Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!

Τι έγινε βρε γειτονισσά? Αγοράκι κι αυτό? Με το καλό! Γερό να'ναι κι ότι να'ναι! Πάντως, ο άντρας της κολλητής μου στην τρίτη προσπάθεια την έκανε την κόρη!

Εμάς η Σοφία απ΄την άλλη, κάνει ό,τι είναι δυνατόν για να μην περνάει καν απ'το μυαλό μας το δεύτερο!

Βατραχάκι, υγεία και μόνο από εδώ και πέρα με το πιτσιρικάκι σας...

Ηλιάνα, εύχομαι να έχεις καλά νέα να μας πεις...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Σημερα βγηκαν τα αποτελεσματα των πανελληνιων και εχω μια αγωνια για τα παιδακια μας!!!!!!!!

καλε ποια παιδακια μας?γενικα το λες?

ηλιανααααααααααααααααααα


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλε ποια παιδακια μας?γενικα το λες?

ηλιανααααααααααααααααααα

Βικυ μου ολα τα παιδακια στο φροντιστηριο που δουλευω τα θεωρω παιδακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βατραχακι σιδερενιος ο μικρουλης!!!Με το καλο σπιτι τους.

Πανμαρ διαολακι η μικρη ε?

Πικουλινα τι εγινε με το μαγαζι?Καλη αρχη!!

Το μαγαζι σχεδον τελειωνει. Ειναι παρα πολυ ωραιο και ειμαστε παρα πολυ χαρουμενοι. Ειμαστε και εμεις στην αναζητηση επιγραφης οπως και η Αλεξανδρα. Στο τελευταιο σταδιο δηλαδη να επιλεξουμε τη μακετα. Χθες ο αρμοσυζυγος μας εκανε και την εναρξη και υπαρχει επισημα το μαγαζι. Ευτυχως επισε ενα φιλο του να συνεργαστουν ,οποτε εχει συμπαρασταση σε ολο αυτον τον αγωνα.

Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζι σχεδον τελειωνει. Ειναι παρα πολυ ωραιο και ειμαστε παρα πολυ χαρουμενοι. Ειμαστε και εμεις στην αναζητηση επιγραφης οπως και η Αλεξανδρα. Στο τελευταιο σταδιο δηλαδη να επιλεξουμε τη μακετα. Χθες ο αρμοσυζυγος μας εκανε και την εναρξη και υπαρχει επισημα το μαγαζι. Ευτυχως επισε ενα φιλο του να συνεργαστουν ,οποτε εχει συμπαρασταση σε ολο αυτον τον αγωνα.

Καλή αρχή και καλές δουλειές!


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζι σχεδον τελειωνει. Ειναι παρα πολυ ωραιο και ειμαστε παρα πολυ χαρουμενοι. Ειμαστε και εμεις στην αναζητηση επιγραφης οπως και η Αλεξανδρα. Στο τελευταιο σταδιο δηλαδη να επιλεξουμε τη μακετα. Χθες ο αρμοσυζυγος μας εκανε και την εναρξη και υπαρχει επισημα το μαγαζι. Ευτυχως επισε ενα φιλο του να συνεργαστουν ,οποτε εχει συμπαρασταση σε ολο αυτον τον αγωνα.

και απο μενα καλη αρχη πικουλινα μου.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!

τι κανετε;

ξεχασα εχθες με τα ευχαριστα να σας πω και για το παρασημο του τιμου εφαγε μια τουμπα στον δρομο και εχουμε ενα μελανιασμενο μετωπο με ενα καρουμπαλο!!!!

θα προσπαθησω να παρω αργοτερα κι εγω τηλ την Ηλιανα!

Ιωαννα μου με το καλο ο αγοραρος!!!!

μην μασατε στο τριτο οι αγορομανες θα κανουμε την κορη :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και από μενα.

Εχω αγκαλια τη ζουζουνα μου και δεν με αφηνει να γραψω.

Μπηκα να δω για την Ηλιανα αλλα δεν εχουμε κανενα νεο.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα.

Θα προσπαθησω να ξαναμπω αργοτερα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας φίλες μου...

δεν έχουμε ακόμη νεότερα από την Ηλιάνα; Ελπίζω να έχουμε καλά νέα...

Ιωάννα μου αγορομάνα κι εσύ ε; Γερό να είναι το μωράκι και πραγματικά μόνο αυτό έχει σημασία :D

Εγώ παρήγγειλα την επιγραφή τελικά και μέχρι την άλλη Τετάρτη μάλλον θα περαστεί οπότε ξεκινάω κιόλας. Τα εγκαίνια θα γίνουν τον Οκτώμβρη που θα έρθει και η μανούλα μου. Φυσικά σας περιμένω όλες :wink::wink:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...