Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Aντε κοριτσια Πικουλινα και Σαρδελακι με το καλο!!!

Λες να τα καταφερουμε και εμεις να ανεβουμε προς τα πανω καποια στιγμη Σαρδελα?Αν ειναι θα σε επισκεφτουμε!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Aντε κοριτσια Πικουλινα και Σαρδελακι με το καλο!!!

Λες να τα καταφερουμε και εμεις να ανεβουμε προς τα πανω καποια στιγμη Σαρδελα?Αν ειναι θα σε επισκεφτουμε!!!

μακάρι ριτάκι μου...εγώ σας περιμένω όλες πάντως! :mrgreen:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντε ριτακι να ερθεις.

σαρδελα ποτε καλε θα ανοιξεις?

βατραχακι πολυ χαρηκα με το μωρο,περαστικα του και παλι.

παρασημα θα ειχαμε και εμεις αλλα ας ειναι καλα το βουτυρο

πολυ ανησυχω παντως.ας ξανα προσπαθησει παλι καποια να την βρει


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Τι κανετε? Εγω τα ιδια και τα ιδια... Και με τον αντρα μου τα ιδια... Αμα εχω καμια εξελιξη θα σας ενημερωσω.

Βατραχακι μπραβο για το ανηψακι σου! Τελεια νεα! Φανταζομαι τη χαρα σας!!!

Ιωαννα καλε τι διαβαζω? Αγοραρος??? Και το σκεφτηκα οταν μας ειπες τα νεα απο την αυχενικη να σου πω να μην το δεσεις γιατι κι εμενα τον Σωτο μου κοριτσι μου τον ειχαν βγαλει... Αντε βρε στο τριτο τωρα! Περα απο την πλακα, μια χαρα ειναι και τα αγορακια! Να ειναι γερα και θα εχεις δυο αντρες διπλα σου να σε κοιτανε στα ματια!!!

Παντως κοριτσια σας εφιστω την προσοχη!!!

Αν καποια δε θελει να κανει αγορι, μη μεινει εγκυος τωρα!!! Διανυουμε εποχη αγοριων!!! Εγω σας τα λεω κι εσεις ας πραξετε αναλογα!!!:D:D

Βατραχακι περαστικα και για τον Τιμο!!! Αντε παλι καρουμπαλο...

Σαρδελακι καλες δουλειες!!! Και στον πικουλινοσυζυγο βεβαιως βεβαιως!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω Βατραχακι μου τι να σου πω περαστικα?Και εις αλλα με υγεια θα ελεγα...!!!Το εχω φιλοσοφησει το θεμα απο τα καρουμπαλα και τα παρασημα δε γλιτωνουμε οποτε ας ειναι οσο πιο αναιμακτα γινεται!!!!

Εμεις να δεις παρασημο φετος....ουου!!Στρατηγος ο Γρηγορης!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμάν βρε Νατασάκι μου...ακόμη ίδια η κατάσταση; Κοιτάξτε να τα βρείτε, δε θέλω να ακούω χαζομάρες χεχε.

Από το στόμα σου και στου Θεού τ΄αυτό οι καλές δουλειές!

Βικάκι μου ανοίγω από βδομάδα...δηλ. μόλις μπεί η επιγραφή θα ανοίξω! Θα σε περιμένω για καφέ!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμας ουτε το βουτυρο πια δεν πιανει...

Αφου εχω γινει εντελως αναισθητη πλεον.Καθομουν, τον παρατηρουσα τον προειδοποιουσα και μολις χτυπουσε ετρεχα να δω το αποτελεσμα...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε παιδια ακομη η Ηλιαννα ???ανησυχω ...ευχομαι να ειναι ολα καλα...

Νατασσακι ευχομαι να πανε ολα καλα με τον συζυξ ....σιγα σιγα θα καταλαγιασει η καταιγιδα..

Παντως απο τις μανες ιανουαριου βλεπω οτι διανυουμε περιοδο κοριτσιων ακομη αλλα βλπεω οτι αρχιζει και γυρναει σιγα σιγα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

παντως ρε κοριτσια οσες φορες εχω τσακωθει με τις συζυγο πολυ (2 φορες στην διαρκεια των ετων)παντα εγω υποχωρουσα ...αυτος εκει ...παντα εγω ριχνω νερο στο κρασι μου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...