Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Αχ σε ευχαριστώ δέχομαι πιέσεις από παντού για αποθηλασμό αλλά δεν το θέλω ακόμα εσένα δέχτηκε τον αποθηλασμό ή είχε ξεσπάσματα ;;;

Οχι το δεχτηκε αμεσως....θηλαζε πρωι βραδυ μονο.δεν εδειξε να στρεσαρεται καθολου ουτε ζητουσε να θηλασει.

Γεια σας κοριτσια Χριστος ανεστη! Εμεις τωρα ειμαστε στο δρομο κ επιστρεφουμε χαμος πολυ κινηση.Αχ πολυ φαι αυτες τις μερες αχ παω να ζυγιστω να δω τι βαλαμε.Κι εγω το χω νιωσει ετσι νομιζω δηλαδη,κατι χτυπηματακια αλλα οχι κ συνεχεια ακομα.Κι εγω κανω ενεσεις κ η κοιλια χαμηλα σαν να ειναι λιγο πιο σκληρη νιωθω μια δυσκολια στην ενεση αυτες τις μερες.

Εγω τις κανω γυρω απο τον αφαλό.καλα και εγω δεν το νιωθω ολη...μονο οταν ειμαι χαλαρη.


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!Πήγα γιατρο!!Όλα σουπερ δόξα τον Θεο!!Μεγαλώνει το μωρακι μου!!Είμαι πολύ χαρουμενη γιατί το είδα κ γιατί το ενοιωσα σήμερα ήδη δύο φορες!!!!!Οπότε σημαίνει ότι θα το νοιωθω πλέον όσο πάει όλο κ περισσοτερο!!Φύλλο δεν μου λέει η άτιμη....Επιμένει ότι το φύλλο το λέει στη β επιπεδου κ όχι πιο πριν.Απλά σε κάποια φάση που άνοιξε τα πόδια δεν είδα τσουτσουνι κ πήγα να τη ψαρέψω κ της είπα ότι είμαι σίγουρη ότι είναι κορη!Κ πραγματικά είμαι σιγουρη.Κ μου είπε ότι μπορεί να έχω κ δίκιο αλλά αυτή θα μου πει τι είναι στις 31 που θα ξέρει σίγουρα.


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι26 η αλήθεια είναι ότι οι υπέρηχοι ξεγελάνε μερικές φορές εδώ εχω ακούσει περίπτωση που περίμεναν αγόρι και στην γέννα ήταν κορίτσι :tongue:

Ναι ναι έχουν συμβεί πολλά γιαυτό επιμένει τόσο πολύ η γιατρός μου κ θέλει να μου πει σίγουρα στη β επιπέδου.Αχ γερά να είναι τα μωράκια μας τίποτε αλλο!!Απλα να,έχω πλέον περιέργεια κ θέλω να κάνω ονειρα!


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι έχουν συμβεί πολλά γιαυτό επιμένει τόσο πολύ η γιατρός μου κ θέλει να μου πει σίγουρα στη β επιπέδου.Αχ γερά να είναι τα μωράκια μας τίποτε αλλο!!Απλα να,έχω πλέον περιέργεια κ θέλω να κάνω ονειρα!

Σε νιώθω κι εγώ θέλω να ξέρω βρε αδερφέ να κοιτάζω τα κοριτσίστικα η τα αγοριστικα χι χι γιατί νέο μωρό έρχεται ε θα του ψωνίσω οπωσδήποτε!!


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ναι ναι έχουν συμβεί πολλά γιαυτό επιμένει τόσο πολύ η γιατρός μου κ θέλει να μου πει σίγουρα στη β επιπέδου.Αχ γερά να είναι τα μωράκια μας τίποτε αλλο!!Απλα να,έχω πλέον περιέργεια κ θέλω να κάνω ονειρα!

Γερα ναωειναι και θα κανουμε καιωτα ονειρα και τα ψωνια μας!

Σε νιώθω κι εγώ θέλω να ξέρω βρε αδερφέ να κοιτάζω τα κοριτσίστικα η τα αγοριστικα χι χι γιατί νέο μωρό έρχεται ε θα του ψωνίσω οπωσδήποτε!!

Αν ειναι κοριτσι θα γεμισουμε ροζ!κορδελιτσες κολαν κτλ τα κοριτσιστικα ειναι τρελα. Αν ειναι αγορι εννοειται θα ψωνισω καποια πραγματα αλλα καλυπτεται απο τον αδελφο του(τελη Αυγούστου γεννηθηκε...τελη σεπτεμβρη θα γεννηθει)


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια έχετε καμιά ιδέα για το πως να παροτρύνω την κόρη μου να περπατήσει χωρις να πιάνεται από κάπου ;; Περπατάει αλλά οχι μόνη της και μόλις την πιάνω από τα χεράκια στα 6-7 βήματα βάζει τον πωπω κάτω και είναι σχεδόν 16 μηνών...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια έτσι ειναι κακά τα ψέμματα!Εννοείται γερά να είναι κ δεν μας νοιάζει τίποτε άλλο αλλά θέλουμε πλέον να ξέρουμε τι έχουμε στην κοιλιτσα μας πως να το φωνάζουμε βρε αδερφε!! :D Κ όντως κ εγώ θέλω να κάνω τα ρουχακια από νωρίς όχι με την κοιλιά στο στόμα.

Enseignante εμείς της πιαναμε τα χεράκια κ απομακρυνομασταν λίγο από μπροστα της κ της τα αφήναμε κ ερχόταν να μας πιάσει οπότε έτσι άρχισε να κάνει βηματακια χωρίς να κραυιεται.


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από κιλά έχετε πάρει;; Εγώ δεν ειχα χάσει τα προηγούμενα και έχω πάρει ήδη αλλά 3 παρά τις ναυτίες και τις αναγούλες του πρώτου τριμήνου για να μην νυστάζω έτρωγα και συνεχίζω να τρώω με βλέπω να πατάω τα 100 στην γέννα :-( εσείς πόσο είστε ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΗΣΥΧΑ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΟ ΤΡΙΠΛΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΑΜΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ.KIMONANDI ΑΝΗΣΥΧΗΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΗΣ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 38+2 ΛΟΓΩ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ Κ ΕΝΕΣΕΙΣ ΕΚΑΤΣΑ 5 ΩΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ 4 ΠΛΗ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΗ.3 ΣΕ ΛΑΙΜΟ Κ 1 ΚΟΙΛΙΑ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΟ ΑΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ

Κ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΕΙΣ.

ENSEIGNATE Κ ΜΕΝΑ 16 ΜΗΝΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΦΟΒΟΤΑΝ Κ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ.ΜΘΑ ΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ Κ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΕΓΩ ΤΗΣ ΠΑΤΗΣΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΕΤΣΙ ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

enseignante πρεπει να εχω παρει 4.δεν αγχωνομαι...θα τα χασω οπως εχασα και τα πρωτα αν και ελπιζω να μην φτασω τοσα!

Ο γιος μου περπατησε οταν εστρωσα χαλια.ενιωσε ασφαλεια μαλλον.μεχρι τοτε τον κρατουσαμε απο το χερακι.καθε παιδι θελει τον χρονο του ομως...

μαρια κου για καποιες ωρες δεν τον ακουγα ως συνηθως...πηγα στη γιατρο για καρδιοτοκογραφο και ειχε αρρυθμιες.θα με εβαζε το βραδυ να γεννησω αλλα φοβοταν λογω ενεσης και με παρακολουθησε με καρδιοτοκογραφο.η αληθεια ειναι οτιφοβηθηκα πολυ!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα.εκανα την αυχενικη σημερα.1,4ειναι καλα;εχετε καθολου υγρα.εγω ναι ασπρα αλλα κ δια φανα σαν νερο.αφου καποιες φορες νομιζω πως ιδρωνω.φοβαμαι...λιγο.εχω κ ιστορικο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και χρονια πολλα.εκανα την αυχενικη σημερα.1,4ειναι καλα;εχετε καθολου υγρα.εγω ναι ασπρα αλλα κ δια φανα σαν νερο.αφου καποιες φορες νομιζω πως ιδρωνω.φοβαμαι...λιγο.εχω κ ιστορικο.

Εγώ και υγρά έχω και μικρόβιο στον κόλπο και θα πάρω αντιβίωση σιγά βάζε ένα σερβιετάκι εγώ αλλάζω 2 φορές την ημέρα για πες εσύ από κιλά πως είσαι ;; Η αυχενική σου νομίζω είναι σούπερ ;)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

enseignante πως ειναι τα υγρα σου...διαφανα ,πηχτα,ασπρα;εγω για μικροβιο ελεγχω τον κολπο μια φορα την εβδομαδα.χρησιμοποιω στικ σαν μπετονετα.αν uπαρχει μικροβιο αλλαζει το ph του κολπου.τα στικ μετρανε το ph.απο κιλα παροτι ειμαι στο σπιτι συνεχεια,δεν κανω τιποτα μονο φαγητο...εχω χασει.64 κιλα ειμαι.περυσι βεβαια 64 κιλα ημουν στην 20 εβδομαδα και τωρα στην 13.ειχα ανεβοκατεβασματα με το θυρεοειδη και ημουν μονιμως φουσκομενη το προηγουμενο διαστημα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...