Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Εσυ τι νομισες βρε οτι τη βγαζουμε με καλαμακι(= σουβλακι) και ψωμακι?Ξεροσφυρι?χαχα

Τρωμε καλε!

Και να παρω τωρα δεν εχει νοημα θα ειναι κλειστα ετσι και αλλιως, θα παρω το απογευμα να δω..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, τοτε Μαρια μην πεις στον αντρα σου ουτε οτι θα ειναι ολο αγορια και μονο η μικρη σου θα ειναι κοριτσακι!!! Και αγορια ξενυχτες ετσι, οχι οτι κι οτι! Παλιοπαρεες!!! τς τς τς!!!


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κι ο δικός μου απ'αυτήν την άποψη θα χαρεί, αλλά μόλις συνειδητοποιήσει ότι το κοριτσάκι του θα είναι μόνο του με τέσσερεις αρσενικούς και με άγριες διαθέσεις... Ε ρε γλέντια!!!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ εγώ ψήνομαι αλλά πως θα γίνει αυτό βρε Νατάσο;

Ασε με λιγο να το επεξεργαστω... Μηπως σας μαζεψω στην επιστροφη απο τη δουλεια... Και μετα παμε να παρουμε τον Σωτηρη απο το σπιτι... Ασε λιγο να το σκεφτω και θα σου πω... Απαραιτητη προυποθεση ειναι να μπορεσω να φυγω μια λογικη ωρα απο τη δουλεια...

Αληθεια τι ωρα προσδιοριζουμε τη συναντηση???


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε, τοτε Μαρια μην πεις στον αντρα σου ουτε οτι θα ειναι ολο αγορια και μονο η μικρη σου θα ειναι κοριτσακι!!! Και αγορια ξενυχτες ετσι, οχι οτι κι οτι! Παλιοπαρεες!!! τς τς τς!!!

Ohhh!!!Ναι Μαρια μην του πεις τπτ απο ολα αυτα!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααα ρε Νατασσα Χρονια πολλα για τον Σωτηρη....εκλεισε τα 2???Ποτεε?????

:tongue::tongue::tongue:

Αλλαξε ρε το τικερακι !!!!

Μην κοροιδευεις την τεμπελα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Θα το αλλαξω λεμε! Μια μερα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...