Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω ακόμα πότε θα πάω αλλά έτσι κι αλλιώς στην β'επιπέδου νομίζω φαίνεται ξεκάθαρα το φύλο εσύ ξέρεις που θα γεννήσεις ;; Εγώ σκέφτομαι για το μητέρα εκεί είχα γεννήσει και την κόρη μου ακόμα είμαι σε σκέψεις βέβαια...

Ζω στη Γερμανία!Κ θα γεννήσω στο νοσοκομείο που γέννησα κ την κόρη μου είμαι πολύ ικανοποίημενη.Γεννησες φυσιολογικά η με καισαρική το πρώτο?


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζω στη Γερμανία!Κ θα γεννήσω στο νοσοκομείο που γέννησα κ την κόρη μου είμαι πολύ ικανοποίημενη.Γεννησες φυσιολογικά η με καισαρική το πρώτο?

Φυσιολογικά με επισκληρίδειο τώρα αν όλα πάνε καλά θα δοκιμάσω χωρίς άλλαξα και γιατρό ο προηγούμενος δεν μου άρεσε καθόλου και έπαιρνε και ένα σκασμό λεφτά...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικά με επισκληρίδειο τώρα αν όλα πάνε καλά θα δοκιμάσω χωρίς άλλαξα και γιατρό ο προηγούμενος δεν μου άρεσε καθόλου και έπαιρνε και ένα σκασμό λεφτά...

Κ εγώ φυσιολογικά με επισκληριδιο.Να σε ρωτησω,εσένα σου βάλανε δόσεις για τις εξωθησεις?Δλδ πονεσες στις εξωθησεις?Εμένα δε μου βάλανε αλλη γιατί ήθελαν λέει να νοιωθω για να σπρώχνω..Οπότε πονεσα κανονικά στις εξωθησεις.


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ φυσιολογικά με επισκληριδιο.Να σε ρωτησω,εσένα σου βάλανε δόσεις για τις εξωθησεις?Δλδ πονεσες στις εξωθησεις?Εμένα δε μου βάλανε αλλη γιατί ήθελαν λέει να νοιωθω για να σπρώχνω..Οπότε πονεσα κανονικά στις εξωθησεις.

Πόναγα αλλά οχι να πεθαίνω το κεφάλι το κατάλαβα πάντως όταν βγήκε αυτή την φορά δεν θέλω να κάνω γιατί ήμουν σαν πρεζόνι


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πόναγα αλλά οχι να πεθαίνω το κεφάλι το κατάλαβα πάντως όταν βγήκε αυτή την φορά δεν θέλω να κάνω γιατί ήμουν σαν πρεζόνι

εγώ δεν έκανα αεπισκληριδιο στο δευετερο τοκετό 25 λεπτών σπάσανε τα νερα 8:10 8:20 ειμουν νόσοκομειο 8:30 είχα 5 διαστολή 8::44 είχα γέννηση δεν πρόλαβα να κάνω κιχ ...Ούτε επισκληριδιο

Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έκανα αεπισκληριδιο στο δευετερο τοκετό 25 λεπτών σπάσανε τα νερα 8:10 8:20 ειμουν νόσοκομειο 8:30 είχα 5 διαστολή 8::44 είχα γέννηση δεν πρόλαβα να κάνω κιχ ...Ούτε επισκληριδιο

Αχ υπέροχος τοκετός εσύ σε ποιο μαιευτήριο θα γεννήσεις ;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Enseignante αλήθεια ε?Μπράβο σου που δε φοβάσαι χωρις.επισκληριδιο!Εγώ θέλω πάλι οπωσδήποτε αλλά ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται να όπως π.χ στην τρελομαμα,μπορει να γίνουν όλα γρήγορα κ να μην προλαβω.

Τρελομαμα τελεια,τσακ μπαμ είναι το καλύτερο,ελπίζω κ εγώ να γεννήσω πιο γρήγορα από το πρώτο που έκανα μια μέρα με πονους....


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Enseignante αλήθεια ε?Μπράβο σου που δε φοβάσαι χωρις.επισκληριδιο!Εγώ θέλω πάλι οπωσδήποτε αλλά ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται να όπως π.χ στην τρελομαμα,μπορει να γίνουν όλα γρήγορα κ να μην προλαβω.

Τρελομαμα τελεια,τσακ μπαμ είναι το καλύτερο,ελπίζω κ εγώ να γεννήσω πιο γρήγορα από το πρώτο που έκανα μια μέρα με πονους....

Και εγω το πρώτο 25 ώρες έκανα .........νσι ωραισ βα γέννας έτσι γρήγορα αλλά ταλεποριθηκε η μήτρα μου με αποτέλεσμα στις 15 μερες να πέσει


Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω το πρώτο 25 ώρες έκανα .........νσι ωραισ βα γέννας έτσι γρήγορα αλλά ταλεποριθηκε η μήτρα μου με αποτέλεσμα στις 15 μερες να πέσει

Και πως θεραπεύεται αυτό;; Εγώ την κόρη μου την γέννησα εντός 5 ωρών από την ώρα που έφτασα στο μαιευτήριο είχα πόνους από τα ξημερώματα πήγα το πρωί και το μεσημέρι την γέννησα δεν ταλαιπωρήθηκα ιδιαίτερα..


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Και πως θεραπεύεται αυτό;; Εγώ την κόρη μου την γέννησα εντός 5 ωρών από την ώρα που έφτασα στο μαιευτήριο είχα πόνους από τα ξημερώματα πήγα το πρωί και το μεσημέρι την γέννησα δεν ταλαιπωρήθηκα ιδιαίτερα..

Α τι ωραια κ εσυ...Έτσι είναι το καλύτερο γιατί εγώ που είχα πόνους μια μέρα ταλαιπωρηθηκα πάρα πολύ κ ευτυχώς έκανα την επισκληριδιο κ ξεκουραστηκα δύο ωριτσες.


Έχω δύο κοριτσάκια που έβαλαν χρώμα στη ζωή μου,είναι οι κόρες μου!!!

SnGGp2.png

h7fRp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και πως θεραπεύεται αυτό;; Εγώ την κόρη μου την γέννησα εντός 5 ωρών από την ώρα που έφτασα στο μαιευτήριο είχα πόνους από τα ξημερώματα πήγα το πρωί και το μεσημέρι την γέννησα δεν ταλαιπωρήθηκα ιδιαίτερα..

με ενχειριση μόνο πρέπει να κάνω ςνχειρησει και να μου σηκώσουν την μητρα

Dduap2.pngh3zfp2.pngf0ryp2.png
Link to comment
Share on other sites

με ενχειριση μόνο πρέπει να κάνω ςνχειρησει και να μου σηκώσουν την μητρα

Και τώρα πως θα γεννήσεις θα μπορέσεις;; Σορρυ που ρωτάω απανωτά αλλά δεν το είχα ξανακούσει σαν περίπτωση


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...