Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Χαχαχα το έπιασαν οι ντροπές ε?Τη β επιπεδου έχεις στις 12 Μαΐου?

Β επιπεδου θα κανω 5-10 ιουνιου.προγραμματισμενο ραντεβου στη γιατρο μου εχω 11/5

Εσπασαν τα νερά στην 26.εμεινα μέχρι την 29στο νοσοκομείο όπου κ γεννησα.το μωρό έζησε 22μέρες.ενω γεννήθηκε καλά ένα ενδοσοκομειακο μικρόβιο το διελυσε.δεν έχω βρει το λόγω που έσπασαν τανερα.τυχαιο γεγονός λένε οι γιατροί.προσεχω πολύ τώρα.βασικα δεν κάνω τίποτα αν κ οι Γερμανοί θέλουν να κάνουμε σπορ.εχω ένα χρόνο και 4μήνες που μένω Μονιμαπαντρευτηκα κ ακολούθησα τον καλό μου.σπουδασε κ δουλεύει εδώ.ελπιζουμε πώς δεν θα μείνουμε για πολύ.δυστυχως δεν μιλαω τη γλώσσα είμαι κ κλεισμένη στο σπίτι κ δεν μποω να δικτυωθω.μενω στο ulm.

Δεν εχω λογια... Ευχομαι μα παρεις στην αγκαλια σου ενα γερο παιδακι!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πηγα για πασχα 2015 στην ελλαδα.κανω τον β επιπεδου στην αθηνα και μετα α αρχιζω να χανω υγρα.την πρωτομαγια εσπασαν τα νερα...εννοειται πως το δραμα ολοκληρωθηκε στην ελλαδα.η εγκυμοσυνη ειναι οτι πιο φυσιολογικο...αλλα ολα αυτα που ειδα στο νοσοκομειο αλλα και στη μοναδα των προωρων δεν περιγραφονται.δεν πανε παντα ολα καλα παντα αλλα ευτυχως δεν ειναι ο κανονας.

Αυτό που είπες όμως ότι συνέβη σε σένα είναι ενδοσοκομειακο μικρόβιο σωστα?Δλδ ήταν από λάθος του νοσοκομειου?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι καμια σχεση.εγω δεν πηρα μικροβιο οσο ημουν στο νοσοκομειο.το παιδι πηρα 4 μερες μετα τη γεννηση του.αυτα συμβαινουν κ σε ενηληκες μετα απο χειρουργεια κτλ.το μωρο ηταν προωρο δεν ειχε ανοσοποιητικο για να αντιμετωπισει οποιαδηποτε λοιμωξη...ποσο μαλλον ενα μικροβιο ισχυρο που μπορει να διαλυσει αθλητη.τα ενδοσοκομειακα δυσκολα αντιμετωπιζονται με αντιβιωση γιατι ειναι πολυ ανθεκτικα.γιαθτο μην παιρνετε αντιβιωση για βλακειες.

Link to comment
Share on other sites

οχι καμια σχεση.εγω δεν πηρα μικροβιο οσο ημουν στο νοσοκομειο.το παιδι πηρα 4 μερες μετα τη γεννηση του.αυτα συμβαινουν κ σε ενηληκες μετα απο χειρουργεια κτλ.το μωρο ηταν προωρο δεν ειχε ανοσοποιητικο για να αντιμετωπισει οποιαδηποτε λοιμωξη...ποσο μαλλον ενα μικροβιο ισχυρο που μπορει να διαλυσει αθλητη.τα ενδοσοκομειακα δυσκολα αντιμετωπιζονται με αντιβιωση γιατι ειναι πολυ ανθεκτικα.γιαθτο μην παιρνετε αντιβιωση για βλακειες.

Μαλιστα..Τι να πω κορίτσι μου..Σου εύχομαι να πάρεις το μωράκι σου αυτό γερό στην αγκαλιά σου κ όλα να πάνε καλα!Κ θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορα.

Οι υπόλοιπες τι κανετε?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΣΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕΧΡΙ Κ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΦΙΚΟΥΣ ΣΠΑΣΜΟΥΣ.ΕΚΑΤΣΕ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΝΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ.ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ.Κ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ.ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΜΙΑ.ΠΗΡΕ ΛΟΙΜΩΞΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΜΕΝΝ ΙΑΣΩ Κ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ.ΠΑΙΡΝΑΜΕ 2 ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ ΩΣΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΓΟΝΙΔΙΑΚΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΚ ΝΕΟΥ ΜΕΤΑΛΛΑΓΝΕΝΟ ΓΟΝΙΔΙΟ ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ Κ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Κ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ

ΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΜΑ.ΝΙΩΣΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΕΓΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΝΙΩΘΩ.ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΣΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ.Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕΧΡΙ Κ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΒΡΕΦΙΚΟΥΣ ΣΠΑΣΜΟΥΣ.ΕΚΑΤΣΕ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΝΝ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ.ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ.Κ ΑΚΡΗ ΚΑΜΙΑ.ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΜΙΑ.ΠΗΡΕ ΛΟΙΜΩΞΗ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΜΕΝΝ ΙΑΣΩ Κ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΛΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ.ΠΑΙΡΝΑΜΕ 2 ΦΑΡΜΑΚΑΚΙΑ ΩΣΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΓΟΝΙΔΙΑΚΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΚ ΝΕΟΥ ΜΕΤΑΛΛΑΓΝΕΝΟ ΓΟΝΙΔΙΟ ΕΠΙΛΗΨΙΑΣ.ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΑΚΙ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ Κ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ Κ ΤΗΝ ΒΟΗΘΑΕΙ

ΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΜΑ.ΝΙΩΣΑΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ?ΕΓΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΝΙΩΘΩ.ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΑ 16 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ.

Αυτό σκεφτόμουν κ εγώ σήμερα!Είμαι 15+5 κ εκεί που ξαπλωνα ανασκελα ένοιωσα ένα γαργαλητο το οποίο μου είναι πολύ γνώριμο από την πρώτη εγκυμοσύνη!Κ από το ένστικτο πιστεύω ότι ήταν το νινι!Είναι νωρίς λετε?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας εγκυουλες!Τι κάνετε?Χρόνια πολλα!!Χριστός ανεστη!Πώς τα περασατε?Εμείς είμαστε καλα περάσαμε πολύ ωραία σκασαμε από το φαγητό κλασικα!Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού κ θα μπω μετά να σας πω τα νέα μου!Ανυπομονώ απίστευτα,έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το μωρακι μου...Κ αν μας αφήσει θα δούμε κ τι έχει ανάμεσα στα ποδαράκια του χιχιχι!Αντε να αρχίσω να το νοιωθω καθημερινά να ηρεμω...Εσεις πως ειστε?Εν τω μεταξύ έχω παχύνει κ η κοιλια κάνει μπαμ..Αλλά είναι μαλακή ακομη.Εσάς πότε άρχισε να σκληραινει?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου χρόνια πολλά εμείς γυρίσαμε σήμερα γιατί είχα χθες λίγες καφέ κηλίδες και έτσι πήγα να με δει ο γιατρος σήμερα ξεκίνησα utrogestan και μαγνήσιο προληπτικά ευτυχώς η αποκόλληση που μου βρήκε είναι μικρή και μέχρι στιγμής δεν ξαναείδα καφέ θα με ξαναδεί την Πέμπτη μέχρι τότε μου είπε ξεκούραση οχι δουλειές και προτιστως ανεβασμένη ψυχολογία δηλαδή να αποφεύγω να με στεναχωρούν... Εσείς τι κάνετε ;;;

Α επίσης μου είπε ότι ο τράχηλος μου ειναι μια χαρά όποτε είναι αισιόδοξος πως θα κλείσει η αποκόλληση αυτά από εμένα :rolleyes:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Χρόνια πολλά,Χριστός ανέστη!

Περασαμε τελεια αλλα κουραστηκα πολύ!σημερα αρχισα να συνερχομαι!

[QUOTE=enseignante;2569512]Καλησπέρα κορίτσια μου χρόνια πολλά εμείς γυρίσαμε σήμερα γιατί είχα χθες λίγες καφέ κηλίδες και έτσι πήγα να με δει ο γιατρος σήμερα ξεκίνησα utrogestan και μαγνήσιο προληπτικά ευτυχώς η αποκόλληση που μου βρήκε είναι μικρή και μέχρι στιγμής δεν ξαναείδα καφέ θα με ξαναδεί την Πέμπτη μέχρι τότε μου είπε ξεκούραση οχι δουλειές και προτιστως ανεβασμένη ψυχολογία δηλαδή να αποφεύγω να με στεναχωρούν... Εσείς τι κάνετε ;;;

Α επίσης μου είπε ότι ο τράχηλος μου ειναι μια χαρά όποτε είναι αισιόδοξος πως θα κλείσει η αποκόλληση αυτά από εμένα :rolleyes:

Φανταζομαι τρομαρα που πηρες!στο γιο μου ειχα μεγαλη αποκολληση με πολυ αιμα και μια χαρα εφυγε!προσεχε να μη σηκωνεις βαρος και να μην κουραζεσαι!

Γειά σας εγκυουλες!Τι κάνετε?Χρόνια πολλα!!Χριστός ανεστη!Πώς τα περασατε?Εμείς είμαστε καλα περάσαμε πολύ ωραία σκασαμε από το φαγητό κλασικα!Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού κ θα μπω μετά να σας πω τα νέα μου!Ανυπομονώ απίστευτα,έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το μωρακι μου...Κ αν μας αφήσει θα δούμε κ τι έχει ανάμεσα στα ποδαράκια του χιχιχι!Αντε να αρχίσω να το νοιωθω καθημερινά να ηρεμω...Εσεις πως ειστε?Εν τω μεταξύ έχω παχύνει κ η κοιλια κάνει μπαμ..Αλλά είναι μαλακή ακομη.Εσάς πότε άρχισε να σκληραινει?

Περιμενουμε νεα σου!εγω εχω αρχισει και το νιωθω,οταν ειμαι χαλαρη!η κοιλια μου αρχισε να φαινεται και ειναι χαλαρη ακομα(ευτυχως γιατι κανω ενεσεις).οσοι δε ξερουν οτι ειμαι εγκυος δεν το καταλαβαινουν ακομα.


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

kimonandi στην κόρη μου δεν είχα κανένα παρατράγουδο ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχω ξαναδεί τίποτα εύχομαι να ξαναδώ στην γέννα πια... Αν επιτρέπεται τον γιο που λες ότι είχες αποκόλληση σε πόσες εβδομάδες τον γέννησες ;;; Έχω την εντύπωση ότι τα αγόρια είναι πιο ευαίσθητα να το πω μπορεί να είναι και η ιδέα μου... Γιατί κανεις ενέσεις βρε;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kimonandi στην κόρη μου δεν είχα κανένα παρατράγουδο ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχω ξαναδεί τίποτα εύχομαι να ξαναδώ στην γέννα πια... Αν επιτρέπεται τον γιο που λες ότι είχες αποκόλληση σε πόσες εβδομάδες τον γέννησες ;;; Έχω την εντύπωση ότι τα αγόρια είναι πιο ευαίσθητα να το πω μπορεί να είναι και η ιδέα μου... Γιατί κανεις ενέσεις βρε;;

39 εβδομαδων λογω περιτυλιξης του λωρου γεννησα με καισαρική!ισως ισχυει αυτο...στο γιο μου προσεχα πολυ!τωρα μερικες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος και κανω παλικαριες.

Ενεσεις αντιπηκτικες κανω ,εχω ιστορικο αποβολων και ο αιματολογος μου ειπε να κανω ενεσεις αν και δεν εχω θρομβοφιλια στους 3 βασικους τυπους!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

39 εβδομαδων λογω περιτυλιξης του λωρου γεννησα με καισαρική!ισως ισχυει αυτο...στο γιο μου προσεχα πολυ!τωρα μερικες φορες ξεχναω οτι ειμαι εγκυος και κανω παλικαριες.

Ενεσεις αντιπηκτικες κανω ,εχω ιστορικο αποβολων και ο αιματολογος μου ειπε να κανω ενεσεις αν και δεν εχω θρομβοφιλια στους 3 βασικους τυπους!

Α μάλιστα κατάλαβα τώρα σου έχουν πει το φύλο ;;; Εμείς θα το δούμε πάλι την Πέμπτη εγώ θηλάζω κιόλας δεν έχω και βοήθεια και ο άντρας μου από αύριο επιστρέφει στην δουλειά είναι ολίγον τρελοκομείο η κατάσταση...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα κατάλαβα τώρα σου έχουν πει το φύλο ;;; Εμείς θα το δούμε πάλι την Πέμπτη εγώ θηλάζω κιόλας δεν έχω και βοήθεια και ο άντρας μου από αύριο επιστρέφει στην δουλειά είναι ολίγον τρελοκομείο η κατάσταση...

Στην Αυχενική ο γιατρος ειπε μαλλον κοριτσι.η γιατρος μου δεν μπορουσε να δει φυλο!12/5 εχω ραντεβου ,ισως μαθουμε φυλο.

Καταλαβα...μπραβο που θηλαζεις ακομα!εγω 11 μηνες τον θήλασα τον γιο μου!οσο μπορεις ξεκουρασου!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στην Αυχενική ο γιατρος ειπε μαλλον κοριτσι.η γιατρος μου δεν μπορουσε να δει φυλο!12/5 εχω ραντεβου ,ισως μαθουμε φυλο.

Καταλαβα...μπραβο που θηλαζεις ακομα!εγω 11 μηνες τον θήλασα τον γιο μου!οσο μπορεις ξεκουρασου!

Αχ σε ευχαριστώ δέχομαι πιέσεις από παντού για αποθηλασμό αλλά δεν το θέλω ακόμα εσένα δέχτηκε τον αποθηλασμό ή είχε ξεσπάσματα ;;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια Χριστος ανεστη! Εμεις τωρα ειμαστε στο δρομο κ επιστρεφουμε χαμος πολυ κινηση.Αχ πολυ φαι αυτες τις μερες αχ παω να ζυγιστω να δω τι βαλαμε.Κι εγω το χω νιωσει ετσι νομιζω δηλαδη,κατι χτυπηματακια αλλα οχι κ συνεχεια ακομα.Κι εγω κανω ενεσεις κ η κοιλια χαμηλα σαν να ειναι λιγο πιο σκληρη νιωθω μια δυσκολια στην ενεση αυτες τις μερες.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...