Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!Μια χαρα ολα τα νεα σας ε;Εμας ηταν ελαφρως αυξημενη η αυχενικη ολα τα αλλα φυσιολογικα και ειμαι καπως αγχωμενη αν κ ο γιατρος ειναι πολυ αισιοδοξος κ μου λεει οτι το βλεπει υγιεστατο.Τι να πω μακαρι...Μαλλον ομως θα κανω αμνιο για σιγουρα.Φυλο δε μαθαμε εχω τωρα την Παρασκευη γιατρο για να δουμε θα δουμε τιποτα....Εχω κι εγω την αισθηση οτι αραια κ που νιωθω κατι χαμηλα αλλα δεν παιρνω κ ορκο οτι ειναι το μωρο

Καλημέρα!ποσο ηταν η αυχενικη σου; το ποσοστο βγηκε απο ενδειξη του εμβρυου ή της papp-a; σορυ για τις απανωτες ερωτησεις...στον γιο μου ειχα και εγω θεμα και εκανα αμνιο!ολα πηγαν καλα!

Ευχομαι το ιδιο και σε σενα!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!ποσο ηταν η αυχενικη σου; το ποσοστο βγηκε απο ενδειξη του εμβρυου ή της papp-a; σορυ για τις απανωτες ερωτησεις...στον γιο μου ειχα και εγω θεμα και εκανα αμνιο!ολα πηγαν καλα!

Ευχομαι το ιδιο και σε σενα!

Η αυχενικη ηταν 3,οριακα αυξημενη μου την ειπε ο γιατρος κ οτι δεν τον ανησυχει ιδιαιτερα.Το ποσοστο δε βγηκε κ αυτο καλο γτ ηταν λιγο χαμηλες οι ορμονες κ οι 2 κατω απο 1.Βγηκε 1:62 αλλα ειχα κ χαμηλη προυπαρχουσα πιθανοτητα 1:120 κ πιστευει ο γιατρος οτι φταιει κι αυτο που ειναι χαμηλο.Οπως κ να χει μετα το πασχα θα μαθω απλα το σκεφτομαι συνεχεια


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Η αυχενικη ηταν 3,οριακα αυξημενη μου την ειπε ο γιατρος κ οτι δεν τον ανησυχει ιδιαιτερα.Το ποσοστο δε βγηκε κ αυτο καλο γτ ηταν λιγο χαμηλες οι ορμονες κ οι 2 κατω απο 1.Βγηκε 1:62 αλλα ειχα κ χαμηλη προυπαρχουσα πιθανοτητα 1:120 κ πιστευει ο γιατρος οτι φταιει κι αυτο που ειναι χαμηλο.Οπως κ να χει μετα το πασχα θα μαθω απλα το σκεφτομαι συνεχεια

Σε καταλαβαίνω απολυτα!2.9 ειχε ο μικρος. Εγω εκανα την β επιπεδου και αμνιο.ο γιατρος ειχε πει οτι βλεπει υγιεστατο μωρο αλλα εγω απο το αγχος μου του ειπα να κανουμε αμνιο να ηρεμησουμε.

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειμαστε παρομοιες περιπτωσεις.Τα ιδια μου λεει ο γιατρος.Μακαρι να εχω τα ιδια αποτελεσματα με σενα.Γενικα οτι κ αν εχω δει στο ιντερνετ με αυχενικες μεχρι 3,5 ολα πηγαν καλα τι στο καλο τοσο εξαιρεση να ειμαι. Και το γαμωτο στην υποθεση ειναι οτι εκανα τροφοβλαστη την προηγουμενη βδομαδα για να μαθω αμεσα αλλα δεν ηταν καλο το υλικο κ δεν μπορεσαν να βγαλουν αποτελεσμα κ μου ειπε ο γιατρος να κανω αμνιο καλυτερα να μη με ξανατρυπησει τωρα κ το ρισκαρουμε.Εζησα 3 τραγικες μερες απο θεμα αγχους κ τιποτα.Θα δειξει...


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειμαστε παρομοιες περιπτωσεις.Τα ιδια μου λεει ο γιατρος.Μακαρι να εχω τα ιδια αποτελεσματα με σενα.Γενικα οτι κ αν εχω δει στο ιντερνετ με αυχενικες μεχρι 3,5 ολα πηγαν καλα τι στο καλο τοσο εξαιρεση να ειμαι. Και το γαμωτο στην υποθεση ειναι οτι εκανα τροφοβλαστη την προηγουμενη βδομαδα για να μαθω αμεσα αλλα δεν ηταν καλο το υλικο κ δεν μπορεσαν να βγαλουν αποτελεσμα κ μου ειπε ο γιατρος να κανω αμνιο καλυτερα να μη με ξανατρυπησει τωρα κ το ρισκαρουμε.Εζησα 3 τραγικες μερες απο θεμα αγχους κ τιποτα.Θα δειξει...

Ελα ρε...περασες το αγχος χωρις αποτελεσμα!μονο προσεχε τι διαβαζεις στο ιντερνετ γιατι μπορει να αγχωθεις χωρις λογο!υομονη!ολα καλα θα πανε!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγαμε γιατρο σημερα,ολα καλα και ειναι κ 4μερες μεγαλυτερο.Με βγαζει 16 κ 1 και ειναι μαλλον κοριτσακι.Αχ μακαρι να πανε ολα καλα κ με την αμνιο να μπορεσω να το απολαυσω επιτελους.


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΦΟΒΙΖΟΥΝ.LAZARISKA ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Ο ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΑΤΩ ΤΟΥ 3,5 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ Κ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΩ ΤΟΥ 2,5.ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι πολυ μεγαλη,32, αλλα εχω ιστορικο.Δυστυχως πριν τη μικρη μου το ζησαμε κι αυτο ειχαμε συνδρομο αλλα τοτε ηταν ολη η αυχενικη τραγικη,ολοι οι δεικτες χαλια.Τελος παντων γι αυτο φοβαμαι πολυ ελπιζω να μην το ξαναζησω...ειμαι αισιοδοξη


U38hp2.png?t=1&pjiKwwCp   Daisypath - (Ugi0)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι πολυ μεγαλη,32, αλλα εχω ιστορικο.Δυστυχως πριν τη μικρη μου το ζησαμε κι αυτο ειχαμε συνδρομο αλλα τοτε ηταν ολη η αυχενικη τραγικη,ολοι οι δεικτες χαλια.Τελος παντων γι αυτο φοβαμαι πολυ ελπιζω να μην το ξαναζησω...ειμαι αισιοδοξη

Εννοειται οτι θα εισαι αισιοδοξη!!!

Λογικο και το αγχος σου αλλα να σκεφτεσαι θετικα!ο γιατρος σου ειναι αισιοδοξος!μηπως να πηγαινατε σε εμβρυοκαρδιολογο;ρωτησε το γιατρο σου...στον μικρο μας ειχε στειλει η γιατρος μου!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κοριτσια!!Είμαι μαμά μιας υπεροχής κόρης κ είμαι έγκυος στο δεύτερο!Σήμερα είμαι ακριβώς 15 εβδομαδων κ έχω πητ 16 Οκτωβριου!Με το καλό σε όλες μας!!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σε άλλο φόρουμ με κοπέλες συνεγκυουλες κ πραγματικά ήταν πολύ ευχάριστο που τα περνούσαμε όλα παρεα!Θα χαρώ πολύ να το ξανά ζήσω αυτο,δίνει μεγάλη δυναμη!!


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια!!Είμαι μαμά μιας υπεροχής κόρης κ είμαι έγκυος στο δεύτερο!Σήμερα είμαι ακριβώς 15 εβδομαδων κ έχω πητ 16 Οκτωβριου!Με το καλό σε όλες μας!!!Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήμουν σε άλλο φόρουμ με κοπέλες συνεγκυουλες κ πραγματικά ήταν πολύ ευχάριστο που τα περνούσαμε όλα παρεα!Θα χαρώ πολύ να το ξανά ζήσω αυτο,δίνει μεγάλη δυναμη!!

Καλώς μας ήρθες πόσο είναι η κορούλα σου ;; Η δικιά μου είναι 15 μηνών και τώρα περιμένω το δεύτερο μωράκι μου σε ποιο φόρουμ έγραφες μηπως στο μωράκια.gr ;;; Το ξέρω αυτό το φόρουμ εκτος αν λες άλλο :tongue: Φύλο έχετε μάθει για το μωράκι σας εμείς οχι ακόμα..


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες πόσο είναι η κορούλα σου ;; Η δικιά μου είναι 15 μηνών και τώρα περιμένω το δεύτερο μωράκι μου σε ποιο φόρουμ έγραφες μηπως στο μωράκια.gr ;;; Το ξέρω αυτό το φόρουμ εκτος αν λες άλλο :tongue: Φύλο έχετε μάθει για το μωράκι σας εμείς οχι ακόμα..

Τον Αύγουστο θα γίνει 3 χρονων!!Στο είμαι μαμά έγραφα αλλά δυστυχώς εκλεισε το φορουμ...Όχι δε μαθαμε ακόμη φυλλο!Έχω ραντεβού 3 Μαΐου κ θα είμαι 16+2 κ ελπίζω να μαθουμε!!


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...