Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Γειά σας κοριτσια!!Είμαι μαμά μιας υπεροχής κόρης κ είμαι έγκυος στο δεύτερο!Σήμερα είμαι ακριβώς 15 εβδομαδων κ έχω πητ 16 Οκτωβριου!Με το καλό σε όλες μας!!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σε άλλο φόρουμ με κοπέλες συνεγκυουλες κ πραγματικά ήταν πολύ ευχάριστο που τα περνούσαμε όλα παρεα!Θα χαρώ πολύ να το ξανά ζήσω αυτο,δίνει μεγάλη δυναμη!!

Με το καλο χριστινα!καλως ηρθες!στο γιο μου ημουν στις μανουλες αυγουστου 2014.εχουμε γινει φιλες και εχουμε πιει καφε αθηνα,θεσσαλονικη και βολο.οντως ειναι συγκινητικο και βοηθαει η μια την αλλη!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Χριστινάκι και με το καλό το μωράκι σου να σου ζήσει η κορούλα ...και εγώ είμαι μανούλα δύο αγοριών και περιμένω το τριτο μου σήμερα διανειω την 18 βδομάδα


Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites

Με το καλο χριστινα!καλως ηρθες!στο γιο μου ημουν στις μανουλες αυγουστου 2014.εχουμε γινει φιλες και εχουμε πιει καφε αθηνα,θεσσαλονικη και βολο.οντως ειναι συγκινητικο και βοηθαει η μια την αλλη!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου κ εσύ με το καλο!!Να χαίρεσαι τον γιο σου!!Ναι κ η εγκυμοσύνη κυλάει πιο όμορφα με παρεα!Κ το άγχος μειωνεται.


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Χριστινάκι και με το καλό το μωράκι σου να σου ζήσει η κορούλα ...και εγώ είμαι μανούλα δύο αγοριών και περιμένω το τριτο μου σήμερα διανειω την 18 βδομάδα

Γειά σου τρελό μαμά!!Να σου ζήσουν τα αγόρια σου κ με το καλό κ το τρίτο μωράκι σου!!


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου trelomama91 καλώς μας ήρθες σε αυτό το μωράκι σου έχετε μάθει φύλο ;; Εμείς όχι ακόμα εγώ περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου από Αθήνα μας έρχεσαι ;;; Μου άρεσε πολύ το νικ σου :tongue:

kimonandi έχεις πάει Βόλο ρε θηρίο για έναν καφέ;; Αυτά είναι άμα ταιριάξατε με τις άλλες μανούλες είναι πολύ θετικό γιατί καμιά φορά δεν ταιριάζουμε με όλους εγώ πχ δεν έχω ιδιαίτερη επαφή με τις μαμάδες Ιανουαρίου του '15...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Enseignante έχεις αγωνία για το φυλλο?Εγώ έχω πλέον πολυ!Θέλω να μάθω για να αρχίσω να κάνω σχέδια!Θέλεις αγοράκι η κοριτσακι?Η δεν σε ενδιαφέρει?

Οι υπόλοιπες τι κανετε πως ειστε?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου trelomama91 καλώς μας ήρθες σε αυτό το μωράκι σου έχετε μάθει φύλο ;; Εμείς όχι ακόμα εγώ περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου από Αθήνα μας έρχεσαι ;;; Μου άρεσε πολύ το νικ σου :tongue:

kimonandi έχεις πάει Βόλο ρε θηρίο για έναν καφέ;; Αυτά είναι άμα ταιριάξατε με τις άλλες μανούλες είναι πολύ θετικό γιατί καμιά φορά δεν ταιριάζουμε με όλους εγώ πχ δεν έχω ιδιαίτερη επαφή με τις μαμάδες Ιανουαρίου του '15...

σας ευχαριστώ πολύ ...όχι δεν μάθαμε τι είναι μας είπε βέβαια στην αυχενικη ότι βλέπει να ειναι αγόρι αλλά δεν το έχουμε σιγουρέψεί χωρίς β επιπέδου 10 Μαΐου οπότε πρώτα ο Θεός θα μαθουμε

Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites

Enseignante έχεις αγωνία για το φυλλο?Εγώ έχω πλέον πολυ!Θέλω να μάθω για να αρχίσω να κάνω σχέδια!Θέλεις αγοράκι η κοριτσακι?Η δεν σε ενδιαφέρει?

Οι υπόλοιπες τι κανετε πως ειστε?

Χριστινάκι εγώ πάντως έχω πολύ αγωνία χαχαχχαχ μετά από δύο γιους θέλω αν δω τι είναι το τριτο


Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Enseignante έχεις αγωνία για το φυλλο?Εγώ έχω πλέον πολυ!Θέλω να μάθω για να αρχίσω να κάνω σχέδια!Θέλεις αγοράκι η κοριτσακι?Η δεν σε ενδιαφέρει?

Οι υπόλοιπες τι κανετε πως ειστε?

Κι εγώ θέλω να μάθω για να ξέρω ποια ρούχα να κοιτάζω τα κοριτσίστικα ή τα αγορίστικα άσε που θέλω να ξέρω και τι ανθρωπάκι μεγαλώνει μέσα μου :rolleyes::rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Χριστινάκι εγώ πάντως έχω πολύ αγωνία χαχαχχαχ μετά από δύο γιους θέλω αν δω τι είναι το τριτο

Το δεύτερο αγοράκι σου είναι μικρούλι καλέ ακόμα έμεινες τσακ μπαμ έγκυος ε ;; Θα έχουν 1 χρόνο διαφορά καλό κουράγιο μας εύχομαι :tongue:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Τρελό μαμά Εντάξει λογικό μετά από δύο γιους να έχεις αγωνία :D Αντε κοντεύεις να μάθεις σίγουρα τι περιμενεις!

Enseignante σε καταλαβαίνω!Θέλω πλέον να μάθω!Ποτε έχεις ραντεβού?Θα σου πει το φύλλο τοτε?Εγώ κορίτσια έχω την άλλη Τρίτη ν η πλάκα είναι ότι θα έχει γενέθλια κ ο άντρας μου!Κ θα ήθελα πολύ να το μάθουμε εκείνη τη μέρα :D


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο αγοράκι σου είναι μικρούλι καλέ ακόμα έμεινες τσακ μπαμ έγκυος ε ;; Θα έχουν 1 χρόνο διαφορά καλό κουράγιο μας εύχομαι :tongue:

Ναι ναι νσι είναι πολύ κοντά τα μικρα μου


Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τρελό μαμά Εντάξει λογικό μετά από δύο γιους να έχεις αγωνία :D Αντε κοντεύεις να μάθεις σίγουρα τι περιμενεις!

Enseignante σε καταλαβαίνω!Θέλω πλέον να μάθω!Ποτε έχεις ραντεβού?Θα σου πει το φύλλο τοτε?Εγώ κορίτσια έχω την άλλη Τρίτη ν η πλάκα είναι ότι θα έχει γενέθλια κ ο άντρας μου!Κ θα ήθελα πολύ να το μάθουμε εκείνη τη μέρα :D

Δεν ξέρω ακόμα πότε θα πάω αλλά έτσι κι αλλιώς στην β'επιπέδου νομίζω φαίνεται ξεκάθαρα το φύλο εσύ ξέρεις που θα γεννήσεις ;; Εγώ σκέφτομαι για το μητέρα εκεί είχα γεννήσει και την κόρη μου ακόμα είμαι σε σκέψεις βέβαια...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...