Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Απαπα Ριτα, τοτε δεν θα πιουμε καφε, θα κυνηγαμε..!!!

Αν θελει ο συζυγος να ειναι καπου διπλα μας, σε απόσταση ασφαλειας όμως...

Μαρια, Πικουλινα, Μαρινα, Κικη, Νατασα, Φιλακι??Εσεις τι λέτε??

Η κωνκων δεν ρωταω καν.....


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα και εγω δεν το συζητω... με παιδια μονο κανα παιδοτοπο θα προτεινα...αλλιως ουτε εγω μπορω μονη να τον φερω.

Λοιπον ας πουν και τα αλλα κοριτσια γνωμες εγω βολευομαι Δευτερα παντως.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

vickypap κοπελιά η κορούλα σου μανεκέν

Deleni ωχ δύσκολα τα πράγματα με τα κακακια δεν σου λέει ποτέ πριν ? δεν την προλαβαίνεις καμία φορά εσύ ? να τα κάνει στο γιογιό ?

fotinipap αχ κύρια φωτεινη δεν μπορούν η φουκαριάρες έχουν δουλεία και δεν γίνετε να χάσουν τα μεροκάματα δεν θέλω να πιέζω κατάστασης έξαλλου μου βρήκαν λύση να σταματήσει ο σύζυγος δουλεία δεν μπορώ να επιμένω

Stone της είδα τις κλήσης σου καλή μου συγγνώμη που δεν απάντησα

joa πάει το συμπεθερικό χάλασε?

φτου άντε κούκλος παίδαρος και τσουτσοναμανα κ εσύ με το καλό το β επιπέδου

πανμαρ καλώς ήρθες κοπέλα μου

pikoulini καλές δουλείες να έχετε και καλά αποτελέσματα στα παΐδια όλα

vatraxaki μπράβο στο ανιψάκι σου καλή ανάρρωση τώρα

και με γεια η οικόπεδαρα του τιμου την πηρέ σε καλό μέρος η όπου να νε την έφαγε

φιλιααααααααααα \\

ana08 τι έγινε κοπέλα μου με τον σύζυγο ? όλα καλά ?

Εγω δε μπορω να πω....στα χαζοκαθημερινα υποχωρω εγω(τσακωνομαι και λιγο μονη μου εδω που τα λεμε χαχα), QUOTE]

Αυτό και αν είναι τρομερό να τσακώνεσαι μόνη το κανάκια εγω πολλές φορές τα νευρά πάνω από το κεφάλι

αυτές τις μέρες έχει χεστή πάνω του όμως στην χούφτωμα με κραταει

..Τι να κρατησω!!Εκεινος πάλι ακουει, ακουει ακουει και μετα σαν να μη συνεβη τπτ πεταει ατακα του τυπου "ο Αναστασης εκανε κακα σημερα???"..χαχα
χαχαχαχαχτον ίδιο άντρα παντρευτήκαμε όλες ? λες να είναι κλονοποιημένη και να μην μας το είπαν? με κάνατε και γέλασα με το θεματακι

maeleni καλώς ήρθες κούκλα μου εμείς τα είπαμε και χτες και προχθές τηλ σε ευχαριστώ πολύ από κάρδιασ και μέσα από εδώ ξέρεις τα συναισθήματα μου για σένα

kiko το καρπούζι είναι η μεγαλώνει η κοιλία ?

η κων κων νέα της έχουμε ? ξέρει καμία το τηλ της ?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχι ρε συ Πετρουλα που να σε τρεχουμε εγκυο γυναικα και σε αλλη πολη θα ερθουμε εμεις οπου βολευεσαι.Σιγα το πραγμα ακομα αδεια ειναι η Αθηνα.

Εγω και πρωι και βραδυ και γενικα οτι ωρα θελετε μπορω να το κανονισω απλα να το ξερω λιγο νωριτερα.

Α και γενικα προτιμω τη Δευτερα γιατι την τριτη οσο να ειναι θα εχω το μπουρου μπουρου στον μικρο για το σχολειο της επομενης μερας.

Την τέταρτη ξεκινάτε κ εσείς σχολειό ? αχ και εμείς την τέταρτη

ασχετο

πάντως σήμερα πολύ ψύχραιμα με αποχαιρέτισε και έφαγε και πολύ καλά δεν τον περίμενα πολύ ωριμότητα γεια σου μαμά με φίλησε κ έφυγα

ούτε κλάμα ούτε τίποτα μεγάλωσε το αγόρι μου αν ούρλιαζε θα ένοιωθα πολύ χάλια λες και καταλαβαίνει η ψυχούλα μου ?το σοβαρό της κατάστασης και κάθετε φρόνιμα?


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Ηλιανα, μ'αρεσεις!!Δε σου φτανει η ταλαιπωρια σου, μας σχολιαζεις κιολας..ελπίζω μονο να εισαι ξαπλα ετσι???

ξαπλα ειμαι καλο μου χιιχιχι


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν μπορεις να πεις, εχουμε μαθει και σε αποκωδικοποιουμε πλέον!!!χαχα

Ααααρε Ηλιανα ακομη γελάω.....!!!

Λες και εγώ δεν γελώ με αυτά που γράφω τα γράφω και μετά πάω και διορθώνω από πίσω μόλις δω την μπούρδα αντε σβήσε την παράθεση μην γίνω ρόμπα σε όλο το καφέ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε, σιγα τη ρομπα..εισαι καλά???Τωρα που ξερουμε πως δεν σε πειραζει, πως και πως περιμενουμε καμια ατακα!!

Αντε πάω να το σβησω γιατι εισαι και αδιαθετουλα, πρεπει να σε προσεχουμε τωρα...:wink::wink:


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ηλιάνα! Όλα καλα θα πάνε, θα το δεις...

Θελετε μηπως να πουμε βραδακι και μονες?Να ερθουν και αλλα κοριτσια?

Αν είναι να το κάνουμε χωρίς παιδιά, προτιμώ βραδάκι για τσιπουράκι, ουζάκι, κρασάκι, μπυρίτσα...

Το απόγευμα χωρίς το τέρας θα μου είναι δύσκολο...

Τώρα για το αν θα είναι Δευτέρα ή Τρίτη, ό,τι σας βολεύει. το ίδιο μου είναι.

Ιωάννα? Πού είσαι να μας πεις κι εσύ?


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρε, σιγα τη ρομπα..εισαι καλά???Τωρα που ξερουμε πως δεν σε πειραζει, πως και πως περιμενουμε καμια ατακα!!

Αντε πάω να το σβησω γιατι εισαι και αδιαθετουλα, πρεπει να σε προσεχουμε τωρα...:wink::wink:

Τι να με πειράξει παιδί μου πας καλά?

ξέρω ποια είμαι και δεν θέλω να δείχνω κάποια άλλη είσαι τρελή ?

αντε σβυσε οσο γελασεσ γελασεσ οχιχχυχυχπχχχθθχιχθχ:tongue::tongue::tongue::tongue:

γελασα κ εγω ξεφυγα κ απο το προβλημα για λιγο :(:(:(


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...