενής.

Ραντεβού σε γυναικολόγο βρίσκεις αμέσως.. Κλείσε τη Δευτέρα ραντεβού...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμη και γω για αυριο !

Ειμαι αρκετα αισιοδοξη, αλλα οπως ειπαμε ειναι κρισιμο σαβ/κο για μενα ωσπου να μαθω αν κ ποσα γονιμοποιηθηκαν !!!!

Μολις περασει και αυτο το σταδιο θα ειμαι τρισευτυχισμενη !!!!

Αυριο θ απαμε στις 8 και ο Θεος βοηθος !!!!!!!!!!!

Ασε με εμενα ομως, εσυ πες μου ! Πως νοιωθεις ? Το ενστικτο τι λεει??? Το σωμα σου???

Α καλα με εμενα δεν προκειται να ξεχαστεις !!! Χαχαχχαχα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινάκι μου όπως και να αισθάνομαι, ότι και να μου λέει το σώμα μου αν δεν δω αποτέλεσμα γραμμένο στο χαρτί δεν πρόκειται να το πιστέψω!

Θα σκίσεις αύριο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχαχαχχα! Αρα για να λες ετσι εχεις δει πολλα σημαδια ! Βρε θηριο δεν μας εχεις πει ουτε ενα ! χαχαχχαχ!!!!!

Εγω παντως εχω πολυ θετικο προαισθημα για σενα, κ ειμαι σιγουρη θα ειναι 2 τα μπεμπε ! Αν οχι 3 !

Φανταζεσια θα κανεις παραια με τη πεγκουλα !1!!!!

Ευχαριστωωωωω εχω αναγκη τις ευχες σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινάκι μου από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί... Όσα να ναι ευπρόσδεκτα φτάνει να είναι γερά και να μείνουν μαζί μου και τους υπόλοιπους 9 μήνες...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νεότερο ανακοινωθέν... Μετά από επικοινωνία με τη μανούλα είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι σε λιγάκι θα φύγει από το σπίτι για να πάει να πάρει τα αποτελέσματα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νεότερο ανακοινωθέν... Μετά από επικοινωνία με τη μανούλα είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι σε λιγάκι θα φύγει από το σπίτι για να πάει να πάρει τα αποτελέσματα!

ως εδω πεταξα στη χαρα μου διαβαζοντας το, και συνεχιζοντας το ξενερωσα ! Μ εμπερδεψες κακουργα ! χαχαχαχαχ!!!!!!

Πες της μαμας να βγαλει φτερα κ να πεταξει !

Κ αφου παει η μανουλα να τα παρει, θα δεις θα ειναι το γουρι σου και τα μπεμπακια θα μεινουν μαζι σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...